Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Rower w San Andreas jest niezniszczalny, ale czy na pewno? Przewróć go do góry nogami i obserwuj jak staje w płomieniach.

9999V SA - Solucja - San Fierro Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 01.08.2005 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Solucja - San Fierro

Solucja z części gry w San Fierro.

Carl Johnson

Nazwa: Wear Flowers In Your Hair
Nagroda: Brak
Na początek w San Fierro dostajesz do swojej dyspozycji garaż samochodowy. Niestety brakuję ci ekipy do niego. Ruszaj więc z Truthem po skład. Jedź w pierwsze wskazane miejsce. Jest nim stacja benzynowa Easter Basin. Zatrąb i pogadaj z Jethro. Pierwszy załatwiony, czas iść po następnego. Lecz najpierw ruszacie pod szpital i obserwujecie furgonetkę a trochę dalej znajduję się samochód z hot-dogami. Znajduję się tam człowiek imieniem Dwaine. Powie ci, że niedługo do Ciebie wpadnie. Ruszaj dalej tam znów ujrzysz furgonetkę. Podjedź do Zero i zabierz go ze sobą. Odwieź ich do garażu. Pierwszą misję, dzięki której zwiedziłeś trochę SF, masz za sobą.

Nazwa: 555 We Tip
Nagroda: Brak
Bierz samochód i ruszaj w stronę Vank Hoff Hotel. Ruszaj za parkingowym. Gdy dojedziecie do garażu i wyjdzie z samochodu, zabij go i zabierz mu strój. Idź na górę przed hotel. Masz ukraść wóz agenta D.A.. Jest nim ciemno-zielony Merit. Gdy będzie nadjeżdżał ujrzysz napis "That''s the D.A. He''s a good tipper." Zabierz brykę i udaj się do swojego garażu. Twoi kumple zrobią co trzeba a ty odstaw samochód na parking. Masz na to 2 minuty i 30 sekund. Pamiętaj że nie możesz nawet trochę drasnąć bryki! Dojedź na miejsce i obejrzyj sobie piękną cut-scenkę.

Nazwa: Deconstruction
Nagroda: Brak
Czas dać nauczkę robotnikom z budowy którzy obrazili Twoją siostrę. Rozwal wszystkich robotników oraz pana w buldożerze i zajmij się białymi budkami. Jak je zniszczyć? Weź spycharkę i najeżdżaj na budynki. Uważaj na czerwone beczki, żeby nie wybuchły. Po rozwaleniu wszystkich baraków zajmij się panem inżynierem który skrył się w... toalecie. Zepchnij kibelek do dziury niedaleko toalety. Weź betoniarkę, ustaw się tyłem do dziury i popatrz na "piękną" śmierć pana inżyniera w wykonaniu CJ-a.

 


Zero

Są to misje dodatkowe, nie potrzebne do przejścia fabuły, tylko do 100% gry. Przed wykonaniem misji trzeba zakupić salon Zero (30. 000$)

Nazwa: Air Raid
Nagroda: 3.000$
Ruszaj za Zero na dach jego sklepu. Tam bierz Mini-Guna i zestrzeliwuj nadlatujące samolociki które chcą zniszczyć nadajniki. Przez 3 minuty masz bronić anten. Wraz z upływem czasu nadlatywać będzie coraz więcej samolocików. Po upływie czasu i odparciu ataku samolocików misja zakończy się sukcesem.

Nazwa: Supply Lines
Nagroda: 5.000$
Czas na coś trudniejszego. Twoim celem jest zestrzelenie 3 van-ów, 1 rowerzystę i motocyklistę małym samolocikiem RC. Masz mało paliwa, więc będzie trzeba trochę go oszczędzać. Najlepiej nie trzymaj cały czas "W" to pobór paliwa będzie mniejszy. Zajmijmy się jednak obiektami. Moim zdaniem nie ma możliwości zestrzelenia ich w powietrzu(chyba, że ktoś perfekcyjnie lata RC), więc polecam wylądować przed obiektem gdy on będzie stał na czerwonym świetle. Zajmij się na początek dwoma celami które są blisko Ciebie, czyli rowerzysta i van. Z rowerzystą problemów mieć nie będziesz jeśli chodzi o Van staraj się strzelać przed nim żeby kierowcy wyszli z samochodu. Następnie w ten sposób rozwal pozostałe Vany. Motocyklistę także wyprzedź gdy będzie czerwone światło i zacznij strzelać. Po rozwaleniu wszystkich wracaj na dach sklepu Zero.

