Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli uszkodzimy nas samochód zbyt mocno, silnik może odmówić posłuszeństwa i nie odpalić.

9999V SA - Solucja - Las Venturas Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 01.08.2005 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Solucja - Las Venturas

Solucja z miasta Las Venturas.

Wu Zi Mu

Nazwa: Fender Ketchup
Nagroda: 5.000$ i Respekt+
Ruszaj do kasyna Woozie-go, które nazywa się "Four Dragons Casino". Tam dowiesz się, że jakiś kretyn przyczepił się do maski wozu Woozie-go. Twoim zadaniem jest dowiedzenie się od gościa, dla kogo pracuje. Gdy wsiądziesz do samochodu ruszaj na pobliskie lotnisko i pojeździj trochę po pasie startowym, jeździj tak, aby go nie zabić. Po kilku takich okrążeniach gość wypowie słowo Syndicate. Teraz pozostanie ci już wrócić do garażu kasyna i zakończ misję.

Nazwa: Explosive Situation
Nagroda: 7.000$ i Respekt+
Ruszaj w stronę kamieniołomów. Musisz ukraść 4 ładunki wybuchowe. Zjedź na sam dół kamieniołomów i przesiądź się do ciężarówki. Gdy do niej wsiądziesz, pojawi się czas - 2 minuty. Rozjedź wszystkie skrzynie i zabierz dynamit. Następnie wsiadaj na Sancheza i ruszaj z powrotem. Niestety ochroniarze cię wykryli i wyjechanie głównym wejściem jest niemożliwe. Dlatego też pojedziesz inną drogą. Musisz po prostu przejeżdżać przez czerwone punkty. Uważaj na strzelających strażników. Jeśli będą blokować ci drogę - zabij ich. Gdy wyjedziesz na autostradę podążaj za wskaźnikiem na mapie. Gdy tam dotrzesz oddaj ładunki odpowiedniej osobie, dzięki czemu misja zakończy się sukcesem.

Nazwa: You’ve Had Your Chips
Nagroda: 10.000$ i Respekt+
Ktoś podrabia żetony do gry i używa ich w kasynie Wooziego. Musisz zaprzestać ich produkcji. Ruszaj do fabryki. Rozwal pilnujących jej ludzi i właź do środka. Teraz przykucnij i rozwal każdego strzelającego z dołu i góry przeciwników. Jeśli wykończyłeś wszystkich zajmij się maszynami. Jeśli posiadasz taką broń jak shotgun to nie będziesz miał problemów. Ja osobiście użyłem ładunków wybuchowych. Po podłożeniu wszystkich wykończyłem nadbiegającą do mnie ochronę i wcisnąłem guzik. Teraz uciekaj. Jeśli napotkasz opór zrób to, co do Ciebie należy. Niestety przy wyjeździe z fabryki stoi samochód. Strzelaj w bak i ruszaj dalej. Gdy opuścisz budynek i dotrzesz na ulicę wsiadaj do najbliższego samochodu i wracaj do kasyna.

Nazwa: Don Peyote
Nagroda: Respekt+
Truth prosi cię o pomoc. Twoim zadaniem jest odnalezienie jego kumpli, którzy przebywają gdzieś na pustyni. Ruszaj tam, czym prędzej. Najlepiej wozem 4-osobowym. Gdy dojedziesz na miejsce ujrzysz Kent-a Paul`a oraz Maccer`a. Teraz wsiadaj do samochodu, którym przyjechałeś(jeśli jest 4-osobowy). Jeśli wziąłeś inną brykę niż radziłem zjedź na dół i poszukaj odpowiedniego samochodu. Wróć po kumpli Trutha i jedź z nimi do pobliskiego baru. Wybuchnie mała strzelanina. Zabij wszystkich i ruszaj do kasyna ,,Caligula’’. Tam spotkasz się z niejakim Rosim. Po pogawędce z nim zakończysz misję.
 

