Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Po wjechaniu w góry niektóre stacje radiowe mogą tracić chwilowo sygnał.

8671V SA - Solucja - Los Santos Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox X360 Mac WP Amazon 30.06.2005 przez Kuchcik
Encyklopedia: GTA SA

SA - Solucja - Los Santos

Solucja z początku gry, gdzie zaczynamy w Los Santos.

Intro

Nazwa: Introduction
Nagroda: Brak
Carl Johnson, główny bohater gry, wraca z Liberty City do swojego miasta Los Santos aby pomścić śmierć swojej matki. Wsiada do taksówki i rusza do domu. Niestety dwaj policjanci Frank Tenpenny oraz Eddi Pulaski(Polak) wrabiają go w morderstwo i zabierają forsę oraz ubrania. Carl zostaje wypuszczony lecz znajduję się na terenie obcego gangu i musi wiać. Właśnie od tego momentu to Ty kierujesz poczynaniami bohatera. Weź stojący pod ścianą rower i ruszaj do zaznaczonego napisu "CJ" na radarze, bo inaczej możesz zostać szybko zabity przez gang Ballas`ów. Gdy już dotrzesz na podwórko w Ganton, wejdź do swojego domku i obejrzyj sobie cut-scenkę.

Nazwa: Big Smoke
Nagroda: Respekt+
Po obejrzeniu filmiku wsiądź szybko na BMX-a i ruszaj za Sweet`em, Ryder`em oraz Big Smoke`iem. Musisz uciec przed goniącym cię pojazdem Ballas`ów. Uciekając naciskaj szybko klawisz "W", dzięki czemu będziesz szybciej jechał. Po zgubieniu gangu, jedź za Sweet`em i Ryder`em na plac w Ganton. Od teraz możesz zaczynać swoje misje oraz zapisywać stan gry w domu Johnson`ów.

Nazwa: Ryder
Nagroda: Respekt+
Wsiądź do wozu Ryder`a i ruszaj z nim do fryzjera. Musisz wejść do środka i zmienić fryzurę na dowolną(na taką, na którą będzie Cię stać). Później udaj się do pizzerii, aby coś przegryźć. Gdy już skończysz jeść, Ryder będzie próbował napaść na ten sklep. Niestety mu się nie uda i trzeba uciekać przed sprzedawcą z shotgunem. Wsiądź szybko do samochodu, którym przyjechałeś i uciekaj. Jeśli chcesz mieć pierwszą broń, przejedź atakującego i zbierz ją.
 


Sweet (S)

Nazwa: Tagging Up Turf
Nagroda: 200$ i Respekt+
Wsiadaj do samochodu Sweet`a i ruszaj z nim w oznaczone miejsce. Sweet uczy cię "tagowania". On sam zamaluje jeden tag a Ty musisz zamalować pozostałe, oznaczone na radarze. Zamaluj dwa najbliższe i ruszaj w inne miejsce(uważaj, żeby tego nie robić przy policji czy gangsterach). Tutaj musisz zamalować trzy tagi. Pierwszy, znajduję się niedaleko Ciebie. Następny znajdziesz przeskakując przez mur. Stoją przy nim dwaj członkowie gangu. Spróbuj ich pobić lub "udusić/zabić" pryskając im spray`em w twarz. Ostatni, znajduję się na dachu budynku. Musisz przeskoczyć przez płoty(domyślnie spacją) a potem wspiąć się na jakiś karton i pójść na miejsce tagu. Po zamalowaniu wszystkich, udaj się do samochodu, którym przyjechał w międzyczasie Sweet i odwieź go do domu.

Nazwa: Cleaning The Hood
Nagroda: Respekt+
Ruszasz z Ryder`em aby zobaczyć się z handlarzem narkotyków - B-Dup''em. Na swojej drodze spotykasz mniejszego dealera, musisz go zabić a następnie zebrać baseball`a. Potem jedziesz z Ryderem do takiego domku hanldarzy, w którym zabijasz paru gostków. Zabij najpierw gościa z kijem baseball`owym a później rozpraw się z pozostałymi. Po pojawieniu się komunikatu, że to już wszyscy, wróć do domu.