Nazwa: New Model Army
Nagroda: 7.000$
Dosyć trudna misja. Zero będzie mierzył się z Berkleyem. Masz pomóc swojemu kumplowi, który będzie sterował zdalnie sterowanym samochodzikiem w dotarciu do bazy wroga. Masz na to 7 minut. Po rozpoczęciu misji weź z bazy bomby i zacznij niszczyć dwa stojące czołgi, które są oznaczone kolorem czerwonym. Bombę możesz wziąć tylko jedną a żeby zniszczyć czołg zrzuć bombę(LPM). Spróbuj tak samo zrobić z latającym helikopterem, choć wcale nie musisz. Następnie pozostaną na drodze Zero dwa rodzaje przeszkód. Beczki i dziury w ziemi. Jeśli chodzi o beczki musisz załapać ją na magnes i przestawić w inne miejsce. I tak z każdą. Jednakże można też przesuwać beczkę beczką. Podnosisz jedną z nich i używasz jako spychacza. Jeśli chodzi o dziury musisz wziąć kładkę po której samochodzik Zero będzie mógł przejechać. Kładkę kładziemy poziomo. Kiedy wreszcie samochodzik Zero wjedzie na swoje miejsce misja zakończy się sukcesem a salon Zero regenerować będzie 5.000$ dziennie.

 

Syndicate

Nazwa: Photo Opportunity
Nagroda: Respekt+
Nareszcie masz okazję zająć się zdrajcami. Cesar dzwoni i mówi Ci, że są umówieni w Angel Pine. Bierz samochód i jedź do Cesara. Tam przesiądź się w jego low-ridera i ruszajcie na miejsce spotkania. Twoim zadaniem jest zrobienie fotek czwórki ludzi. Najpierw zrób zdjęcie Ryderowi. Później nadjedzie T-Bone Mendez. Następnie Mike Toreno a na końcu niejaki Jizzy. Najlepiej rób zdjęcia ich twarzy (zoom "z" oraz "x"). Po zrobieniu zdjęć zakończysz misję.
 


Jizzy

Nazwa: Jizzy
Nagroda: 3.000$, Respekt+
Jedziesz na spotkanie z Jizzy-m. Oferujesz mu swoje usługi gangsterskie. Jizzy jest największym alfonsem w San Fierro. Jego pierwsze zadanie dla Ciebie to chronienie jego panienek. Pierwszą z nich odwieź do hotelu w Downtown. Zadzwoni Jizzy i powie Ci, że masz uratować laski bite przez konkurencje. Pierwsza znajduje się w Hashburry, a kolejna jest pod autostradą. Teraz jedź ponownie do Downtown po dziewczynę którą zostawiłeś. Niestety na miejscu okazuje się że ktoś ją porwał. Ruszaj za samochodami. Twoim zadaniem jest wysadzenie dwóch pojazdów w powietrze. Strzelaj do nich techniką drive-by. Po rozwaleniu samochodów zakończysz misję.

Nazwa: T-Bone Mendez
Nagroda: 5.000$, Respekt+
W tej misji poznajesz T-Bone''a Mendeza. Ruszaj do Doherty i wsiadaj na podstawionego FCR-900. Masz zabrać 4 paczki z motorów przeciwników. Jedź do każdego z nich i gdy znajdziesz się blisko niego naciśnij LCTRL lub LPM. Możesz także spróbować ich zestrzelić ale
jest to znacznie trudniejsze. Gdy zabierzesz paczki wracaj do Jizzy''ego.

