Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] W domu Michelle na półce z płytami leży pudełko Grand Theft Auto: San Andreas, można to zobaczyć używając modów.

Najnowsze informacje

414VZgarnij $250.000 w GTA Online! Nowości w tym tygodniu News | | 23.05.2019 23:08 przez Majek

W tym tygodniu w GTA Online macie szansę zgarnąć darmowe $250.000, limitowane koszulki + standardowo zniżki i bonusy. 

Zgarnij $250.000 w GTA Online! Nowości w tym tygodniu

Premie

Przemytnicze misje sprzedaży, Kolos i Polowanie na Rhino otrzymały podwójny mnożnik premii. 

W bazie rakietowej rusza premiowana seria gier, a w niej m.in. znane adwersarze - Wskrzeszenie, Oprawca czy Naboje na wagę złota

 

$250.000 i koszulki

Posiadasz biuro? Dostaniesz $250.000 premii od R*. To samo, jeśli biura jeszcze nie posiadasz, ale kupisz je w tym tygodniu. 

A do tego za samo zalogowanie się do gry zgarniesz poniższe t-shirty.

 

Zniżki

  • 25% zniżki na skrzynie ze specjalnym ładunkiem do magazynu.
     
  • Hangary, odnowy hangarów i dodatki – zniżka 40%
  • Bunkry, odnowy bunkrów i dodatki – zniżka 40%
  • Mobilne centrum operacyjne oraz odnowy i ulepszenia – zniżka 40%
  • Benefactor Terrorbyte oraz odnowy i ulepszenia – zniżka 40%
  • Łazik Dune BF – zniżka 30%
  • Statki powietrzne z aktualizacji Przemyt – zniżka 35%
  • HVY Barrage – zniżka 35%
  • HVY Menacer – zniżka 35%
  • Wóz półgąsienicowy Bravado – zniżka 35%
  • Bojowa Declasse Tampa – zniżka 35%
  • Niestandardowy pickup HVY Insurgent – zniżka 35%
  • Mammoth Thruster – zniżka 35%
  • Ubermacht Revolter – zniżka 35%
  • Declasse Scramjet – zniżka 35%
  • Czołg Rhino – zniżka 35%
r e k l a m a

Komentarze (9) Skomentuj Obserwuj

[79.185.***.***]
Edek503 dodano: 23.05.2019, 23:13
Bardzo ładnie t-shirt leży na tej pani :) hehehe
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Do edka do Edek503 dodano: 24.05.2019, 00:16
Tylko z twarzy jakaś niewyraźna xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
AliGTAtor do Do edka dodano: 24.05.2019, 15:55
Czasem niewyraźność twarzy customowych kobiecych postaci z Online to akurat duży plus. Moim zdaniem bez ściągawek z youtube'a bardzo trudno w tej grze stworzyć coś, co by nie odstraszało twarzą :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do AliGTAtor dodano: 24.05.2019, 16:13
Ponoć w RDO to samo ;p, w ogóle budowa postaci i ich ruchy to dramat, nie mówiąc o tym jak dana postać się porusza w pierwszej osobie i jak widzą to inni ;d
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Warfikus dodano: 24.05.2019, 17:08
No tak - każdy (w tym ja) buduje postać z poradnika z YT i jak zrobiłem swoją kobiecą postać to potem w każdym lobby miałem po 5 klonów... ^^
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Warfikus dodano: 24.05.2019, 17:18
Jak RDO pod tym względem to jakieś 10 lat wstecz.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
AliGTAtor do Majek dodano: 24.05.2019, 18:45
Mojej kobiecej postaci wzoru już na youtube nie ma gdyż dziewczyna która miała tam kanał z tym związany usunęła wszystkie filmiki bądź też usstawiła jako prywatne. Z przerażeniem to odkryłem dopiero gdy przypadkowo trochę zabłądziłem próbując jeszcze bardziej upiększyć moją postać... Skończyło się zatem na tym, że wygląda (tylko) nieco GORZEJ od pierwowzoru. Eh, trzeba jednak częściej magazynować filmiki z yt na dysku, tak szybko odchodzą :(
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.05.2019, 18:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Wradius dodano: 28.05.2019, 13:42
Strasznie mi się podoba to wspieranie graczy w formie pieniężnej, ludzie na początku nie wiedzą jak zarobić a takie popchanie ich troszkę do przodu strasznie im pomoże na start.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do Wradius dodano: 28.05.2019, 14:30
Nie tylko R* rozdaje hajs, sam często zapraszam randomów na sesji do organizacji kiedy sobie misje robię, nie muszą nawet pomagać (hajs dostaje każdy, nawet nierób) choć często jadą do wyznaczonych celów i coś tam pomagają, to takie 250k to w 1h idzie zrobić na pierdołach ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]