Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli strzelimy w butlę z gazem przy budce z hot-dogami, ta wybuchnie tworząc spektakularną kulę ognia.

Najnowsze informacje

676VGTASite obiera jeszcze nowszy kierunek! News | | 27.02.2019 17:10 przez Majek

W listopadzie 2017 pisaliśmy, że GTASite obierze nowy kierunek. Rozszerzyliśmy swoją encyklopedię o RDR czy L.A. Noire, a w przyszłości planujemy dodać kolejne gry R*. Na tym jednak nie koniec.

GTASite obiera jeszcze nowszy kierunek!

Spójrzmy prawdzie w oczy - grupa osób zafascynowana Red Dead Online to tylko ułamek naszych czytelników, a GTA Online się starzeje.

Znaczna większość z nas czeka na wieści o jakimś sensownym dodatku do GTA Online (w stylu pierwszych napadów), lub o GTA VI. 

W 2013 - 2015 (a więc lata świetności GTA V) GTASite odwiedzało ponad milion użytkowników miesięcznie (nie mówię o wyświetleniach unikalnych). Imponująca liczba, zwłaszcza że niektóre serwisy o szerokiej tematyce gamingowej (czyli nie skupiające się tylko na jednym tytule, a na całej branży gier wideo) nie zbliżają się nawet do połowy tej liczby. 

Wszystko wskazuje na to, że niestety na złote czasy będziemy musieli poczekać jeszcze co najmniej rok - dwa, do czasu premier generacji nowych konsol. Prawdopodobnie dopiero wtedy R* zacznie zarzucać nas informacjami, screenami i trailerami GTA VI.

Nie zamierzamy tyle czekać. Przecież za rogiem premiera Cyberpunk 2077! Polskie studio CD Projekt Red, odpowiedzialne za genialną serię Wiedźmin doszlifowuje swoje najnowsze dziecko przed oficjalną premierą.

Stworzymy więc osobną kategorię w menu, którą poświęcimy właśnie temu tytułowi. 

Dlaczego? Gra zapowiada się fenomenalnie, tworzona jest przez Polskie studio oraz tematycznie 'zbliżona' jest do serii GTA. Wpisy na stronie możecie traktować jako "wypełniacz" pomiędzy newsami o kolejnych promocjach w GTA Online.

Oczywiście GTA nadal pozostaje priorytetem i absolutnym numerem jeden!

Nie zmieniamy nazwy, logo, nic z tych rzeczy. Przynajmniej nie dziś. Nie jutro. :) 

 

P.S. Na naszym Discordzie znajdziecie specjalny kanał do rozmów o Cyberpunku 2077 - CLICK!

P.S. 2 Polub nasz fanpage - CyberpunkSite

r e k l a m a

Komentarze (44) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 14
PiterusX dodano: 27.02.2019, 19:16
Szczerze to wolałbym tu informacje czy tam artykuły tylko o pochodnych R*, ew. generalnie o branży gier jako takiej, no ale nie będę krytykował, zobaczymy w którą stronę to pójdzie :P Swoją drogą jak stoicie z tym poszukiwaniem redaktorów? Może też jakiś wpis jest potrzebny o tym, wymagania jakoś konkretnie napisać, ofertę zwrotną i ew. wtedy dojść do konsensusu, czego obie strony od siebie oczekują ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito dodano: 27.02.2019, 19:46
Czyli powolna wędrówka w stronę gry-online. Będzie ciężko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING dodano: 27.02.2019, 17:15
Git, po pewnym czasie zapewne to Cyberpunk będzie to realistyczniejszą grą to i alternatywa się znajdzie dla tego si-fi który jest waszym priorytetem na stronie ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do x-KING dodano: 27.02.2019, 17:18
#pojechane ^^
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Filip454 do x-KING dodano: 27.02.2019, 17:54
Dorzucę swoje trzy grosze.

Cyberpunk będzie słaby, a wiecie dlaczego? Wcale nie dlatego, że sam koncept jest słaby, czy coś. Przede wszystkim z tego powodu, że Rockstar Games jest niedoścignione jeśli chodzi o mechanikę, naturalność świata - mam tu na myśli samo poruszanie się po nim i sposób w jaki jest przedstawiony.

