Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Możemy zostć wyrzuceni z klubu ze striptizem za nieodpowiednie zachowanie (np. wejście na scenę).

9999V GTA 3 - Solucja Fabuła i świat gry | PC PS2 PS3 iOS Android Xbox Mac 24.09.2006 przez Piospi
Encyklopedia: GTA III

GTA 3 - Solucja

Opis przejścia misji w Grand Theft Auto 3.

PORTLAND

 

Prologue - Give Me Liberty

Po krótkiej scence filmowej wsiadamy do samochodu i udajemy się do kryjówki w dzielnicy Czerwonych Świateł, gdzie zmieniamy więzienne łachy na jakieś przyzwoite ciuszki. Następnie 8-Ball każe nam jechać do klubu Luigiego. Luigi każe ci jechać po jedną ze swoich dziewczynek, do szpitala. Kiedy już ją przywieziesz misja zakończy się powodzeniem a ty zainkasujesz 1500 $.

LUIGI

Don't Spank Ma Bitch Up

Weź kij baseballowy i udaj się do doków wysiądź z samochodu i obij gębę handlarzowi narkotyków. Następnie weź jego samochód i przemaluj go w Pay'n' Spray. Następnie jedź do kryjówki Lugi'ego na przeciwko szpitala. Wprowadź samochodzik do garażu i właśnie zarobiłeś "uczciwie" kolejne pieniążki.

Drive Misty For Me

Pożycz od kogoś jakąś fajną brykę i jedź na Wzgórza Hepburn. Stań w wyznaczonym polu i zatrąb, wyjdzie Misty, teraz podwieź ją do warsztatu. Gdy wyjdziesz z budynku zainkasujesz 1000 $.

Pump-Action Pimp

Jedź na zaplecze Ammo-Nation tam znajdziesz pistolet. Pakuj się do pierwszego lepszego samochodu i podążaj za samochodem alfonsa. Zastaw mu drogę, a następnie oddaj strzał w maskę ich samochodu, wyskoczy dwóch drabów, uważaj jeden ma strzelbę!!! Gdy już ich załatwisz zabierz im broń. Kolejna misja zaliczona!

The Fuzz Ball

Po wykonaniu poprzedniej misji zapisz grę i załatw sobie jakiegoś vana. Następnie jedź do Luigiego i zacznij kolejną misję. Zbieraj dziwki, gdy do samochodu zapakujesz trzy dziewczynki jedź do starej szkoły na bal policjanta. Zostaw dziwki i jedź po następne. Do sukcesu misji wystarczą tylko cztery kobietki, więc nie musisz się tak bardzo trudzić. Po zakończeniu się czasu misja zakończy się powodzeniem!!! Idź zapisz grę, teraz zajmiemy się kolejnym pracodawcą Marty Chonk'iem.
 

 

*****************************

 

 

MARTY CHONK

The Crook

Na murze fabryki jedzenia dla psów Bitch 'n' Dog Food dzwoni telefon odbierz go. Zabierz samochód z fabryki i jedź po poborcę podatkowego, zabierz go do auta i jedźcie do fabryki. Marty przerobi poborcę na karmę, a ty zabierz zwłoki poborcy do zgniatacza. Misja zakończy się powodzeniem!

The Thieves

Weź samochód z zaplecza Bitch 'n' Dog Food i jedź po dwóch złodziei. Zabierz ich na zaplecze fabryki, Marty zrobi z nimi porządek, teraz udaj się do Pay 'n' Spray i przemaluj wóz, udaj się z powrotem na zaplecze i odbierz wynagrodzenie.

The Wife

Po raz kolejny weź samochód z zaplecza i jedź po żonę Marty'iego. Zawieź ją do fabryki. Musisz pozbyć się samochodu - szef każe ci wrzucić go do morza. Jedź do portu i postaw Esperanto nad samym brzegiem, następnie weź jakieś ciężkie auto i delikatnie stuknij wózek, aby wpadł do wody. Za żonę Marty zaoferuje 2000 $.

Her Lover

Okazuje się że żona Marty'iego miała kochanka, któremu Marty wisi spore pieniądze. Tradycyjnie jedź po kochanka i zawieź go na zaplecze. Tym razem nie pójdzie po myśli Marty'iego, kochanek wyjmie giwerę i zaciuka go. Teraz twoim zadaniem jest zabicie gościa, który zamordował Marty'ego.
 

 

 

*****************************

 

 

JOEY

Mike Lips Last Lunch

Jedź do restauracji i weź samochód Mike'a, tylko nie rozwal go po drodze!!! I uważaj bo misja jest na czas!!! Wal prosto do warsztatu 8-Ball'a i załóż w wozie bombę. Odprowadź auto na miejsce wciśnij klawisz CTRL i podziwiaj fajerwerki!!! Przy okazji inkasując 10000 $.


Farewell "Chunky" Lee Chong

Joey załatwił ci broń, jedź na zaplecza Ammo-Nation na przeciwko stacji metra i zabierz gnata. Jedź teraz na targ rybny w Chinatown i załatw z pistoletu grubasa w budce sprzedającego dragi pod przykrywką fast food'ów. Tylko uważaj na jego ochroniarzy!!! I gdy w okolicy będą gliny zaczną cię ścigać!!! Więc pakuj się do pierwszej lepszej napotkanej bryki. Za to morderstwo z zimną krwią zainkasujesz również 10000 $.

Van Heist

Dość trudna misja musisz zdobyć samochód z kasą na wypłaty, na początku radzę załatwić sobie jakąś zwrotną i ciężką ciężarówkę, np. TRIAD FISH VAN i stukaj wóz z kasą, w końcu stuknij go tak mocno, żeby wybiegli z niego tchórze z ochrony. Teraz wsiadaj do SECURICAR i uciekaj przed glinami, potem zawieź go do doków do garażu po lewej, wyjdź z ciężarówki. Zadanie zaliczone!

Cipriani's Chauffeur

Ta misja jest bardzo prosta, jedź z Tonim do pralni w Chinatown kiedy Toni wsiądzie do wozu jedź jak najszybciej do jego restauracji. Tylko uważaj na samochód!!! Mało rozwalony - dużo kasy, bardzo rozwalony - mało kasy!!!

Dead Skunk In The Trunk

Bierz strzelbę powinieneś mieć kilka naboi po misjach " Pump-Action Pimp" i
"Her Lover". Podejdź pod SENTINELA stojącego pod mostem, oddaj w niego dwa strzały ze strzelby - wybuchnie, teraz bierz się za drugiego. Będzie jechał prosto na ciebie, więc oddaj dwa strzały w maskę, a wtedy jego samochód wybuchnie. Teraz wsiadaj do MANANY i jedź do zgniatarki. Gdy wóz zostanie zgnieciony zarobisz 10000 $.

The Getaway

Trudna misja. Znajdź samochód PATRIOT i jedź po chłopaków, udajcie się do banku centralnego. Do banku wbiegnie trzech ludzi Joey'a, a wyjdzie dwóch. Kiedy wyjdą gaz do dechy i przejedź przez wąską uliczkę na wprost ciebie lub za tobą jest w niej "gwiazdka", dzięki której stopień poszukiwania spada o jeden. Teraz szybko jedź do Pay'n' Spray i odwieź chłopaków do kryjówki.
 

 

 

*****************************

 

 

TONI CIPRIANI

Taking Out The Laundry

Ta misja nie jest trudna, lecz czasochłonna, musisz zniszczyć trzy MR. WONGS'y. Na początek jedź do 8-Ball'a po kilka granatów. Ciężarówki są dość szybkie, więc nie ma sensu rzucać w nie granatami. Weź teraz LINERUNNERA i przygwoźdź każdą ciężarówkę, wyciągnij kierowcę i odstaw wszystkie po kolei np. do doków. Kiedy już zdobędziesz wszystkie postaw je nad brzegiem morza i popchnij każdą po kolei do wody. Kiedy już wszystkie zatopisz misja zakończy się powodzeniem.