Nazwa: Drive-Thru
Nagroda: 200$ i Respekt+
Musisz zawieźć swoich homies do fast-fooda na wyżerkę. Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Gangsterzy z Ballas`ów próbowali Was zabić. Na szczęście nic Wam się nie stało i postanawiacie nie puścić im tego płazem. Ruszacie w pościg za uciekającym samochodem wrogów. Twoim zadaniem jest prowadzenie auta, musisz jechać w miarę blisko wozu przeciwników, aby Ryder i Sweet mogli ich wystrzelać. Po wszystkim zawozisz najpierw Ryder`a i Sweet`a do Ganton a Big Smoke`a do Idlewwood.

Nazwa: Nines And AK''s
Nagroda: Respekt+
Musisz udać się z Big Smoke`iem na "strzelnicę" Emmet`a. Misja należy do jednych z najłatwiejszych w grze. Wystarczy, że zestrzelisz wszystkie butelki a potem trafisz w bak samochodu, który wybuchnie(nowe udoskonalenie). Po zaliczeniu wszystkich prób, odwozisz Big Smoke`a. Po chwili zadzwoni Sweet, który powie Ci, że musisz przyodziać barwy swojego gangu. Jedź do Binco zaznaczonego na mapie i kup sobie coś zielonego np. bluzę. Po wyjściu ze sklepu misja zostaje zakończona.

Nazwa: Drive-By
Nagroda: 500$ i Respekt+
Kolejna misja, w której trzeba pokazać gangowi Ballas kto tu rządzi. Wsiadasz w samochód i jedziesz w oznaczone miejsce. Rozpocznie się strzelanina a Ty prowadzisz pojazd, który niestety bardzo szybko traci swoją wytrzymałość, polecam najpierw przejechać paru członków a R i S zrobią resztę. Po zabiciu wszystkich będzie Cię goniła policja, więc jedź do pobliskiego Pay''n''Spray a potem wróć do domu.

Nazwa: Sweet`s Girl
Nagroda: Respekt+
Sweet wpadł w tarapaty ze swoją dziewczyną a ty musisz mu pomóc. Jedź bardzo szybko w wyznaczone miejsce, bo Sweet z każdą chwilą traci trochę energii. Rozjedź kilku stojących gostków a następnie wysiądź z samochodu i zastrzel pozostałych. Sweet ze swoją dziewczyną wyjdą z ukrycia a Ty musisz ich zawieść do domu. Potrzeba samochodu z min. czeterema drzwiami. Uwaga na samochody, które będą Was goniły.

Nazwa: Cesar Vialpando
Nagroda: Podwójna stawka tego co postawiłeś
Bierzesz samochód i udajesz się do znajomego Sweet`a. Dostajesz od niego low-ridera, którego możesz stuningować za swoje ciężko zarobione pieniądze(od tej chwili, możesz w tym garażu tuningować lowridery, więcej w dziale Tuning). Po tym jedź we wskazane miejsce w Unity Station. Ustalasz stawkę i od tej pory zaczyna się zabawa. Musisz naciskać klawieszami NUM(na klawiaturze numerycznej, po prawej stronie) 2(dół), 4(lewo), 6(prawo), 8(góra) i kiedy strzałki będą w środku obręczy naciskaj odpowiedni klawisz. Im więcej pod rząd, tym więcej punktów. Żeby wygrać trzeba mieć więcej punktów niż przeciwnik. Dla niektórych jest to trudna misja, ale gdy się dłużej poćwiczy to to staje się dziecinnie proste.
 


Big Smoke (BS)

Nazwa: OG Loc
Nagroda: Respekt+
OG Loc, nieudolny raper, dostał właśnie zwolnienie warunkowe z więzienia i trzeba go zabrać sprzed niego. Potem trzeba go zawieść do gościa, który mu ukradł książkę z rymami. Niestety, jak można było się spodziewać, gość nie był łaskawy i rymów mu nie oddał, natomiast wsiadł na motor i zaczął zwiewać. Musicie go zabić. Niestety OG Loc strzela tak samo jak i rymuje więc nie ma co na niego liczyć. Sam możesz próbować go zestrzelić (jeśli posiadasz broń SMG, można ją znaleźć np. na dachu domu Sweet`a a więcej w dziale Mapy), jednak lepiej jest gościa śledzić aż wreszcie się zatrzyma koło swoich kolegów a Ty wtedy spokojnie ich i jego zabijesz. Po wszystkim odwieź OG Loc`a do Burger Shot`a.