Grand Theft Auto nigdy nie było związane z realizmem. Wystarczy popatrzeć na jakieś absurdalne misje w GTA2, czy pojazdy nie z tej ziemi, a nawet same artworki przedpremierowe.

Dopiero GTA IV wprowadziło na chwilę taką otoczkę realizmu i graczom utkwiło to w pamięci, ale gra była zwyczajnie nudna (zawieź, zabij, pozamiataj) - ratowała ją zaawansowana fizyka, cutscenki i wyrazista postać Bellica. Nic dziwnego, że Rockstar Games odeszło od realizmu. GTA nigdy, przenigdy nie było związane z realizmem. To była typowa gra akcji - przesłankami, żeby tak twierdzić, są chociażby starsze części GTA.

Poza tym, bądźmy szczerzy - nie jestem żadnym fanbojem, ale nikt nie dotknie gwiazd rocka, nawet gdyby zatrudnił sztab niesamowicie uzdolnionych pracowników. Kolejny powód to wsparcie społeczności - nie wspominam już o znakomitej pomocy technicznej, która naprawdę pomaga (chyba że problem jest naprawdę złożony). Marki GTA i RDR tak zakorzeniły się w świadomości odbiorców, że zawsze będą budziły pozytywne wspomnienia i choćbyście nie wiem jak zniechęceni byli do firmy, to i tak zawsze ruszycie do sklepów podczas premiery kolejnej gry Rockstar Games.

GTA jest czymś w rodzaju DOOMa, czy Diablo - niby najnowsze części są do bani i niby nikomu się nie podobają, a i tak gracze je ciągle kupują.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.02.2019, 17:57
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Filip454 dodano: 27.02.2019, 18:13
Po części się zgodzę - GTA do tej pory to były filmy akcji (które jak wiadomo często mają mało wspólnego z rzeczywistością, ale są normalne). Obecnie GTA Online to już Sci-Fi.

A co do CDP Red, to wydaje mi się, że to jedyne studio na świecie, które może być porównywane z R*. Oczywiście nie mówię, że to ten sam poziom, ale podejście do tworzenia gier, do społeczności graczy - to mówi samo za siebie. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Filip454 dodano: 27.02.2019, 18:42
Było związane z realizmem, tylko że na inny sposób, sam fakt gangsterki, w której to mogłeś kraść auta i jeździć, mogłeś też z aut wychodzić i strzelać, połączenie tych elementów ( samochodowych i strzelających, piechota - pojazd ) sprawiły, że gra była kojarzona z realizmem na tle innych produkcji, gdzie albo miałeś jakieś bzdety si-fi albo jak już coś przyziemnego to właśnie ograniczało się tylko do danej z grup - strzelanka vs samochodówka. Kiedy jednak ukazywał się jakiś nieprzyziemny pojazd czy tam inna rzecz, zazwyczaj to była taka abstrakcja, odskocznia od normalnych pojazdów/aut, obecnie jest normą, że GTAO jest grą bliżej si-fi, owszem akcji, ale si-fi...

Żeby gra miała pozór realistyczny to nie musi od razu oznaczać, że policja ma nas ścigać za przekroczenie prędkości bo to jednak wciąż gra, która powinna dać nam więcej swobody niż w życiu lol, realizm zazwyczaj jest łączony z przyziemnością, niby nie to samo - ale właśnie o tym głównie mowa generalizując w tematyce gier.

Gracze je ciągle kupują bo nie ma żadnych alternatyw, to nie żadna tajemnica. Gdyby następny singiel miałby wyglądać jak obecne online to z pewnością bym za takie " GTA " podziękował.

