Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W GTA San Andreas planowano wdrożenie kilku protagonistów (tak jak w GTA V). Rockstar musiał jednak zrezygnować z pomysłu, ponieważ technologia w tamtych czasach nie była odpowiednio rozwinięta.
SA - Solucja - Powrót do Los Santos

Solucja - Back 2 Los Santos

Carl Johnson

Nazwa: Vertical Bird
Nagroda: 50.000$
Przed misją zaopatrz się w solidną broń oraz pancerz i zdrowie na full. Zadanie dostajesz w willi Madd Dogga. Dostajesz je jednak od Toreno. Po filmiku wsiądź do łódki i płyń w stronę doków w Easter Basin w San Fierro. Gdy znajdziesz się blisko statku wysiądź z łódki i wpłyń do środka. Schowaj się za murem i obserwuj rozmowę żołnierza z jednym z robotników. Żołnierz odejdzie na górę a ty wejdź do pomieszczenia i strzelając w głowę z pistoletu z tłumikiem zabij robotników. Idź na górę. Poruszaj się do punktu na mapie. Wejdź do czerwonego znacznika i pozmieniaj coś na tablicy. Teraz ruszaj w stronę odrzutowca. Wejdź do niego i unieś się w powietrze. Schowaj podwozie (2) i uważaj na wrogie samoloty. Ich celem jest zniszczenie ciebie, więc musisz ich wyprzedzić. Gdy zobaczysz wrogą Hydrę w polu widzenia wciśnij SPACJA (auto namierzanie) i powinien pojawić się zielony znaczek nad samolotem. Gdy zmieni kolor na czerwony odpal rakiety (LCTRL) i rozwal wroga. Zrób tak z pozostałymi. Jednak to nie był twój cel. Twoim celem są tak naprawdę 4 stojące łódki. Masz je zaznaczone na radarze. Podleć do nich i tak samo jak samoloty zniszcz je za pomocą auto celowania. Teraz leć na Verdant Meadows, aby zaparkować Hydrę. Od teraz Hydra będzie się pojawiać na twoim lotnisku.
Uwaga: Gdy znajdujesz się w środku możesz także użyć AK-47. Ja opisałem sposób, dzięki któremu nie musiałem rozwalać wszystkich ludzi. Za to udało mi się rozwalić niektórych i to po cichu. Jeśli jednak wolisz atakować niż się skradać użyj AK-47 lub M-4 i wykańczaj każdego żołnierza. Misję da się przejść obydwoma sposobami.

Nazwa: Home Coming
Nagroda: Respekt+
Sweet wychodzi ze szpitala więziennego. Ruszaj, więc po brata. Po filmiku odwieź go na Groove Street. Tam zobaczycie, że wszystko jest pod panowaniem Ballasów. Trzeba odzyskać teren. Najpierw zabij 6 dealerów, którzy sprzedają towar twoim ziomalom. Zabij ich wszystkich i zajmij się za przejęcie swojego terenu. Znajdź trzech ludzi gangu Ballas i wywołaj wojnę gangów. Odeprzyj trzy fale ataku, aby zakończyć misję. OGF znów żyje.

Nazwa: Cut Throat Business
Nagroda: Respekt+
Twój kumpel Madd postanowił odzyskać od OG Loca jego swoją książkę rymów. Twoim zadaniem jest pomóc mu w tym. Jedź we wskazane miejsce na mapie. Gdy dojedziecie Loc zacznie wiać podstawionym Votexem. Uczyń to samo i ruszaj za nim w pościg. Pamiętaj, że nie wolno ci go zabijać. Gdy wjedzie na plażę ty nadal poruszaj się wodą. Dopiero później wejdź na molo. Jefhry wsiądzie do Gokarta. Zrób to samo i dalej go ścigaj. Nie czekaj na Madd Dogga, który strasznie wolno jedzie. Po kilku minutach gonitwy Loc wejdzie do swojego domu. Tam zobaczysz krótki filmik i skończysz misję.
 