Nazwa: Running Dog
Nagroda: Respekt+
Musisz zawieść Big Smoke`a na teren Los Santos Vagos, aby spotkać się z pewnym gościem. Po bardzo "miłej" pogawędce z dwoma gangsterami, Big Smoke wykańcza jednego z nich baseball`em, a drugi jest dla Ciebie. Musisz go dogonić i zestrzelić podczas biegu. Jeśli się nie uda goń go samochodem i strzelaj drive-by.

Nazwa: Wrong Side of the Tracks
Nagroda: Respekt+
Jedź z Big Smoke`iem do Unity Station. Po krótkiej cut-scence wsiadajcie na Sancheza i ruszajcie za uciekającym pociągiem. Musisz jechać po prawej stronie, tak aby Twój kumpel potrafił dokładnie namierzać przeciwników. Uważaj przy tym na stojący samochód oraz nadjeżdzające pociągi. Gdy BS zastrzeli wszystkich, masz go odwieźć do domu.

Nazwa: Just Businnes
Nagroda: Respekt+
Przed misją zaopatrz się w sporą ilość amunicji. Jedziecie z BS-iem w Downtown. BS wszedł pierwszy aby przeprowadzić rozmowy, które szlag trafia i pojawia się strzelanina. Jesteś w budynku i musisz zabić wszystkich rosyjskich gangsterów. Na początek kucnij i schowaj się za czymś. Strzelaj w głowę, dzięki czemu szybciej zginą. Zabierz im broń oraz kamizelkę stojącą za filarem (jeśli wcześniej jej nie wziołeś). Wychodzisz przez drzwi i idziesz na górę. Tym razem masz lepszą broń i idzie ci zdecydowanie lepiej. Po zabiciu wszystkich wsiadacie ze Smoke`iem na motor. Tym razem to on prowadzi a Ty strzelasz(nieograniczona amunicja). Celuj do ludzi na motorach i uważaj na blokady z samochodów. Nie musisz strzelać do ciężarówki. Zestrzel jeden samochód z blokady i wal w samochody na przodzie. BS ruszy do wysuszonego kanału. Teraz zabijaj wszystkich, bez wyjątku. Nagle z mostu spadnie laweta i zacznie Cię gonić(scena z Terminatora 2?). Po chwili pojawi się filmik, a po nim rozwal wszystkich pozostałych wrogów i wjedźcie do wąskiego tunelu.Na końcu strzelaj do beczek które uszkodzą kilka motorów naraz. Gdy już ich zabijesz Big Smoke zatrzyma się i koniec misji.

 


Ryder (R)

Nazwa: Home Invasion (przyjdź między 12:00-18:00)
Nagroda: Respekt+
Wskakuj w ciężarówki i ruszaj z Ryder`em do pewnej posiadłości w East Beach. Masz wynieść z niej trzy skrzynie z bronią(enterem się je podnosi). Po wejściu do domu musisz się skradać (ALT+ruch). Jedna skrzynka jest koło armaty, druga z nich w pokoju po prawej stronie, następna na końcu schodów(można zebrać ich więcej, ale nie trzeba). Na wszystko masz ~7 minut. Po załadowaniu skrzynek jedź spokojnie do pasera.

Nazwa: Catalyst
Nagroda: Respekt+
Musisz jechać z Ryder`em w miejsce, gdzie jest obrabiany pociąg z ładunkiem. Musisz zabić wszystkich przeciwnków a następnie wsiąść na tył pociągu. I tu mała niespodzianka, pociąg nagle ruszył a Ty musisz rzucić stojącemu w samochodzie Ryderowi 10 skrzynek tych ładunków wybuchowych. Celuj nad głową Raydera wtedy będzie miał większe szanse na złapanie. Na koniec udaj się do P''n''S.

