Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA III, VC] Jeśli skorzystamy z usług prostytutki, nasze życie wzrośnie do 125 punktów.

8257V SA - Solucja - Pustynia Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 01.08.2005 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Solucja - Pustynia

Solucja dotycząca misji na pustyni.

"?"

Nazwa: Monster
Nagroda: 1 miejsce 5.000, za inne o 1.000$ mniej
Dostałeś telefon od tajemniczego gościa, który oznajmia ci, że ma informacje o Twojej rodzinie. Postanawiasz go odwiedzić. Postawił jeden warunek. Masz wsiąść udział w pewnej konkurencji. Musisz przez 6 minut i 30 sekund zaliczyć 35 checkpointów. Twój pojazd jest doskonale przygotowany do jazdy na pustyni. Jest nim Monster Truck. Pojazd ciężko się przewraca, więc z opanowaniem problemów mieć nie będziesz(pamiętaj o braku hamulca ręcznego, zamiast tego włącza się napęd na 4 koła). Zbieraj spokojnie check pointy, możesz skracać sobie drogę i uważaj na mosty i ruiny. Jeśli wyrobisz się w czasie zakończysz misję sukcesem.

Nazwa: Highjack
Nagroda: 7.000$
Mike Toreno zdrajca, którego zabiłeś żyje i to on powiedział Ci, że ma informacje o Twojej rodzinie. Wybacza Ci, że chciałeś go zabić i daje Ci kolejne zadanie. Musisz ukraść cysternę. Ruszaj więc czym prędzej z Cesarem. Gdy dotrzecie na miejsce, kierowca zacznie wiać. Trzeba ją przejąć w drodze. Podjedź jak najbliżej kabiny kierowcy i jedź tak koło niej aż Cesar przeskoczy do niej i zabije kierowce. Później pozostanie ci już tylko odwiezienie jej do swojego garażu.
 


Mike Toreno

Nazwa: Interdiction
Nagroda: 1.000$
Bierz stojącego BF Injectiona i ruszaj do starej wioski. Tam zabierz bazookę i wsiadaj na Sancheza. Jedź we wskazane miejsce. Masz pomóc pewnemu helikopterowi w bezpiecznym dotarciu do celu. Musisz zestrzelić helikoptery policyjne. Strzelaj w nie dopiero, gdy Leviathan nie będzie blisko helikopterów policyjnych, bo może uledz poważnemu uszkodzeniu. Po rozwaleniu helikopterów idź zabrać paczkę. Będziesz miał dwie gwiazdki, ale nie ma się nimi co przejmować. Po przechwyceniu ładunku jedź do garażu i zakończ misję.

Nazwa: Verdant Meadows
Nagroda: Brak
Musisz zakupić pewną nieruchomość. Jest nim lotnisko na pustyni. Kosztuje aż 80 000$, jednak wymagane jest to do dalszej gry. Po zakupieniu budynku będziesz musiał wypełnić misję pilota.
 


Carl Johnson

Nazwa: Learning To Fly
Nagroda: Respekt+
Szkoła latania jest jedną z najtrudniejszych misji w całej grze. Jest także obowiązkowa. Opis misji, które trzeba w niej zaliczyć można przeczytać w dziale "Szkoły"(do wybrania w menu po lewej). Jest ich 10.
Sterowanie standardowe:
W - przyspieszenie
S - zwalnianie
Q - rudder left
E - rudder right
Strzałka w dół - lecimy do góry
Strzałka do góry - lecimy w dół
Strzałka w lewo lub A - ostry skręt w lewo
Strzałka w prawo lub D -ostry skręt w prawo
Schowanie/wysunięcie podwozia - 2