Dopisałeś, że nie jesteś fanboyem, nie musiałeś - twój komentarz to wyjaśnił doskonale ;)
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 27.02.2019, 18:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon do x-KING dodano: 28.02.2019, 09:47
Cybersrunk gowno w ktore beda grac tylko polaczki
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon do Filip454 dodano: 28.02.2019, 09:53
Najnowsze czesci do bani ? jestes debilem nic sie nie równa z GTA baranie idz sobie postrzelaj w fortnite uposledzona pało
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
rbej07 do Anon dodano: 28.02.2019, 20:16
Napisał gimnazjalista.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do rbej07 dodano: 28.02.2019, 20:42
Ja obstawiam podstawówkę :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon do omosquito dodano: 28.02.2019, 21:32
Obstawiaj dalej bo ja juz w 1999 gralem w GTA :P i moja religia i zyciem jest GTA! nie moja wina ze Rockstar stworzyl najlepsza serie gier we wszechswiecie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
PiterusX do Anon dodano: 28.02.2019, 21:42
Wiesz, dla ciebie chyba byłoby lepiej gdybyś jednak był tym gimnazjalistą czy kimś tam, bo jeśli faktycznie masz X lat na karku i dalej to wygląda jak wygląda to może lepiej czas odstawić gry na jakiś czas, jakie by one nie były ;) ale mniemam, że to troll, z resztą anon bez konta, to o czym rozmowa wgl.

Żeby nie robić offtopu aż tak - Cyberpunk pewnie i da radę, ale problemem może być wysoko postawiona poprzeczka trzecim Wieśkiem i generalnie ogromny hype, który narósł przez tyle lat. Innymi słowy może trochę sam dla siebie być największym wrogiem. Pożyjemy, zobaczymy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do PiterusX dodano: 28.02.2019, 23:07
R* każdą swoją grą podnosi poprzeczki, Polak też przecież potrafi. ;)

Ja tam jestem optymistycznie nastawiony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Klocek dodano: 01.03.2019, 10:26
xDD poza faktem ze ta gra interesuja sie tylko polaczki , to co zrobicie jak sie okaze ze ta gra okaze się chłamem xDD dalej bedziecie chcieli o niej pisac :P ?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Klocek dodano: 01.03.2019, 10:34
Wiesz co Ci Anon powiem? Weź wypier...alaj stąd i nie irytuj już wszystkich wokoło swoim jestestwem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Edek503 dodano: 28.02.2019, 23:58
Ja na temat porównywania ekipy PL z ekipą USA już pisałem pod innym newsem podając liczby,a one tu odgrywają znaczącą rolę,więc wypowiadać się na ten temat znowu nie zamierzam.
RDR miał być świeżością która miała obudzić znowu ludzi do aktywności.Wyszła z tego delikatnie mówiąc "kupa". Liczyłem na ciekawostki,różne fajne newsy do poczytania itp itd tak jak to było w przypadku GTA V. Gra wyszła w listopadzie,a tu nie ma o czym pisać. Nie chce mi się wierzyć,że o grze na którą tak długo czekali fani serii i która jest na tyle godzin grania nic kompletnie nie ma co napisać. Ja grając w GTA V zaglądałem tu po pomoc,informacje itp bo tu było wszystko zawarte co mnie interesowało.
Na YT napotykam sporo filmików z RDR gdzie ludzie robią różne "testy",ciekawe akcje,sprawdzają różne możliwości.Tu tego według mnie zabrakło,albo tylko mi się coś takiego chce czytać i oglądać to w sumie zrozumiałe że dla jednej osoby nie warto.
Raz dałem pomysł aby wrzucić jakieś easter eggy i przyjemnie mi się o tym czytało.
Może z tej gry nie da się zrobić artykułów na kolejne lata,aż do premiery GTA VI (dajcie znać,bo może tak faktycznie jest i ja tu tylko niepotrzebnie pitole trzy po trzy).
Wracając do faktycznego tematu to nie wiem czy nie jest już za późno na taką zmianę,ponieważ wszystko o Wiedźminie zostało już dawno powiedziane i byłby to odgrzewany kotlet,a do premiery CyberPunka jeszcze trochę czasu więc dalej tu będzie pustka jeśli chodzi o świeżość. Uważam,że jak już próbować podejmować na stronie inne gry,to brać to co nowe czyli np. Metro albo Far Cry (nie piszcie,że to czy tamto to g..no bo każda gra ma swoich fanów i oni może woleliby poczytać tu niż przekopywać internet).
Dodatkowo uważam,że to trudne zadanie jest jak ani Ty Majek,ani Crrooss nie macie czasu tak dużo. Parę razy zabrakło newsów o bonusach w GTA,a co dopiero brać się za nowe tytuły? To jest serwis fanowski,a nie strikte nastawiony na gry i główne źródło utrzymania redaktorów.
To jest tylko moja opinia ale trzymam kciuki za rozwój i nowości :)
Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Edek503 dodano: 01.03.2019, 09:17
W planach i projektach i w otchłaniach mojego dysku mam przygotowane materiały z ciekawostkami, o których piszesz, ale nie są jeszcze dokończone.
Fakt, jest to spowodowane brakiem czasu - stąd news o rekrutacji. Ciężko w 2 osoby ogarnąć coś, co zazwyczaj ogarnia zespół kilkuosobowy (oczywiście gdyby znów miało się te 16 lat to podejrzewam, że wszystko by się ogarnęło w tydzień).

