Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Podczas misji na Grove Street, możemy ujrzeć trzy postacie jadące na rowerach. Przypominają oni CJ'a, Sweet'a i Big Smoke'a z GTA San Andreas.

6570V Gta 2 - Solucja Fabuła i świat gry | PC PSone DC GBC 30.04.2006 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: GTA 2

Gta 2 - Solucja

Lista jak przejść wszystkie misje w grze GTA 2.

DOWNTOWN

Misja treningowa - Twoja pierwsza misja zapoznania się z podstawami rozgrywki. Po odebraniu telefonu znajdującego się blisko ciebie gościu zacznie ci nawijać że miasto jest podzielone pomiędzy trzy gangi blabalbla, ogółem podstawy gry. Po wysłuchaniu go podąż za różową strzałką i wsiądź do samochodu. Od teraz zaczniesz zwiedzanie terenów gangów odbierając ich telefony informacyjne. Po zakończeniu tego działania końcowa różowa strzałka skieruje cię do twojej kryjówki z której wyruszyłeś.
Nagroda: Uzi, znak GTA2

Misje Zaibatsu:
"Zielony telefon"
Zniszcz wóz patrolowy - Twoim celem jest zniszczenie wozu patrolowego glin i przy okazji unicestwienie kolesia siedzącego w nim. W tym celu udaj się za strzałką i ukradnij owy wóz z parkingu policyjnego. Gdy już go zdobędziesz otrzymasz zlecenie odnalezienie pewnego gościa - nie możesz go zabić. Na miejscu użyj klaksona, poczekaj aż gościu wsiądzie i jedź w stronę zgniatarki by skończyć jego żywot.
Nagroda: 20.000$

Pomoc Dealerom - Musisz pomóc dealerom Zaibatsu przetrwać wyparcia przez Yakuze, w tym celu udaj się za strzałką po towar dla owych dealerów. Po zabraniu walizeczki masz 3 minuty czasu by zaopatrzyć w towar wszystkich czterech dealerów. Do wykonania misji polecam zaopatrzyć się w szybki samochód np.: Z-Type.
Nagroda: 20.000$

"Żółty telefon"
Parszywi Loony - Tu będziemy musieli rozwalić Lonnych przy pomocy zamontowania w ich pojeździe bomby. Strzałka pokaże ci cel w którym masz się udać, na miejscu nie obędzie się bez strzelaniny więc zaopatrz się w Uzi. Następnie skieruj się do sklepu gdzie zostanie zamontowana bomba i jedź w stronę magazynu by go wysadzić. Jednak to nie koniec bo okaże się że pewna grupka Lonnych żyje nadal ale jest ich za dużo byś sam się z nimi uporał, w tym celu odnajdź ciężarówkę i użyj niej by odleźć ludzi Zaibatsu którzy ci pomogą w akcji. Teraz udaj się w stronę strzałki. Na miejscu będą czekać Lonny uzbrojeni w Uzi, najlepiej potrać się o rozjechanie ciężarówką chociaż kilku z nich, a resztę wykończyć z broni.
Nagroda: 40.000$

Śmierć Yutest''om - Plan zemsty na zdrajcach. W tym celu potrzebujesz informacji od pewnego gostka, jednak nie myśl sobie że o tak ci powie. Musisz go do tego nakłonić bijąc go pięściami aż ci wszystko wyśpiewa. Dowiesz się od niego gdzie jest jego szef ale najpierw musisz zdobyć odpowiedni do tego pojazd (różowa strzałka). Gdy już go zabierzesz udaj się do centrum bazy Zaibatsu by członkowie owego gangu wyciągnęli z niego ważne informacje - musisz przybywać cały czas w samochodzie. Następnie pozbądź się gościa pokazując mu jak wygląda zgniatanie samochodu od środka.
Nagroda: 40.000$

Wielka robota w banku - Szef Zaibatsu potrzebuje "czystej" forsy stosując napad na bank z wykorzystaniem ciebie. Najpierw ukradnij ciężarówkę bankową jeżdżącą gdzieś po mieście. Gdy już wejdziesz w jej posiadanie jedź zabierz dwóch członków Zaibatsu by ci pomogli w całej akcji i udaj się do banku gdzie jest wyczekiwany ten transport. Po sprawdzeniu cię policjanci otworzą bramę wjazdową do gotówki, widząc ją bierz ją i wynoś się stamtąd jak najszybciej, mając na karku gliny jedź do garażu. Teraz otrzymasz trochę mym zdaniem dziwne zlecenie, otóż to musisz odnaleźć przyjaciela Zaibatsu, wziąć od niego walizkę i wręczyć ją gliniarzowi który eksploduje z nią w radiowozie. Po tym wszystkim udaj się do kryjówki mając na karku oddziały SWAT.
Nagroda: 40.000$

"Czerwony telefon"
Kolizja zbrojnego auta - Naszym celem jest odnalezienie i unicestwienie torturowanego profesora w jednym z dwóch aut Yakuzy jednak mamy na to określoną liczbę czasu - 6:00 min, lecz niestety samochody są jakby kulo i bazooko odporne więc będziemy musieli taranować samochody aż się zaczną nieźle palić przy czym musimy sami uważać by nie wylecieć w powietrze. Radą na tą misje może być tym że się zaopatrzymy wcześniej w czołg.
Nagroda: 60.000$