Nazwa: N.O.E.
Nagroda: 15.000$
Kolejna misja związana z lataniem. Twoim zadaniem jest przelecenie przez obręcz, która znajduje się daleko, bo w Angel Pine. Niby nic trudnego, ale masz ograniczony czas 10 minut i trzeba lecieć tuż nad ziemią, aby nie wykrył nas radar. W przeciwnym wypadku zostaną wysłane w nas rakiety w celu zestrzelenia samolotu. Czasu na szczęście jest dużo i spokojnie go starcza, jeśli ma się trochę wiedzy o lataniu. Zacznijmy jednak od początku. Startujesz z lotniska. Nie leć nad Area 69, omiń ją z boku po prawej stronie. Nie jest tam ciasno i spokojnie można tam przelecieć. Następnie najlepiej poruszać się nad wodą. Dlaczego nie nad ziemią? Ponieważ łatwo rozbić się o drzewa. Na mapce będziesz miał zaznaczoną wodę. Leć tam. Gdy będziesz blisko celu znajdziesz małą szparę między drzewami, (jeśli poruszasz się wodą), dzięki której będziesz mógł przelecieć obręcz. Teraz musisz wrócić na pas startowy lotniska. Poruszaj się znów tą samą drogą, jaką przyleciałeś. Wyląduj i zakończ misję.

Nazwa: Stowaway
Nagroda: 20.000$
Masz zniszczyć samolot, który skradł wszystko z twojego lotniska. Gdy CJ wsiądzie na motor gnaj, czym prędzej wciskając gaz do dechy. Strzelającymi agentami się nie przejmuj tylko omiń ich. Gdy zaczniesz gonić samolot nie wyjeżdżaj na przeciwko rampy tylko jedź obok niej, ponieważ zrzucane są na Ciebie beczki. Gdy będziesz gonił samolot naciskaj i puszczaj, co chwilę strzałkę do góry. CJ będzie się pochylał i siadał normalnie. Rób tak aż do dotarcia do rampy. Dzięki czemu nie będziesz miał problemu, z dogonięciem samolotu. Wjedź na rampę, gdy będziesz blisko niej. Jeśli znajdziesz się w środku, nie używaj broni palnej, tylko białej np. pięść, nóż czy katana. Rozwal wszystkich agentów w samolocie a na końcu gościa ze spadochronem a potem zabierz mu go. Przed zeskoczeniem z rampy podłóż jeszcze bombę w dowolnym miejscu. Teraz ustaw się na samym końcu rampy (dosłownie na skrawku) odpal bombę i wyskocz. Po rozwaleniu samolotu zakończysz misję.
 


The Truth

Nazwa: Black Project
Nagroda: Brak
Znów trudna misja. Ruszaj do tajnej bazy wojskowej. Gdy dotrzesz na miejsce zobaczysz bramę. Wejdź przez nią dopiero po wyeliminowaniu kilku strażników, oczywiście snajperką. Teraz ze snajperki polecam zdejmować ludzi stojących na wieżyczkach kontrolnych oraz celować w reflektory. Następnie rozwal każdego żołnierza, który będzie przeszkadzał Ci w dotarciu do celu. Po ich wyeliminowaniu ruszaj do szybu wentylacyjnego (jest na radarze - żółty kolor). Poruszaj się przez niego aż dotrzesz do kraty. Przestrzel ją i zlatuj na dół. Po cut-scence dowiesz się, że włączyli alarm. Teraz jak najszybciej przedostań się przez drzwi po prawej stronie, w pozycji kucznej. Dalej ktoś na balkonie próbuje odebrać Ci życie. Zajmij się nim tak, jak trzeba. Schodź na dół i zabijaj każdego napotkanego żołnierza. Poruszaj się pomiędzy pomieszczeniami uważając na żołnierzy. Gdy dotrzesz do laboratorium, zabij naukowca i zabierz mu jego kartę. Użyj karty na stojących niedaleko drzwiach. Teraz schodź coraz niżej schodów znów zabijając kolejnych żołnierzy. Na samym dole ujrzysz przedmiot, po którego przyszedłeś. Jest nim plecak odrzutowy(jetpack). Zakładaj go na plecy i unieś się jak najwyżej żeby uciec z bazy wojskowej. Teraz pozostanie Ci już oddać plecak we właściwe miejsce, czyli na lotnisko. Aby ułatwić sobie życie można pójść do komputera zaznaczonego na mapie, aby wyłączyć rakiety, które potem mogą nas zestrzelić(tylko, gdy nie zostanie włączony alarm na początku).