The Pick-Up

Pierwsze co musisz zrobić to zaopatrzyć się w dobrą broń np. dubeltówkę ( ukryta za budynkiem z którego w trzeciej misji wychodziła Misty). Musisz mieć też dużo zdrowia, weź np. z kliniki, żeby mieć jeszcze więcej prześpij się z dziwką. Tak przygotowany jedź po walizkę na zapleczu pralni w Chinatown. To pułapka jesteś osaczony!!! Strzelaj z dubeltówki do żołnierzy Triady!!! Gdy już zabijesz wszystkich odwieź kasę Toniemu. Zarobiłeś 20000 $.

Salvatore's Called A Meeting

Pierwsza część tej misji jest b. prosta najpierw udaj się po limuzynę z Joey'im w środku, potem jedź do Sex Club Seven po Luigiego, i na końcu udaj się po Toniego. Limuzynę ustaw tak, abyś z tyłu miał "Auta na kredyt" gdzie stoi BANSHEE. Kiedy zobaczysz jak ciężarówki Triad cię atakują, ty gaz do dechy i grzejesz do rezydencji Dona Salvatore. Brama jest zablokowana, lecz Triada nie zauważyła małej luki w ich barykadzie przejedź przez nią w wstaw limuzynę do garażu Dona. W nagrodę dostaniesz 15000 $. Podczas gdy Toni, Luigi, Joey i Don się naradzają ty musisz zabawić dziewczynę Dona, Marię. Jedź do wybrzeża, w okolicach Chinatown, Maria będzie kupować dragi od dealera Chico. Teraz jedźcie na imprezę w pustej hali w Atlantic Quays. Poczekaj chwilę, zaraz przyjadą dwa ENFORCERY wypakowane glinami, głupie psy psują zabawę młodzieży. Wyciąg uzi i grzej do gliniarzy (poziom poszukiwań i tak będziesz miał na dwie gwiazdki ). Gdy przybiegnie Maria wsiadaj do limuzyny, i jedź do willi Dona uważając na gliniarzy. Kiedy dotrzecie do rezydencji. Odbierzesz nagrodę w wysokości 10000 $. Teraz możesz powrócić do zadań u Toniego.

Triads And Tribulationis

Super misja - po prostu wojna gangów!!! Musisz zabić trzech szefów Triady. Bierz chłopaków i pakuj się do stojącej obok KURUMY. Teraz jedź do najbliższego tam gdzie zabiłeś Chunky'ego rozwal ochroniarzy i następnie grubą rybę (jest wytrzymalszy). Po tym uciekaj do auta i jedź do następnego wodza po prawej. Załatw go z uzi obok stoi TRIAD FISH VAN wsiądź do niego będzie ci potrzebny. Jedź do fabryki sztucznych makreli, zaznaczonej na radarze. Brama się otworzy. Kiedy przejedziesz do fabryki, wysiądź i zastrzel kolejnego bossa. Po tym zabójstwie misja zakończy się powodzeniem. Otrzymasz - 30000 $

Blow Fish

Jedź do 8-Ball'a i weź śmieciarkę jedź do punktu zaznaczonego na radarze, gdy brama się otworzy wjedź do fabryki, śmieciarkę zaparkuj między zbiornikami z gazem. Uaktywnij bombę klawiszem CTRL i uciekaj!!! Nastąpi wybuch, jeżeli jesteś obok bramy nic ci się nie stanie. Uważaj na żołnierzy Triady od teraz nie masz życia w Chinatown, będą chcieli cię zabić na każdym kroku. Za tą misję zainkasujesz 30000 $. Teraz zobaczymy, co ciekawego do zaoferowania ma EL BURRO.
 

 

 

*****************************

 

 

EL BURRO

Turismo

Misje dla Diablosów są co najmniej dziwne, niektóre piekielnie trudne inne dziecinnie łatwe. Obierz telefon w budce, teraz idź do "Auta na Kredyt", obok warsztatu 8-Ball'a, rozbij szybę i weź BANSHEE. Teraz mamy dwa rozwiązania dla przejścia tej misji:
1. Jedziemy normalnie bez żadnych trików, staramy się odbić od reszty. Ten sposób nie gwarantuje zwycięstwa za 1 za 2 za 3 ani za 10, ale w końcu ci się uda :).
2. Zagradzamy przeciwnikom drogę kilkoma autobusami, lub jak wolisz ciężarówkami, tylko sobie zostaw miejsce!!!
Myślę, że poradzisz sobie ze zbieraniem checkpoint'ów i nie będę tego opisywał. Nagroda za pierwsze miejsce wynosi 10000 $.

I Scream, You Scream

Odbierz telefon. Potem weź walizkę i znajdź lodziarkę. Kiedy już ją ukradniesz jedź do ATLANTIC QUAYS przjedź przez słupki i postaw lodziarkę w wyznaczonym miejscu, włącz melodyjkę i uciekaj. Kiedy wszyscy gangsterzy będą blisko zdetonuj ładunek... Za to proste zadanie otrzymasz 6000 $.

Trial By Fire

To także nietrudne zadanie. Jedź po miotacza ognia, ma on nieograniczoną amunicję. Teraz masz dwie i pół minuty, aby załatwić dwudziestu pięciu żołnierzy Triad. Triada jest wszędzie, czasem w grupkach ok. 6 osób, czasem pojedynczo. Gdy już załatwisz dwudziestu pięciu, zarobisz 10000 $.

Big'n'Veiny

To jedno z najtrudniejszych zadań w grze więc nie dziw się gdy nie wykonasz go za 1,2,3,4,10,25,50 razem. Wsiadaj do vana, teraz masz 25 sekund, aby odnaleźć wszystkie pisemka porno. Każde pisemko daje ci 2 sekundy. Módl się też żeby nie było dużego ruchu, bo wtedy to możesz wczytać grę... Jedź prosto, potem w prawo, pod wiadukt w lewo, potem znowu w prawo i na skrzyżowaniu w lewo, w prawo, w lewo na górę. Prostą drogą do zjazdu na dół, a następnie prosto, aż pisemka pokażą drogę na lewo. Klucząc w śród uliczek dostaniesz się do podwójnej drogi, zjedziesz na dół, potem do końca i w prawo, prosto i w lewo. Teraz drogą do doków omiń parking i skręć w lewo, potem w prawo do drugiego vana. Przejedź kolesia, który ukradł pisemka. Teraz jedź do magazynów XXX, gdzie sprzedają te pornosy. Po krótkiej scence zarobisz 20000 $.
 

 

 

*****************************

 

 

DON SALVATORE

Cutting The Grass

Porozmawiaj z Donem, teraz masz trzy sposoby przejścia misji:
1. Śledzisz Boba, nie polecam tego sposobu, jest zdecydowanie najtrudniejszy. Jeden fałszywy ruch i misja przegrana.
2. Ukryj się w dokach, poczekaj aż Kudłaty przyjedzie taksówką, oglądnij scenkę i załatw go.
2. Najłatwiejszy sposób, podjedź pod Sex Club Seven taksówką i czekaj aż Kudłaty wsiądzie do niej, wieź go do doków i następnie przejedź.
Nagroda za wykonanie tej misji to 15000 $.