Sweet

Nazwa: Beat Down Op B Dup
Nagroda: Respekt+
Ruszaj ze Sweetem na spotkanie z B-Dup’em. Na miejscu okaże się, że go nie ma oraz bardzo prawdopodobne jest, że wyniósł się do Glen Park. Gdy tam dotrzesz rozpętaj wojnę gangów. W tym celu znajdź 3 ludzi Ballas. Jak zwykle zbieraj serduszka i kamizelki, aby sobie w tym pomóc. Gdy skończysz ruszaj do mieszkania B-Dupa. W dotarciu przeszkadzać ci będą jego ochroniarze. Jednak nie powinieneś mieć problemów z ich wyeliminowaniem. Teraz wejdź do jego chaty i obejrzyj filmik.

Nazwa: Grove 4 Life
Nagroda: 10.000$ i Respekt+
Czas podbić kolejne terytoria. Pierwsze w kolejności jest Idlewood. Wywołaj wojnę gangów i przygotuj się do odparcia ataków. Przykucnij i jak zwykle po odparciu każdego z ataków zbieraj serduszka i kamizele. Po przejęciu terenu Sweet będzie chciał zdobyć jeszcze jeden teren dla OGF. Tym razem to ty wybierasz. Więc wejdź do byle, jakiego obszaru zaznaczonego kolorem fioletowym i zacznij bój. Gdy skończysz odwieź brata do domu.
 


Carl Johnson 2

Nazwa: Riot
Nagroda: Brak
Twoim zadaniem jest odwiezienie Sweeta do domu. Żadna wielka filozofia. Możesz jednak przy okazji po obserwować, co dzieje się na ulicy. Po odwiezieniu brata kończysz najłatwiejszą misję w Los Santos.
 


Sweet 2

Nazwa: Los Desperados
Nagroda: Respekt+
Cesar przychodzi do ciebie i prosi o pomoc. Masz pomóc mu odbić jego dzielnicę, która znajduje się pod panowaniem gangu Los Santos Vagos. W tym celu udaj się na do dzielnicy Varios Los Aztecas, aby rozpocząć misję. Wrogów do zabicia jest sporo, ale powinieneś sobie poradzić. Stoją oni w grupach pomiędzy budynkami. Każdy z gangsterów jest zaznaczony na radarze. Po zabiciu wszystkich ruszaj z Cesarem w kolejne miejsce. Wejdź do znacznika. Teraz znów będziesz musiał zabić każdego Vagosa. Najlepiej kucnij i ustaw się na takiej pozycji, w której nikt ci nie przeszkadza. Po ich wyeliminowaniu nadejdą następni, którzy otaczać was będą z dwóch stron, przez co obrona jest znacznie trudniejsza. Idź dalej wyeliminuj gościa stojącego na dachu i rozpraw się z kolejnymi wrogami. Jeśli będziesz dobrze strzelał i miał się na baczności ukończysz tę misje za pierwszym razem.

Nazwa: End Of The Line
Nagroda: Respekt+
Ostatnia misja w grze. Żeby móc ją wykonać potrzebujesz ok. 35 % posiadanych terenów w Los Satnos. Jeśli ci się uda je zdobyć lub udało przejąć je wcześniej dostaniesz telefon od Sweeta, że trzeba zacząć zadanie. Przed misją polecam zakończyć kilka misji pobocznych takich jak: Vigiliante (więcej pancerza), Paramedic (więcej zdrowia) i Fire Truck (odporność na ogień). Zakupić sporo sztuk amunicji do ciężkiej broni np. AK-47 lub M-4 oraz SMG i osiągnąć w nich poziom umiejętności HITMAN. Polecam także osiągnąć najwyższy poziom biegania, czyli STAMINA (więcej zdrowia i miej meczenia przy bieganiu). Oczywiście nie musisz tego robić, ale będzie ci znacznie trudniej przejść ostatnią misję w grze. Jednak przejdźmy do misji. Po telefonie podjedź ze Sweetem pod fabrykę cracku Smoka. Po filmiku przesiądź się na stojącego niedaleko ciebie BMX-a i gnaj na dół po czołg S.W.A.T.-u. Będzie ci potrzebny do przejścia przez drzwi, których pilnują strażnicy. Gdy dojedziesz wsiądź do czołgu i wracaj się na górę. Teraz rozwal walnij w ścianę i wysiądź z pojazdu. Właśnie od tego momentu zaczyna się prawdziwa misja.