Złodziej ciężarówki bankowej - Twym zadaniem jest ukradnięcie ciężarówki bankowej której pilnuje Yakuza. Po zdobyciu jej będziesz miał na ogonie wozy Yakuzy których się musisz pozbyć zanim dotrzesz do kryjówki, po prostu wysiądź z ciężarówki i zacznij w nich nawalać z Uzi tylko uważaj na jednego z nich ponieważ jest on uzbrojony w Bazooke. Gdy się z nimi uporasz jedź w stronę garażu.
Nagroda: 60.000$

Misje Yakuzy:
"Zielony telefon"
Robota w banku - Boss Yakuzy ma w banku nie legalne konto, musisz pomóc jego przyjacielowi wydostać się z kasą z owego banku, w tym celu bierz samochód i ruszaj w stronę strzałki. Na miejscu będziesz musiał oczyścić drogę z gliniarzy. Od zastrzelenia gliniarzy mamy na karku kolejnych, razem ze swoim kompanem udaj się do sklepu by przemalować samochód a następnie jedź do kryjówki.
Nagroda: 20.000$

Dawaj Zitaki''ego - Yakuza potrzebuje być dowiózł nowego profesorka do ich głównej siedziby. Bierz samochód podążając za strzałką, na miejscu zatrąb klaksonem i jedź z profesorkiem do głównej nowego laboratorium Yakuzy.
Nagroda: 20.000$

"Żółty telefon"
Dawaj Gama Rei''a - Musisz dostarczyć owego gościa zanim może dopuścić się tego że wygada ważne informacje dla Lonny''ch. Do tego zadania potrzebujesz karetki, po prostu pozabijaj kilku przechodniów a owa karetka powinna się za chwilę pojawić. Teraz po zdobyciu jej podążaj z strzałką do szpitala i pamiętaj że musisz go dowiedź do kryjówki Yakuzy. Po zabraniu go do karetki będziesz miał na ogonie morderców Loony''ch, nie przejmuj się nimi tylko zmierzaj w kierunku strzałki.
Nagroda: 40.000$

Śledź zdrajcę - Boss Yakuzy podejrzewa że jego człowiek sprzedaje informacje dla Zaibatsu w tym celu musisz go śledzić i namierzyć jego kryjówkę. Gdy już to uczynisz trzeba mu pokazać jak się traktuje zdrajców. Zostaniesz poproszony by się skontaktować z kolesiem od tortur. Na miejscu jeżeli będziesz potrzebował broni to znajdziesz w pobliżu Uzi. Teraz twoim celem jest wyeliminowanie zdrajcy i jego ludzi uzbrojonych w karabiny maszynowe. Polecam o rozjechanie na początek chociaż niewielkiej ilości grupki wroga a resztę wykończyć w normalny sposób.
Nagroda: 40.000$

Rozbicie szczęśliwego gazu - Lonny są winni kasę Yakuzie, więc bierz jakiś samochód i jedź na spotkanie. Na miejscu okaże się że to pułapka, od razu gdy wysiądzie wróg z czarnej ciężarówki ty też to zrób i rozwal wszystkich Lonny''ch - uważaj na gościa z koktajlami mołotowa. Po ich wyeliminowaniu ukradnij wóz Coca-Coli który uwielbia wróg i zaplanuj zemstę zamontowywując w wozie bombę. Następnie kieruj się i wjedź do środka kwatery Loony''ch wysadzając im zbiorniki z gazem rozweselającym (musisz na miejscu uaktywnić bombę - lewy Ctrl).
Nagroda: 40.000$

"Czerwony telefon"
Zdobycie wozu SWAT - Boosowi Yakuzy skonfiskowali jego ulubiony samochód i chce nowy ale nie byle jaki tylko wóz jednostek SWAT. Będziesz musiał powkurzać gliniarzy aż zaczną cię gonić owe oddziały SWAT a następnie je wybić i zgarnąć ich pojazd. Do tej misji musisz się przede wszystkim zaopatrzyć w kamizelkę kuloodporną a także w jakiś arsenał broni typu: Uzi, Miotacz ognia i opcjonalnie wyrzutnia rakiet. Po już zyskaniu owego pojazdu kieruj się natychmiast nim w kierunku garażu by zakończyć misję.
Nagroda: 60.000$

Zatrzymać czołg - W misji musisz powstrzymać jadący czołg by on nie zniszczył egzotycznego samochodu szefa Yakuzy. No ale niestety czołgu prawie nic nie ruszy jedynie tu może coś zdziałać Bazooka którą dostaniesz przed rozpoczęciem misji. Prócz tego czołg będzie eskortowany przez grupkę ludzi z Uzi ich polecam albo wykończyć bazooką lub powysmażać miotaczem ognia.
Nagroda: 60.000$