Bomb Da Base

Pogadaj z Donem, teraz jedź zapisać grę. Skieruj się do 8-Ball'a i pogadaj z nim dwa razy - musisz mu dać 100000 $ na niezbędne wydatki. teraz jedź z nim do doków, i pozwól mu się ukryć, ty zaś wejdź na budynek na przeciwko statku który macie wysadzić (są schody więc nie masz o co cię martwić ). Wybierz z twojego arsenału snajperkę i przybliż maksymalnie (klawisz PAGE UP, oddalenie - PAGE DOWN) i strzelaj do żołnierzy Kartelu Kolumbijskiego. Musisz wystrzelać wszystkich, inaczej zabiją 8-Ball'a i misja zakończy się niepowodzeniem!!!. Za zatopienie statku otrzymasz 150000 $ (50000 $ do przodu).

Last Requests

Po rozmowie z Donem jedź do samochodu ze zwłokami, jest zaznaczony na radarze, lecz nie wsiadaj do niego!!! W lewym górnym rogu ekranu pojawi się pager. Jedź teraz do nowego punktu na radarze. Po rozmowie z Marią i Asuką. Płyń do nowej lokacji. Gratulacje, właśnie zakończyłeś misje w PORTLAND!
 

 

 

*****************************

 

 

STAUNTON ISLAND

 

 

 

 

ASUKA

Sayonara Salvatore

Zemsta jest słodka - już w pierwszej misji musisz zabić Dona Salvatore. Powinieneś mieć kilka naboi w snajperce, jeśli nie jedź do Ammo-Nation i kup ją (Ammo-Nation zaznaczone jest na radarze ikoną pistoletu). Bierz jakiś szybki wóz i pędź do Portland. Wejdź na dach budynku na przeciwko Sex Club Seven. Włącz celownik karabinu snajperskiego i czekaj. Gdy Salvatore wyjdzie z klubu pojawi się komunikat. Gdy ujrzysz grubego pana w brązowym garniturze oddaj strzał w ciało, lecz jeżeli chęć zemsty jest w tobie ogromna oddaj strzał w głowę. Za to zabójstwo otrzymasz 25000 $.

Under Surveillance

Masz sześć i pół minuty na wykończenie trzech grup agentów, którzy śledzą Asukę. Czasu spokojnie ci starczy. Na początku jedź w stronę parku, do grupy po prawej (na radarze). Stoją oni na wysepce w środku małego jeziorka (spokojnie - tam nie utoniesz), stań na brzegu i rzuć odpowiednio granat (im dłużej przytrzymujesz klawisz myszki i dalej rzucasz). Po ich zabiciu jedź do tych po lewej, są oni w ciężarówce, którą po prostu wysadź granatem. Nie ma tu wielkiej filozofii. Z ostatnimi będzie najtrudniej, lecz jednocześnie najciekawiej - stoją na balkonach wieżowca. Musisz wejść na dach budynku na przeciwko. Na ten po lewej (nie z helikopterem). Tutaj oni nie będą do ciebie strzelać ale ty widzisz ich jak na dłoni - wyjmij snajperkę i po kolei celnymi strzałami zdejmij każdego (nie trać naboi). Dostaniesz 15000 $.

Paparazzi Purge

Musisz pozbyć się natrętnego paparazzi. Idź na molo i wskakuj do PREDATORA, teraz musisz rozwalić łódź dziennikarza. Płyń za nim cały czas strzelając z karabinów zamontowanych na łodzi (LCTRL). Uważaj, kiedy okrąży PORTLAND wysiądzie na molo i wbiegnie do domu ASUKI, ale do tej pory powinieneś go już załatwić. Za jego głowę otrzymasz 10000 $.

Payday For Ray

Zanim pojedziesz do ASUKI załatw sobie szybki wóz (najlepiej INFERNUS). Masz trzy i pół minuty w tym czasie musisz jeździć od budki do budki, wysiadasz, gadasz, wsiadasz i jedziesz - i tak do momentu, w którym Ray każe ci jechać do parku. Zejdź do niego, pogadaj z nim a dostaniesz kasę 11000 $ i nowego pracodawcę.

Two-Faced Tanner

Ta misja jest jednocześnie trudna i łatwa. Polega na zniszczeniu pewnego wozu, w którym jest kierowca Yakuzy jak i agent FBI. Będzie on uciekał wozem z kasyna Kenji'ego. Jak tylko raz go draśniesz, to zaraz otrzymujesz czwarty stopień poszukiwań. A tutaj do akcji trafiają i ENFORCERY. Możesz albo próbować normalnie go rozwalić, albo zepchnąć do wody, albo jechać blisko niego i załatwić go za pomocą Uzi wystawionego przez boczną szybę... Albo zostawić misję na później. Po drugiej misji dla Raya możesz kupić Bazookę - a z nią bez żadnego problemu zniszczysz wóz agenta tuż po animacji (celuj z wyprzedzeniem). Ostatni sposób będzie najlepszy - Za wykonanie zadania dostaniesz 20000 $.
 

 

 

*****************************

 

RAY

Silence The Sneak

Za nim pójdziesz do RAY'a po zadanie, pojeździj po mieście i znajdź autobus. Kiedy już go znajdziesz możesz wybrać się po zadanie. Jedź w wyznaczone miejsce. Postaw przed bramą pojazd tak, aby w całości ją zastawił, po czym rzuć granatem w okno (metoda prób i błędów). Gdy już trawisz świadek zacznie uciekać samochodem - tylko, że brama jest zastawiona. Wystarczy tylko rzucić granat pod pojazd, którym się tu dostałeś, aby wybuchł razem z samochodem świadka. Za uciszenie kapusia dostaniesz 30000 $, teraz możesz spokojnie zapisać grę.

Arms Shortage

Razem z Phil'em Cassidy'm musisz obronić baraki przed Kartelem Kolumbijskim. Stań w wyznaczonym miejscu, kiedy przyjadą żołnierze Kartelu, wyjmij twojego AK47 i strzelaj do nich, kiedy już załatwisz wszystkich, podejdź do Phila i po krótkiej scence kup z czystym sumieniem bazookę, jeżeli chcesz możesz wziąć czołg, który tam stoi i pobawić się nim troszkę. Za to proste zadanie otrzymasz 10000 $.

Evidence Dash

Bardzo prosta misja - musisz stukać w BOBCAT'a z dowodami. Kiedy zbierzesz sześć pudełek tych dowodów wsiądź do samochodu i podpal go. Tylko uważaj na policję, kiedy raz stukniesz w auto dostajesz od razy drugi stopień poszukiwań - nie powinno to ci sprawiać problemów na tym etapie gry. Za wykonanie tego zadania dostaniesz 10000 $.

Gone Fishing

Misja łódkowa. Najpierw idź na molo (obok apartamentu ASUKI) i weź PREDATORA, teraz goń gościa którego RAY chce pozbawić głowy - lecz uważaj rzuca do wody bomby, nie są takie groźne, chociaż jeżeli wpadniesz w kilka twoja łódka wybuchnie. Jeżeli nie rozwalisz łódki pana X, to tego momentu, kiedy dojedzie do plaży PORTLAND, on wysiądzie i zacznie uciekać pieszo, ty też tak zrób, wyciąg UZI i strzelaj do niego, kiedy już odejdzie na tamten świat dostaniesz 15000 $.

Plaster Blaster

Ostatnia misja dla RAY'a i zarazem najtrudniejsza. Zdobądź szybką brykę (STINGER, INFERNUS, BANSHEE), musisz wysadzić ambulans bazooką. Dlatego też musisz albo wyprzedzić ją, stanąć naprzeciwko i szybko wysadzić albo wyjechać przed nią, stanąć i także strzelić. Gdy już rozwalisz ten ambulans, dostaniesz wiadomość, że karetka, którą właśnie rozwaliłeś była podstawiona. Teraz szybko pędź do drugiej, zanim odwiezie świadka do policyjnego budynku i wysadź ją. W trakcie tego przedstawienia będziesz miał trzeci stopień poszukiwań, gliny zdążą ci napsuć krwi - będzie trudno. Gdy wysadzisz drugą karetkę uciekaj jak najprędzej, jeszcze nie koniec misji. Musisz zgubić gliniarzy, w tym celu jedź do Pay'n'Spray przemalować wóz. Teraz musisz zabić ogipsowanego kapusia, który wypadł z karetki, którą rozwaliłeś - jest on ognioodporny, kuloodporny, wybuchoodporny, więc pozostaje go tylko wziąć na maskę. Za to trudne zadanie otrzymasz marne 10000 $.
 