Piętro 1: Security Area

Wejdź po schodach w pozycji kucznej. Po prawej stronie będą czekać na ciebie goście. Zajmij się nimi w należyty sposób. Idź dalej przez korytarz. Zobaczysz kolejnych wrogów. Zabierz pancerz za ladą i przejdź przez drzwi. Tutaj znajdziesz masę wrogów do zabicia. Strzelaj do wszystkich przed tobą i nad tobą. Później nadjadą posiłki, z którymi też problemów mieć nie powinieneś. Idź dalej do drzwi na końcu do kolejnego pomieszczenia. Znów zabij czekających na ciebie gostków i idź wyżej. Zanim wejdziesz na kolejne piętro przejdź przez drzwi po prawej stronie, aby zabrać życie i SPAS12 (shotgun). Teraz wróć się i idź na drugie piętro.

Piętro 2: Drug Lab

Po wejściu przez schody chwyć kamizelę i przemieszczaj się dalej. Na swojej stronie spotkasz członka gangu Vagos. Zabij go. Teraz wejdź do kolejnego holu. Znów musisz zabić każdego przeszkadzającego ci wroga. Aby sobie trochę ułatwić sytuacje strzelaj w beczki z benzyną. Gdy pozbędziesz się wszystkich idź po schodach na górę. Spotkasz jednoosobowy opór. Pozbądź się go. Okaże się, że drzwi, przez które chciałeś przejść są zamknięte i trzeba iść dłuższą drogą. Ruszaj gdzie trzeba uważając na nadbiegających ludzi. Gdy dotrzesz łap serducho i wejdź na kolejne piętro.

Piętro 3: Ballas Lounge

Gdy znajdziesz się na górze chwyć jak zwykle pancerz i idź dalej do następnej sali. Jeśli napotkasz opór rozpraw się z nim. Gdy wejdziesz do pomieszczenia będziesz znów musiał stoczyć walkę z kolejnymi przeciwnikami. Nie oszczędź żadnego i przejdź do kolejnej dużej sali. Znów twoim zadaniem będzie rozwalenie każdego, kto ci będzie przeszkadzał. Idź dalej na korytarz. Tam będą drzwi na górę oraz dwa pomieszczenia po bokach. W każdym z nich jest coś, co ci się przyda (kamizelka i życie). Teraz przejdź do kolejnej sali prowadzącej na górę, aby stoczyć pojedynek z Big Smokiem.

Piętro 4: Big Smoke

Czas na wielki pojedynek z twoim byłym ziomalem. Po cut-scence zacznie się bój. Na początek rozwal jego dwóch ochroniarzy i zajmij się nim samym. Możesz biegać za nim i w niego nawalać w tą i z powrotem lub ustać i czekać aż Smok przyjdzie sam. Wszystko jedno, jaki sposób wybierzesz Smok wcale nie jest taki silny jak mogłoby się wydawać. Najlepiej używać broni ciężkiej takiej jak AK-47 lub M-4, dzięki czemu Smok powinien tracić sporo żyć. Osobiście użyłem SPAS-12, przez co Smok zginął po kilku strzałach. Gdy jego pasek zdrowia wyniesie zero wtedy pojawi się cut-scenka, dzięki której dowiesz się, jaka będzie twoja podróż powrotna.

