Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Lżejsze łodzie na pełnym morzu naturalnie dryfują wskutek ruchu fal.

Najnowsze informacje

259VCyberpunk 2077 spróbuje wejść na poziom RDR II? News | | 08.07.2019 19:06 przez Majek

W internecie pojawiło się ostatnio mnóstwo informacji odnośnie CP2077 i standardowo - zebraliśmy je dla Was do jednego newsa, aby nie zaburzać hierarchii na stronie. 

Cyberpunk 2077 spróbuje wejść na poziom RDR II?

Zaczynając od tytułu newsa - CDP Red chce w swojej nadchodzącej superprodukcji - tak samo jak R* w RDR II - wycisnąć z graczy mnóstwo łez poprzez kampanię fabularną. Wszystko za sprawą wyjątkowej historii, która ma nas wciągnąć na wiele godzin. 

 

Na pytanie jednego z fanów "Czy gracze będą płakać?", Paweł Sasko, a więc główny twórca zadań w grze powiedział:

"Mam nadzieję, że tak! Uwierzcie mi chłopaki, to co tu robimy sprawi, że będziecie płakać, nie ma innej drogi. Zrobimy wszystko, żeby złapać gracza i trzymać go przyklejonego do ekranu. Myślę, że będzie radość, będą łzy, będzie śmiech i będzie gniew."

 

Przypomnijmy wpis, który dodaliśmy jakiś czas temu na fanpage - YouTuberka Marz i jej reakcja na zakończenie Red Dead Redemption II. Film jest zamazany, nie obawiajcie się o spojlery.

 

Rozwój postaci

CDP Red zapowiada, że w Cyberpunk 2077 będziemy mogli znacznie rozwinąć naszą postać. W grze pojawi się system znany choćby z GTA, gdzie możemy zwiększać umiejętność posługiwania się broniami. 

Z biegiem czasu nasza postać będzie lepiej obsługiwała karabiny i pistolety, zwiększy się jej celność, szybkość przeładowania itd. 

W dostrzeżeniu rozwoju naszego bohatera mają pomóc specjalnie przygotowane animacje. 

 

3 ścieżki rozwoju

Podczas rozgrywki będziemy mogli wybrać jedną z trzech dostępnych ścieżek rozwoju bohatera.

  • Nomad
  • Corpo
  • Street Kid

Wybór ścieżki będzie miał ogromny wpływ na lokalizację początkową oraz na całą opowieść. 

 

Pozostałe informacje

  • Cyberpunk 2077 pojawi się na konsolach PS4 Pro oraz Xbox One X w rozdzielczości 4K.
  • Wersja na PS4 będzie zajmować ~80GB. Pamiętajcie, że mowa tu o podstawowej wersji, na której nie zobaczymy "cięższych" tekstur w 4K. 
  • Grę można kupić na GOGu (100% zysków trafi do CDP Red), Steamie, Epic Games Store oraz na konsoli Sony i Microsoftu.
  • Na PS4 można pobrać darmowy motyw z gry.
  • W dniu premiery otrzymamy pełną grę. Nie będzie żadnego wyciętego kontentu, który potem trzeba będzie kupić w dodatkowych DLC. CDP Red zapowiada jednak, że w przyszłości mogą pojawić się płatne dodatki, ale będą one wzorowane na tych z Wiedźmina 3.
r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

[77.112.***.***]
AGRESIS dodano: 08.07.2019, 20:29
wow
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Sfinksowaty dodano: 08.07.2019, 20:06
Widze ze pompowanie balonika trwa w najlepsze , tylko potem nie placzcie jak huknie i wyjdzie gowno
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Polaczki do Sfinksowaty dodano: 08.07.2019, 20:22
Remember! No preorders!
Cyberpunk
Preorder!! Preorder!! FAP FAP
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Light do Polaczki dodano: 09.07.2019, 14:19
I tak będzie wielki hit.;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Marker do Light dodano: 09.07.2019, 14:26
Gówno bedzie a nie hit,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Light do Marker dodano: 09.07.2019, 15:18
Typowy polak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Marker do Light dodano: 09.07.2019, 16:04
Powiedzial polaczek z mania wielkosci, bawi mnie zawsze gdy uwazacie sie za kogos kim nie jestescie ja przynajmniej wiem na co mnie stać i nie robie z siebie zbawcy swiata, Cyberpunk pokaze ze Wiedzmin 3 byl tylko przypadkowo dobra gra[chodz nie rozumiem co tam takiego dobrego jest] i bedzie ich to ostatnia gownogra , ok wracam do grania w naprawde hitowa gierke jaka jest RDR2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Light do Marker dodano: 09.07.2019, 21:10
Bo jesteśmy wielcy potrafimy dużo. Już zagranicą mówi się o nas, że tworzymy bardzo dobre gry. Tylko nie potrafimy się cenić i hejtujemy się nawzajem. Przez to ciągniemy się w dół. Może czas zmienić to. Powiem tyle - Polak Potrafi ;D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
kappaface do Light dodano: 09.07.2019, 21:30
wstawaj zesrałeś się, jedyne co ludzie w tym kraju potrafia to promowanie patologi
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss dodano: 09.07.2019, 20:59
Nie czekam na C77, ale i tak z pewnością zagram w dniu premiery. Głównie dlatego, że CDP Red ma olbrzymie doświadczenie w tworzeniu bogatej historii, świetnych postaci, dialogów, nawiązań do popkultury, trochę jak Rockstar ale inaczej. W Wiedźminie pokazali, że potrafią więc myślę, że i tutaj nie będzie gorzej. :) Pytanie tylko, czy Redzi odnajdą się w realiach amerykańskich. Wiedźmin był tak dobry bo ukazywał nasz słowiański (i nordycki) klimat, w C77 chwytają się czegoś całkowicie innego i to budzi największe obawy.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.07.2019, 20:59
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
elmo100 do Crrooss dodano: 09.07.2019, 21:54
smutne że tylko jeden normalny komentarz a reszta to.. szkoda gadać

ciekawe czy jakby Cyberpunk nie był polski to też tyle jadu by na niego wylewano w naszym kraju
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do elmo100 dodano: 09.07.2019, 21:59
Oj tam nie ma co na troli patrzeć :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
kappaface do omosquito dodano: 09.07.2019, 22:06
no tak bo jak ktos ma inne zdanie to odrazu troll
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
omosquito do kappaface dodano: 09.07.2019, 22:26
Patrząc po tych wypowiedziach to tak, jest to troll.
1. "Wy polaczki cebulaczki"
2. Wiedźmin to gónwo.
3. CDP jest beznadziejne.
Jeśli to nie trolowanie to już nie wiem co nim jest :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
gg do kappaface dodano: 09.07.2019, 22:28
przeczytaj swoj komentaz o zesrtaniu sie a pozniej pomysl dlaczego nazwali cie trollem xd Mieć sawoje zdanie ma prawo każdy ważne żeby umieć je przekazać a nie "srać" bez kultury

co do cyberpunk kto wie może będzie dobry może nie. Jak nie zagramy to sie nie dowiemy

Majek pomyśl o zablokowaniu komentarzy dla niezalogowanych to może i ja znowu zaczne sie logowac :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.232.***.***]
12 Latek do omosquito dodano: 09.07.2019, 22:30
To jest troll, trochę przeżyłem w swoim 12-letnim życiu, ale też się trochę nauczyłem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
AgReSiS 16 dodano: 10.07.2019, 14:25
Czyli zapowiada się niezła gierka
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]