Nazwa: Mike Toreno
Nagroda: 7.000$, Respekt+
Kolejny gość z fotki został porwany. Jest nim Mike Toreno. Masz 5 i pół minuty na odnalezienie go. Na domiar złego bateria w jego telefonie jest na wyczerpaniu. Gnaj więc czym prędzej do miejsca które wskazuje Ci T-Bone. Pierwszym celem jest budowa. Nic z tego. Następnie doki w Easter Basin. Również to nie to miejsce. Kolejnym celem jest lotnisko. Udało się, gdzieś koło pasa startowego znajduje się Toreno. Teraz patrz na pasek ''signal''. Jeśli będzie on wzrastał to znaczy, że jedziesz dobrze. Jeśli natomiast będzie się zmniejszał musisz obrać inny kierunek. Kiedy dotrzesz na miejsce samochodu jedź za nim. Po chwili ludzie wysiądą z niego a twoim zadaniem jest ich zabicie i uwolnienie Toreno. Rozwal furgonetkę w której był przetrzymywany i opuść lotnisko. Udaj się do Pay''n''Spray i wracaj do Jizzy''ego.

 


Syndicate

Nazwa: Outrider
Nagroda: 9.000$, Respekt+
Masz pilnować pewnej ciężarówki, aby nic się jej nie stało. Bierz bazookę i wsiadaj na motor. Ruszaj do pierwszej blokady. Ustaw się na odpowiednią odległość i strzel dwa pociski w samochody. Ludzi którzy przeżyli rozwalaj z broni palnej. Kolejne blokady są prawie że identyczne. Jest tam tylko więcej ludzi a niektórzy strzelają z dachów i okien. Bądź więc bardzo ostrożny. Gdy ciężarówka dostanie się we skazane miejsce, Ty dostaniesz 3 gwiazdki. Jedź jednak do najbliższego budynku aby zachować stan gry zamiast do P''n''S.
 


C.R.A.S.H.

Nazwa: Snail Trail
Nagroda: Brak
Bardzo długa misja. Masz wziąć snajperkę, która leży na placu budowy i ruszać w pościg za reporterem, którego trzeba zlikwidować. Jedź za pociągiem. Gdy dojedziecie do stacji w LS, nie strzelaj do reportera, tylko zsiądź z motoru i śledź go. Uważaj na to aby Cię nie wykrył. Jeśli pasek będzie się zwiększał odsuń się na bezpieczną odległość. Po wyjściu na ulicę wsiądzie w taksówkę. Znajdź sobie jakiś pojazd i ruszaj za nim znów uważając na pasek. Gdy dojedziecie na molo stań dość daleko od reportera. Weź snajperkę i użyj zoomu(z i x). Zestrzel najpierw jednego z nich a na koniec zostaw sobie tego drugiego. Gdy go zabijesz zakończysz misję.
Uwaga: Misję możesz sobie ułatwić wyprzedzając pociąg i zatrzymać się na stacji. Później wyjść na górę znaleźć sobie samochód, ustawić się na bezpieczną pozycję i czekać na reportera i dopiero od tego momentu go śledzić.
 

 

Syndicate

Nazwa: Ice Cold Killa.
Nagroda: 12.000$, Respekt+
Żywot Jizzy-ego się skończył. Ruszaj do Pleasure Domes. Strażnicy nie chcą Cię wpuścić więc ich zabij. Następnie zajmij się samochodem Jizzy-ego, jest nim Broadway. Przestrzel w nim wszystkie opony i śmigaj po rusztowaniu na górę. Wejdź na dach burdelu i wejdź przez szybę. Śmigaj na dół. Po cut-scence zabij strzelających do ciebie ochroniarzy. Ruszaj na zewnątrz. Jizzy zaczyna wiać więc ruszaj w pościg. Na szczęście daleko nie zajedzie na przestrzelonych oponach. Strzelaj do samochodu techniką drive-by. Gdy samochód się zapali alfons zacznie wiać. Najlepiej wyjdź z samochodu i zastrzel go. Zabierz jego telefon i dzwoń do Cesara, że Jizzy to już przeszłość.