Oficer Tenpenny podpalił budynek. Trzeba z niego jak najszybciej uciec. Masz na to 7 minut. Załóż gogle i ruszaj w drogę powrotną. Teraz przydałoby się SMG, z którym można biegać sprintem oraz strzelać chodząc. Jeśli pamiętasz gdzie zdobywałeś serduszka i kamizelki to możesz być z siebie dumny, ponieważ wszystko wróciło na swoje miejsce. Trzecie piętro przejdziesz bez problemu, jeśli będziesz skutecznie zabijał wrogów, którzy pragną twojej śmierci. Gdy znajdziesz się na drugim piętrze nie śpiesz się, bo możesz ulec nagłej śmierci. Przeciwników tu jest dużo, więc musisz ich szybko i umiejętnie wyeliminować. W tym momencie polecam znów wziąć AK-47 lub M-4. W między czasie będziesz musiał stoczyć walkę z kolejnym przeciwnikiem, jakim jest ogień. Jeśli ukończyłeś misję dla straży pożarnej to możesz spokojnie przejść przez ogień. Jeśli misji nie ukończyłeś chwytaj gaśnicę i zacznij gasić płomienie. Następnie podążaj do kolejnego piętra. Oczywiście eliminując po drodze wszystkich wrogów. Gdy znajdziesz się w jakimś magazynie znów przyjdzie ci stoczyć kolejny ciężki bój z wrogami. Po ich unicestwieniu podążaj do wyjścia budynku. Tam zabij kilku przeciwników i obejrzyj sobie efektowny filmik. Jak się okaże Tenpenny zacznie wiać wozem strażackim, który porusza się bardzo szybko. Na domiar złego na drabinie wozu wisi Sweet. Wsiadaj do podstawionego Feltzera i gnaj za wozem straży pożarnej. Staraj się jechać jak najbliżej niego, aby zbytnio ci nie uciekł. Po drodze spotkasz ludzi, którzy rzucają do ciebie z koktajli Mołotowa. Miej się, więc na baczności i staraj unikać ognia. Najlepiej jedź jak najszybciej potrafisz, dzięki czemu goście, którzy rzucają będą dla ciebie za wolni. Po jakimś czasie policjanci będą mieli dość twojego brata i będą próbowali go zrzucić. Pojawi się pasek. Jeśli spadnie do końca to także i twój brat spadnie z drabiny. Nie możesz na to pozwolić. Musisz podjechać jak najbliżej wozu, aby Sweet mógł spaść na twoje auto. Po złapaniu go zamienisz się z nim miejscami. Brat będzie prowadził a ty będziesz strzelał. Na początek zajmij się policjantami na wozie strażackim. Następnie zajmij się z tyłu radiowozami policyjnymi. Następnie zjawią się motory policyjne. Musisz naprawdę szybko eliminować policjantów, ponieważ pasek stanu auta maleje w szybkim tempie. Gdy rozwalisz wszystkich a następnie dojedziesz ze Sweetem na Groove Street pojawi się kilka filmików. Następnie zobaczysz napisy końcowe oraz napis Mision Passed. Po wszystkim zrób save-a i ciesz się z ukończenia kolejnej części serii GTA, jaką jest San Andreas!