 

Ken Rosenberg

Nazwa: Intensive Care
Nagroda: 5.000$ i Respekt+
Twoja pierwsza misja dla zwariowanego Rosie-go. Twoje zadanie jest proste, masz odebrać ze szpitala człowieka imieniem Johny. Na miejscu okazuje się, że ktoś cię uprzedził. Jak wiadomo była to wroga mafia. Teraz musisz odnaleźć karetkę z nim w środku. Są trzy karetki przebywające w mieście. Kiedy znajdziesz się blisko karetki, strzel do niej techniką drive-by. Jeśli zacznie wiać to możesz być pewien, że to jest ona. Karetka ucieka jak szalona. Jak ją zatrzymać? Po prostu strzelaj do niej wyżej wymienioną techniką a po chwili mafiozi wysiądą z niej żeby skończyć z Twoim żywotem. Zabij ich i wsiadaj do samochodu pogotowia ratunkowego. Teraz podążaj do punktu na mapie. Jest nim.. fabryka mięsa/masarnia. W pościg za Tobą ruszą samochody przeciwnej mafii. Nie przejmując się nimi i jedź do fabryki. Po odwiezieniu John’ego misja zakończy się sukcesem.

Nazwa: The Meat Businees
Nagroda: 8.000$ i Respekt+
Rosie prosi cię żebyś zawiózł go do Johny’ego. Po krótkiej cut-scence dowiesz się, że fabryka została zaatakowana. Musicie się z niej wydostać. Twoje zadanie polega na rozwaleniu każdego, kto będzie przeszkadzał ci w dotarciu do wyjścia. Bierz gaśnicę. Czasami będzie trzeba zgasić jakiś pożar blokujący wyjście, więc się przyda. Rozwal wszystkich w pierwszym pokoju. W chłodni jest ukryta kamizelka, więc ruszaj tam czym prędzej. Idź do następnego pomieszczenia. Przykucnij i znów zabij każdego, kto stoi Ci na drodze. Pozostało już tylko jedno pomieszczenie do przejścia. Jest nim magazyn. Musisz przebiec pomiędzy skrzynkami i dotrzeć do drzwi. Jednakże i tutaj ktoś ci stanie na drodze. Zrób z nimi to, co z poprzednikami. Po opuszczeniu fabryki odwieź Rosie’go do kasyna Caligula`s.

Nazwa: Freefall
Nagroda: 15.000$ i Respekt+
Masz przejąć samolot, który niedługo wyląduje na lotnisku w Las Venturas. Przejęcia samolotu dokonasz w powietrzu. Jednak zacznijmy od początku. Bierz czekający na ciebie motor i udaj się w stronę lotniska. Tam wsiądź do stojącego Dodo i wzbij się w powietrze. Leć w kierunku celu na radarze. Najlepiej jest lecieć trochę wyżej od celu. Gdy ujrzysz samolot z okręgiem, jak najszybciej zawróć i zacznij opadać trochę w dół. Dzięki czemu nabierzesz prędkości. Przeleć przez okrąg "od tyłu". Po cut-scence zaczniesz misje w środku samolotu. Tam zabij mafiozów oraz pilota. Wsiadaj za stery Shamala i wyląduj nim na pasie startowym lotniska.
Uwaga: Niestety może się zdarzyć(jest to bardzo prawdopodobne), że nawet za setnym razem nie będziesz mógł przejść misji. Dlatego też na stronie [url]http://kuchcik.ovh.org/handling.rar[/url] znajduje się przyśpieszony plik handlig.cfg dla Dodo i Feltzera. Pamiętaj o stworzeniu kopii zapasowej oraz użyciu go naprawdę w ostateczności.
 


Madd Dogg

Nazwa: Madd Dogg
Nagroda: Respekt+
Madd Dogg chcę się zabić. Stoi na dachu kasyna i mamrocze, że skoczy. Nie możesz mu na to pozwolić. Trzeba go ocalić. Podbiegnij do ciężarówki z pudłami. Zabij gadającego przez telefon właściciela ciężarówki i wsiądź do niej. Teraz podjedź do czerwonego znacznika. Teraz musisz tak manewrować ciężarówką, aby Madd spadł równo na pudła. Po prostu jeździj w tą i z powrotem, kiedy Madd będzie chodził po dachu. Gdy będzie skakał możesz jeszcze ustawić ciężarówkę. Jeśli udało ci się go złapać, pozostanie Ci tylko odwiezienie rapera w dołku do szpitala. Pamiętaj o ostrożnym jeżdżeniu, bo w przeciwnym razie skończy się to tragicznie dla niego.