Nazwa: Pier 69
Nagroda: 15.000$, Respekt+
Jedź spotkać się z Cesarem na dachu pewnego budynku, który stoi niedaleko Pier 69. Dostajesz od niego snajperkę. Teraz musisz zabić kilku członków gangu San Fierro Rifa na dachu. Zobaczysz cut-scenkę. Strzelaj w tym momencie do nadbiegających do kawiarni gangu Ballas. Zejdź z Cesarem na dół. Rozwal wszystkich wrogów i podejdź do samego końca kawiarni gdzie za doniczką skrywa się Mendez. Zabij go. Ryder ucieka. Wskakuj do wody i płyń za nim. Wsiądzie do motorówki. Uczyń to samo i ruszaj za nim w pościg. Strzelaj ile wlezie, aż jego motorówka wybuchnie. Zadzwoni Cesar i powie, że ma dla ciebie kolejne zadanie.

Nazwa: Toreno''s Last Flight
Nagroda: 18.000$, Respekt+
Woozie dzwoni i powiadamia cię, że Toreno planuję uciec z miasta helikopterem, który znajduję się w Downtown. Nie możesz mu na to pozwolić. Rozwal strzelających do ciebie ludzi i ruszaj dalej. Tam znowu spotkasz wrogów. Zrób z nimi to samo co z poprzednimi. Idź w stronę helikoptera. Niestety odleciał. Bierz bazookę i wsiadaj na stojącego na dole FCR-900. Ruszaj za helikopterem. Najlepiej wyprzedź mocno śmigłowiec na autostradzie i zestrzel go. Helikopter zatrzymuje się na skrzyżowanich dróg. Musisz dwa-trzy razy trafić aby helikopter wybuchł. Gdy spłonie doszczętnie zakończysz misję.
 


Wu Zi Mu

Nazwa: Mountain Cloud Boys
Nagroda: 5.000$, Respekt+
Ruszaj z Woozim w miejsce gdzie miał się spotkać ze swoim gangiem - Triadą. Na miejscu okazuje się, że wszystko i wszyscy poszli do diabła. Na dodatek okazało się, że wpadliście w zasadzkę. Rozwal tych przy samochodzie i ruszaj dalej. Schowaj się za czymś (np. stoisko z Hot-Dogami) i strzelaj ile wlezie. Wsiadaj do samochodu razem z Wooziem. Waszym zadaniem jest rozwalenie dwóch bryk przeciwnika. Strzelaj do nich oczywiście techniką drive-by. Na koniec dowieź go do Chinatown.

Nazwa: Ran Fa Li
Nagroda: 6.000$, Respekt+
Ruszaj na podziemny parking lotniska i zabierz z niego czerwoną Mannanę. Twoim zadaniem jest odstawienie jej w bezpieczne miejsce. Niestety, nie jest tak łatwo, jak myślisz. Przeszkadzać Ci w tym będą Da Nang Boys ustawiając blokady i strzelając do Ciebie. Omijaj blokady i rozjeżdżaj przy okazji strzelców. Gdy wyjedziesz z lotniska strzelaj techniką drive-by do jeżdżących obok ciebie motorów. Najlepiej na początek daj im się wyprzedzić. Jedź do garażu aby zakończyć misję.

Nazwa: Lure
Nagroda: 8.000$, Respekt+
Wsiadaj do Jeepa i ruszaj do Angel Pine. Będą cię gonić ludzie Da Nang Boys(Wietnamczycy) myślący, że wieziesz w środku jakiegoś ważnego chińczyka. Jedź przez checkpointy nie przejmując się ludźmi strzelającymi do ciebie. W połowie trasy ich zgubisz. Wjeżdżając na stacje benzynową ukończysz misję.

Nazwa: Amphibious Assault
Nagroda: 11.000$, Respekt+
Przed misją musisz mieć pasek Lung Capacity (nurkowanie, wystarczy trochę ponurkować) przynajmniej na 20%. Ja osobiście polecam mieć ok. 50% lub nawet więcej. Polecam też zaopatrzyć się w pistolet z tłumikiem. Gdy spełnisz wszystkie warunki rozpoczniesz misję. Ruszaj w stronę doków. Tam daj nura do wody. Przemieszczaj się pomiędzy skałami. Gdy już będziesz widział tankowiec płyń do niego uważając na reflektory oraz pływające łódki z obsadą. Jeśli zauważy Cię któryś ze strażników stojących na łódce, zanurkuj i płyń tak chwilę. Najlepiej wynurzaj się tylko po to aby nabrać powietrza. Przepłyń pod statkiem i właź na pomost a następnie na schody. Strzelamy do ochrony statku z pistoletu z tłumikiem. Dobrze jest także przykucnąć (poprawia celność). Idź na dziób statku i wejdź przez drzwi. Zejdź trochę na dół i przestaw coś na tablicy kontrolnej. Teraz wskakuj do wody i uciekaj z okrętu. Teraz rób to samo co przedtem, czyli unikaj reflektorów i łodzi. Wróć na brzeg i zakończ misję.