Nazwa: Green Goo
Nagroda: 20.000$
Truth prosi Cię abyś znów coś dla niego zrobił. Masz ukraść przedmiot z pociągu, którego pilnują strażnicy. Nie ma, na co czekać. Zakładaj JetPacka i w drogę. Leć za pociągiem. Gdy już go ujrzysz podążaj za nim i rozwal wszystkich przeszkadzających ci ludzi. Następnie zajmij się skrzynkami. Rozwal je wszystkie aż znajdziesz swój cel. Zabierz go z pociągu i oddaj go Truthowi. To już koniec przygód z gorącą pustynią. Czas na kolejne misje i przygody. Czas na poznanie nowych ludzi i miejsc. Czas na Las Venturas!

r e k l a m a

Komentarze (40) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 11
kudeslawny dodano: 02.02.2007, 14:52
no ta misja z labolatorium jest niezla ale jesli pozniej wejscie jest zamurowane to jak tam wejsc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
qbas1 dodano: 14.03.2007, 14:50
ale na moim kompie nie dało sie przejść misji pt: stowaway ponieważ mam słabego kompa. ustawiłem na najgorszą rozdzielczość i mi poszło
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tofik dodano: 23.03.2007, 14:41
nie moge przejść misji w szkole latania help prosze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 22:26
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
A$$ dodano: 18.05.2007, 12:37
tofik, jak nadal męczysz się z tą misją to Ci powiem że na to nie ma sposobu, ja robiłam to chyba 4 czy 5 dni. Aha, no i o którą misję w szkole latania Ci chodzi, bo ich jest dużo. Powiedz to ci pomogę... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
salatkiewicz dodano: 30.06.2007, 12:35
nie moge przejsc misji black project :(
kiedy wchodze w znacznik pojawia sie filmik kiedy CJ rozmawia z Truthem przez telefon, po czym Truth coś mówi CJ jest zdenerwowany, a na koniec pojawia sie na miejscu zapisu na lotnisku
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jeremi dodano: 24.07.2007, 17:28
mam ten sam problem co salatkiewicz.co robić??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:25
Eee.. dla mnie łatwe są te misje ;p Ale za niektórymi nie przepadam..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Tiko Assassin dodano: 02.08.2007, 20:31
ja bez cheata na spowolnienie to nie zrobie misji stowaway nigdy nie moge dogonic, a ja tym razem bez kodow gram:(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 09.08.2007, 13:20
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Reayuk dodano: 19.08.2007, 16:46
N.O.E. jest najgorsze :[
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
myszar dodano: 23.08.2007, 12:38
super szkoły
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mikel dodano: 25.08.2007, 17:39
kocham misje w gta san adreas
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mendez dodano: 03.11.2007, 18:31
Hej. Jak ktoś nie umie przejść N.O.E lecimy tak: Nad sherman reservoir, potem nad easter basin o bok lotniska nad którym przelatujemy aby dostać się na autostradę którą lecimy do końca, potem między drzewami i Voila!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:39
I kolejny świetny i bardzo pomocny artykuł :)
Co do misji N.O.E to można lecieć nawet nad górami i też da się przejść :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Cthulhu dodano: 21.03.2008, 23:19
Nie przepadam za misjami u Torreno. Ale niestety naleza one do glownej fabuly.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 13.04.2008, 20:13
ja nie umiem przejsc szkoly latania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 13.04.2008, 20:17
ja nie umiem szkoly latania a jak sciagne savea i jak go wpakuje do gta san andreas user files to nie ma savea i nie moge wcztyac starego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 14.04.2008, 12:00
ja nie moge przejsc szkoly latania kołowanie nad lotniskiem.prosze o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 14.04.2008, 12:01
ja nie moge przejsc szkoly latania kołowanie nad lotniskiem.prosze o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 14.04.2008, 12:23
prosze o pomoc w sprawie szkoly latania na gg 9119184