Misje Lonnych:
"Zielony telefon"
Radio Za-Za - Narkotyk Zaibatsu powoduje w śród ludzi chaos i wszyscy na ulicach zaczynają się nawzajem zabijać, musisz to powstrzymać wysadzając fabrykę prochów Zaibatsu. Na miejscu wróg wiedział że się pojawisz i przygotował ci komitet powitalny w postaci strażników z pistoletami i gośćmi rzucających w twoją stronę koktajle mołotowa. Nawet nie próbuj iść do przodu poprzez most tylko znajdź drogę na obkuło (na prawo) biorąc materiały wybuchowe podkładając je pod generator i oddalając się na bezpieczną odległosć.
Nagroda: 20.000$

Pizza Cake - Z menu pizzeri wyrzucono pewne żarcie i wciśnięto jakieś inne nie apetyczne. Musisz tak zrobić by owe danie powróciło znów bo tak ci każe szef Lonny''ch. W tym celu jedź po materiały wybuchowe i wysadź pizzerę. Później okaże się że ciężarówka z tym nie dobrym żarciem jest w drodze do pizzeri, musisz ją zniszczyć zanim dotrze do miejsca przeznaczenia.
Nagroda: 20.000$

"Żółty telefon"
Kto tu jest obłąkany - Twym zadaniem jest udanie się w wyznaczone miejsce i wyeliminowanie trzech zabójców Zaibatsu. Po prostu wyjdź na ulice a powinni się oni za moment zjawić, będą uzbrojeni w Uzi więc też się zaopatrz w nie.
Nagroda: 40.000$

Idź po Demietię - Szef Loony''ch potrzebuje nową limuzynę. Na początek jedź i spotkaj się z kumplem szefa, on ci powie co i jak. Skieruje cię on byś zaopatrzył się w broń. Następnie jedź po Lanc''a który ma za zadanie odwrócić uwagę strażnika. Na miejscu gdy za murem ujrzysz limuzynę zaparkuj w oznaczonym miejscu, wysiądź z samochodu i pozwól pracować twojemu towarzyszowi a sam udaj się do środka wybijając strażników, wysadzając koktajlami mechanizm otwierający bramę i kradnąc limuzynę uciekaj do garażu.
Nagroda: 40.000$

Zniszcz laboratorium Yakuza - Twoim celem jest wysadzenie w powietrze laboratorium Yakuzy. Udaj się po materiały wybuchowe i broń a następnie do laboratorium by podłożyć bombę w oznaczonym miejscu. Na terenie owego laboratorium uważaj na ludzi Yakuzy. Gdy już ją podłożysz wejdź na górę na platformę i obserwuj wybuch z góry.
Nagroda: 40.000$

"Czerwony telefon"
Śmierć taksówkarzom - Szef obawia się wyparcia przez taksówkarzy, więc twoim zadaniem jest zabicie kierowców w trzech zleconych taksówkach - nie możesz żadnej z nich wysadzić tylko wyciągnąć z niej kierowcę i go zabić, a później odtransportować taksówkę do zgniatarki.
Nagroda: 60.000$

Wojna gangów - Nadszedł czas na wojnę gangów. Na początek ukradnij pojazd Zaibatsu i zapoluj na trzech najlepszych ludzi Yakuzy - rozjeżdżając ich samochodem. To samo zrób później tylko że ukradnij samochód Yakuzy i zapoluj na Zaibatsu. Na końcu szefowie tych dwóch mafii zapragną twojej śmierci, rozwal ich kiedy się pojawią.
Nagroda: 60.000$

RESIDENTAL

Misje Zaibatsu:
"Zielony telefon"
Zabawa strażą pożarną - Naszym celem będzie zabawa owym pojazdem, ale zamiast armatki wodnej musimy zamontować miotacz ognia. By go zdobyć musisz przechwycić najpierw ciężarówkę która jedzie z nim przez miasto, lecz kierowca musi wiedzieć że jesteś gliniarzem więc na sam początek załatw sobie jakiś radiowóz. Od razu po wejściu do owego radiowozu zostanie ci przydzielone wdzianko policjanta. Teraz jedź i zatrzymaj ciężarówkę, po prostu zajedź jej drogę a kierowcę zabij, a następnie skieruj się w stronę garażu. Jeszcze potrzebujemy straży pożarnej do kompletu więc ukradnij jedną wywołując jakiś pożar lub jedź na posterunek straży pożarnej w Arbo (koło bazy armi i blisko Wang Car nr. 8 ), następnie jedź do garażu by zmontować wszystko w całość. Teraz pora na zabawę jedź do Mobile-RV i usmaż 30 członków gangu Redneck. Ja polecam i jest to najszybsze wjechać na ten długi zamknięty most (wjazd koło zielonych budek) dojechać nim do Mobile-RV, obrócić armatkę w lewo lub prawo naciśnij pedał gazu i włączyć miotacz ognia.
Nagroda: 30.000$

Natarcie nauki - Musisz wysadzić centrum naukowe Scientists, pewien Pickup jest wyładowany materiałami wybuchowymi, ukradnij go. Na miejscu uważaj na strażników - tych dwóch z Uzi polecam od razu rozjechać a tych dwóch z koktajlami powystrzelać. Teraz jedź, zaparkuj w oznaczonym miejscu i zdetonuj ładunek wybuchowy oddalając się na bezpieczną odległość. By się dostać do miejsca zaparkowania zniszcz wpierw mechanizm otwierający bramę (koktajle lub bazooka) i powyszczelaj strażników.
Nagroda: 30.000$