Nazwa: The Da Nand Thang
Nagroda: 15.000$, Respekt+
Przed misją przyda się zaopatrzyć w kamizelkę kuloodporną. Lecicie helikopterem. Strzelaj do wszystkich napotkanych ludzi. Potem zostaliście zestrzeleni. Płyń do znajdującej się niedaleko drabinki. Dostajesz nóż. Podejdź do gościa i wbij mu sztylet w gardło(PPM i LPM). Bierz jego shotgun''a i wspinaj się po kontenerach. Tam będzie czekał na Ciebie jeden gostek. Zabij go i zabierz mu broń. Tak samo rób z innymi napotkanymi przeciwnikami. Idź wyżej. Tam znów będą do Ciebie strzelać. Teraz trzeba dostać się pod pokład. Wskocz do dziury i wejdź do czerwonego znacznika. Rozwalaj wrogów i zbieraj po nich broń przemieszczając się dalej. Uwolnij więźniów strzelając w kłódkę. Wracaj na górę. Musisz dostać się do sterowni. Najpierw zabij stojącego strażnika a następnie idź dalej. Zobaczysz tam miłego starca który da Ci katanę abyś stoczył z nim pojedynek(i tak jest słaby). Równie dobrze możesz użyć broni palnej. Idź do więźniów. Porozmawiaj z nimi i wskakuj na ponton. Ruszaj w stronę najbliższego brzegu.

 


Syndicate

Nazwa: Yay Ka-Boom-Boom
Nagroda: 25.000$, Respekt+
Woozie prosi Cię o pomoc. Masz wysadzić pewną fabrykę. Ruszaj do garażu, gdzie dostaniesz samochód z ładunkiem wybuchowym i ruszaj do fabryki. Brama jest zamknięta, musisz zabić kilku wartowników by ją otworzyć. Strzelających ludzi po prostu rozjeżdżaj. Gdy dojedziesz do fabryki ustaw auto w wyznaczonym miejscu, wciśnij LPM aby rozpocząć detonację ładunku i uciekaj szybko z fabryki. Masz na to 40 sekund. Gdy wszystko wybuchnie, ruszaj z powrotem do bramy. Okaże się, że ktoś ją znowu zamknął. Zabij siedzących w samochodzie ludzi i zabierz im go. Podjedź do rampy. Ustaw się dość daleko aby nabrać prędkości i wyskakuj(musisz wjechać centralnie na środek rampy, gdy Ci się nie uda weź drugi samochód). Jedź z powrotem do garażu aby zakończyć misję.Carl Johnson

Nazwa: Back To School
Nagroda: Driving Skill i samochody, w zależności od medali
Jest to szkoła jazdy w której musisz zaliczyć 12 testów przynajmniej na brązowy medal. Szkoła ma symbol czerwonego $.
Wszystkie misje są dokładnie opisane w dziale "Szkoły".
 


Cesar Vialpando

Dostępne po ukończeniu szkoły jazdy i zakupieniu salonu samochodowego.

Nazwa: Zeroing In
Nagroda: 5.000$, Respekt+
Masz ukraść pewien dobry samochód. Jest nim różowy Uranus. Zero zamontował nadajnik w telefonie posiadacza tego samochodu. Ruszaj w miejsca, które pokazuje radar. Musisz robić to szybko zanim sygnał zaniknie. Za którymś razem zobaczysz samochód. Jedź za nim. Masz wykonać manewr ze szkółki samochodowej("P.I.T. Maneuver", polegał on na uderzeniu w bok samochodu aby obrócił się o 180 stopni). Wtedy kobieta wysiądzie a ty odwieź samochód do garażu.