 


C.R.A.S.H.

Nazwa: Misappropriation
Nagroda: Brak
Twoim celem jest teczka ważnego gościa. Pech chciał, że on nie opuszcza z niej wzroku ani na moment. Więc jedź w pokazane miejsce na mapie. Zabij wszystkich członków FBI i goń za gościem. Wsiadaj do helikoptera i leć za nim, (jeśli latałeś helikopterami, nie będziesz mieć problemów). Gdy wyląduje uczyń to samo a następnie ruszaj za nim w pościg. Zabij go, zabierz teczkę i zakończ misję.

Nazwa: High Noon
Nagroda: Brak
Policjanci chcą dostać teczkę. Ruszaj wiec na miejsce spotkania. Gdy trójka policjantów przyjeżdża powstaje między nimi mały konflikt. Jeden z nich dostaje łopatą przez łeb, Tenpenny zwiewa a Ty kopiesz dla Hernandeza pochówek. Długo nie będziesz kopał, ponieważ Hernandez przebudził się i zaatakował Pulaskiego, który go zabił a potem zaczyna uciekać. Wsiadaj w podstawiony samochód i jedź za nim. Strzelaj techniką drive-by lub próbuj go zepchnąć. Wóz, którym jedziesz nie jest za szybki, ale powinieneś dać sobie z tym radę. Po zabiciu policjanta misja zakończy się sukcesem.
 


Ken Rosenberg 2

Nazwa: Saint Mark’s Bistro
Nagroda: 20.000$ i Respekt+
Twoje zadanie to udanie się do Liberty City(tak, tego miasta z GTA3) w celu zabicia członka gangu Forelli`ch. W tym celu udaj się na lotnisko i wsiadaj do podstawionego Shamala. Wzbij się w powietrze i leć do punktu na radarze. Leć tak długo aż pojawi się cut-scenka. Teraz znajdujesz się w kawiarni. Przykucnij i zabij wszystkich strzelających do ciebie ludzi. Następnie sprawdź czy nikogo nie oszczędziłeś i przemieszczaj się dalej. Musisz dostać się na dwór. Najpierw zejdź na niższy poziom i znów odbierz życie kolejnym ludziom mafii. Wyjdź na dwór i zabij każdego, który daje znać oznaki życia. Po zabiciu Forelli`ego pozostanie Ci spokojne wylądowanie na pasie startowym lotniska w Las Venturas.

 


Wu Zi Mu 2

Nazwa: A Home In The Hills
Nagroda: Respekt+
Dom Madd Dogga został przejęty przez niejakiego Big Poppe`a. Trzeba pomóc Madd Dogg’owi w odzyskaniu go. W tym celu Ty i inni członkowie Triady lecicie samolotem. Gdy będziecie przelatywać nad willą członkowie triady wyskoczą a Ty uczyń to samo. Musisz wylądować na dachu budynku. Teraz zaatakują was Vagosi. Wystrzel ich wszystkich, poczekaj aż przybędzie wsparcie i zejdź na dół(pamiętaj, że nie może zginąć dużo osób z Triady). Właź do środka budynku. Czekać na Ciebie będzie komitet powitalny, więc pokaż im swoją gościnność. Idź dalej korytarzem po prawej stronie. Tam znów użyj swojej broni. Przemieszczaj się dalej, aż do następnej sali. Znów zmierz się z przeciwnikami i goń uciekającego Big Poppe`a. Wsiądzie do wozu. Uczyń to samo i podążaj w pościg. Strzelaj do niego techniką drive-by. Gdy go zabijesz misja zakończy się sukcesem.
 