 

*****************************

 

 

KING COURTNEY

Bling-Bling Scramble

Jedź do budki telefonicznej zaznaczonej na mapie zieloną słuchawką, tylko wcześniej przygotuj sobie jakiś dobry wóz, ja preferuje do tej misji INFERNUS'a. Tą misję zaliczysz mają zebrany nawet jeden checkpoint, więc nie musisz się trudzić, ale za każdy zaliczony chcekpoint dostajesz 1000 $, więc warto się trochę pomęczyć.

Uzi Rider

Musisz jechać starym PERENNIALEM i zabić Diablosów, w tym celu udaj się PORTLAND, najkrótszą drogą przez wiadukt, potem jedź do parku gdzie odbierałeś Misty. Teraz musisz wykończyć dziesięciu Diablosów metodą drive-by. Po zabiciu tych latynoskich przypałów, czym prędzej udaj się do STAUNTON ISLAND i zapisz grę. Za to zadanie otrzymasz 10000 $ i PERMINALA.

Gangcar Round-Up

Musisz zebrać auta trzech gangów, Diablosów, Włoskiej Mafii i Yakuzy. Na początek jedź do apartamentu Asuki obok którego stoi YAKUZA STINGER, ukradnij go i powoli jedź nim do garażu Kinga Kourtney'a (jeżeli auto będzie mocno uszkodzone musisz je przemalować w Pay'n'Spray). Teraz jedź do PORTLAND po samochód Diablosów, ukradnij jeden jeździ ich pełno w okolicach parku z którego odbierałeś Misty. Kiedy już odwieziesz samochód Diablosów, zabierz się za najtrudniejszy samochód do zdobycia, MAFIA SENTINEL. Pożycz sobie jakąś łódź (stoją przy molo obok apartamentu Asuki) i płyń na plaże w PORTLAND. Teraz wejdź na podwórze rezydencji zmarłego DONA SALVATORE i pożycz wóz mafii. Teraz jedź w lewo, lecz nie wyjeżdżaj na drogę!!! Rozwal siatkę i wjedź na teren portu. Teraz możesz spokojnie wjechać na drogę, stąd już niedaleko na STAUNTON ISLAND. Napraw wóz i odstaw go do garażu KING COURTNEY'a. Za to zadanie otrzymasz 10000 $ (minus kasa za naprawę).

Kingdom Come

Przed podjechaniem do budki przygotuj sobie dość szybki wóz - polecam STINGER. Teraz masz półtorej minuty na dojechanie we wskazane miejsce. Gdy dojedziesz, szybko wsiądź do auta... Teraz czas na drugą część misji, piekielnie trudną. Naćpani goście obładowani (Al-Qaida) trotylem próbują cie wysadzić w powietrze. Szybko wydostań się stąd omijając kolesiów i vana. Potem wejdź z powrotem z wyjętym AK47. Na początku zniszcz pierwszego vana, zabijając przy okazji kilku samobójców (skup się głównie na vanie). Teraz postaraj się zniszczyć następne vany, odpierając przy tym ataki samobójców. Kiedy rozwalisz obie furgonetki zarobisz 10000 $.
 

 

 

*****************************

 

 

KENJI

Kanbu Bust-Out

Idź do KENJI'ego po rozmowie z nim poszukaj samochodu glin, jeżeli go nie znajdziesz udaj się na komisariat i weź POLICE nie ENFORCER. Teraz jedź do warsztatu obok Pay'n'Spray, założysz w samochodzie bombę. Teraz jedź na komisariat zostaw radiowóz w wyznaczonym miejscu, oddal się pod mur. Teraz samochód wybuchnie i dostaniesz trzeci stopień poszukiwania. Podejdź teraz po człowieka Yakuzy i wsiadajcie do ENFORCERA. Teraz kieruj się w stronę Pay'n'Spray. Wysiądź z ENFORCERA i wsiadaj do stojącej obok BLISTY. Teraz przemaluj furę i odwieź Kanbu. Za to zadanie otrzymasz 30000 $.

Grand Theft Auto

Masz sześć minut na dostarczenie trzech aut do garażu obok Pay'n'Spray. Samochody mają być nawet niezadraśnięte, jeśli coś zrobisz, będziesz musiał je naprawiać. Możesz albo jechać ostrożnie, albo nieostrożnie, lecz szybko i naprawiać każdy samochód tuż przed wjazdem do garażu. Pierwszy będzie STINGER stojący na parkingu - tam, gdzie atakowali cię samobójcy. Zaprowadź go do garażu i weź BLISTę (stoi tam, gdzie w poprzedniej misji).
Drugi to INFERNUS stojący na parkingu blisko budki telefonicznej, gdzie wykonywałeś misje dla Yardie'ów oraz stadionu. Po zaprowadzeniu go znowu skorzystaj z BLISTY. Ostatni wózek - CHEETAH - stoi na parkingu kliniki. Po zaprowadzeniu ostatniego samochodu misja się zakończy i do kieszeni wpadnie 25000$.

Deal Steal

Pierwsze, co musisz zrobić, to znaleźć samochód YARDIE LOBO - jeździ ich dużo w pobliżu stadionu i budowy. Potem jedź po kolegę z Yakuzy, a następnie skieruj kroki w stronę kliniki - tam wyznaczono spotkanie. Wjedź na niebieskie pole. Szybko odjedź stąd gdzieś dalej, zatrzymaj się i wyjdź z karabinem (AK47 lub M16) - zacznij strzelać do swych przeciwników. Kontakt Yakuzów może zginąć, nie martw się o niego - gdy kartelowcy padną, zajmij się ich samochodami - wystarczy jeden celnie rzucony granat. Zabierz ambulans, włącz syreny i jedź do kasyna. Tam, pod budynkiem, jest parking, gdzie musisz wjechać - za dostarczenie pieniędzy dostaniesz 25000$.

Shima

Musisz zebrać trzy walizki - z każdą poziom trudności rośnie. Wybierz sobie jakiś szybki samochód. Pierwszą weźmiesz bez żadnego problemu - po prostu wyjdź z samochodu i jest twoja. Drugiej chroni jeden Diablos - rozjedź go lub zastrzel, zabierz drugą walizkę. Po trzecią jedź do pewnego baru - okazuje się, iż właściciel został obrabowany przez jakiś gang. Musisz jechać aż do Portland, znów do parku, gdzie ostatnio zabijałeś Diablosów - okaże się, że to oni stoją za kradzieżą. Stoją sobie w parku, jest ich kilku - bez problemu ich zdejmiesz lub rozjedziesz (w pierwszym przypadku uważaj na innych Diablosów, którzy mogą niezauważenie podejść i sprzedać ci tubę). Możesz też z daleka rzucać granaty. Gdy będą martwi, weź walizkę (obok stoi fajny wózek - BF INJECTION, możesz nim wrócić). Kasę zanieś dokładnie tam, gdzie w poprzedniej misji - czyli na parking w kasynie Kenjiego. Tym razem tylko 10000$.

