Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Na każdej okładce GTA, w lewym górnym rogu znajduje się helikopter.

Najnowsze informacje

603VW tym tygodniu w GTA Online News | | 10.05.2019 03:30 przez Majek

Nowe misje, mnóstwo zniżek, premie i nie tylko! R* rozdaje bezpłatną nieruchomość!

W tym tygodniu w GTA Online

Burn Rate oraz Simeonocomics to dwie nowe misje od naszego starego znajomego handlarza "legalnymi" samochodami. 

Co więcej, za samo zalogowanie się do gry do 15 maja, odblokujecie czapkę Warstock oraz otrzymacie za darmo biuro w zachodnim Maze Bank (trzeba kupić za $0 na stronie internetowej)!

 

2x GTA$ i RP

Podwójne bonusy zgarniecie za grę w misje od Simeona, dozbrojeniowe misje sprzedaży oraz wyścigi pojazdów specjalnych i Manewry (misje Przeciwko).

 

Zniżki

  • Bazy – zniżka 40%
  • Odnowy baz i dodatki – zniżka 40%
  • 10-miejscowe garaże – zniżka 50%
  • Warsztaty pojazdów – zniżka 30%
  • Warsztaty zbrojeniowe – zniżka 30%
     
  • Niestandardowy pickup HVY Insurgent – zniżka 40%
  • HVY BWP – zniżka 40%
  • Opancerzona Karin Kuruma – zniżka 30%
  • Wóz pacyfikacyjny – zniżka 30%
  • Progen Itali GTB – zniżka 30%
  • Imponte Ruiner 2000 – zniżka 40%
  • Coil Voltic Rocket – zniżka 40%
  • Nagasaki Blazer Aqua – zniżka 40%
  • RM-10 Bombushka – zniżka 40%
  • Pfister Neon – zniżka 35%
  • Lampadati Viseris – zniżka 35%
     
  • Pancerz – zniżka 35%
  • Amunicja (w tym wer. 2) – zniżka 35%
  • Odzież Skoku na koniec świata – zniżka 30%
r e k l a m a

Komentarze (5) Skomentuj Obserwuj

[89.70.***.***]
wyewoluowany dodano: 10.05.2019, 08:27
Na biuro Maze Bank jest 100% znizki
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
AliGTAtor do wyewoluowany dodano: 10.05.2019, 08:50
Albo mijasz się z prawdą albo w newsie jest kardynalny błąd i samo zalogowanie się nie poskutkuje otrzymaniem biura w najbliższym czasie. Zaraz to sprawdze, czy West Bank przeceniony jest o 40% czy 100%.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
AliGTAtor do wyewoluowany dodano: 10.05.2019, 08:57
Oho, gtasite na Waszym miejscu skorygowałbym info w newsie. West Bank jest faktycznie bezpłatne ale wygląda na to że trzeba go zakupić na stronie i samo zalogowanie się do gry nie wystarczy :)

I przy okazji, gra nie zwraca połowy wartości poprzedniego biura tylko po prostu zamienia lokalizację więc jak ktoś myśli że sobie zarobi 2 mln bo ma biuro w centrum to niech zapomni :D Gra mnie wprowadziła w błąd- przy kupnie West Banku nawet miałem obliczoną kwotą oszczędności które normalnie były by zwrotem (odliczeniem od kosztów więc dostałbym nadwyżkę), tymczasem za zamianę Lombanku wartego 3 mln otrzymałem faktycznie i biuro za 1 mln bez ani dolara zwrotu.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 10.05.2019, 09:03
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
AliGTAtor do AliGTAtor dodano: 10.05.2019, 09:08
Dobra jednak zwróciło mi tą kasę tylko z dziwnym opóźnieniem (wyłączyłem wcześniej grę przez procesy licząc że system nie zdążył zapisać zmian (już kiedyś mi się tak kilka razy udało gdy zbugowala mi się misja sprzedaży ładunku za 2.2 mln...)- jednak tym razem to nie przeszło), teraz po ponownym zalogowaniu wszystko się zgadza. Więc jak ktoś ma terrorbyte'a i biura już nie odwiedza żeby np zamówić paczki to polecam darmowy hajs przez zamianę :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 10.05.2019, 09:10
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do AliGTAtor dodano: 10.05.2019, 10:35
Jak pewnie widzicie po godzinie dodania newsa, nawet się nie zastanawiałem co i jak z tym biurem... ale poprawione, dzięki za info. ;)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 42094

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.