Nazwa: Test Drive
Nagroda: 5.000$, Respekt+
Jedź z Cesarem do salonu samochodowego innej firmy. Na miejscu okradniecie salon z dwóch nowoczesnych aut. Masz cały czas jechać za Cesarem. Niestety Cesar zaczął trochę przesadzać z wygłupami i zaczęła gonić Was policja. Trzeba ich zgubić. Twoim zadaniem jest po prostu jechanie za Cesarem i nie zgubienie go. Do ucieczki polecam tez włączyć nitro w dobrym momencie. Po zgubieniu glin musisz tylko pojechać do swojego garażu.

Nazwa: Customs Fast Track
Nagroda: 9.000$ (zależne od ilości uszkodzeń samochodu), Respekt+
Jedziesz z Cesarem do doków. Musicie ukraść pewien bardzo cenny wóz. Po dojechaniu na miejsce przesiądź się na dźwig. Masz przeładować pudła z samochodami ze statku(klawisze potrzebne do kierowania to: spacja, LPM, LCTRL oraz klawisze ruchu) i znaleźć ten właściwy. Puszczając samochody z dźwigu bądź bardzo ostrożny żeby ich nie uszkodzić. Gdy Cesar powie że to ten wóz wychodź z dźwigu i pomóż mu zabić nadbiegających ludzi. Jedź odstawić auto do garażu i zakończ misję.

Nazwa: Puncture Wounds
Nagroda: 5.000$
Musisz zdobyć jeszcze jeden samochód do swojego salonu. Bierz wóz i ruszaj za białym Stratum. Masz 3 kolczatki. Znajduje się on gdzieś na autostradzie. Goń go. Gdy go dopadniesz, musisz go wyprzedzić i podłożyć kolczatkę (LPM), tak aby przebiła opony. Wtedy kierowca wysiądzie i zacznie wiać. Odwieź brykę i ciesz się z odkrycia kolejnej części mapy stanu San Andreas!