"Żółty telefon"
Operacja Z - Potrzebujesz ukraść cztery samochody wrogich gangów wyładowane jakimś towarem. Pierwszym z nich będzie Pickup Redneck''ów - polecam rozjechać samochodem, następnie zaparkuj go w garażu Zaibatsu. Kolejny samochód to Meteor Scientists który jeździ gdzieś po mieście, ukradnij go i odtransportuj do garażu. Następny pojazd to czerwona limuzyna szefa Redneck. By się po nią dostać będziesz musiał wykonać wyskok z rampy przelatując przez ogrodzenie i tak samo się stamtąd wydostać. Kolejny i ostatni pojazd to radiowóz który znajduje się na przyczepie, by go ściągnąć z niej załatw sobie najpierw Trucka, podczep przyczepę i jedź w kierunku żurawiu by następnie nim zaparkować cało w garażu.
Nagroda: 10.000$

Drobna kradzież prawa - Szef zleci nam kolejno kradzież wozu SWAT i FBI, radzę dobrze się uzbroić w arsenał broni.
Nagroda: 30.000$

Raźny Valdez - Twój celem jest zniszczenie generatorów w centrum rozwoju Scientists, do pomocy otrzymasz kilku ludzi Zaibatsu. By tam się dostać musisz jechać nad starymi liniami kolejki miejskiej wykonując kilka małych i jeden duży przeskok na końcu. Do tego polecam samochód Zaibatsu Z-Type. Na miejscu znajdź i wysadź dwa generatory uważając przy okazji na strażników. Po ich wysadzeniu wracaj do miejsca do którego przeskoczyłeś poprzez linie kolejową.
Nagroda: 50.000$

"Czerwony telefon"
Morderstwo w strefie dla pieszych - Morderstwo na wielką skale, otóż to musisz się udać ze swoimi pomocnikami do strefy dla pieszych i zabić nie rozjechać 100 Scientists. Jest to dość trudna misja z tego powodu że jak poziom ujemnego szacunku osiągnie maksimum to wtedy Scientists atakują nas miotaczami ognia i wystarczy że jeden cię chociaż językiem ognia dosięgnie a jesteś już trupem. Poradom i ułatwieniami w tej misji są bonusy umieszczone w owej strefie takie jak: nietykalność, szybkie przeładowanie, też radą może być to że przed tą misją napełnisz maksymalnie poziom szacunku wrogiego gangu.
Nagroda: 70.000$

Działanie rozrywki - Naszym zadaniem jest wykradnięcie wozu FIB na przyczepie który znajduje się na strzeżonym posterunku policji, więc uważaj na owych strażników z Uzi. Wpierw powysadzaj wszystkie generatory by otworzyć bramę wjazdową. Po zdobyciu owego tira z przyczepą na której jest wóz FIB nie daj się aresztować gliną przez minutę, po prostu zostań na swym miejscu lub podjedź trochę do bramy by strażnicy cię nie rozwalili.
Nagroda: 70.000$

Misje Redneck:
"Zielony telefon"
Wybuchowa praca - Bierz Pickupa wyładowanego materiałami wybuchowymi i wysadź budę pewnego gościa. Bierz kolejnego Pickupa i wysadź tym razem barykadę blokującą wjazd na most.
Nagroda: 30.000$

Podwójny tłok - Ukradnij samochód Zaibatsu i jedź rozjechać 50 Scentists, następnie ukradnij samochód Scentists i porozjeżdżaj 50 Zaibatsu.

"Żółty telefon"
Palenie Bensona - Komendant policji oczekuje nowego Bensona, ukradnij go w celu wyeliminowania szefa policji. Po zdobyciu go zamontuj w nim bombe i zawieź go pod dźwig, jednak okaże się że potrzebujesz jeszcze jakiegoś Trucka by załadować go na przyczepę i przewieźdź do miejsca docelowego. Po dostarczeniu go już rozładuj go przy pomocy dźwigu i patrz jak szef policji wybucha razem z autem.
Nagroda: 40.000$

Dawaj czołg - Szef potrzebuje byś wykradł czołg z bazy armii - uważaj na strażników w środku. Bramę wjazdową otwórz poprzez wysadzenie generatora. Gdy już wejdziesz w posiadanie owego czołgu wracaj natychmiast do Mobile-RV jednak uważaj bo na ulicach pojawiło się wojsko również z czołgami strzelającymi do ciebie. Moja porada jest taka by przed najbliższym sklepem z przemalowaniem auta zostawić jakiś samochód i po wyjechaniu czołgiem z bazy kierować się tam, wysiąść z czołgu i wsiąść do auta i je przemalować. Poziom poszukiwań się zmniejszy do zera co pozwoli odtransportować czołg.
Nagroda: 50.000$

Najlepszy vs Najlepszy - Szef ma kłopoty, obroń go przed mordercami Zaibatsu. Następnie gdy ich się wszystkich pozbędziesz weź jakiś samochód zamontuj w nim bombę i jedź we wskazane miejsce by zdetonować go wraz z innym samochodem, uważaj na ochronę wozu na miejscu docelowym.
Nagroda: 50.000$