Smack Down

Przygotuj sobie szybką brykę - proponuje YAKUZA STINGER. Teraz musisz rozjechać ośmiu Yardie'ów sprzedających dragi. Jedyna trudność polega na tym, iż po sprzedaniu towaru chowają się - gdy schowają się wszyscy, zanim zdążysz ukatrupić ośmiu, to misja przegrana. Zaletą natomiast jest to, że po zabiciu jednego pojawia się na mieście dwóch czy trzech nowych. Takim sposobem możesz zabić nawet więcej niż ośmiu. Po wykonaniu zadania dostaniesz 10000$ plus 1000$ za każdego dealera powyżej ośmiu (czyli jak np. zabiłeś 13 dealerów, to masz 15000$).
 

 

 

*****************************

 

 

DONALD LOVE

Liberator

Teraz pracujemy dla Donadla Love'a, właściciela m.in. Head Radio (najlepsza stacja radiowa). Pierwsze zadanie jest proste - należy uwolnić przyjaciela Donalda z rąk Kartelu, w tym celu ukradnij samochód CARTEL CRUISER - szukaj koło budowy, pełno ich tam się kręci. Potem jedź do kryjówki Kartelu - brama przed samochodem sama się otworzy. Wyjmij karabin i z daleka zacznij zdejmować Kolumbijczyków, ich niecelne strzały (prawie) nic ci nie zrobią. Gdy będą martwi, wbiegnij w głąb bazy. Biegaj dookoła i po kolei sprawdzaj garaże - w jednym jest jeden przeciwnik i więzień. Gdy brama się otworzy, oddal się - aby wróg miał problemy z celowaniem - i zdejmij go. Potem podejdź do więźnia, wsiądź do samochodu i pojedź nim do Donalda Love'a - twoja kiesa pogrubi się o 40000$.

Waka-Gashira Wipeout!

Znów potrzebny ci jest CARTEL CRUISER, radzę wziąć nowego - będą w niego strzelać, a ten twój jest pewnie w nienajlepszym stanie. Po zdobyciu jedź do piętrowego garażu obok Pay'n'Spray i 8-Ball'a, wjedź na samą górę. Animacja pokaże rozstawienie strażników. Musisz wjechać od prawej (patrząc na Yakuzów z piętra niżej), ustawić się i wjechać pomiędzy limuzyny (skręć w lewo), po czym rozjedź Kenji'ego, skręć w prawo, wyskocz z garażu (ewentualnie zjedź na dół zwykłym sposobem - byle szybko). Policja zacznie cię gonić, wyjedź po prostu z dzielnicy (pokaże się komunikat) i wysiądź z samochodu. Nagroda - 30000$ gotówki.

A Drop In The Ocean

Zanim zamówisz misję, weź szybki samochód i przygotuj go. Masz dwie minuty, zanim samolot nie zacznie zrzucać paczek - musisz w tym czasie dojechać na molo w pobliżu Asuki, wejdź do SPEEDERA lub PREDATORA i wypłynąć. Jak tylko licznik się skończy, samolot zacznie zrzucać paczuszki - płyń za nim w pewnej odległości i zbierz wszystkie, będzie ich sześć. Uzyskasz piąty stopień poszukiwań, a tu do akcji włączają się także FBI CARS. Wsiądź ponownie do swojego szybkiego wozu lub wybierz inny i jedź do Love'a - powinno ci się udać. Po zadaniu dostaniesz 10000$, a co najważniejsze - droga do Shoreside Vale stanie otworem!!!

Grand Theft Aero

Uważając na podnoszony most, jedź do nowej dzielnicy (najłatwiej dojechać okrągłym wiaduktem, w pobliżu parku), potem skieruj się na lotnisko i wjedź tam. Okaże się, że samolot został zdobyty przez Kartel. Spokojna głowa - nie ma ich wielu, a jak zwykle z daleka spokojnie można ich zabić. "Wypożycz" sobie samolot - okaże się, że ładunek zniknął. Podejdź do vana stojącego blisko wyjścia, a uzyskasz ciekawe informacje. Teraz jedź na budowę na wyspie. Podjedź do niebieskich murów z karabinem (najlepiej M16, ewentualnie AK47, możesz też z daleka pozdejmować strażników strzelbą snajperską). Zacznij po kolei zabijać przeciwników i bądź bardzo ostrożny - niektórzy są tuż za rogiem i ich nie widać, a gdy się zorientujesz - już po tobie. Inni zeskakują np. z góry. Zabijaj ich i przesuwaj się dalej. Na końcu weź walizkę i wejdź do windy. Następne wydarzenia sprawią, iż wojna pomiędzy Yakuzami, a Kartelem rozgorzeje na dobre, po drugie - Asuka i Ray będą mieli dla ciebie nowe zadania, w końcu po trzecie - dostaniesz 50000$.

Escort Service

Niezbyt trudna misja. Najpierw weź w miarę szybki, dobry i mocny samochód - polecam CARTEL CRUISER, jest do tego świetny. Musisz eskortować SECURICAR do kryjówki Donalda Love'a gdzieś w Shoreside Vale. Najpierw znajdź SECURICAR - jest niedaleko rezydencji Love'a. Potem jedź za nim. Jeśli za bardzo go zniszczą, to SECURICAR wybuchnie i misja oczywiście przegrana. Nie zwracaj uwagi na pojedynczych Kolumbijczyków na ulicach z bronią, gdyż tych szybko ominiesz. Problemem będą jedynie CARTEL CRUISERY. Jeden zaatakuje cię gdzieś w Staunton Island - najlepiej, gdy będzie uderzał w ciężarówkę, wysiąść i szybko zacząć strzelać - najlepiej z M16 (3 sekundy ognia i bum). Potem podziemnym tunelem (nie zanudź się tutaj - jazda będzie bardzo wolna, tylko jeden Kolumbijczyk będzie atakował, możesz go rozjechać) do Shoreside Vale, przy końcu zaatakują cię aż dwa CARTEL CRUISERY naraz. Spróbuj wywracać i spychać je i pozwól SECURICAROWI jechać - poradzi sobie, tutaj ma już blisko. Za wykonanie misji dostaniesz kolejne 50000$.

Decoy

Ostatnia misja jest dość łatwa. Na początku wybierz oczywiście szybką brykę i jedź do Shoreside Vale, do SECURICARU - gdy tylko wsiądziesz, uzyskasz maksymalny stopień poszukiwań - musisz odciągnąć gliny od kryjówki Love'a, w tym celu jedź z powrotem na wyspę (uważaj na kawałek mostu), tam będziesz musiał jeździć tylko dwie minuty, aby wykonać misję. Ewentualnie zawróć i wjedź na kawałek mostu, po czym poczekaj, aż podniesie się (gliny zrzuć lub rozwal). Po wykonaniu misji dostaniesz 35000$. Idź do Love'a - nie ma go w biurze. Dziwne... Teraz czas na misje hip-hopowców, czyli D-Ice'a - poszukaj czerwonej słuchawki w Shoreside Vale.
 

 

 

*****************************

 

 

D-ICE

Uzi Money

Wybierz sobie jakiś dobry samochód (obok budki stoi CARTEL CRUISER) i pogadaj z D-Ice'm. Musisz, siedząc w wozie, załatwić dwudziestu fioletowych dresiarzy w dwie i pół minuty. Pamiętasz misję Uzi Rider? Ta niczym się nie różni. Rób koła obok dzielnicy i strzelaj do swych celów. Ci czerwoni także będą do ciebie strzelać i próbować wyciągnąć cię z wozu, lecz ich nie musisz zabijać. Uważaj też na policję. Przy odrobinie szczęścia wykonasz to zadanie bez większych problemów i równie bez większych problemów dostaniesz 10000$.

