Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwotnie w GTA gracz miał odgrywać rolę policjanta.

Najnowsze informacje

237V[QUICK NEWS] PS5 nie wcześniej niż za 12 miesięcy... News | | 28.04.2019 00:26 przez Majek

Dziennikarz The Wall Street Journal, niejaki Takashi Mochizuki odbył telefoniczną rozmowę z działem PR Sony, w której dowiedział się, że PlayStation 5 na pewno nie ukaże się w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wbrew pozorom to dobra nowina, bo utrzymuje nadzieję, że GTA VI faktycznie będzie jedną z gier napędzających sprzedaż konsoli Sony. 

[QUICK NEWS] PS5 nie wcześniej niż za 12 miesięcy...

 

Wejdź na Team Speak, nie graj sam! Adres: ts.gtasite.pl

Dołącz do naszego Discorda! CLICK

r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 55
omosquito dodano: 28.04.2019, 00:45
Krótko, zwięźle i na temat. To lubię :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie dodano: 28.04.2019, 09:34
Takie newsy ceniłem na gtasite od kiedy ta strona istnieje, krótkie i na temat.
I proponuję, byście zrezygnowali z newsów, które nie dotyczą gier z serii GTA. Inaczej trzeba będzie przeistoczyć gtasite w cyberpunkrdrgtasite
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
ups do Wookie dodano: 28.04.2019, 13:20
100/100
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING dodano: 28.04.2019, 13:21
Jest sens, sęk w tym, że wy się ograniczacie tylko do oficjalnych newsów. Dlaczego nie wrzucacie też różnych rankingów czy przeróżnych testów przeprowadzonych przez graczy? W mojej opinii takie rzeczy były by bardziej na miejscu i byłyby po prostu ciekawsze...Pamiętam jak sytuacja wyglądała z wejściem Fortnite - mnóstwo youtuberów będąca w strefie GTA zaczęła także nagrywać o tej grze, jak to się skończyło - unsubami. Jestem pewien, że już nie jeden zrezygnował też z gtasite, gdy to wchodził zobaczyć co nowego w Los Santos, a został zasypany newsami z Cyberpunka...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do x-KING dodano: 28.04.2019, 13:29
A ile tych newsów o CP2077 było? :P
King, o wszystkim fajnie się pisze i wszystko to proste i łatwe i piękne, ale wszyscy zapominacie o jednym najważniejszym czynniku. CZASIE.

Mi codziennie brakuje na wszystko czasu, 24-godzinna doba to stanowczo za mało. Ale... w maju będzie się działo i będzie dużo GTA. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Majek dodano: 28.04.2019, 14:19
Nie wiem ile było, wiem że jednym razem się newsy skumulowały.
Dlaczego czas ma być usprawiedliwieniem dla odbiegania od tematyki strony?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss dodano: 28.04.2019, 16:54
Niestety trochę nas zawiodło Red Dead Online, sam oczekiwałem, że gra będzie dużo ciekawsza niż się finalnie okazała. Póki co niestety zabrało nam to ciekawe tematy, nie warto również organizować spotkań w grze. Liczę jednak, że jak RDO "wyjdzie z bety" to otrzyma zapowiadane napady, w tym roku powinny się pojawić również nowe misje fabularne więc o grze znów będzie sporo nowych artykułów czy poradników na GTASite. Prawdopodobnie będzie to też dobry moment na zorganizowanie spotkań i zbieranie ekipy na napady ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.04.2019, 16:56
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 46
Crrooss dodano: 28.04.2019, 12:16
Pisanie tylko o GTA nie ma sensu w przypadku serii, której kolejne odsłony pojawiają się raz na 8 lat, a w między czasie otrzymujemy tylko powtarzalne aktualizacje do trybu sieciowego.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.04.2019, 12:17
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie do Crrooss dodano: 28.04.2019, 13:30
Absolutnie mi to osobiście nie przeszkadza, mogę i miesiącami czekać na ciekawy news o GTA. I tak minimum raz odwiedzam stronę, cierpliwie wyczekując wieści o GTA 6.
Informacje o innych grach są zbędne.

PS: Fajnie, że Gtasite wróciło do ciemnej palety barw w tle, bo kolor zielony zbyt silnie faworyzował GTA V, a ciemne barwy są optymalne dla całej serii.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie do Wookie dodano: 28.04.2019, 13:32
Raz dziennie* (czyli tym bardziej podkreśla to, że jest to strona dla fanów GTA, bo fani są w stanie odwiedzać tę stronę nawet gdy nic się na niej nie dzieje, bo czekają na konkrety o GTA)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Wookie dodano: 28.04.2019, 13:37
Jasne, ale ilu jest takich jak Ty? Musimy myśleć szerzej, bo strona nie jest darmowa. Trzeba opłacić domeny, serwer, "prace techniczne" itd.