Heist

Nazwa: Architectural Esponage
Nagroda: Respekt+
Przygotowujecie się do dużego skoku. Jest nim napad na bank w kasynie Caligula, ale to dopiero na końcu. Na począte potrzebne są Ci plany budynku. Ruszaj do punktu wskazanego na mapie. Tam zabij turystę z aparatem i zabierz mu go. Ruszaj po plany. Przed wejściem do budynku schowaj jakąkolwiek broń. Podejdź do recepcjonistki żeby z nią porozmawiać. Odpowiedzi muszą być pozytywne(Y). Dowiesz się gdzie są przetrzymywane plany. Ruszaj tam czym prędzej. Niestety pilnuje ich dwóch strażników. Trzeba wymyślić coś innego żeby ich stamtąd wywabić. Ruszaj z powrotem na dół i rozwal wentylator. Ochrona zażąda ewakuację. Teraz idź znowu na górę i zrób zdjęcie. Dostaniesz 3 gwiazdki na swoje konto a na schodach stać będą policjanci. Możesz ich pozabijać lub jak najszybciej ruszyć ze sprintem na dół. Osobiście polecam pierwszy sposób. Gdy wyjdziesz z budynku wsiadaj w pierwszy lepszy wóz i jedź do kasyna.

Nazwa: Key To Her Heart
Nagroda: Respekt+
Plany załatwione. Czas zdobyć kartę magnetyczną. Jedź pod kasyno Caligula i obserwuj aż wyjdzie z niego jakiś pracownik. Jest nim kobieta. Teraz wsiadaj w samochód i śledź ją. Pokaże się stary i dobry pasek Spook-o-meter. Jeśli będzie się zwiększał, odsuń się na bezpieczną odległość. Dziewczyna zatrzyma się w sex-shopie. Wejdź za nią. Jest z kimś umówiona na wieczór. Przebierz się we wskazane ubranie i wyjdź z pomieszczenia. Teraz znów ją śledź aż do domu. Wejdzie do środka a Ty czekaj na człowieka, który ma do niej przyjść. Nie jest on zaznaczony na mapie, ale poznasz go po trzymanym przyrządzie w ręku. Jest nim gumowy penis w różowym kolorze. Zabijasz gościa i zabierasz mu przyrząd. Wejdź do środka domu dziewczyny i obejrzyj krótką cut-scenkę. Gratulacje, zdobyłeś kolejną dziewczynę. Teraz musisz się z nią umawiać, aby dała ci swoją kartę magnetyczną. Jednak dostaniesz ją dopieo po osiągnięciu 50% lub więcej(jeśli nie chcesz przejść 100% gry, możesz ją poprostu zabić i zabrać karte z jej domu).

Nazwa: Dam And Blast
Nagroda: Respekt+
Ruszaj na lotnisko. Wsiadaj do samolotu pasażerskiego i leć w stronę elektrowni. Musisz lecieć bardzo wysoko, aby przelecieć przez obręcz. Gdy to uczynisz wyskakuj z samolotu i otwórz spadochron. Teraz leć tak, aby wylądować w czerwonym punkcie. Gdy już wylądujesz podnieś trochę dalej stojący nóż (będzie to Twoja jedyna broń) i idź dalej. Zabij dwóch pilnujących wejścia strażników i wchodź do środka. Tutaj też używaj noża i zachowuj się cicho. Najlepiej przykucnij. Jeśli udało ci się zabić każdego, podejdź do bezpieczników i powyłączaj je. Wyjdź z budynku i obejrzy ostatni filmik w tej misji.

Nazwa: Cop Wheels
Nagroda: Respekt+
Teraz musisz zdobyć do 4 motory policyjne. Są one porozrzucane na parkingach. Na misje masz 12 minut, które spokojnie powinny wystarczyć. Ruszaj do pierwszego lepszego punktu na mapie i wsiadaj na motor. Uważaj na stojących niedaleko właścicieli. Może się zdarzyć, że policjant wsiądzie na swój motor i odjedzie. Wtedy goń go i stuknij dość mocno samochodem, aby z niego spadł. Teraz jedź na autostradę, gdzie krąży laweta. Wjedź na nią i wstaw motor. Zrób tak z pozostałymi motorami a uda Ci się zakończyć misję sukcesem.