Toyminator

Na początku wsiądź do TOYZA, zaparkowanego obok twojej kryjówki. Masz pięć zabawek z ładunkami wybuchowymi, a musisz zniszczyć trzy SECURICARY, więc lepiej nie marnuj małych samochodzików. Pierwszy SECURICAR jeździ w pobliżu tunelu na dole, "ozdobionego" graffiti. Zjedź tam jadąc przez Wichita Gardens. Drugi jest w Wichita Gardens, jeździ sobie w pobliżu budek telefonicznych, gdzie zamawiasz zadania u D-Ice'a. Wreszcie, ostatni, jeździ w pobliżu posiadłości w Cedar Grove (na północy). Podjedź pod niego i zdetonuj zabaweczkę. Otrzymasz 10000$.

Rigged To Blow

Znacznie trudniejsza misja. Na początku jedź w pobliże kryjówki, aby wziąć INFERNUSA z parkingu. Dostajesz sześć minut - INFERNUS ma bombę w środku, więc każde uderzenie grozi wybuchem. I potraktuj to poważnie, gdyż nie jest to żaden wytrzymały SECURICAR ani ENFORCER, tylko szybki, lecz słabiutki samochodzik. Aby dostać się do tunelu, zjedź na dół do budek telefonicznych, do końca na wschód i w prawo, dotrzesz do podziemnego tunelu. Jedź nim - nie za szybko, bo możesz się uszkodzić - do Portland (praktycznie cały czas prosto). Gdy już tu będziesz, wjedź do garażu samochodem - jest on blisko wjazdu do posiadłości Salvatore'a. Następnie wyjedź i wróć się samochodem na parking w Shoreside Vale - bryka musi być nawet niedraśnięta, więc uważaj, gdyż w innym przypadku wyłożysz 1000$ za naprawę. D-Ice za uratowanie wozu zaoferuje 20000$.

Bullion Run

Musisz zebrać trzydzieści kawałków cennego metalu. Wybierz szybki wóz i jedź w wyznaczone miejsce - masz na to sześć minut. Czasu starczy ci w zupełności, więc nie masz się czym przejmować. Zacznij zbierać metal (jest w Pike Creek) i licz zebrane kawałki - gdy będziesz miał dwadzieścia, zawieź je do garażu. Nie dość, że samochód będzie ciężki, to, gdy za dużo ich zbierzesz, uzyskasz drugi stopień poszukiwań (o pierwszy nie ma się co przejmować). Wróć się i zbierz pozostałe dziesięć, zawieź do garażu (za zebranie większej ilości nie ma żadnego bonusu, więc nie ma się po co męczyć). Za wykonanie zadania otrzymasz 25000$.

Rumble

Bardzo fajna misja, jedź po brata D-Ice'a, który stoi obok twojej kryjówki i weź go do samochodu. Potem skieruj się na pole piknikowe na północnym wschodzie i wysiądź z samochodu, a następnie przygotuj kij baseballowy. Nie możesz używać innej broni, niż kij, ani samochodów do rozjeżdżania wrogów, gdyż przegrasz misję. Upewnij się, że masz maksimum pancerza i zdrowia... i ruszaj na wrogi gang, wymachując kijem. Nie martw się o brata, może zginąć, wymachuj baseballem i krusz czaszki fioletowych kolesiów. Gdy wszyscy będą martwi, wpadnie ci 10000$.
 

 

 

*****************************

 

 

RAY cz. II

Marked Man

Ray ma tylko jedną misję do zaoferowania, na początku przygotuj jakiś bardzo szybki samochód i ustaw go tak, aby łatwo można było wyjechać na północ. Musisz zawieźć Raya na lotnisko w Shoreside Vale, niestety - główny most obstawiony jest przez agentów FBI, więc nie masz nawet co marzyć o wybraniu tamtej drogi. Idź po Raya, wsiądźcie do wozu i jak najszybciej (masz trzy minuty) jedź na północ, do wjazdu do podziemnego tunelu obok kliniki. W tunelu musisz spieszyć się, umiejętnie omijać inne samochody. Na rozwidleniu skręć w lewo, na drugim także w lewo (nie jedź prosto). Tak wyjedziesz na drogę za mostem - skręć w lewo i przed lotnisko (ja, gdy tu wjeżdżałem, miałem około 9 sekund). To jeszcze nie koniec. Spójrz na tunel, którym powinieneś wyjeżdżać - stoi na nich trzech agentów FBI, używając snajperki zdejmij wszystkich (nie od razu, lecz po kolei - po zabiciu każdego twój stopień poszukiwań podnosi się - zabijaj następnego dopiero, gdy poziom poszukiwań spadnie do zera). Jedź tunelem z powrotem do Staunton Island, do kryjówki Raya - zjedź na dół do garażu. Oprócz broni jest tam także kuloodporny PATRIOT, który przyda się później - na wszelki wypadek schowaj go do garażu w swej kryjówce i zapisz grę. No i pieniądze oczywiście - Ray podaruje ci 20000$.
 

 

 

*****************************

 

 

ASUKA cz. II

Bait

Po misje Asuki teraz chodził będziesz na budowę, a nie do posiadłości. Pierwsza nie jest trudna i wyróżnia się z pozostałych - które, nawiasem mówiąc, trudne są diabelnie. Wybierz szybki samochód i jedź do Shoreside Vale. Musisz zwabić trzy samochody w pułapkę Yakuzów. Twój wózek jest znacznie szybszy, dlatego zwabimy wszystkich za jednym zamachem. Pierwszy będzie stał koło głównej ulicy prowadzącej do osiedla w Pike Creek.
Jedź na most, potem drogą obok posiadłości do drugiego - wyjedzie ona z lewej, zza drzew. Skręć w lewo i jedź dalej. Objeżdżając posiadłości natrafisz na trzeciego, który czai się w tunelu po prawej (zbliż się do niego, żeby w ogóle zaczął cię gonić). Mamy już trzech na ogonie - teraz do pułapki. Pułapka jest gdzieś w Pike Creek - po prostu jedź do żółtego punktu na radarze, omiń Yakuzów i skręć w prawo, ukryj się tam - lecz nie wysiadaj z samochodu. Przeciwnicy po kolei będą wjeżdżać i ginąć, możesz też pomóc Yakuzom, jak już wszyscy wrogowie będą na miejscu. Pamiętaj, że musisz koniecznie zwabić ich tutaj, jeśli ich zabijesz gdzie indziej - misja przegrana. A gdy wygrasz - dostaniesz 35000$.

Espresso-2-Go!

Bardzo trudna misja. Po rozmowie z Asuką jedź do Shoreside Vale i zacznij tam właśnie rozwalać budki. Licznik odlicza czas od zniszczenia pierwszej budki. Gdy rozwalisz wszystkie w tej części miasta udaj się do Staunton Island. Kiedy rozwalisz wszystkie budki w tej dzielnicy udaj się do Portland. Tu będzie najtrudniej, ponieważ żołnierze rodziny Leone strzelają do ciebie z shotgun'ów (dwa strzały i po tobie). Kiedy jakimś cudem uda ci się rozwalić wszystkie budki misja zakończy się sukcesem a ty zarobisz 40000 $. Mi się udało tą misję przejść dopiero za dziesiątym podejściem, więc nie zniechęcajcie się, jeżeli wam nie będzie z początku wychodziła.

S.A.M.