"Czerwony telefon"
Niszczenie samochodowych gangów - Zadanie jest dość proste, jedziesz na terytorium Scientists i wysadzasz 5 ich samochodów i to samo robisz jadąc później na teren Zaibatsu.
Nagroda: 70.000$

Karne więzły - Szef miał złe przeżycia z pewnym więzieniem ale wychodząc o czymś zapomniał, pomóż mu to odzyskać. Jedź za strzałką i wsiądź do czekającego tam samochodu i daj się aresztować gliną. W więzieniu znajdź gostka o imieniu The Hump, on da ci instrukcje co dalej robić. Da ci on jakąś kartę i skieruje cię byś się przebrał za gliniarza. Od teraz twoim zadaniem jest rozwalenie wszystkich 8 strażników, i pamiętaj gdy zaczniesz strzelać ludzie zaczną wariować i zabijać się nad wzajem, więc uważaj na własne zdrowie. Po pozbyciu się strażników idź do generatorów otwierających bramę i podłóż KNW jednocześnie wysadzając je. Teraz bierz jakiś samochód i wynoś się stamtąd podążając za strzałką.
Nagroda: 70.000$

Misje Scientists:
"Zielony telefon"
Toń lub płyń - Ukradnij taksówkę i pozabieraj kolejno czterech ludzi Zaibatsu by ich potem razem z ową taksówką zatopić przy pomocy dźwigu.
Nagroda: 30.000$

Nieprawdziwy rozejm - Zaibatsu i Redneck chcą pokoju przeciwko Scientists, my im pokażemy ten pokuj. Bierz autobus i jedź pozabieraj grupki Redneck a następnie Zaibatsu. Gdy już wszystkich będziesz miał jedź do centrum rozwoju Scientist by ludzie owego gangu pokazali im ten pokuj.
Nagroda: 30.000$

"Żółty telefon"
Plan Labrat''a - Statystki mówią że drastycznie się podniosła liczba ludzi Zaibatsu. Uporaj się z tym jadąc do ich wioski i wybijając 47 ludzi gangu.
Nagroda: 50.000$

Gran''pa eksperyment nr 0123123 - Gran''pa jest profesorem który może nam pomóc w rozwijaniu nowej techniki dla Scientists. Jednak by się z nim spotkać musisz wpierw wygrać Pickupa biorąc jeden z trzech pojazdów i rozjechać nim trzech świrów mieszcząc się w czasie 3 minut. Gdy już zdobędziesz kluczyki do Pickupa jedź po Gran''pa i odwieź go do centrum nauki Scientists - uważaj na towarzystwo na ogonie.
50.000$

Redneck atakują - Obroń trzy generatory przed atakami Redneck''ów.
Nagroda: 50.000$

"Czerwony telefon"
Test zdrajcy-taksówkarza - Przy pomocy zdalnie sterowanych taksówek zniszcz trzech zdrajców, ale wpierw musisz przejść test czy się nadajesz. Przez dwie minuty musisz okrążyć trasę pięć razy. Gdy już zadasz egzamin przy pomocy taksówek pozbądź się owych zdrajców - pozwól im wsiąść do taksówki a potem wiedź nią np. do wody i tak trzy razy.
Nagroda: 70.000$

Wodna akcja - Celem jest zniszczenie Spółki Wodnej S.A. Udaj się najpierw zniszczyć cztery turbiny - jedź do wioski Zaibatsu koło zielonych budek i wjedź na ten most. Będąc tam uważaj na strażników z Uzi i Shotgunami. Po zniszczeniu turbin przyszła pora na zniszczenie generatoru H2000. Gdy go rozwalisz usłyszysz syrenę alarmową a w twoim kierunku będą szli strażnicy, wybij ich i podążaj za strzałką by zakończyć misje.
Nagroda: 70.000$

INDRUSTIAL

Misje Zaibatsu:
"Zielony telefon"
Grand Theft Auto - Po prostu kradzież aut ale nie byle jakich. Najpierw twoim łupem padnie Jefferson w bazie Krishna, który będzie chroniony przez kilku ochroniarzy - najlepiej ich porozjeżdżaj. Po zdobyciu owego auta odtransportuj je do Power Core - bazy Zaibatsu. Następny na liście jest Bulwark mafii rosyjskiej jeżdżący sobie na terenie mafii. W następnej kolejności jest nie oznaczony samochód na Obłąkanych Wyspach. Jednak ludzie będący na nich nie są do ciebie mile nastawieni, spodziewaj się ataku z ich strony. Samochód który musisz ukraść znajduje się w dokach - będziesz musiał się po wspinać i poskakać a następnie wykonać wyskok z rampy by się wydostać owym samochodem z doków. Teraz w kolejce jest samochód znajdujący się na przyczepie, by go wydobyć z niej potrzebujesz Trucka - ukradnij jednego. Poczym rozładuj go przy pomocy dźwigu, a następnie odwieź go do Power Core.
Nagroda: 40.000$