Nazwa: Up, Up And Away
Nagroda: Respekt+
Motory są, teraz potrzeba Ci już tylko do szczęścia specjalnego Bouxville. Żeby go ukraść, potrzebny jest helikopter. Znajduję się on niestety w bazie wojskowej zarojonej od żołnierzy. Jedź do bazy wojskowej. Wjedź przez bramę. Zabij strzelających żołnierzy na zewnątrz i wejdź do hangaru. Obowiązkowo przykucnij i schowaj się za czymkolwiek się da. Teraz powoli i bez pośpiechu zastrzel każdego strzelającego żołnierza. Po wykończeniu wszystkich idź na dach i chwyć małe działko. Musisz rozwalić dwa helikoptery wojskowe. Następnie wejdź do Leviathana i ruszaj po samochód. Gdy się przy nim znajdziesz użyj magnesu, aby się do ciebie przyczepił. Po schwytaniu go leć na lotnisko, w Verdant Meadows, aby odstawić czarnego vana.
Uwaga: Misje można sobie ułatwić biorąc najpierw, Jet Pack znajdujący się na twoim lotnisku. Gdy go zdobędziesz omiń hangar i leć w kierunku Leviathana. Tam rozwal dwa Huntery i leć po Vana. Drugi sposób jest o wiele prostszy i nie traci się przy tym wiele życia.

Nazwa: Breaking The Bank At Caligula’s
Nagroda: 100.000$ i Respekt+
Misję będziesz mógł rozpocząć dopiero po uzyskaniu karty magnetycznej od Millie. Powinna do ciebie zadzwonić żebyś przyszedł do niej i odebrał jej kartę. Jeśli już to uczyniłeś to misja stoi dla Ciebie otworem. Zadzwoni Woozie, który powie, że macie się spotkać przy kasynie Caligula. Udaj się tam jak najszybciej jakimś pojazdem. Gdy wejdziesz do środka będziesz miał 5 minut na wpuszczenie swoich ludzi do środka. Idź do drzwi zaznaczonych na mapie i otwórz je za pomocą karty magnetycznej. Zejdź na odpowiedni poziom gdzie znajdują się generatory. W ścianie znajduję się szyb wentylacyjny. Wrzuć do niego granat gazowy. Idź dalej na korytarz po lewej stronie. Ruszaj do magazynu. Okaże się, że brama się zacieła. Bierz wózek widłowy i używając klawiszy NUM 8 i NUM 2 otwórz bramę. Teraz podążaj za ludźmi Wooziego. Uważaj na strzelających ludzi. Gdy dotrzesz na miejsce Zero powie Ci, że musisz wysadzić generatory. Bierz ładunki wybuchowe i idź we wskazane miejsce. Gdy dotrzesz, podłóż bomby i oddalając się na odpowiednią odległość odpal ładunek. Teraz wracaj do swoich ludzi. Jeśli napotkasz opór, zrób z nimi co trzeba. Po dotarciu na miejsce obejrzyj cut-scenkę i oczyść korytarz z wrogów, aby Twoi ludzie mogli przejść. Idź w stronę ciężarówki. Twoi ludzie odwiozą forsę a Tobie pozostanie już tylko wydostanie się z kasyna. Musisz dostać się na dach budynku. Idź po schodach zabijając ludzi FBI. Gdy znajdziesz się na miejscu weź spadochron i skacz z dachu. Postaraj się wylądować na dach stojącego niedaleko hotelu i wsiąść do helikoptera. Jeśli ci się nie uda bierz jakiś samochód i ruszaj w stronę swojego lotniska. Gdy tam dotrzesz będziesz mógł cieszyć się z ciężko zarobionych pieniędzy. To już koniec misji w LV.