Zanim pojedziesz do Asuki załatw sobie jakieś szybkie auto, najlepie STINGER, ustwa go przodem do wyjazdu z budowy i szybko wysiądź z niego zostawiając otwarte drzwi. Teraz możesz już iść do windy. Po krótkiej animacji wsiadaj do samochodu i jedź całą parą na molo obok posiadłości Asuki. Zeskocz po schodach (stracisz parę punktów zdrowia, ale zyskasz na czasie) wsiadaj do REEFERA i płyń do boi (powinno ci zostać jakieś dwie minuty). Płyń za boję, zdejmij Kolumbijczyka po prawej z M16 i wróć za stery łódki, po lewej będzie można wyjść na "brzeg". Podbiegnij trochę dalej i wyjmij snajperkę - zdejmij trzech Kolumbijczyków stojących obok CARTEL CRUISERA (będzie za chwilę bardzo potrzebny), w każdego będziesz musiał oddać dwa strzały. Wróć się i stań dokładnie naprzeciwko boi, wyciągnij Bazookę, włącz celownik i czekaj. Jak tylko samolot przyleci, puść mu rakietkę (celuj trochę z wyprzedzeniem). Uzyskanie czwartego stopnia poszukiwań powiadomi cię o celnym strzale. Biegnij teraz szybciutko do CARTEL CRUISERA, nie zważając na śledzące cię helikoptery, ani na ładunek, który masz zebrać. Jedź do Pay'nSpray w Pike Creek, używaj skrótów. Ponieważ "mafijnych" wozów nie można malować, musisz znaleźć jakiś inny, ale zacznij szukać dopiero, gdy będziesz blisko Pay'n'Spray. Po przemalowaniu gliny przestaną cię gonić - możesz spokojnie i kulturalnie wrócić na lotnisko i używając snajperki zdjąć resztę Kolumbijczyków, po czym zebrać ładunek i jechać z nim na budowę. Wejdź do windy, a po animacji dostaniesz 45000$.

 

 

*****************************

 

 

CATALINA

The Exchange

Ostatnia misja, potrzebne jest ci 500000 $, powinieneś mieć dwa miliony, więc z kasą problemu nie będzie. Powinna być trudna, lecz ja przeszedłem ją za drugim razem... Na początek musisz jechać do posiadłości Cataliny w Shoreside Vale, wcześniej zapisz grę na dole w razie, gdyby ci się coś nie udało. Jak tylko animacja się skończy, jak najszybciej weź pistolet i biegnij w stronę drzew po prawej (całą broń ci odebrano). Przyspiesz sprintem, potem odwróć się i biegnąc do tyłu, strzelaj do Kolumbijczyków. Masz kilka minut - starczy spokojnie, po prostu się nie obijaj. Gdy zabijesz tych na dole, zabierz im Uzi i idź do bramy. Catalina ucieka helikopterem, lecz nie śledź jej, tylko jak najszybciej weź jakiś wóz i pojedź do swojej kryjówki. Zbierz całą broń i zjedź na dół, drogą do tamy - tam Catalina uciekła. Drogę blokują dwa CARTEL CRUISERY i kilku Kolumbijczyków - jedna rakietka i po sprawie (jeśli jakiś zostanie, to użyj M16). Pojedź trochę dalej, rozbij rakietą kolejną blokadę i wyjmij M16. Po kolei zdejmuj na dole Kolumbijczyków, używaj M16 na przemian ze snajperką (np. na tych dwóch stojących na górze po prawej). Spróbuj też rozwalić za pomocą Bazooki BARRACKS OL, aby żaden Kolumbijczyk nie wsiadł i nie próbował cię rozjechać. Jak pójdziesz dalej, Catalina wsiądzie do helikoptera - wystarczy jedna celna rakietka, aby helikopter został zniszczony, a licznik przestał odliczać sekundy. Idź dalej, zabij Kolumbijczyków na schodach i wejdź po nich - zabij dwóch obok Marii i jednego po lewej. Podejdź do Marii, aby skończyć grę. Gratulacje! Ukończyłeś Grand Theft Auto III!

 

 

r e k l a m a

Komentarze (48) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
pablomaster dodano: 09.12.2006, 10:30
Nawet łatwa gierka ale najgorsza misja właśnie ta w której trzeba zbierać pisemka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
szynszyl dodano: 18.03.2007, 13:10
fajna solusja
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Razor6 dodano: 30.05.2007, 06:00
Głupia jest misja S.A.M a ogółem w 3 była fajna solucja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
maku dodano: 27.07.2007, 13:46
Dzieki za pomoc w misji The Pick-Up
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.22.***.***]
Gość dodano: 06.08.2007, 08:33
Najgłupsza to N.O.E :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość dodano: 04.10.2007, 11:06
niewiem jak grać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość dodano: 04.10.2007, 11:07
kto mi pomorze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.21.***.***]
Gość dodano: 04.10.2007, 11:08
maku pomurz
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Bad Dogg dodano: 19.11.2007, 20:15
ale w misji "Big"n"Veiny" nie trzeba zbierać wszystkich pisemek. Ale najlepiej zbierać bo czas. Ale pamiętajcie, że wszystkich nie musicie zebrać. Ja tą grę dwa razy przeszedłem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
sebooo dodano: 21.11.2007, 19:52
help nie umiem przejsc sayonara salvatore
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
chemik35 dodano: 28.11.2007, 15:50
Ta część gta jest najlepsza
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Riven73 dodano: 08.01.2008, 15:12
Ej kiedy są misje od tego chonka??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Titiarzyk dodano: 09.02.2008, 19:03
O jakim garażu jest mowa w misji "Bullion Run" u D-Ice'a (na telefon)? Wszystkie misje są łatwe tylko trudne są u tego D-Ice'a i z tymi pisemkami, bo nie przeszedłem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Monkla dodano: 16.02.2008, 19:31
big 'n' veiny suxorzy :C
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.40.***.***]
Gość dodano: 25.02.2008, 15:28
mam pytanie jak przejsc misje"PayDay or Ray" i "Grand Theft Auto"?? w misji "Grand Theft Auto"stinger i infernus sa odwiezione a nigdy z cheetach nie moge zdazyc jak dojezdzam do szpitala za kazdym razem mam 30 sekund na powr
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.40.***.***]
Gość dodano: 01.03.2008, 12:18
ej sayonara salvatore nie muszisz go zabijac snajperka wystarczy wejdziesz na budynek na przeciwko staniesz na krawedzi i zucaj tam granatyon wybuchnie i mission passed
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 08.03.2008, 21:03
Fajna solucja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
misiekgud dodano: 10.04.2008, 10:02
Solucja bardzo dokładna. Pozdrowienia i podziw dla tego co napiał. Wielkie Dziekibig smile
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
phil_casidy dodano: 19.05.2008, 17:14
Kiedy są te misje u tego gościa c jest misja z tym co trzeba wrzucić wóz do wody?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
jendrek1988 dodano: 04.06.2008, 16:38
W ostatniej misji całej gry to o jakiej kryjówce mowa? Tam gdzie się grę save'uje? Przecież tam nie ma żadnej zarekwirowanej broni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
budzior013d dodano: 23.06.2008, 09:07
Najtrudniejsze misje to Big''n''Veiny i S.A.M
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
karola2910 dodano: 16.07.2008, 23:26
mógłby mi ktoś opisać dokładnie jak można zrobić the pick-up ? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kiedrek13 dodano: 17.07.2008, 15:48
gdzie jest po ukonczeniu gry - furgonetka z lodami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Ricolas dodano: 23.07.2008, 21:28
Dość krótka
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Titiarzyk dodano: 11.08.2008, 09:12
A po co sie męczyć z misjami u Kenji'ego? Przecież w 2 misji u Donalda Love'a "Waka-Gashira Wipeout!" trzeba go zabić i misji nie bęzie:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 20.11.2008, 09:02
A ja z kolei nie mogę zrobić Uzi Money... Próbowałem z 10 razy i nigdzie nie ma "dziewiątek"... Czy ktoś wie, dlaczego? Jeżdżę tylko po Wichita Gardens, "dziewiątki" widziałem nie raz i nie dwa, więc wiem, że ich tam nie ma. Jeszcze do
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Dasio11 dodano: 20.11.2008, 09:03
[Dokończenie]Jeszcze dodam, że ukończyłem całą grę na 100% poza misją w taksówce i D-icem (Catalina zabita). Pozdrawiam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fan GTA4 dodano: 28.12.2008, 13:44
Ej,chyba połowa została skopiowana z poradnika jacka hałasa (a może się mylę)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Hashysh dodano: 03.01.2009, 18:40
kiedrek13 wóz z lodami występuje tylko w misji, jendrek1988 chodzi o to że jak masz 100 ukrytych paczek to przy kryjówce pojawiają się bronie które możesz wziąść ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
tomekk dodano: 16.03.2009, 02:49
wóz z lodami jeździ normalnie po ulicy (100x bardzo rzadko)
a co do misji u Kenji'ego rockstar nie jest głupi i bez wykonania tych misji nie dojdziesz do Donalda Love'a;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Fan GTA4 dodano: 31.03.2009, 16:42
kurde pomyliłem sie,to był Piotr Ziuziek Deja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gregorqu dodano: 20.04.2009, 20:08
jeśli poważnie mr whoope nie występuje poza tam jakąś misją,to mam coś źle z grą. Jeździł u mnie z włączoną muzyczką po shoreside vale.
(3x go spotkałem)
postaram sie zrobić screena z kierowcą,jeśli ktoś miałby wątpliwości)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
??? dodano: 15.05.2009, 18:08
Występuje, ale nie można sprzedawać dobrych na lato "lodów".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
gregorqu dodano: 19.05.2009, 23:06
to wiemy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kuno dodano: 11.10.2009, 11:06
jak to możliwe że w roku 2001 (GTA3) King Courtney zleca zadania skoro zginą z rąk Mike'a w 2000 roku (GTA GBA)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Kevin-Sir dodano: 28.11.2009, 09:38
Ja przeszłem GTA 3 :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
olafek167 dodano: 29.11.2009, 19:25
czy przypadkiem mike z misji mike lips last lunch nie jast z gta gba?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
Pacior1995 dodano: 22.12.2009, 13:49
9 sekund na końcu w misji dla Ray'a "Marked Man"? Słabo, ja jechałem Yakuza Stinger i zostało mi 38 sekundbig smile Poradnik bardzo dobry;) Wszystko dokładnie opisane:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
damian6 dodano: 01.01.2010, 20:56
Świetny poradnik.Właśnie przechodzę gta 3.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
cwiercfunciak_z_serem dodano: 27.03.2014, 19:34
Stare dobre GTA III. Lubię misje z wysadzeniem statku kartela albo z wysadzeniem fabryki triady ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Diego Mendez dodano: 05.06.2014, 15:46
najlepsza gra poczatku 21 wieku i dzieki niej wszyscy zapalali miloscia do gta a r* sie wzbogacil i stworzyl nam sa :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lance_Vance dodano: 20.07.2007, 17:26
Moim zdaniem najtrudniejszą misją w tej odsłonie GTA jest misja: Big"n"Veiny. Długo się z nią cackałem ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.66.***.***]
andrzej do Lance_Vance dodano: 08.03.2015, 21:50
Ile trzeba czekać na kolejną misję po Big'n'Veiny, bo przeszedłem i nic nie mam teraz...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.243.***.***]
Kaczmar dodano: 16.09.2015, 19:11
Ogólnie duży szacun dla tego kto napisał tą solucję.
Mam tylko jedną uwagę, odnośnie misji Espresso-2-Go!
Można ją przejść bez problemu za pierwszym razem, wystarczy ze budki będziemy niszczyć autem (nie trzeba sie bardzo rozpędzać), wykorzystać do tego możemy kuloodpornego Patriota, którego dostaliśmy od Ray'a. Ja niszczyłem je w odwrotnej kolejności co autor solucji tj. zacząłem od Portland.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Wookie1 dodano: 20.07.2016, 12:04
Odnośnie pierwszej misji dla Donalda Love - on posiadał Head Radio, które według mediów jest najlepszą radiostacją w mieście (a nie Chatterbox 109 jak podano w solucji)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Wookie1 dodano: 21.07.2016, 16:43
Poprawione, dzięki! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
Radamantys dodano: 22.09.2015, 00:19
Kawał dobrej roboty. Wielki props dla autora tego tekstu, ale nie byłbym sobą, gdybym nie dodał czegoś od siebie.