r e k l a m a

Komentarze (67) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
fasol93 dodano: 13.12.2006, 17:11
HELP!!!..
jestem w misji "Los Desperados" ale nie moge jej przyjść =/ jak jestem przy tym gangu Cesara to nic sie nie dzieje a jak ich zabije to misja zakońćzona =/... a tamte tereny mam podbite i nie ma Vagosów...
CO MAM ROBIĆ ???? POMÓŻCIE
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
anias100 dodano: 22.12.2006, 12:39
TA MISJA JEST LATWIUSIA JA CZYLI 9-CIO LATEK JĄ PRZESZLAM =]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
fasol93 dodano: 09.01.2007, 09:48
no to co niby zrobiłeś że oni za tobą szli ?? =P ...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 21.01.2007, 18:05
fasol93 u ciebie jest pewno jakiś błond bo ja tagrze z tą misją nie miałem problemu! (i za mną normalnie szli!)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
fasol93 dodano: 24.01.2007, 13:48
feks Frendli =] ... zobacze co soe da zrobić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lektor12 dodano: 01.02.2007, 10:51
a ja przelazłem całość
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kola66 dodano: 02.02.2007, 08:11
ej wiara jestem w tej samej sytulacji co fasol93 pomóżcie plis
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
rafayo13 dodano: 08.03.2007, 18:21
kola66 i fasol93 ja miałem takąsamą sytuację ale normalnie przeszedłem tą misję. Wszystko było tak jak miało być. Wcześniej tą misję przechodziliście? Jak nie to może być błąd. Ja miałem przy spolszczeniu:( ale jest ok:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maci0k dodano: 11.03.2007, 21:06
ja jeszcze wogule do niej nie doszedlem ale juz blisko jestem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
maci0k dodano: 11.03.2007, 21:08
Big Smoke is dead----CJ is DA MAN
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 19.03.2007, 19:53
nie cierpie ostatnie jmisji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
papec dodano: 05.04.2007, 17:53
thx teraz będe wiedzial jak ja przejsc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 22:25
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ dodano: 18.05.2007, 12:24
Eh... Ja nie moge przejść tej części ost. misji, w której gonisz auto Tenpenni'ego. Cały czas mi ucieka... co mam zrobić??!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
lolipop13 dodano: 13.06.2007, 16:36
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cesar.V dodano: 17.06.2007, 07:48
fajna ale łatwa gra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
-zagubieni- dodano: 28.06.2007, 21:41
Fajna gra i dość łatwa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kamikamil dodano: 26.07.2007, 08:11
mi Sweet zawsze na maskę spadał i po misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:23
Bardzo lubię te misje po powrocie do Los Santos :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:24
Jedne z najfajniejszych są te misje w San Andreas moim zdaniem ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 09.08.2007, 13:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
Gość dodano: 25.08.2007, 22:04
Jest jakas misja w ktorej trzeba zabic rydera???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.99.***.***]
Gość dodano: 27.10.2007, 11:38
Jeśli ktoś ma problem z ostatnią misją gdzie gni się TENPENNI'ego to mam małą podpowiedż gdy wyjdziemy z willi grubasa a Tenpenni ucieka jeśli go nie dogonimy do nie musimy przechodzić całej misi od początku wystarczy że pójdziemy do domu sweeta a misja z
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gibaz dodano: 07.12.2007, 14:27
w ostatniej misji, jak juz złapie Sweeta, to zamieniamy sie miejscami i w tym momencie mój samochód wybucha :/ miał ktoś tak? co moge zrobić??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mati2121 dodano: 23.12.2007, 11:36
Łatwa giera...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.11.***.***]
Gość dodano: 15.01.2008, 20:33
witam.mam problem z misją VERTICAL BIRD gdy lecę hydrą i chcę strzelać nie ma samonaprowadzania gram na konsoli PS2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 20.01.2008, 17:09
Sznycel widzę, że jesteś początkujący :/. Rydera zabijamy podczas jednej z ostatnich misji w San Fierro "Pier 69" podczas pościgu motorówką.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 28.01.2008, 15:20
