Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] Za sklepem pogrzebowym znajdują się groby, jeden z nich jest otwarty (jest tam szkielet).

Najnowsze informacje

1244VW tym tygodniu w GTA Online News | | 18.04.2019 22:15 przez Majek

Zyskajcie nawet 89% zniżki na wytwórnie klubu motocyklowego, zgarnijcie darmowe malowania oraz podwójną kasę za finał Skoku na koniec świata!

W tym tygodniu w GTA Online

Premie i darmowe nagrody

Gerald, Lamar, Ron, Trevor, Lester, Martin oraz Simeon oferują do 24 kwietnia podwójne premie za ich zlecenia.

2x więcej gotówki i RP zgarniemy również za finał Skoku na koniec świata, Okupację, Cel koronny oraz Kolosa.

 

Zagrajcie w tym tygodniu i zgarnijcie darmowe malowania w czaszki do nowoczesnego czołgu Khanjali oraz zabójczego Avengera. 

 

Zniżki

W tym tygodniu 40% taniej kupimy:

  • Bazy
  • Dodatki do bazy i jej odnowy
  • Pegassi Oppressor
  • TM-02 Khanjali
  • HVY Chernobog
  • Mammoth Avenger i jego odnowy
  • HVY Menacer
  • Mammoth Thruster

 

Prezenty na przyszły tydzień

Jeśli posiadacie klub motocyklowy, już za 7 dni otrzymacie prezent w postaci 250 000 GTA$.

Nie macie meliny dla swojego klubu? Kupcie tą przy Great Chaparral za jedyne... 50 000 GTA$! Otrzymacie też zniżkę na drukarnię fałszywych banknotów na pustyni Grand Senora, która teraz kosztuje jedyne 100 000 GTA$! Jest to aż 89% zniżki!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 24
AliGTAtor dodano: 19.04.2019, 11:43
Kupiłem klub i fabrykę hajsu żeby mieć gdzie przydzielić kolejnego pracownika w klubie nocnym... Po czym okazało się że żeby czerpać z pracy technika w klubie nocnym hajs to drukarnia musi "być na chodzie" non stop a co za tym idzie będą co jakiś czas odchodzić pieniądze na rzecz pracowników wytwórni. Jeszcze nie testowałem co się stanie jak się skończą zasoby w wytwórni, nie pamiętam czy wtedy też się tym pracownikom cokolwiek płaci w myśl "czy się stoi czy leży, 500 dolców sie należy..." Jeśli zasoby zejdą do 0 i nie będzie potrącać hajsu za ich wypłatę a technik będzie robił swoje w klubie nocnym to jeszcze to ujdzie.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.04.2019, 11:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus do AliGTAtor dodano: 19.04.2019, 13:39
Zostaw wytwórnię na chodzie bez zasobów, i spędzaj większość czasu w Securoserv, pobiera w tedy tylko rachunki związane z funkcją prezesa, a wytwórnie mimo że "aktywne" nic nie pobierają, a klub nocny mimo wszystko korzyści z technika czerpie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING dodano: 19.04.2019, 14:06
Nie wiem z jakiej gry ta miniaturka, ale jest KOZACKA !
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.04.2019, 14:06
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Warfikus do x-KING dodano: 19.04.2019, 14:11
Nie wiem, wracaj do GTAO a nie myśl o jakiś głupich zwykłych autach, kto to widział w XXI wieku jarać się samochodzikami kiedy na niebie latają motocykle.







PS: noob
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING do Warfikus dodano: 19.04.2019, 14:42
Chwilkę pograłem na drugiej postaci i...grać się nie da ! Na niczym nie mogę się skupić bo dzwoni do mnie każdy kontakt po kolei - bo nic tam zakupionego nie mam, nie ogarniesz :P
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 57
Majek do x-KING dodano: 19.04.2019, 15:21
Na PS4 mam to samo. Mam biuro i bunkier, a poza tym nic. Ciągle telefon za telefonem... Kup to, kup tamto... gorzej niż ludzie z infolinii, którzy chcą Ci sprzedać kupony na odkurzanie fotela.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
x-KING do Majek dodano: 19.04.2019, 16:55
To dodaj do mnie jeszcze te booty od bunkra i biura xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
Wradius dodano: 29.05.2019, 04:24
Jak zwykle nic godnego uwagi na przecenach totalna kicha, zabawki które potem leżą po kontach zakurzone.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]