Wypadki - Szef poprosi nas byśmy odebrali o dostarczyli pewne rzeczy. Pierwsza z nich to Specjalny Pakunek, który znajduje się w warsztatach Krishna chroniony przez dwóch ochroniarzy. Po zdobyciu owego pakunku dostarcz go do Bolivskiego który w coś strzela. Dając mu owy pakunek jego broń zmieni się na Bazooke po czym sam wyleci w powietrze. Do drugiej części zadania potrzebujesz wozu Hot-Dog''owego - ukradnij jeden. Następnie jedź nim by się spotkać z pewnym gościem który Hot-Dog''i zatruje by następnie się udał i otruł nimi kolesia na terenie Krishna. Kolejną robótką jest spotkanie z następnym gościem który da ci mechanizm zdalnie sterowany limuzyną. Jedź nią na spotkanie na obszar mafii rosyjskiej, poczym pozwól by Rosjanie jechali za tobą na przyjęcie u Krishna.
Nagroda: 40.000$

"Żółty telefon"
Poza zamkiem - Rosjanie mają Trucka zawierającego ważne informacje, jedź i im go ukradnij - uważaj bo w pobliżu mogą być strażnicy. Na miejscu okaże się że frontowa brama jak i tylne wyjście jest zamknięte. Potrzebujesz klucznika speca od otwierania zamków - jedź po niego kierując się strzałką. Pokaż mu tą bramę którą na otworzyć, gdy będzie się zabierał za otwarcie drugiej to zginie w wybuchu mini bomby. Teraz sam musisz działać, ukradnij Bulwarka i spróbuj wjechać przez tą bramę. Po wjechaniu rozwal strażnika i przeskocz samochodem na drugą stronę, lecz by wyjechać ciężarówką stamtąd musisz zniszczyć dwa generatory otwierające bramę - znajdź najlepsze stanowisko by zniszczyć generatory za pomocą koktajli. Teraz odtransportuj ciężarówkę do garażu ale uważaj bo na ogonie będziesz miał wóz mafii.
Nagroda: 60.000$

Wielki powrót - Zaibatsu potrzebuje nowych ludzi by sprzedawali całkiem legalnie wysokiej jakości prochy. Jedź najpierw do strefy mafii lecz by zrobić interes z grupką ludzi których spotkasz ukradnij wpierw Bulwark''a. Kolejną grupką są ludzie Zaibatsu, nie będziesz z nimi miał żadnych problemów - po prostu podejdź do nich. Następna grupka to znów mafia rosyjska jednak oni nie zechcą robić z tobą interesów - zabij ich kiedy otrzymasz rozkaz. Spotkaj się teraz ze spoko dilerem on ci da walizkę z kasą. Twoim następnym zadaniem jest ukradnięcie ciężarówki ruskich zawierającą bodajże jakieś paliwo. Lecz brama wjazdowa jest zamknięta, musisz znaleźć drogę na obkoło. Za fabryką gdzie jest ciężarówka biegnie linia kolejowa i jest stacja to właśnie na tą stacje się dostań i po rusztowaniu wejdź do fabryki zabijając strażników - uważaj na tych z koktajlami mołotowa, rozwal ich od razu z góry serwując im również koktajl. Następnie rozwal generator otwierający bramę i bierz ciężarówkę kierując się w stronę garażu.
Nagroda: 20.000$ + premia

Wojna gangów - Ukradnij samochód rosyjskiej mafii - Bulwark i jedź nim rozjechać 50 Krishna to samo zrób kradnąc wóz Krishna ale rozjeżdżając nim 50 mafiozów.
Nagroda: 60.000$

"Czerwony telefon"
Proszę o czołg - Szef Zaibatsu prosi cię o zdobycie kolejno: wozu SWAT, FBI a na końcu czołgu. Najlepiej ustaw się koło garażu gdzie masz je potem dowieźdź (wjazd do żółtych budek telefonicznych Zaibatsu).
Nagroda: 80.000$

Ucieczka z bazy armii - Wykradnij z bazy armii inny czołg który chce szef Zaibatsu. W owej bazie będzie zabezpieczenie w postaci strażników i trzech czołgów ładujących w twoją stronę. Pierwsze dwa najlepiej sprytnie ominąć i wdrapać się na wzniesienie a potem je bombardować koktajlami mołotowa. Do trzeciego zaś trzeba podejść ukrywając się za skrzynką by pocisk nam nic nie robił a żebyśmy go mieli w polu widzenia i również go zbombardować serią koktajli. Teraz idź spokojnie po czołg, gdy ruszysz z miejsca rozlegnie się syrena alarmowa a na ulicach pojawi się wojsko. Musisz go teraz odtransportować do garażu, polecam że jak wyjedziesz z bazy to jedź górą potem skręć w lewo jadąc tuż przy ogrodzeniu, skręć w lewo i jedź dalej przy ogrodzeniu, powinieneś następnie wyjechać na ulice którą zmierzaj w stronę garażu (jadąc przy Power Core)
Nagroda: 80.000$