Jutro postaram się jakiś materiał dodać, choć nie obiecuje, bo na dziś miałem już plany, a o dokładnie 6:57 dostałem maila, który mi rozwala grafik na najbliższych 3-4dni...

Więc jeśli znasz kogoś chętnego do prowadzenia naszego kanału na YT - dawaj go! ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.03.2019, 09:18
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Edek503 do Majek dodano: 01.03.2019, 15:34
W dwie osoby gdzie czas odgrywa tu znaczącą rolę to i tak ogarniacie elegancko stronę.
Oddzielny dział na inne gry jest dobrym pomysłem ale do tego potrzebna jest osoba nowa która dodatkowo ma dany tytuł i czas na dokładne poznanie gry. Dodatkowo opcjonalnie przydałoby się mieć i PS i X-a i PC i inwestować w nowości,ograć je i wrzucić obszerny materiał podzielony na części aby dozować informacje.
Ja niestety nie mam nikogo kto by mógł się tym zająć.Każdy ma pracę,rodzinę albo budkę z piwem i tematyka gier raczej jest im obca.

Nie wiem czy to dobry pomysł,ale może zamiast takiego nowego działu o grach,to wystarczy coś w rodzaju bloga? Albo jakaś ankieta typu 'którą grę chcielibyście abyśmy opisali". Są gry które można opisać w kilku zdaniach bo idzie się w nich jak po sznurku,ale są i takie gdzie nie ukrywam szukałem podpowiedzi w necie i rozpoczynałem misje jeszcze raz aby odblokować jakieś osiągnięcie lub otrzymać lepszy medal i o takich grach warto (według mnie) pisać. Na GTA VI jeszcze poczekamy,w Online każdy wie jak jest i poza bonusami nie ma o czym pisać.RDR to już węższe grono,a Online powoli się rozwija ale to za mało aby ludzie pchali się drzwiami i oknami na stronę.
Ja osobiście na obecną chwilę (jeżeli strona ma iść w tym kierunku) stawiałbym na nowe gry albo stare w których jest dużo rzeczy ukrytych np.broń,ubranie,nawiązanie do innych gier itp. Jest mnóstwo osób które nie ukończyły swoich gier na 100% bo są poukrywane osiągnięcia lub nie wiedzą jakie wymagania są potrzebne aby zaliczyć. Przykład na szybko to ptaki w GTA IV-ile osób ich szukało bez pomocy w necie? Myślę że garstka zapaleńców. Ten rok rozpoczęło Metro oraz kolorowy Far Cry (wybrałem tylko gry singiel player). Pierwszą grę z tego co czytałem to ma Omo,drugą pewnie też ktoś z czytelników ma i jak by takie osoby napisały bloga opisując wrażenia,płynność rozgrywki,czy misje są ciekawe,czy zgasili grę po godzinie,to dałoby to innym jakieś rozeznanie. Wiem że są Gry-Online ale tam siedzą ludzie pracujący i zarabiający w tych strukturach, ja zdecydowanie bardziej wolę opinie gracza,który ma,gra i nie jest stronniczy. Sami wiecie jak twórcy zatrudniają słupy aby pisały o ich grze same pozytywy co się nie przekłada na faktyczną ocenę gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss dodano: 01.03.2019, 22:41
Jeszcze parę miesięcy temu miałem dużo więcej czasu i systematycznie pilnowałem aby newsy były zawsze na bieżąco, do tego również jakieś drobne materiały na YT ukazujące np tuning nowych pojazdów w GTA Online. Teraz znalazłem nową pracę i wracając do domu po 19 szczerze nie ma się chęci na nagrywanie czegoś z gry czy też weny na pisanie blogów, newsów lub innych treści. Nie porzucam strony, ale i nie ukrywam że zajmowanie się GTASite dla mnie to zajęcie w stylu "hobby" a nie praca. Ma to swoje wady i zalety, niewątpliwą zaletą jest brak presji i przymusu regularnego pisania artykułów, ale z punktu widzenia czytelników lepiej aby stroną zajmowali się uczciwie opłacani redaktorzy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Crrooss dodano: 01.03.2019, 22:50