Nazwa: Robbing Uncle Sam
Nagroda: Respekt+
Jedziesz z Ryderem do koszar Gwardii Narodowej.Gdy dotrzesz na miejsce przeskocz przez bramę i zabij stojącego tam żołnierza.Zabierz mu broń.Zastrzel wszystkich żołnierzy w polu widzenia.Wyceluj w przełącznik obok bramy i wpuść swego kumpla.Przy magazynie jest kolejny przełącznik.Zestrzel go,tam będzie na ciebie czekać kolejnych dwóch przeciwników.Teraz wskakuj na wózek widłowy i pakuj skrzynki do ciężarówki (nie musisz brać jednej skrzynki możesz ładować dwie naraz trzeba tylko najechać idealnie na środek obydwu skrzynek).W środku są 4 pudła a na zewnątrz jest ich o wiele więcej ale ty masz wziąść tylko 2.Widłami wózka sterujesz klawiszami NUM 8 i NUM 2.Podczas przenoszenia skrzyń uważaj na zdrowie Rydera i staraj się mu pomagać co jakiś czas.Gdy skończysz pracę wsiadaj za kierownicę i odwieź łup do Emmet''a.Za tobą w podróż udadzą się dwa samochody wojskowe.Staraj się nie wywrócić auta.Możesz kazać Ryderowi wyrzucać skrzynki z ładunkiem wybuchowym aby powstrzymał goniące cię samochody.Po dotarciu do Emmet''a i wjechaniu do czerwonego kółka zakończysz misję.
 


Cesar Vialpando (CV)

Nazwa: High Stakes, Low Rider
Nagroda: 1.000$
Przed wyścigiem skombinuj jakiegoś lowrider`a. Może być Voodoo lub Blade, osobiście polecam ten drugi bo jest o wiele szybszy. Teraz jedź do Cesara i udaj się z nim na wyścig. Wyścig nie jest trudny a to dlatego że twoi przeciwnicy to amatorzy szybkiej jazdy. Postaraj się uzyskać jak najszybciej prowadzenie a pozostanie Ci już tylko uważanie na checkpointy i zakręty. Nie korzystaj z hamulca ręcznego bo może Cię niegle zakołysać. Po skończeniu wyścigu na pierwszym miejscu zakończysz misję.

 


OG Loc (OG)

Nazwa: Life''s A Beach (między 22:00-6:00)
Nagroda: Respekt+
Udajesz się na plażę w celu pozyskania sprzętu muzycznego dla OG Loc`a. Gdy dojedziesz na miejsce, porozwmawiaj z DJ-ką (odpowiadaj jej cały czas pozytywnie - "y"). Po rozmowie musisz zaliczyć sprawdzian z tańczenia. Nie jest on trudny, musisz tylko w odpowiednim momencie naciskać strzałki(tym razem zwykłe klawisze ruchu). Po zaliczeniu 2500 punktów wsiadaj do vana ze sprzętem i odstaw go na miejsce zaznaczone na radarze.

Nazwa: Madd Dogg''s Rhymes
Naroda: Respekt+
Musisz zdobyć rymy dla OG Loc`a, bo jak każdy z nas wie, niezbyt dobrze wychodzi mu rymowanie. Musisz udać się do posiadłości Madd Dogg`a, sławnego rapera. Ruszasz do Vinewood. Wejdź do budynku i teraz zaczniesz swoją misję. Jest ona dosyć długa, ale nie trudna. Na początek kucnij, żeby zachowywać się ciszej. Następnie musisz używać noża na przeciwnikach. Staraj się to robić od tyłu, jak najbliżej przeciwnika(namierz go i wcyślij enter). Pamiętaj o elemencie krycia się w cieniach, dzięki niemu będziesz niewidoczny dla swego przeciwnika. Idź na salę z basenem i rozwal ochroniarzy tą samą bronią. Idź dalej, jeden z nich będzie właśnie wchodził na korytarz, więc schowaj się w sąsiednim pokoju i czekaj na swoją ofiarę. Gdy wejdzie do Ciebie, użyj noża. Następnie, jak chcesz możesz zabić barmana i gościa grającego na konsoli, ale możesz ich równie dobrze zostawić w spokoju. Zabierz kamizelkę w ciemnym pokoju, po lewej stronie i przemieszczaj się dalej. Zabij gostka, który pilnuje studia nagraniowego i bierz książkę z rymami. Teraz bierz dowolną broń i rozwalaj wszystkich napotkanych gości. Wyjdź z willii i szukaj jakiegoś pojazdu. Bierz np. rower i wyjedź nim na ulicę. Ukradnij komuś pojazd i jedź do miejsca pracy OG Loca.

