Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli w trybie online mówisz coś przez mikrofon, usta Twojej postaci się poruszają.

Najnowsze informacje

935VCzy jeden z bohaterów GTA 6 był przedstawiony już w GTA 4? News | | 20.05.2019 17:54 przez Majek

Poznajecie tego jegomościa z GTA IV? To Jerry Kapowitz - bezdomny, który znalazł w śmieciach sławne diamenty. Ale jaki ma on związek z GTA VI? I co ma do tego Niko Bellic?

Czy jeden z bohaterów GTA 6 był przedstawiony już w GTA 4?

Otóż związek może być całkiem spory. Oczywiście to tylko spekulacje, ale posłuchajcie nagrania z Weazel News. Interesujący nas kawałek rozpoczyna się w 1:13:00.

 

 

A więc nasz poczciwy Jerry zdobył diamenty warte $2.000.000 i planuje otworzyć sklep z bronią oraz sklep monopolowy w... Vice City!

Dodajmy, że Jerry to weteran z Wietnamu, który jest teraz sławny za sprawą wspomnianej audycji. Jeśli pamiętacie przygody Niko i spółki to wiecie, że na te diamenty miało chrapkę wiele osób.

Teraz skoro kamienie się odnalazły i zostały spieniężone, ba - wszyscy nawet wiedzą gdzie szukać ich nowego właściciela - myślicie, że nie będą chcieli ich odzyskać? 

 

Nie twierdzę, że Jerry będzie jakimś głównym protagonistą, ale w najnowszej części Grand Theft Auto mógłby wystąpić jako postać poboczna, którą np. będziemy musieli uratować w jednej z misji. 

 

Ponosząc się fantazji jeszcze bardziej, wyobraźcie sobie powrót Niko.

Oczywiście wiemy, że aktor podkładający głos za protagonistę GTA IV i R* mają ze sobą na pieńku, ale czyż nie byłaby to idealna okazja na kolejny pstryczek w nos Josha Feinmana?

Niko nie musiałby nic mówić. Wyobraźcie sobie scenę, gdzie Niko zostaje zmuszony do odzyskania diamentów / pieniędzy. Leci więc do Vice City, czai się ze snajperką na Jerry'ego, ale ten wcześniej dostał cynk od jednego ze swoich ludzi, więc my (już jako protagonista GTA VI) wysadzamy Niko w powietrze.

R* pokazał w GTA V, że nie ma problemów z żegnaniem się ze swoimi bohaterami (Johnny Klebitz) oraz wielokrotnie udowadniał, że jeśli ktoś z nimi zadrze - może liczyć na jakieś szydercze nawiązanie w GTA. 

 

Co myślicie o takiej teorii? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! :)

r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

[90.196.***.***]
Slawomir83 dodano: 20.05.2019, 18:59
no grubo by bylo :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus dodano: 20.05.2019, 19:47
Polecam czasem patrzeć za takimi smaczkami w GTAO, jest spójne z uniwersum, może ktoś z was zauważył portret Luis'a Lopeza na biurku Tonego w klubie nocnym? bardzo prawdopodobne jest że on po prostu nie żyje, a Tony ma po nim pamiątkę, dlaczego nie żyje? według mnie teoria że Tony uciekł do Los Santos z powodu właśnie problemów z tymi diamentami jest trafna, Luis właśnie taką propozycje składał Tonemu na koniec gry, by się ulotnił, Luis został i mógł zginąć z powodu powiązań z diamentami ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Edek503 dodano: 20.05.2019, 19:55
No.no robi się coraz ciekawiej. Nie przywiązywałem nigdy wagi do tych wiadomości ale jeżeli te info o diamentach było tam od początku to przyznam,że ładnie R* zaspojlerował i myślę że więcej jest w grze takich nawiązań lecz dopiero teraz nabiera to jakiegoś kształtu.Kiedyś gdzieś czytałem że jakieś cyfry na drzwiach (już nie pamiętam) oznaczają datę kolejnej części i kto wie czy to też nie jest prawdą :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Hhhh dodano: 20.05.2019, 20:16
grubo!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.91.***.***]
media dodano: 20.05.2019, 20:49
no byułoby grubo :O:O:O
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie dodano: 21.05.2019, 17:13
Zgaduję, że będzie spotkanie 3 postaci w nowym GTA - Niko Bellica, Franklina Clintona i protagonisty GTA VI(ce City)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.93.***.***]
Komar dodano: 21.05.2019, 21:18
Sam pomysł jest ciekawy ale biorąc scenariusz GTA 4 kończymy go zemstą i kuzyn żyje to stawiałbym bardziej, że Roman hazardzista traci kasę i to on podejmuje się wykonania zlecenia.
Niestety mu się to nie udaje i Nico musi dokończyć sprawę.
Pamiętajmy że Nico przejmuje władzę w NY a plotki się potwierdza i GTA 6 będzie VC i LC to Nico pojawi się w grze.
Przykład: nowy protagonista walcząc o wpływy w NY walczy z Nico i to zabija.
Scenariusz na dobry film.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie do Komar dodano: 22.05.2019, 21:57
R* podchodzi z szacunkiem do wyborów gracza, dlatego pisze scenariusz kolejnych części biorąc pod uwagę, że jedni gracze w GTA IV wybrali układ, a drudzy zemstę (osobiście jedyna słuszna opcja). Mimo, że zemsta brzmi lepiej, R* nadal stawia na obiektywność wyboru gracza, więc najbardziej prawdopodobne jest to, że nawet jeśli pojawi się Niko to bez Romana i do tego nie będzie wiele opowiadał o swojej przeszłości. To samo dotyczy zakończenia GTA V - jedni wybrali A, drudzy B, trzeci C(też jedyne słuszne, ale cóż... wybór to wybór, R* nadal to musi uszanować) więc wezmą do GTA VI tylko jedną postać, która przeżyła wszystkie zakończenia, czyli Franklina...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.0.***.***]
MS dodano: 26.05.2019, 15:08
nico nico nii
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Wradius dodano: 28.05.2019, 13:32
Seria GTA Bardzo lubi powtarzać postacie i wiele razy to nam pokazali, bardzo mi się to podoba że można zobaczyć stare twarze w nowej odsłonie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]