Crrooss napisał:

ale z punktu widzenia czytelników lepiej aby stroną zajmowali się uczciwie opłacani redaktorzy.


No i to jest sedno programu niestety. Albo strona jest zbyt mała, albo właściciel zachłanny, ale tego się nigdy nie dowiemy. Dopóki nie będzie normalnego zysku dla redaktorów dopóty będzie trudno o rozwój. Minimalna krajowa to 10zł netto na godzinę. Sporządzenie krótkiej notki to minimum pół godziny. Trochę dłuższa to godzina. Blog to już minimum 2 godziny. Gdyby chociaż w ten sposób wynagradzać za artykuły to już by było dobrze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do omosquito dodano: 01.03.2019, 23:31
Jakie 10? 14,70zł od 2019 :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Crrooss dodano: 01.03.2019, 23:46
Mylisz brutto z netto :) Od 1 stycznia 2019 r. płaca minimalna dla osób pracujących na podstawie umowy o pracę wynosi 2250 zł brutto, czyli około 1634 zł netto. Co przeliczając na przeciętny miesięczny pełny etat (średnio 168h) daje 10 zł w ciągu godziny na rękę. (Tak pi razy drzwi)

//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.03.2019, 23:48
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do omosquito dodano: 02.03.2019, 07:51
Ok, prawda :) Nie zauważyłem że napisałeś o netto.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do omosquito dodano: 02.03.2019, 18:08
Utrzymanie strony kosztuje. Żeby strona mogła zarabiać, potrzebne są wyświetlenia i masa treści. Żeby były wyświetlenia, potrzebne jest GTA VI. Nie ma GTA VI, jest Cyberpunk. Jeśli z Cyberpunkiem przyjdą wyświetlenia, to pojawią się potencjalni reklamodawcy. Przyjdą reklamodawcy - będzie kasa. Proste.

Wbrew pozorom mając te kilkaset tysięcy wyświetleń miesięcznie ciężko jest znaleźć kogoś, kto wyłoży kasę na tak wąską grupę ludzi (chodzi o tylko i wyłącznie fanów GTA). Tu wyświetleń musi być co najmniej 700k-800k miesięcznie, aby móc zacząć rozmawiać. Tym bardziej, że reklamodawcy to nie są głupi ludzie i znają się na rynku. Na GTA póki co szału nie ma. Można też rozszerzyć działalność o inne gry, stąd Cyberpunk. Gra ambitna, zapowiadająca się fenomenalnie i co najważniejsze - podobna do GTA. Nie piszemy o FIFIE tylko o grze, gdzie się strzela, robi misje, jeździ samochodami itd.