Misje Mafii Rosyjskej
"Zielony telefon"
Zabójstwo na tle Hot-Dog''ow - Mafia rosyjska słynie z dziwadztw, bo w tej misji będziemy musieli przerobić ludzi na Hot-Dog''i. Zaczynamy, najpierw ukradnij jakiś autobus - poczekaj na przystanku a sam przyjedzie i pozabieraj z przystanków ludzi aż owy autobus będzie pełny przyszłego jedzenia. Gdy już po brzegi załadowałeś autobus jedź nim do fabryki mięsa i obserwuj z góry jak ludzie krzyczą i błagają o litość. Teraz wystarczy że weźmiesz załadowany wóz Hot-Dog''owy do kucharza.
Nagroda: 40.000$

Rosyjscy marynarze - Dealerzy Zaibatsu przeszkadzają rosyjskiej mafii, trzeba ich się pozbyć. Bierz zaparkowany w oznaczonym miejscu samochód Zaibatsu i ruszaj pozabierać kolejno czterech Dealerow. Gdy już ich wszystkich zabierzesz jedź nad morze do dźwigu by im pokazać topienie wozu od środka.
Nagroda: 40.000$

"Żółty telefon"
Zabijanie oficerów - W ciągu 5 minut musisz kolejno zniszczyć: 2 radiowozy, samochód SWAT i dwa auta FBI
Nagroda: 60.000$

Los czołgów - Zniszcz trzy czołgi jadące z zachodu, do ich zniszczenia otrzymasz przed wejściem bazooke i pistolet elektryczny by się pozbyć ochrony. Uważaj jednak czołgi nie są bezbronne, będą w ciebie lądować seriami pocisków, więc zachowaj szczególną ostrożność.
Nagroda: 60.000$

Zabójcy Krishna - Zabij siedmiu zabójców Krishna by obronić swojego szefa - po prostu wyjdź na ulice i czekaj na nich. Teraz przyszedł czas na zabicie najlepszego zabójcę ukrywającego się w opancerzonym pojeździe. By go dorwać weź jakiś samochód, zamontuj w nim bombę i zdetonuj go koło opancerzonego wozu z zabójca w środku.
Nagroda: 60.000$

"Czerwony telefon"
Masakra w świątyni - Szef mafii chce rozlewu krwi w świątyni Krishna. Jedź najpierw po Ivana i jego ludzi - musisz mieć samochód który może przewieźdź przynajmniej 5 osób np. Limuzyna. Gdy już masz wszystkich na pokładzie ruszaj do świątyni na rzeź. Zabijaj Krishna aż szef każe ci przerwać, wtedy ujrzysz zegar odliczający 2 minuty. Prze dwie minuty musisz przeżyć w ich świątyni, najlepiej wejdź na wyższy poziom gdzie nie chodzą ludzie Krishna i poczekaj spokojnie aż te 2 minuty upłyną.
Nagroda: 80.000$

Wspaniałe wybawienie - W Power Core są przetrzymywani ludzie szefa rosyjskiej mafii, uratuj ich. Na miejscu okaże się ze by ich uwolnić musisz wpierw wysadzić cztery generatory otwierające bramę. Po ich uwolnieniu ochraniaj ich zmierzając w kierunku zamkniętej bramy wejściowej. Następnie zabij trzech morderców Zaibatsu i odwieź więźniów do pewnego kolesia. Teraz ukradnij radiowóz i jedz złap kolesia w aucie - nie zabijaj go tylko boksuj, aż pojedzie z tobą by syn szefa go zabił.
Nagroda: 80.000$

Misje Krishna
"Zielony telefon"
Dekonstrukcja dziedzińca - Zaibatsu budują na świętej ziemi Krishna jakieś sklepy, uniemożliw im to działanie jadąc na plac budowy i robiąc co trzeba. Na miejscu okaże się ze brama wjazdową na plac budowy jest zamknięta, musisz odnaleźć Leo ślusarza - będzie o czekał w zakładach wodnych. Pomóż mu zniszczyć generator wtedy on ci pomoże i otworzy bramę. Po wtargnięciu na plac budowy odnajdź i zabij kierownika - uważaj na ochronę, następnie wysadź ciężarówkę Zaibatsu.
Nagroda: 40.000$

Samochody policyjne w kawałkach - Ukradnij i dostarcz trzy radiowozy do dźwigu zgniatarki.
Nagroda: 40.000$

"Żółty telefon"
Kontakt Sumbean - Bierz autobus Krishna i jedz po pomocników, a następnie jedz na terytorium ruskich by zabić morderców. Zabij kilku ruskich by przyciągnąć uwagę morderców - przeżyj trzy fale ataków.
Nagroda: 60.000$

Unikanie nawrotu - W fabryce Zaibatsu są przetrzymywani ludzie Krishna, uwolnij ich ale uważaj bo fabryka Zaibatsu jest silnie chroniona przez trzy czołgi - postaraj się je zniszczyć. Jeśli one cię zniszczą nie martw się misja nie zakończy się nie powodzeniem, kieruj się instrukcjami by unicestwić strzelanie czołgów a następnie wywal w powietrze generator otwierający bramę gdzie znajdują się wiezieni Krishna. By ich odtransportować do domu potrzebujesz ich autobusu - zdobądź go przyjedź po Krishna i odwieź ich do miejsca przeznaczenia.
Nagroda: 60.000$

