Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Wszystkie eksplozje odbijają się echem w górach.

Najnowsze informacje

1732VGTA VI jednak w 2020?! Kolejna porcja przecieków! News | | 19.04.2019 18:15 przez Majek

W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące konsoli PlayStation 5 oraz GTA VI! Prace nad najnowszą częścią Grand Theft Auto trwają od kilku lat!

GTA VI jednak w 2020?! Kolejna porcja przecieków!

Dopiero co pisaliśmy o TYCH plotkach, a już dziś pojawiają się kolejne informacje o najnowszej konsoli Sony oraz GTA VI!

 

Poniższa lista gier, które mają być dostępne na start PS5 i napędzać sprzedaż konsoli pochodzi od dewelopera, który ponoć pracuje nad jednym z tytułów. 

Pozycje od 1 do 5 to produkcje ekskluzywne, tylko dla PlayStation. Pozostałe tytuły będą dostępne również na innych platformach. 

  1. Gran Turismo 7 (z obsługą VR)
  2. Remaster PUBG z obsługą 4K (za darmo dla subskrybentów PS+)
  3. Remaster The Last of Us 2
  4. Remaster Ghost of Tsushima
  5. 2 lub 3 kolejne wysokobudżetowe produkcje oraz gry na PSVR 2
  6. Battlefield: Bad Company 3
  7. Gra w uniwersum Harrego Pottera
  8. GTA 6 (z prawdopodobną miesięczną wyłącznością na PS5)
  9. Assassin's Creed Ragnarok

 

Mimo że to tylko przecieki to po raz kolejny pojawia się informacja, że GTA VI zostanie wydane na premierę PS5 i po raz kolejny poruszana jest kwestia wyłączności na 1 miesiąc.

 

Co więcej, Bibin Michael, a więc człowiek odpowiedzialny za tworzenie modeli samochodów do takich gier jak Dirt, Grid czy F1 pochwalił się w swoim CV pracą nad modelami do GTA V oraz GTA VI

 

Jak podają niektóre serwisy - długo wyczekiwana kontynuacja serii GTA ma być w fazie produkcji od 2017 roku. 

r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
Saladyn21 dodano: 19.04.2019, 21:20
Bez jaj... odpuszczą sobie hajs z obecnej generacji?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
abululu dodano: 20.04.2019, 14:36
Mam takie pytanie odnośnie tych broni przy prawym rogu posta, jak zgaduję, symbolizują one ilość kliknięć na dany teamat, czy może mi ktoś powiedziec, co oznaczają poszczególne bronie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do abululu dodano: 20.04.2019, 14:59
Im lepsza broń tym więcej wyświetleń newsa / artykułu.

Pięść - to najmniejsza ilość, widoczna zaraz po publikacji. Potem jest pistolet, shotgun, uzi, M4 i minigun.

Pistolet pojawia się chyba po 500 unikalnych wejściach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Majek dodano: 20.04.2019, 15:17
Pistolet 350, strzelba 800, uzi 1500, maszynówka 3000, minigun 4500 i więcej. Chyba można to zdradzić. Jeśli nie to skasuj tego komenta Majek ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.04.2019, 15:22
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Warfikus do omosquito dodano: 20.04.2019, 15:34
Gdy największe mózgi nie potrafią rozszyfrować byle DLC do GTAO, w tym czasie serwisy huczą o PS5 i GTA VI..., chciałem dodać że najbardziej rzetelne osoby od przecieków w tej sprawie mają "knebel" spowodowany listami od R*, więc skoro T2 ani Rockstar się nie wypowiada to po prostu mają to w du***

Według mnie zaskoczą niedługo wszystkich trailerem, ale wątpię by to kolejna odsłona GTA była, równie dobrze może być zapowiedź większego DLC do RDO z napadami...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do omosquito dodano: 20.04.2019, 21:15
Zmieniane to było od "Twoich czasów", bardziej zaokrąglane w górę... :P Pistolet miał być w granicach 500 teraz. Miał być, bo skrypt nie działa tak, że wpisujesz 500 i już, tylko jest cały wzór na to.