Mi też nikt nie płaci za tworzenie encyklopedii czy zmiany w kodzie, a za samo to mógłbym sobie krzyknąć kilka tysięcy. Podejrzewam, że przerobienie takiego molocha na wersję mobilną, gdzie sam plik ze stylami ma ponad 15k linijek to będzie pewnie ~2tygodnie po kilka godzin dziennie, codziennie (i to jest wersja mocno optymistyczna). A potem jeszcze drugie tyle na poprawianie błędów, bo nawet po ostatnich moich zmianach zauważyłem, że poprawienie czegoś na jednej podstronie generuje problem na innej.

Zamiast narzekać i gadać, trzeba się wziąć do roboty, przeczekać i jak wyjdzie GTA VI to rozbić bank i tyle. Gdyby to była inna strona to już dawno by mnie tu nie było. Ale to jest GTASite. Ave.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 02.03.2019, 18:11
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Majek dodano: 02.03.2019, 18:47

Majek napisał:


Zamiast narzekać i gadać, trzeba się wziąć do roboty, przeczekać i jak wyjdzie GTA VI to rozbić bank i tyle.


Mam tu coś specjalnie dla Pana marzyciela :D https://www.youtu(...)n4y9TmNs
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.4.***.***]
Wuzet dodano: 03.03.2019, 00:24
To nadal jest strona o GTA, czy już strona o całym Rockstar Games? Nie jestem pewien czy to dobry kierunek. Ludzie chcą tu poczytać o GTA. Już przy premierze RDR2 cała strona główna zawalona była newsami o kowbojach i ciężko było odfiltrować cokolwiek o GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon dodano: 28.02.2019, 09:44
Po pierwsze Cyberpunk to bedzie gowno.... Po drugie to jest pieprzona strona o GTA!!! a nie o jakichs gowno grach z polski....Po trzecie jesli niechce wam sie prowadzic strony z GTA to won! nie jestescie fanami GTA WON!!!...Po co macie pisac o innych grach skoro GTA to najwspanialsza seria gier we wszechswiecie !, tak jak pisalem won dajcie ta strone prawdziwym fanom
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
Pogromca głupich do Anon dodano: 01.03.2019, 13:37
Hahaha, Redzi już pokazali przy Wiedźminie że kłądą R na łopatki a ten tu pisze że to będzie gówno. HAHAHAHA, weź idź stąd dziecko i nie denerwuj ludzi. Cyber tak samo jak Wiedźmin będzie napewno najlepszą grą roku jak nie lat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon do Pogromca głupich dodano: 01.03.2019, 16:13
Biedny chłopaczku redzi to co najwyzej buty moga czyscic Rockstarowi , klada ich na łopatki ? czym ? moze w tym jak wiedzmina 3 spotkal duzy downgrade graficzny ?....przypomnij mi w jakich ilosciach sie np takie GTA V sprzedalo ?....hmm a tak w 100 milionach kopii gdzie np ostatnio czytalem ze cala seria Resident Evil sprzedala sie w 90 cos milionow kopii i wlasiciele serii pisali ze to sukces xD a seria wiedzmin sprzedala sie chyba w 40 milionach ? super wynik nie ma co to lacznie GTA San Andreas i GTA IV maja chyba cos powyzej 50 milionow kopii sprzedanych xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Anon dodano: 01.03.2019, 16:18
Te Anon, a Ty w ogóle to grałeś kiedykolwiek w jakąkolwiek inną grę niż GTA?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anon do omosquito dodano: 01.03.2019, 16:29
No troche tego bedzie np trylogia mass effect jest spoko :P.... Hearts of Iron 2 i 4 , Civka 4,,5,6 , kiedys Need for Speed [stary most wanted byl kozacki :P] Kotor 1 i 2 :P Saints Row ale tylko 3 i troche 4 , Stalker , Metro 2033 :P Valiant Hearts jest wyciskaczem łez
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Anon dodano: 01.03.2019, 16:33
To nie łapie w takim razie co Ci się u Redów nie podoba, bo gry, które wymieniłeś faktycznie są świetne. Co Ci te chłopaki zrobili. Wiesiek Ci się crashował co chwilę czy jak? :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.103.***.***]
PogromcaKretynów do Anon dodano: 01.03.2019, 19:11
Idąc twoim tokiem myślenia fortnite jest lepsze od GTA? Bo ma więcej graczy? Wiesz dobra rada na przyszłość, wróć do szkoły , naucz się czegoś i pokaż swoje komenty swoim starym może ojciec cię rozumu nauczy, batem najlepiej. No chyba że ci ojciec do wanny wchodzi wtedy poproś listonosza.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do PogromcaKretynów dodano: 01.03.2019, 21:18
Tu by się przydała możliwość reakcji z facebooka bo ciśnie mi się tylko jedno wielkie XD Wy to chłopaki widzę się pokochaliście, normalnie jak King z Warfem. Niby się nie lubią, ale non stop ze sobą gadają :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do omosquito dodano: 01.03.2019, 21:33
Dlaczego " się nie lubią ", chyba lubią, a że z Wara taki randomowy Tryhardzik to już inna sprawa :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do x-KING dodano: 01.03.2019, 21:36
I ponownie "XD" :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
Bizon791C do Anon dodano: 01.03.2019, 21:41
Cóż, zgadzam się z jedynie ze stwierdzeniem, że to strona o gta i tylko to powinno tu być. Nie powinni wstawiać innych gier, bo cała ta strona poświęcona jest właśnie gta. Powiedzmy sobie szczerze - ta strona już dawno umarła. Lata świetności ma za sobą.
Dodam jeszcze, ze ta ,,stara" ekipa była bardziej ogarnięta i nie robiła takich szopek. W dodatku to wszystko potęgują wyzywający innych moderatorzy - kabaret.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Bizon791C dodano: 01.03.2019, 21:47
Panie, moderatorem to nie jestem już 2 lata. Sentyment do strony pozostał, a skoro "jestem nikim" to i nie mam ciśnienia aby być tym "ideałem". Ot zwykły szary człowiek, który zaczął mówić to co myśli gdy nie musi być "korpo-poprawny". Wiem, że jako "ten co mógł" powinienem nadal dawać przykład, ale jestem tylko człowiekiem.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.03.2019, 21:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do omosquito dodano: 01.03.2019, 21:57
A co do strony to ciężko nie przyznać Ci racji,