Moim zdaniem jest to najciekawszy etap w misjach w San Andreas.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
oli33 dodano: 31.01.2008, 13:11
co do ostatniej misji w grze: nie rozumiem jak można dogonić pędzący wóz straży pożarnej takim rzęchem jak feltzerem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:36
oli33 trzeba dużo ćwiczyć i ćwiczyć, aż w końcu się uda ^^
Co do artykułu to jest świetny i bardzo pomocny ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vercetti14 dodano: 21.03.2008, 11:06
Ej, wy tez tak macie że po misji Riot w całym Los Santos są zamieszki? Bo jak ją ukończyłem, to zauważyłem że ludzie sie napier*****ą bez powodu inni biegają z telewizorami atakują mnie wszędzie jest policja i helikoptery policyjne, a z niektórych domów u
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vercetti14 dodano: 21.03.2008, 11:08
(C.D.)a z niektórych domów ulatnia się czarny, gęsty dym, a auta same sie zapalają! Wiecie może dlaczego to wszystko?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 21.03.2008, 23:21
Vercetti14 Sa to zamieszki spowodowane chyba jakims protestem ale nie ejstem pewien jesli sie myle prosze o poprawienie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 21.03.2008, 23:23
Moja ulubiona misja jest chyba ta ostatnia. Lubie tez powrot do LS, ale jak dla mnie to misji po powrocie ejst za malo i sa za latwe. to by bylo na tyle jesli chodzi o mnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vercetti14 dodano: 24.03.2008, 09:15
thx :-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
konkord dodano: 09.05.2008, 11:00
Ja znalazłem łatwy sposób na przejście misji: End Of The Line bez broni M-4 lub AK-47!
Po wykonaniu misji Verdical Brild na ranczu Torena pojawia się: minigun, miotacz ognia,bazookę,wyrzutnię rakiet.Wystarczy wziąć miniguna w którym jest na początek 500
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
konkord dodano: 09.05.2008, 11:03
Mam też fajny sposób na wojny gangów!Jeżeli zdobyliścię dużo terenów gangów i jesteście przy savehousie a tu Vagosi lub Ballasi atakują wasz duuuuuuuuuży teren i nie chcecie go bronić,wystarczy zrobić savea a ten teran dalej będzie wasz!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ufolog dodano: 20.05.2008, 13:52
Nie 7 min., tylko 6,45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Calvin_Allen dodano: 30.06.2008, 12:48
Ehe po misji Riot jest masakra, telewizorami się rzucają ^^ Ja na ostatnią misje biorę M4 i wszystko ładnie idzie... Później przy ucieczce nakładam noktowizor i zmieniam grafikę na najgorszą. Podczas pościgu za Tenpennym jadę powoli. Im jest dalej tym wol
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Calvin_Allen dodano: 30.06.2008, 12:49
niej jedzie ten strażak big smile Na autostradzie daje gaz do dechy i łapie Sweeta dalej to już trochę drive-by i cya officer big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kryters775 dodano: 17.07.2008, 21:38
Mam mały problem z misją los Desperados, otóż na mapie nie mam nic zaznaczone a na dole mam napisane o tym że mam przyjąć do gangu parę osób.Czy moglibyście mi powiedzieć jak ich przyjąć???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
parzo dodano: 02.08.2008, 13:50
kryters775 żeby ich przejąć to musisz na nich wycelować PPM i nacisnąć G lub H. Tak sie ich werbuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 04.08.2008, 20:41
Mam mały problem z Powrotem do Los Santos.Skończyłem wszystkie misje w Las Venturas i dalej nic się nie dzieje.Nie mam nic na mapie zaznaczone ( oprócz rożnych sklepów , misji pobocznych na budowie,lotnisku itp) Pomóżcie plss
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 06.08.2008, 09:38
Ok mój kom. nie aktualny bo nie dzwonił jeszcze do mnie woozie w sprawie Caligula kasyna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
gf dodano: 09.11.2008, 09:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
Falcon1910 dodano: 29.11.2008, 10:09
W misji Vertical Bird jak już rozwalisz wszystkich żołnierzy, to podłóż ładunki pod 3 Hydry, a 4 odleć. Nie będą cię wtedy ganiać Hydry. Wystarczy tylko rozwalić 4 statki i po misji!!! xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bwujcik6 dodano: 28.12.2008, 20:25
Mam problem z misją Vertical Bird nie wiem czy dobrze jest jak jest zielony czy czerwony celownik