Wyświetlenia spadają, bo ludzie mają dość newsów o kolejnych zniżkach w GTA Online. Musimy o czymś pisać, aby zachęcić ludzi do częstszego odwiedzania strony. Więcej wyświetleń = lepsze argumenty dla reklamodawców.

Wyjdzie GTA VI to wrócą złote czasy, ale do tego czasu trzeba sobie jakoś radzić. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Mr kielbaska do Majek dodano: 28.04.2019, 14:50
Ludzie uciekaja bo jak napisza cos to "koledzy" caly teamem popieraja swoich a nie logiczne wypowiedzi. Sam przestalem sie logowac jak czytalo sie tylko narzekanie i narzekanie.
A co do tematyki to zgadzam sie z wookie wole poczytac o znizkach niz o grach ktore mnie nie interesuja a tym bardziej nie maja nic wspolnego z r*. A naprawde szkoda bo stronka byla genialna
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie do Mr kielbaska dodano: 28.04.2019, 15:13
Dokładnie redakcjo Gtasite! Zamiast januszowo popierać siebie nawzajem, pomyślcie o tym co myślą ludzie, którzy odwiedzają stronę...
Janusz marketingu myśli "co chcę wstawić, by były wyświetlenia". Dobry marketingowiec myśli "czego ludzie oczekują na mojej stronie..."
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Wookie dodano: 28.04.2019, 16:00
O co Wam chodzi z tym popieraniem, bo nie rozumiem? :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Majek dodano: 28.04.2019, 16:05
Loto o to, że redakcja popiera się nawzajem za zmianami, a ludzie niekoniecznie tych zmian chcą. No ale z drugiej strony o czymś trzeba pisać a samo GTA to już praktycznie wyschnięte źródło tematów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do omosquito dodano: 28.04.2019, 16:14
Zmiany są potrzebne. Ile można pisać o tym samym? Problem, który mamy obecnie, a którego jeszcze NIGDY nie było to odstęp między GTA VI a GTA V.

Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie śmiało. W maju będzie nieco nowości i będzie mnóstwo tematów z GTA w roli głównej. Mam kilka pomysłów, ale też się przyda ktoś, kto zacznie się częściej udzielać na samej stronie, zaprosi do dyskusji znajomych itd. ;)

Ja tam Alfą i Omegą nie jestem, żeby ogarnąć życie, pracę, strony, fanpage, YT, TS, zloty, ekipę, Discordy itd. Jest tego masakryczni dużo, a czasem przydałaby się chwila dla siebie.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 28.04.2019, 16:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do omosquito dodano: 28.04.2019, 16:20
Nie wiem, ja generalnie w żadne newsy już nie wchodzę, czy to updaty do GTAO czy jakieś plotki. Natomiast różne testy/ciekawostki przytoczone przez graczy chętnie bym odwiedzał. Na przykład kiedyś widziałem filmik na temat tego co się stanie jak dwa pociski RPG zetkną się w powietrzu. Takich ciekawostek jest przecież mnóstwo...Co mnie obchodzi, że kolejna generacja ps będzie nie szybciej niż za 12 miesięcy, przecież wszędzie o tym już piszą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Majek dodano: 28.04.2019, 16:24
Skoro nie chcesz pisać wciąż o " tym samym " , lecz pójść w inne tematy to proponuję zacząć od zmiany imagu/tematyki/nazwy strony, wtedy nikt uwag nie będzie podsuwał...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.28.***.***]
Wookie do Majek dodano: 28.04.2019, 16:43
Wystarczy być bardziej kreatywnym :) myślę, że ludzie tacy jak ja i x-King, czyli zwykli odwiedzający stronę gtasite nie chcą tu widzieć info o RDR, CyberPunk, ciekawostki technologiczne itp, a po prostu newsy z GTA. Nadal mogą to być stare GTA, nie widzę w tym nic złego, bo nadal ludzie chętnie grają w stare GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
Oriqun do Wookie dodano: 01.05.2019, 23:37
Ja polecam zajrzeć na blogi użytkowników którzy starają się jak mogą aby przyciągnąć czytelników, a przez newsy blogi idą w nie pamięć...
http://gtasi(...)ne_.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55