r e k l a m a

Komentarze (35) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
DzodzoPL dodano: 22.04.2007, 18:31
ta misje sie wykonuje ile razy sue chce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 22:28
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ZULU MALPA dodano: 25.06.2007, 09:00
nie lubie misji z zero w kturej trzeba niszczyc samolocikiem pojazdy ido tego jest na paliwo albo cos
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
-zagubieni- dodano: 15.07.2007, 20:46
Najlepsza z tych misji jest New Model Army
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:31
Salon Samochodowy udostępnia się po wykonaniu misji {bodajże) w garażu w San Fierro..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
GTAIVziomek dodano: 09.08.2007, 13:21
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
adamak dodano: 14.10.2007, 13:52
w tej misji z samolocikiem, mam zabic tych ludzi, stoje przed nim strzelam w niego a on nie umiera, co robic?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
JP-ek dodano: 02.12.2007, 11:40
Ja w misji "Zeroing In " mam buga chyba ponieważ po demku w którym zero tłumaczy mi co zamontował w furze pojawia mi się scenka w której babka stoi na ulicy lub na chodniku i.... i tak stoi nawet ze 3min. Co zrobić? Czy tak musi być? Ta misja je
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 28.01.2008, 15:29
arek20wawa to jest misja dodatkowa, nieobowiązkowa za którą można (chyba) zdobyć dodatkowe pieniądze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:45
E coś ci się ten link zjebał :P
Co do artykułu, to napisany bardzo przejrzyście i zrozumiale i raczej bez błędów. Jednym słowem świetny ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.19.***.***]
Gość dodano: 24.02.2008, 14:25
W SF są najlepsze misje :) najlepsze są misje dla naszego garażu :]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
brt97 dodano: 12.04.2008, 13:49
ja zrobilem szkole jazdy ale nie moge kupic salonu samochodowego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
AlieNo dodano: 11.08.2008, 17:06
brt87 - nawet jeżeli ukończysz szkołę jazdy, salon samochodowy będziesz mógł kupić dopiero po misji "Yay-ka Boom-Boom!".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 23.12.2008, 22:37
W SF mieszają sie misje [***]iste (te na statku) z po[***]mi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.148.***.***]
Gość dodano: 03.02.2009, 18:38
Mam problem z"Torento's last flight" prosze o dokładniejsze info.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.148.***.***]
Gość dodano: 28.02.2009, 10:08
ukonczylem juz wszystki misje i prawie mam 100% ale nie umiem przejsc BMX Chellange i NRG-500 Challenge blagam o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
Gość dodano: 26.09.2009, 11:43 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
piece97 dodano: 31.12.2009, 15:49
mam problem z pierwszą misją dla ZERO nazywa sie air ride zostaje mi 10 sekund i pisze mission filed
P.S
gram na ps2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Sighton dodano: 16.06.2010, 12:07
hmm... autor tekstu mówi, że w misji Supply Lines, cytuję:
"Moim zdaniem nie ma możliwości zestrzelenia ich w powietrzu(chyba, że ktoś perfekcyjnie lata RC)". Powiem tak: ledwo co opanowalem sztukę latania tym samolocikiem i zestrzeliłem wszyst
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAF dodano: 25.02.2011, 16:23
piece mi zostalo na ps2 6 sek. jak by to było 3.00 a nie 3.05 to by było łatwiej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAF dodano: 25.02.2011, 16:27
tak sobie patrze cj_gta_sa "Toreno's last flight" można przejść z bazooką lub jak nie wychodzi to z AK-47 lub M4, jak? jak na helikopterze zostanie jeden gościu to ustaw sie tak żebygościu chował sie za helikopterem i strzelasz sobie w helikopte
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAF dodano: 25.02.2011, 16:29
tak sobie patrze cj_gta_sa "Toreno's last flight" można przejść z bazooką lub jak nie wychodzi to z AK-47 lub M4, jak? jak na helikopterze zostanie jeden gościu to ustaw sie tak żebygościu chował sie za helikopterem i strzelasz sobie w helikopte
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAF dodano: 25.02.2011, 16:30
tak sobie patrze cj_gta_sa "Toreno's last flight" można przejść z bazooką lub jak nie wychodzi to z AK-47 lub M4, jak? jak na helikopterze zostanie jeden gościu to ustaw sie tak żebygościu chował sie za helikopterem i strzelasz sobie w helikopte
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
GTAF dodano: 13.04.2011, 17:21
A czemu te scenki akurat się nazywają cut-scenki?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matiauto1 dodano: 10.04.2012, 15:03
Bo się "wcinają" w rozgrywkę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[213.158.***.***]
Gość dodano: 26.09.2009, 11:43
ja mam problem z ostatnia misja dla zero
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem do Gość dodano: 01.04.2014, 21:26
Trzeba najpierw wysadzić te czołgi potem już łatwiej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
arek20wawa dodano: 26.02.2007, 17:22
Mam pytanie do wszystkich! Gram obecnie w mieście San Fierro. Co jakiś czas, dzwoni do mnie Cesar i jest ich którki dialog, że jakiś kurier jedzie do San Fierro. Pytanie: ile razy trzeba wykonać tą misje, czy jest ona gdzieś opisana, czy jest potrzebna do
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rubicman do arek20wawa dodano: 21.06.2018, 21:53
to jest poboczna aktywność z Kurierami Big Smoke'a. Żeby anulować po prostu pomiń Telefon Enterem.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.06.2018, 21:54
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
oskieed dodano: 02.05.2007, 11:56
kiedy można kupić ten salon samochodowy
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rubicman do oskieed dodano: 21.06.2018, 21:55
Po misjach "Yay Ka-Boom-Boom/Krack-Boom-Boom" i "Back To School/Z powrotem do szkoły"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Kornat666 dodano: 09.02.2008, 09:54
ja mam problem z misja "ostatni lot toreno" :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rubicman do Kornat666 dodano: 21.06.2018, 21:56
Jaki?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
chymciu dodano: 09.06.2008, 18:34
mam problem , jak łapać to beczki (aktywowac magnes) prosze o podanie klawisza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Rubicman do chymciu dodano: 21.06.2018, 21:58
Klawiszem S
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (35 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51577

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 109, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 95, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 109, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 95, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.