Nazwa: Managament Issues
Nagroda: Respekt+
Kolejnym celem OG Loca jest menadżer Madd Dogga, niestety, ale znajduję się on na ceremoni rozdania nagród. Podjeżdzasz pod samochód, którym menadżer będzie odjeżdzał. Musisz go teraz ukraść. Gdy odjedzie stuknij go i zabij kierowcę, udaj się do najbliższego Pay''n''Spray ukradzionym autkiem. Pamiętaj, że masz czas do 22.00. Wróć na swoje miejsce samochodem. Zaparkuj go pomiędzy kierowcami. Jedź z nimi po menedżera i jego żonę. Jak wsiądą udaj się szybko na molo, rozpędź się jak najszybciej potrafisz i parę metrów przed końcem wyskocz z auta aby limuzyna się utopiła bez Ciebie.

Nazwa: House Party
Nagroda: Respekt+
Przed misją udaj się do najbliższego sklepu z odzieżą oraz fryzjera, żeby odmienić swój wygląd. Po dotarciu na imprezkę dowiadujesz się o ataku gangu Ballas`ów na Wasze terytorium. Na początku kucnij i strzelaj w głowy przeciwników. Chowaj się za samochodami.Podnoś leżącą broń i nawalaj ile wlezie. Rozstrzelaj nadbiegających przeciwników, później zajmij się tymi na wiadukcie a na koniec rozpraw się z Ballas`ami w alejce obok Twojego domu. Gdy zabijesz wszystkich ukończysz misję.C.R.A.S.H. (C)

Nazwa: Burning Desire
Nagroda: Brak
Trójka policjantów karze Ci spalić budynek wrogiego gangu. Musisz udać się po koktajle Mołotowa w dzielnicy Downtown. Jedź pod swój cel i zabij z broni palnej stojących przed drzwiami ludzi. Zabierz się za podpalanie budynku. Rzucaj koktajlami w szyby, aby wpadły one do środka. Nie jest to trudne, ustaw się w odpowiedniej odległości a nastepnie przytrzymaj przycisk tak długo lub zależnie od Twojego położenia, w którym jesteś. Jeśli przytrzymasz mocniej rzut będzie dalszy. Nagle okazało się, że w domu jest dziewczyna. CJ nie darowałby sobie śmierci niewinnej kobiety, więc ruszył jej z pomocą. Znajduję się ona na pierwszym piętrze. Musisz chodzić zdala od ognia. Weź gaśnicę z kuchni bo może Ci się przydać. Wyjdź z nią tą samą drogą jaką przyszedłeś. Odwieź ją do domu, który znajduje się blisko Twojego. Od tej pory bedziesz mógł się z nią spotykać i umawiać na randki(więcej w dziale Dziewczyny).

Nazwa: Gray Imports
Nagroda: Brak
Dowiadujesz się, że Rosjanie i Ballasi zajmują się kradzieżą aut. Policjanci karzą Ci powstrzymać ten biznes. Ruszasz do Ocean Docks i robisz tam małą rozróbę. Strzelaj w beczki z benzyną aby eliminować kilku przeciwników naraz. Gdy rozprawisz się ze wszystkimi, idź po kamizelkę leżącą na kontenerach obok budynku znajdującego się po prawej stronie. Zestrzel panel kontrolny i zabij komitet powitalny. W pozycji kucznej chowaj się za skrzyniami. Idź w stronę schodów i daj nauczkę kolejnym strażnikom. Dalej znajduję się ciekawa broń - AK-47. Idź dalej na górę, gdzie znajduję się biuro szefa. Zabij wszystkich w środku, szef niestety zacznie uciekać. Biegnij za nim i zabij go zanim wsiądzie do samochodu. Jeśli Ci się nie uda wskakuj na PCJ-600 i rozwal go razem z samochodem. Po zrobieniu tej misji będziesz miał chwilowy spokój od Oficerów.
 