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pakur96 dodano: 05.02.2009, 09:54
zwerbuj troche ziomalów z gangu,
potem wjedź na czerwony znacznik przy kolesiach cesara,
idź między bloki niedaleko i zabijaj vagosów goście Cesare pomogą ci
idź przysiatce aby znaleźć szybko serduszko i mieć życie
kiedybędziesz za samochodem strzelać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pakur96 dodano: 05.02.2009, 09:55
sorry to do misji Los Desperados
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pakur96 dodano: 05.02.2009, 09:58
marq
zrób misje na lotnisku bo to jest z głównej fabuły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.148.***.***]
Gość dodano: 24.02.2009, 18:08
mam problem z misją Vertical Bird pomocy!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
amadi0 dodano: 25.02.2009, 15:09
solucja jest dobra w wielu misjach pomogla mi bardzo lecz nie moge przejsc misji: Security Area mam problem w momencie gdy Tenpenny ucieka ale to jeszcze nic strasznego najgozej mi idzie w momencie gdy musze zlapac sweet'a wtedy Tenpenny jakby przyspieszy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adamo17623 dodano: 19.03.2009, 12:58
I gra skończona
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.231.***.***]
Gość dodano: 14.06.2009, 17:33
Ziomki mam problem z misją:Cut Throat Business , a po polsku Ostra Rywalizacja.Więc kiedy OG LoC wejdzie na gokarda po prostu nie da się go dogonić,a robiłem ta gre juz wiele razy i szło mi to łatwo...Pomóżcie :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.231.***.***]
Gość dodano: 16.06.2009, 17:13
Og Loc nagle dostaje speeda i od razu znika z pola widzenia :(:(:(:(:(:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 03.07.2009, 13:31
kurde zrobiłem wszystkie misje oprucz u zera bo jest trudna i nie wiem co teraz robić w gta :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 06.07.2009, 12:42
amadi0, jedź wolno a na autostradzie nie oszczędzaj silnika, jak masz go łapać to wtedy za wóz strażacki. Ogólnie misje w San Fierro są o wiele trudniejsze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 14.07.2009, 10:48
Jeżeli nie macie co robić po przejsciu GTA to sciagnijcie se map Editor i zbudujcie se gdzieś wyspę i się tam bawcie
nie długo umieszczę moją wyspę z super bryczkami i nowymi misjami na tej wyspie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
woozie_the_blinded dodano: 01.08.2009, 20:14
cthulu masz racje co do tych protestów są one spowodowane tym,że sąd uniewinnił tenpenny`ego
a misje "end of the line(po polsku "koniec kolejki")przeszedłem za 1 razem bez kodów,używając M4:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Rydersa dodano: 25.09.2009, 12:40
Koniec kolejki przeszedłem bez problemow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
Gość dodano: 26.09.2009, 16:30
ogolnie misje w los santos sa bardzo fajne..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 02.12.2009, 20:34
Ej, ostatnia misja jest trudna, ale nie aż tak, żeby ściągać mod na polepszenie prędkości Feltzera! Bez przesady...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kevin-Sir dodano: 14.05.2010, 16:05
Misje z Los Santos są trudne, ale chcisz fajne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alan619619 dodano: 13.06.2010, 09:53
end of the line jest łatwe, a najlepsza jest misja vertical bird (obie przeszedłem bez kodów)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pandass122 dodano: 14.05.2011, 18:21
Gta SA dobre ,ale lepsze Gta4. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
dawid6797 dodano: 17.11.2011, 21:35
Przeszedłem wszystkie misje bez KODÓW
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rubicman dodano: 22.06.2018, 12:43
OGF to gang z bety, teraz to GSF
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (67 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51533

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  khanforex
  khanforex Punkty: 90, poziom: 11
 • 2.
  omosquito
  omosquito Punkty: 90, poziom: 60
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 80, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 72, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 49, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 38, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.