Jakaś tam liczba mnożona przez ileś procent i dzielona przez coś tam. Nie pamiętam, musiałbym w plikach szukać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
Zniesmaczony dodano: 20.04.2019, 17:50
Szczerze to jestem w nieprzyjemnym szoku. Rozumiem, że gówniane portale typu gejzilla czy ppl mogą pisać takie brednie jak premiera GTA 6 w 2020 roku, ale żeby powtarzał to portal poświęcony typowo grom Rockstara? Gdyby gra miała wyjść za rok, to byśmy już byli po 2 trailerach i pewnie kilku screenach i kto jak kto, ale redakcja GTA Site na pewno jest tego świadoma, więc nie wiem co ma na celu taki ,,news".
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Zniesmaczony dodano: 20.04.2019, 18:58
Jest napisane, że to plotki. Jakby nie napisali nic to znowu by było, że portal poświęcony typowo grom Rockstar nic nie wspomniał a inni pisali. Wszystkim się nie dogodzi.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Warfikus do omosquito dodano: 20.04.2019, 20:07
Przynajmniej nabił wyświetlenia xd, nie no to raczej zdrowy rozsądek mówi że to jest czysta abstrakcja, przeglądałem ostatnio FB i wyświetliło się "były pracownik R* zdradza wielki sekret firmy" myślałem że z śmiechu padnę xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Zniesmaczony dodano: 20.04.2019, 21:23
1. Radzę prześledzić newsy od 2003 roku - zawsze na stronie pojawiają się przecieki. Mniej lub bardziej pewne, ale się pojawiają.

2. To są informacje dotyczące GTA, a więc gry, przez którą większość ludzi wchodzi na tę stronę. Dlaczego uważasz, że powinniśmy to przemilczeć? Bo nie jest to info w 100% potwierdzone przez R*? Gdyby podawać tylko takie informacje to pół internetu by padło, bo portale nie miałyby o czym pisać. Wszystkie firmy starają się unikać przecieków za wszelką cenę, bo na tym tracą. Czy to konkurencja podpatrzy pomysł, czy to gracze nie będą zaskoczeni na premierę przez co "hype" zmaleje itd.

3. Gra może powstawać i być w finalnych etapach, a informacji nie mamy przez to, że R* i Sony chcą wszystko zgrać idealnie w czasie (premierę GTA i PS). Tu chodzi o ogromne pieniądze, o reputację wielkich korporacji. Gdyby R* zapowiedział GTA VI na październik 2020, a tu się nagle okazuje, że PS5 ma problemy i wyjdzie w lutym 2021 to byłby ogromny problem i kolosalne straty. Mądre głowy muszą wszystko dokładnie zaplanować, projekty muszą przejść przez miliony działów prawnych, działów marketingu itp. itd.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 20.04.2019, 21:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Majek dodano: 21.04.2019, 11:08
Szkoda, że Yana uciszyli, tak to już dawno byśmy mieli pewne informacje :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Ggg dodano: 20.04.2019, 08:58
Jak maja sobie od r* robicz wylacznosc dla jednej platformy to chyba pora odpuscic gta. Bo to zaczyna byc olewanie graczy taki drugi sort. Na szczescie mam juz swoje lata to plakac nie bede
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Ggg dodano: 20.04.2019, 11:23
A co z DLC do GTA IV i wyłącznością dla Xboxa? A co z miesięczna wyłącznością na content w RDO dla PlayStation? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
chomik3109 do Ggg dodano: 20.04.2019, 11:58

Ggg napisał:

Jak maja sobie od r* robicz wylacznosc dla jednej platformy to chyba pora odpuscic gta. Bo to zaczyna byc olewanie graczy taki drugi sort. Na szczescie mam juz swoje lata to plakac nie bede


pomachaj maczugą jeszcze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Ggg do Majek dodano: 20.04.2019, 14:15
No to przeciez o tym pisze. Takie dzielenie graczy na lepszych i gorszych
Chomik jak nie masz nic sensownego do napisania to sie po prostu nie udzielaj
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.106.***.***]