Sweet (S)

Nawa: Doberman
Nagroda: Respekt+
Musisz przejąć tereny sąsiednich gangów. Wejdź do Ammu Nation i kup sobie sporo amunicji. Jedź pod Glen Park, na którego terenie panuje gang Ballas`ów. Poszukaj gdzieś stojących trzech albo czterech gansgterów i zacznij ich atakować. Musisz odeprzeć trzy fale kontr-ataku. Po odparciu każdej, jednej fali pozbieraj pojawiający się pancerz oraz zdrowie. Po odparciu wszystkich zakończysz misję. Od tej pory możesz zdobywać tereny dla swojego gangu a co za tym idzie zbierać haracze(ikonka dolara koło domu CJ-a).

Nazwa: Los Sepulcros
Nagroda: Respekt+
Zwerbuj dwóch członków swojego gangu (namierz mu w głowę PPM i wciśnij klawisz "G"). Wsiadaj w samochód i jedźcie na cmentarz. Masz 4 minuty na to zadanie. Przeskocz przez mur i rozpocznij atak. Rusz za Kane''am i zabij go. Po wystrzeleniu wszystkich, udaj się do Pay''n''Spray a potem wróć do domu.

Nazwa: Reuniting The Families
Nagroda: Respekt
Udajesz się z homies na miejce spotkania gangów w motelu. I teraz zaczyna się niespodzianka... Zostaliście zaatakowani. Na początek rozwal wszystkich przed motelem i udaj się do środka w celu uratowania Twojego brata. Strzelaj do wszystkich gości SWAT-u. Przechodź kolejne korytarze uważając przy tym na wyskakujących z pokoju ludzi SWAT-u. Jeśli stracisz dużo życia idź do automatu z napojami. Po uwolnieniu brata, udaj się z nim na zewnątrz i wsiądzcie do samochodu. Strzelaj do radiowozów ile wlezie. Po ich wyeliminowaniu zajmij się śmigłowcem. Następnie rozwal nadjeżdzających motocyklistów. Jeśli wskoczą na twoje auto, poprostu ich zestrzel. Na koniec rozwalaj wszystko co daje oznaki życia a po niedługim czasie zakończysz misję.

Nazwa: The Green Sabre
Nagroda: Brak
Przychodzisz do domu Sweeta i gadacie, że trzeba zrobić porządek z tymi Ballasami. Po zaplanowaniu akcji wychodzicie na dwó, nagle dzwoni Cesar, który karze Ci pilnie przyjechać we wskazane miejsce. Jedź tam i wsiądź do lowridera Cesara. Obserwuj tą cut-scenke. Zobaczysz, że Ryder i Big Smoke zdradzili Cię i Twój gang. Nagle dzwoni Sweet i prosi Cię o pomoc, ruszaj tam. Gdy dotrzesz na miejsce, wjedź do czerwonego znacznika. Wysiądź z samochodu, przykucnij i strzelaj do przeciwników. Po chwili zjawi się van z kolejnymi opponentami. A potem znowu dwa kolejne. Za chwilę nadjadą policyjne radiowozy. Musisz się poddać. Sweet`a zawiązą do szpitala więziennego a Ciebie na wieś do Angel Pine. Od tej pory zaczynasz tam wszystko od zera. Pragniesz zemsty, jednak musisz czekać na swojego brata.