-W opisie misji Don't Spank Ma Bitch Up autor pisze o heroinie. Nigdzie nie pada ta nazwa i chociaż paczki, które zbieramy łudząco tę heroinę przypominają, to to nic innego jak właśnie narkotyk o nazwie Spank. To on przewija się przez całą grę.

-W Fuzz Ball najlepiej jest użyć autobusu. Wolny, ale wystarcza. Spokojnie można zabrać wszystkie panienki. (Opcja dla tych, którzy zarabiają tylko na misjach fabularnych.)

-W The Getaway można brać każdy samochód, mogący pomieścić cztery osoby. Moim zdaniem Kuruma lub Sentinel są lepsze do tej misji.

-Przy drugiej części misji Salvatore's Called A Meeting Enforcery nie powinny się w ogóle pojawić. Gracz ma z nimi styczność dopiero przy czwartym poziomie poszukiwania. (Taka ciekawostka ;) )

-Barracks OL stojący u Phila w misji Arms Shortage jest kuloodporny. Może się niektórym przydać później. ;)

-W misji Uzi Rider jedziemy Perrenialem, a nie Perminalem. ;)

-Przed misją Gangcar Round-Up warto dwa z tych wozów zostawić sobie w garażu, a trzecim podjechać po misję. Opcja o wiele prostsza.

-W Kingdom Come można sobie spokojnie poradzić bazooką. Będąc pod presją nie musimy się martwić o precyzję. Parking jest spory i na bank nie zrobimy sobie krzywdy.

-Tutaj mój największy ból rzyci. Espresso-2-Go! Poradnik do tej misji jest absolutnie beznadziejny. Po to dostaliśmy kuloodpornego Patriota, żeby teraz z niego skorzystać. Licznik zaczyna odliczanie od momentu zniszczenia pierwszego celu, a nie od początku misji, więc to jest ułatwienie i z tego należy skorzystać. Drugim ułatwieniem jest to, że każdy cel zaznacza się na mapie po odkryciu go i to też nam pomoże. Teraz bierzemy Patriota i robimy rundkę po całym Liberty City zaznaczając wszystkie cele i planując możliwie jak najkrótszą, badź najłatwiejszą dla nas trasę. W kuloodpornej bryce mafia Leone z shotgunami nie będzie problemem. Radzę zacząć od Portland, poprzez Staunton Island kończąc w Shoreside Vale. Sukces gwarantowany!

Tutaj kończę swój wywód. big smile Miłego grania wszystkim w GTA III.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.09.2015, 00:22
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
alicjaess do Radamantys dodano: 21.07.2016, 16:47
Poprawiłam, proszę Pana :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

Komentarze (48 opinii) Skomentuj

Korepetycje

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisów: 51577

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 443 2316
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Majkela 2 443 1343
7.  Mazi150 4 438 1342
8.  Kettger 4 436 1336
9.  zilone 1 443 1336
10.  RAFkin 1 443 1336
Zobacz pełen ranking

GTA

 • 1.
  omosquito
  omosquito Punkty: 115, poziom: 60
 • 2.
  khanforex
  khanforex Punkty: 109, poziom: 12
 • 3.
  Majek
  Majek Punkty: 100, poziom: 62
 • 4.
  Linh
  Linh Punkty: 90, poziom: 11
 • 5.
  Warfikus
  Warfikus Punkty: 51, poziom: 45
 • 6.
  x-KING
  x-KING Punkty: 43, poziom: 37
 • 7.
  Burti
  Burti Punkty: 37, poziom: 10
Zobacz więcej   

Znajdź nas w sieciX

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.