r e k l a m a

Komentarze (50) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
niasiek dodano: 28.03.2007, 11:11
MAM PYTANIE. TYLKO W MISJI MAD DOG GDZIE STOI TEN FACET Z TELEFONEM??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
niasiek dodano: 28.03.2007, 11:16
MAM PYTANIE. TYLKO W MISJI MAD DOG GDZIE STOI TEN FACET Z TELEFONEM??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
niasiek dodano: 29.03.2007, 13:50 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kross dodano: 14.04.2007, 20:30
Musisz go zabić i wsiadać do wozu..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 22:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:35
Najfajniejsze misje w "Vegas" są u Mafii ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:35
A szczególnie ta, w której leci się do Liberty City ;) (jedna z moich ulubionych w całej grze;p)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 09.08.2007, 13:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
casar dodano: 22.10.2007, 15:44
ja misje fresfanden ketchup zrobiłem na pobliskiej autostradzie i wyszłaž
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mendez dodano: 03.11.2007, 18:46
Fajne są misje C.R.A.S.H, tylko szkoda że robi się je dla żałosny gliniarzy i nic są zupełnie za darmo:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Norbix dodano: 27.11.2007, 14:58
ja mam tą magnetyczną karte i woozie nie dzwoni a ja jeszcze niemialem tej misji co sie leci do liberty city sam juz niewiem co jest grane pomozce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 20.12.2007, 19:01
kurde mam ten sam problem co NorbiX prosze pomozcie go nam rozwiązac bo chcialbym przejsc gre z góry dzięki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 22.12.2007, 12:56
ok ja juz swoj problem rozwiazalem chociaz i tak mi nikt nie pomogl ale ok pozdrowienia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kornat666 dodano: 12.02.2008, 15:14
ja nie moge ukrasc tych motorów ;( zawsze mi mija czas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C*J dodano: 12.02.2008, 20:14
elo mam błąd w misji =The Meat Businees= jak zbije tego ostatniego gościa to mi sie gra wyłancza :( wie ktoś co trzeba zrobic??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:49
C*J odinstaluj wszystkie mody jakie masz (spolszczenie też) i reinstal gta to może pomoże. Chyba, że masz pirata to się nie dziw..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 24.02.2008, 14:33
Intensive Care - nigdy nie mogłem przejść tej misji.... :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 05.03.2008, 18:44
Nie mogę przejść tej misji z Madd Dogiem jak ktoś wie to niech pisze na GG:11318847
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
rolo94 dodano: 11.03.2008, 15:09
ej jak jade do tej laski od ktorej trzeba wyciągnąć tą karte to mi sie pojawia napis ,,co to znaczy nie pasuje gdzie sie podzialo jej poczucie humoru"
i tak jest za każdym razem a potem ona znika a ja zostaje i mi pisze ze kontakty z millie -
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 12.03.2008, 17:01
jak chcesz grać na kodach(chyba,że grasz czysto),bo jak grasz na kodach to możesz wpisać "BEKKNQV" ten kod i wtedy uprawiasz z nią sex i rośnie jej poparcie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 15.03.2008, 16:28
cthulhu powiedz mi jak przeszłeś tą misję z madd dogiem????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Vercetti14 dodano: 19.03.2008, 10:44
C*J ja też mam taki problem. :-(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brulion dodano: 19.04.2008, 21:56
Mam problem. W ostatniej misji w Las Venturas, zabrałem kartę magnetyczną mojed dziewczynie już dawno temu, a Woozi nie chce do mnie zadzwonić...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
m00nlight dodano: 08.06.2008, 14:26
Mam problem z misją "Dam And Blast" za cholerę nie mogę przelecieć przez tą obręcz . W solucji pisze że trzeba wysoko lecieć . U mnie się po prostu nie da . Gdy próbuję samolot sam opada . Może wie ktoś o co chodzi ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
widmmo dodano: 03.07.2008, 16:29
m00nlight ja w tej misji polecialem aż za Las Venturas i powoli się wznosiłem i doleciałm.A jeśli samolot zacznie opadać to poleć trcohe w dół i rozpędzony leć dalej wyżej.Mi się udało.Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 07.07.2008, 14:56
jak przejść to misje z madd dogiem??? pomoy zgóry dziękuje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kruk dodano: 07.07.2008, 14:58
piszcie na
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 06.08.2008, 09:36
Mam problem z ostatnią misją w Las Venturas ;/ W solucji napisane że woozie zadzwoni ale gram już sporo i nie dzwonił ani razu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
marq_13 dodano: 06.08.2008, 09:37
#* co mam zrobić ? pls pomózcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AlieNo dodano: 11.08.2008, 17:02
Aby ją wykonać musisz uzyskać 35% postępów z Millie, aby dała ci swoją kartę magnetyczną. Dopiero po jej odebraniu zadzwoni do ciebie Woozie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szawell dodano: 25.08.2008, 20:07
ja mam problem. Wykonalem misje u triady oprocz ataku an madd doga a u mafi oprocz tego z bistro. zrobilem wszystkie misje u CRASHA i te ktore wiaza sie z napadem na kasyno. po wykonaniu misji z helikopterem( ta w ktorej sie kradnie helikopterem ciezarow
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szawell dodano: 25.08.2008, 20:09
po prostu woozie nei dzwoni do mnie a mam jzu karte. pliss pomozcie. piszcie na gg 10184481 lub tutaj na forum
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 25.10.2008, 16:15
woozie nie dzwoni bo nie zrobiłeś misji z Madd Dogiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 25.10.2008, 16:19
sam nie mogę przejść misji z Madd Dogiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miNiM4Ty dodano: 15.11.2008, 21:21
Ja mam problem z misją od Rosiego. "The Meat Businees ". Gdy już jestem w tym magazynie na końcu,gdy zabije ostatniego wroga i zrobię kilka kroków gra mi się zwiesza i wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd z tą aplikacją(czy jakoś tak i jest)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
miNiM4Ty dodano: 15.11.2008, 22:40
i napisane jest "gta.exe" wystąpił błąd". Wie ktoś czemu nie mogę przejść tej misji i skończyć tej gry, ? z góry dziękuje. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
YoYo dodano: 30.11.2008, 19:34
mam ten sam problem z misją The Meat Businees co miniM4Ty i C*J