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 14.04.2008, 18:29
zrobilem kolowanie nad lotniskiem w szkole latania ale nie moge zrobic tego gdzie sie lata helikopterem i rozwala auta.Bardzo prosze o pomoc pliska dzieki
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pablo_007 dodano: 17.04.2008, 20:01
Hej Mam Problem W Misji Stowaway Jak Jestem Przy Samolocie To Nic Się Nie Dzieje
A Było Napisane Że Włączy Się
Cut Scenka Proszę O Pomoc Z Góry THX ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.160.***.***]
Gość dodano: 19.05.2008, 18:23
Nie mogę przejść wciąż misji "Stowaway"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 15.06.2008, 12:22
na pustyni są najlepsze misje :)) szczególnie te u Trutha ;] i Interdiction u Mika Toreno - uwielbiam ich jako pracodawców :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AlieNo dodano: 11.08.2008, 17:08
Sweet J. - musisz zmienić rozdzielczość gry na 640x420 z 16 bitami. Jeżeli nie podziała to podczas jazdy motorem naciskaj strzałkę w górę, to przyśpieszy motor.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[78.155.***.***]
Gość dodano: 23.08.2008, 18:06
NIE MOGE PRZEJŚĆ SZKOŁY PILOTARZU
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 23.12.2008, 22:43
heh na pustyni sa 2 najgorsze misje w grze - Learning to Fly i NOE. Nienawidze ich!!! (ale przeszedłem mimo wsio)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hashysh dodano: 01.01.2009, 18:58
pustynia jest głupia i nie ma kolegów, ale SA jest super !!! ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maciusk7 dodano: 04.01.2009, 13:51
w misji stowaway jest latwiejszy sposob bierzecie miniguna strzelacie w samolot i w rampe wjezdzacie schodzicie z motoru
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
lisek99999999999 dodano: 17.03.2009, 21:13
mialem problem ze szkola latania ale przeszedlem xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
alexander142 dodano: 18.04.2009, 23:55
naglupszy momont w grze : kołowanie nad lotniskiem. ale i najlepszy bo jest misja "black project"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 01.07.2009, 15:05
ja mam problem z głupim N.O.E nie wychodzi mi a lece nad ziemią piszcie na gg 8158881
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
kamo22 dodano: 01.07.2009, 15:07
bym wolał drugi raz przechodzić szkołe latania bo była łatwiejsza myślałem że jak przejde szkołe latania to będe miał najgorsze za sobą ale przedemną najgorsze misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 06.07.2009, 13:20
Najgorsza jest szkoła latania, reszta to pestka. W N.O.E. lepiej pojechać samolotem na drugi koniec pasa startowego, zawrócić i lecieć przez LV, skręcić w prawo, cały czas nad wodą i zawraca się tak samo.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 13.09.2009, 12:45
Co musze zrobić zeby zacząć misje black project bo jak zaczynam to pokazuje mi sie inny filmik niż jest na necie i pojawiam sie kolo budynku szkoły i misje mogę wziąć po raz kolejny ale dzieje sie to samo...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
Gość dodano: 26.09.2009, 15:58
w N.O.E najlepiej jak sie wystartuje od razu poleciec nad najblizsza wode a potem to juz caly czas leciec woda .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olafek167 dodano: 03.02.2010, 09:17
w stowaway andromada jest szybsza od motoru,co mam zrobić?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
winch22 dodano: 19.12.2010, 09:58
mam ten sam problem z misja stowaway!!! zmniejszałem rozdzielczość, dusiłem strzłke do góry i nic!!!! nie macie jakiegoś kodu na ta gre??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem do winch22 dodano: 01.04.2014, 21:24
Na PS2 poprawili tą misję i jest łatwiej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (40 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51693

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

Gorące

  • Brak aktualności

Gorące

  • Brak aktualności

GTA

Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.