Napisane przez Damiana ,,Jea'''' Jeżewskiego. Poprawione przez Kuchcika.
r e k l a m a

Komentarze (47) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
dominikus dodano: 29.10.2006, 20:08
moze mi ktos powiedzieć kiedy będe mogla wykupic posiadość Madd Dogga? moj e-mail
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominikus dodano: 08.12.2006, 14:51
ja pszeszedłam misje"Rabowanie wujka sama"za 5 razem,jak zaczynałam nową grę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
opaczo dodano: 17.01.2007, 11:48
gdzie stoi ten woz co w misji rabowanie wojka sama??prosze odp. moj nr gg 7237053
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Hertu dodano: 10.02.2007, 07:34
ja tam nie moge przejść misji u BS z tym głupim pociągiem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
neon-x dodano: 16.02.2007, 09:12
solucje sa spoko tylko czy nie dalo by sie zrobic jakie miasta sa po ostatnich misjach?? rezydencja madd dogga jest dopiero w powrot do losa santos a ta chaupa i tak jest beznadziejna (przydala by sie mapa ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pazdzioch dodano: 16.03.2007, 17:52
Fajna solucja. Tylko nie wiem dlaczego w misji Tagging Up Turf jak sie ma załatwić tych dwóch Ballasów koło taga, to nie ważne czy jest niedaleko policja czy nie jak im sprayne w twarz to mnie gonią gliny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Szulcer dodano: 27.04.2007, 19:38
Rezydencja Madd Doga śmierdzi big smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
Gość dodano: 03.05.2007, 22:31
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damiangta dodano: 23.05.2007, 18:14 + 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damiangta dodano: 23.05.2007, 18:16
fajna gra ale nie moge przejść pare misji!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damiangta dodano: 23.05.2007, 18:18
nie lubie tych ballasów!!!!!ale orange grove street familes tak:-)tylko że oni mają tylko beretta 9mm słabe bronie szkoda że nie mają uzi albo AK-47!!!!!!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damiangta dodano: 23.05.2007, 18:19
niewiem jak się okrada sklepy!!!!! :-(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Judas dodano: 28.06.2007, 17:40
Największe trudności miałem z ostatnią misją u Rydera i z "Wrong side of the track" u Big Smoke' a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szymen31 dodano: 10.07.2007, 16:12
jak przejść pierwszą misje w san andreas bo już 3 miesiące sie męcze i nie umiem napiszcie na gg 9801334 ja jestem prawie zawsze ale niewidoczny
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:39
damiangta.. po przejściu misji u Ryder'a Groove Street ma nowe bronie: Desert Eagle i Tec9 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 30.07.2007, 13:40
Moim zdaniem najwięcej fajnych misji jest właśnie w Los Santos :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 14.01.2008, 16:17
damiangta sklepów nie można okradać nie wiesz o tym?? :/ (ale ci niektórzy z was to łosie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
LuluKB dodano: 14.01.2008, 16:18
szymen31 jak nie umiesz przejść tej PIERWSZEJ misji to w ogóle się nie bierz za GTA SA bo ta gra ma ok. 100 misji i nie jest dla takich którzy nie umią przejść tak łatwej misji
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
bmwbartek dodano: 30.01.2008, 13:49
głupie było z tańczeniem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
oli33 dodano: 31.01.2008, 13:03
nie wiem skąd w ostatniej misji wziąłeś lowridera cesara. przeciez masz wsiąść do bravury a nie do jakiegoś lowridera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:51
LulukB ja też miałem lekkie problemy z tą misją a jakoś przeszedłem tą część na 100%, więc mi się tu nie wymądrzaj...
Co do misji, to w LS są najfajniejsze :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pacw dodano: 16.02.2008, 18:54
A kurde źle popatrzyłem, myślałem, że ci chodzi o misje z tańczeniem Lowriderów, a to faktycznie jak nie umie przejść pierwszej misji w SA to coś jest z nim raczej nie tak xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 62
Majek dodano: 14.03.2008, 13:38
Lance_Vance GS ma MP5 i Desert Eagle :P a nie Tec9 ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ufo1547 dodano: 04.05.2008, 12:27
Z kodami przeszłem całe 2 razy. bez kodów gram juz 4tygodnie i jestem w LV. niedługo powrót do LS:):):)!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ufo1547 dodano: 04.05.2008, 12:28