Proszę o pomoc gg: 8222372
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.221.***.***]
Gość dodano: 03.12.2008, 19:39
Ja mam pytanie?Jestem w Las Venturas ukończyłem tam misje do tej w której miałem zabić tych zabójców ktorzy leca do las venturas.Ale potem nikt do mnie nie dzwoni nie mogę żadnej misji wykonać nawet włamu do caliguli a mam karte tą elektronową od tej mill
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hodana dodano: 07.02.2009, 10:53
Mam ten sam problem wykonałem misje z madd doggiem wszystkie misje w lv i wozie niedzwoni dlatego sciagnelem sava zeby sptrawdzic czy bedzie dzialac jak bedzie to bede gral na savie jak bedzie dzialac kto wie prosze o szypka odpowiec z gory dzieki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 11.03.2009, 14:17
hodana jak przeszłeś misje z Madd Dogiem bo zanim sie rusze to on skacze... Pozatym odebrałem karte od Millie to i tak ten woozie nie dzwoni...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lisek99999999999 dodano: 13.03.2009, 21:46
matkon12 przeszedles te misje na pustyni na lotnisku?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lisek99999999999 dodano: 17.03.2009, 21:00
trzeba przejsc wszystkie misje na lotnisku i wtedy woozie zadzwoni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 06.07.2009, 13:46
Przecież za pierwsze 3 misje w tym mieście nie dostaje się pieniedzy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
Gość dodano: 26.09.2009, 16:10
zeby woozie zadzwonil trzeba wykonac wszystkie misje na lotnisku, wszystkie w las venturas(najwyzej nie trzeba wykonac z przejeciem domu madd doga) i zdobyc karte magnetyczna od millie (trzeba uzyskac co najmniej 30% znajomosci))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Kameleon8888 dodano: 29.11.2009, 15:18
Kiedy Woozie do mnie zadzwoni? Zabiłem tą babe, włamałem się do jej domu i wziąłem tę kartę. I co dalej? Woozie nie dzwoni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Danielko dodano: 04.12.2010, 19:35
utknąłem w misji z samolotem dla mafji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olafek167 dodano: 24.12.2010, 12:18
jak mam misję z madd dogiem to trzeba za nim jeździć samochodem żeby on spadł na niego i potem trzeba go zawieźdźć do szpitala.a on skacze mi już na filmiku proszę powiedzcie co mam zrobić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 20.08.2011, 11:24
Jeżeli grałeś na kodach to zacznij grę od nowa i graj bez kodów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sweet9 dodano: 29.11.2007, 16:52
za chiny świata nie moge przejść tej durnej misji co mam uratować madd doga on za szybko skacze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Rubicman do sweet9 dodano: 22.06.2018, 12:38
sprawdź czy nie masz koda na zamieszki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (50 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.