"Powiedzmy sobie szczerze - ta strona już dawno umarła. Lata świetności ma za sobą. "

jednak o GTA powiedziane zostało już wszystko. Nie mam zielonego pojęcia co by można jeszcze dodać. Szkoda strony aby zniknęła w otchłani internetu. Jeśli chłopaki mają pomysł niech go realizują. Może się uda, może nie. Bóg jeden raczy wiedzieć.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.03.2019, 21:58
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Warfikus do x-KING dodano: 03.03.2019, 06:55
Sam jesteś tryhard












Noob
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
pawelknk1991 dodano: 03.03.2019, 18:52
ja rozumie ze to juz nie ma o czym pisac odnosnie GTA , a nastepnej czesci gta szybko nie zobaczymy ale dajcie spokoj xD to jest strona dla fanów GTA !!! to tak jakby na stronie dla fanów Europy universalis zaczęły sie pojawiac info dla Civ :D No tak porównalem dla przykladu :D a poza tym Cyberpunk to przeciez cos nowego jeszcze nie wiemy czy to bedzie dobre czy porażka. moim zdaniem zły pomysl z tym wpychaniem cyberpunka na gtasite . Nie robcie tego !!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
Kasak dodano: 03.03.2019, 20:46
Ja mam wrażenie że na tej stronie, jeżeli chodzi o komentujących to non stop są te same osoby z rankingu i sporadycznie jakiś komentarz od kogoś innego. Wygląda to tak jakbyście to pisali dla samych siebie. Jestem za wprowadzeniem działu dla Cyberpunka. Wrócicie do "gry" na hypie jaka ta gra zbudowała.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Kasak dodano: 03.03.2019, 21:54
Jeśli patrzyć na komentujących to faktycznie sztuka dla sztuki, ale po tym ile osób się pod info ze zmianami wypowiedziało to jednak sporo osób czyta GTAS. Widać to po wyświetleniach. Tylko musi być kontrowersyjny temat, aby ludzie chcieli się wypowiadać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]