Nawrót Cossaks - Krishna potrzebuje rosyjskich pracowników, w tym celu najpierw wykradnij ciężarówkę z fabryki ruskich, lecz uważaj by nie wzniecić alarmu bo wtedy będziesz udupiony fala ruskich. Ale jeżeli przeżyjesz to idź i bierz ciężarówkę jadąc nią na obłąkane wyspy po cztery grupy pracowników. Gdy już będziesz miał pełną ciężarówkę roboli jedz do garażu w celu ich nawrócenia.
Nagroda: 60.000$

"Czerwony telefon"
Zbawienie - Odbij przetrzymywanych Krishna w fabryce Zaibatsu, lecz by ich uwolnić zniszcz wpierw trzy generatory za pomocą koktajli molotowa. Po ich uwolnieniu podążaj za nimi aż do limuzyny a sam wsiądź do drugiej i tu okaże się ze musisz najpierw oczyścić drogę by limuzyna mogła przejechać. Zabij czterech Zaibatsu z Uzi i przesuń środkowy samochód na pobocze a następnie wsiądź do limuzyny i pozwól by Krishna podążali za tobą do kryjówki.
Nagroda: 80.000$

Potężna stacja - Musisz wysadzić stacje paliwowa ruskich z pomocą kilku pomocników. Gdy będziesz już na terenie stacji podłuż cztery bomby w oznaczonych miejscach - oznaczone one stającym gościem którego musisz zabić a potem podłożyć na jego miejsce bombę. Połaź po całej fabryce by zlokalizować wszystkich czterech gości i przy okazji uważaj na strażników. Gdy wszystkie już podłożysz wejdź na rusztowanie po schodach i obserwuj wybuch.
Nagroda: 80.000$

by Luten

r e k l a m a

Komentarze (24) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
guciu92 dodano: 27.01.2007, 10:54
KLASYKA GTA2 NA PS1 GRALEM I NA PC TEZ
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 09.05.2007, 17:23
Lol, w misji Yakuzy, w żółtym telefonie, trzeba ukraść furgon z lodami, a nie Colą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 09.05.2007, 17:28
A w misji Loonies, w czerwonym telefonie nie rozwala się tych bossów. Ich rozwala się w OSTATNIEJ MISJI.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
PatryQQQQ dodano: 25.05.2007, 14:01
niektore wersje gta2 maja furgonetke z lodami a inne z cola
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Razor6 dodano: 30.05.2007, 19:49
Dla mnie tam najlepsze były misje Zaibatsu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kisiu_pl dodano: 14.07.2007, 15:16
lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 19.07.2007, 13:16
Dla mnie też ;p i jeszcze dla Scientits ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Wisiu dodano: 23.08.2007, 19:57
ja mialem wersje z furgonetka z cola i lodami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTA 4 dodano: 26.08.2007, 06:27
GTA do Gówno!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bojańczyk dodano: 29.11.2007, 19:16
Najlepsze są misje u Loonies. A ja mam wersję z lodami :) GTA 4: to co tu robisz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pepe_CJ dodano: 15.01.2008, 10:37
fajna dzieki tej solucji przeszlem gta 2!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 02.03.2008, 16:26
Fajnie ze sie tyle kasy dostaje ale po co az tyle?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 28.03.2008, 21:09
Mój pierwszy kontakt z GTA 2 był kiedy miałem około 11 lat. To było pierwsze GTA które grałem. Później grałem w GTA VC u kolegi i mi się spodobało. Następnie kupiłem sobie GTA III i też bardzo fajne. I wkońcu zagrałem w GTA San Andreas, która bobija te GT
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 22.04.2008, 19:11
a tam dla mnie najleprze są misje u zabiastu z resztą koleś jest ubrany na czarno jak zabiastu *fajna gierka i solucja lol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
P_M_K dodano: 25.09.2008, 14:55
a ja lubię yakuzę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.94.***.***]
Gość dodano: 17.02.2009, 13:32
Najlepsze misje Loonies, Rednecks i Rosyjskiej Mafii:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
regae dodano: 07.04.2009, 19:41
Dobre bla bla bla
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arkady9 dodano: 07.06.2009, 14:08
yakuza najlepsza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
lukascv dodano: 07.11.2011, 17:30
Praca zla Z* sprawiała mi przyjemność bo oni byli w każdej części tej metropolii.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 07.01.2012, 18:14
z komentarzy wynika że gta2 jest fajne tak więc teraz nie opisze jak było bo nie grałem ale już zaczynam jak ukończe gre to napisze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 07.01.2012, 18:20
z komentarzy wynika że gta2 jest fajne tak więc teraz nie opisze jak było bo nie grałem ale już zaczynam jak ukończe gre to napisze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 07.01.2012, 18:21
z komentarzy wynika że gta2 jest fajne tak więc teraz nie opisze jak było bo nie grałem ale już zaczynam jak ukończe gre to napisze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sskk333 dodano: 09.01.2012, 20:37
ok 1 miasto przeszedłem i jestem pod wrażeniem grafa 2d a bardziej wciąga niż jakie kolwiek gta! ok zaczynam miasto 2 RESIDENTAL
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jesko dodano: 20.02.2012, 23:38
Ciekawa solucja, a co misji to Mafia wymiata
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (24 opinie) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51536

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 93, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 82, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.