Z kodami przeszłem całe 2 razy. bez kodów gram juz 4tygodnie i jestem w LV. niedługo powrót do LS:):):)!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
ufo1547 dodano: 04.05.2008, 12:28
Z kodami przeszłem całe 2 razy. bez kodów gram juz 4tygodnie i jestem w LV. niedługo powrót do LS:):):)!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
C.H.R.A.S.H. dodano: 07.10.2008, 15:44
nie moge przejsc misji Wrong Side of the Tracks Dlaczego???????????????????????????????????????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
anonimgonim dodano: 27.10.2008, 14:07
Co mam zrobić w los santos w misji Wrong Side of the Tracks po polsku Po złej stronie torów bo ten grubas wali do tych kolesi mi już chyba 10 misji i zawsze zostaje dwóch można jakoś wskoczyć na ten pociąg czy coś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
anonimgonim dodano: 27.10.2008, 14:14
a tak w ogóle to od kiedy dostępne są garnitury i minigun ??????????????????
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 22.12.2008, 13:47
Najtrudniejsza misja to pociąg z BSkiem ale i tak przeszedlem za 3 razem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ostrymiszka dodano: 27.12.2008, 22:41
wrong side of the tracks jest trudna misja ale spobujcie przejsc just businnes na PS2... Masakra
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mimi1995 dodano: 28.12.2008, 12:38
Ja jestem na misji gdzie sie te auto buja i sa zawody lowridelrów i nie wiem jak to mam sterowac robie tak jak wy napisalscie ale nic sie niedzieje a mam laptopa bardzo prosze o pomoc? mój nr gg 3943595
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ostrymiszka dodano: 30.12.2008, 16:35
Może ktoś ma mapę domu MADD DOGGA bo ja nie moge znalezc wyjscia
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.148.***.***]
Gość dodano: 28.02.2009, 10:14
ukonczylem juz wszystki misje i prawie mam 100% ale nie umiem przejsc BMX Chellange i NRG-500 Challenge blagam o pomoc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
ZiomStudio dodano: 08.03.2009, 18:19
Skończylem misję "Cesar Viltapiano" (czy jakoś tak) i Just Buissnes. Dlaczego nie uruchomiła mi się misja z wyścigami, lub misja z C. R. A. S. H.???
Moje GG: 3120557
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
matkon12 dodano: 11.03.2009, 14:14
kurde przechodze gta po raz 2...
Za 1 razem nie moge przejsc misji w LV z Madd Doggiem bo on odrazu skacze... A za 2 razem w misji "Just Businnes" celownik mi sie ustawia ponad głowe nie moge trafic... Pomóżcie plx... reinstalowac GTA czy co???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
mati0808152 dodano: 16.03.2009, 19:40
dlaczego nie mogę przejść misji "ryder"? Gdy wchodzę do pizzerii to gdy wchodzę w czerwone kółko to głupek podnosi ręce i pisze mission failed
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Nicolas93 dodano: 11.05.2009, 15:31
HAHA! Co problemy tu ludzie mają. Trochę głupio zrobili, że Ryder i Smoke to zdrajcy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
dawid dodano: 29.06.2009, 14:13
tu są super misje
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 06.07.2009, 13:32
Przede wszystkim nie graj na kodach matkon12.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
pandass122 dodano: 15.05.2011, 10:10
Los Santos to samouczek tej gry ;).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
destruktor78905 dodano: 23.02.2013, 14:31
CHRASH trzeba jezdzić na ostatnim torze to wtedy big smoke ustrzeli tych NPC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
raduga dodano: 30.07.2007, 08:19
Ja chcę zmienić broń Orange Grove Street Familes na Ak-47 ale niewiem jak, umiem zmienić im pojazdy ale nie broń.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.76.***.***]
rico1982 do raduga dodano: 18.08.2017, 14:18
...i jak udało Ci się przejść...;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominikus dodano: 29.10.2006, 20:08
moze mi ktos powiedzieć kiedy będe mogla wykupic posiadość Madd Dogga? moj e-mail
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Rubicman do dominikus dodano: 26.04.2018, 18:10
Dostajesz po misji "Dom Na Wzgórzach"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Rubicman dodano: 22.06.2018, 12:48
Gdy Jakimś cudem zapiszesz przed misją "Big Smoke" to save będzie się nazywał "In The Begining". Na dodatek ta misja konczy sie w momeńcie wyrzucenia CJ'a z radiowozu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (47 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51577

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.