Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W GTA San Andreas planowano wdrożenie kilku protagonistów (tak jak w GTA V). Rockstar musiał jednak zrezygnować z pomysłu, ponieważ technologia w tamtych czasach nie była odpowiednio rozwinięta.

Najnowsze informacje

900VNadchodzi nowe DLC do GTA Online? News | | 21.02.2019 20:14 przez Majek

W newsie znajdziecie informację o bonusach na najbliższy tydzień w GTA Online. Czy zwiastują one nadejście nowego DLC?

Nadchodzi nowe DLC do GTA Online?

Principe Deveste Eight

Zacznijmy od nowego samochodu, który widzicie na grafice powyżej (z przodu wygląda znacznie lepiej).

Cena? $1.795.000. Kupicie go na stronie Legendary Motorsport.

Prawdopodobnie Deveste Eight przejmie koronę po Vagnerze, jeśli chodzi o wyścigi. Na pewno jest od niego szybszy na prostej, a i w zakrętach radzi sobie całkiem nieźle. 

 

Podwójne premier GTA$ i RP

Coś, co może zainteresować większość z nas to premie, które pojawią się w tym tygodniu. Premie, które mogą zwiastować zbliżające się spore DLC do GTA Online!

Bonusy otrzymamy za grę w Serię na arenie oraz finały napadów Skoku na koniec świata

Jak nauczyła nas historia, bonusy za napady mogą oznaczać nowy content, który otrzymamy już niedługo! Być może jakieś nowe napady? Biznes wodny?

 

Czego jeszcze możemy spodziewać się przez najbliższe 6 dni?

Zalogujcie się do gry i zgarnijcie powyższą koszulkę. 

Za grę 23 i/lub 24 lutego dostaniecie kolejne (i ostatnie) $250.000. Oczywiście jeśli graliście w GTA Online w poprzedni weekend, za zalogowanie się w ten otrzymacie zaległe $250.000.

 

Zniżki

  • Bazy – zniżka 30%
  • Remonty bazy – zniżka 30%
  • Hangary – zniżka 40%
     
  • Mammoth Avenger
  • Imponte Deluxo
  • Mammoth Thruster
  • TM-02 Khanjali
  • Ocelot Stromberg
  • Wóz pacyfikacyjny
  • Buckingham Akula
  • Volatol 
  • HVY Barrage
  • HVY Chernobog
  • P-996 Lazer
r e k l a m a

Komentarze (20) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
Jerry_Cornelius dodano: 22.02.2019, 02:35
Przejmie pałeczkę? Zapomnij, na proste szmelc bo 811 go robi, na zakręty szmelc bo go vagner robi, za pychacz i tyle
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Jerry_Cornelius dodano: 22.02.2019, 03:24
Dokładnie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anons dodano: 22.02.2019, 19:52
Dobra niech juz dadza zdechnac tej kupie...gdzie GTA VI !?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Anons dodano: 22.02.2019, 21:56
Tam gdzie kupa, czyli w du... XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Nortalf dodano: 24.02.2019, 13:45
Ja już nie liczę na GTA w tej generacji. Szkoda bo V jest na dobrą sprawę grą na poprzednią generację :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Nortalf dodano: 24.02.2019, 14:33
Myślę, że R* może zrobić powtórkę. Wypuszczą GTA VI rok przed nową generacją, a potem wydadzą ulepszoną wersję na next geny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Anonim dodano: 24.02.2019, 17:39
No to w tym roku nowe GTA musialo by wyjsc :P , bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w 2020 zacznie sie nowa generacja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek dodano: 24.02.2019, 18:03
Jedyne czego możemy być pewni - jesteśmy bliżej, niż dalej... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
AliGTAtor dodano: 25.02.2019, 23:46
Czy ktoś już otrzymał cotygodniową premię w GTA Online? Logowałem się do tej pory przez kilka weekendów z rzędu (w soboty wieczorem) do sesji publicznej nie wykonując żadnych dodatkowych aktywności- ew. kilka minut pojeździłem jakimś autem/motocyklem i wychodziłem. Tymczasem ktoś ostatnio napisał, że co weekend dostaje te bonusowe 250 k (ja do tej pory nie otrzymałem ani dolara) i się zacząłem zastanawiać, czy jestem jedyny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.173.***.***]
Bukasz do AliGTAtor dodano: 26.02.2019, 06:29
Ja dostałem dwa razy po 250k, a w zeszła niedziele gdzie powinienem dostać kolejne nie dostałem nic.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Bukasz dodano: 26.02.2019, 10:53
Strasznie dziwnie R* rozdaje kasę w tej edycji. Ja też chyba nie dostałem 250k.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Majek dodano: 27.02.2019, 09:57
Ja tam co odpalę GTA to coś dostaję xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do x-KING dodano: 27.02.2019, 10:15
A to bana, a to hajs od cheatera, a to w*****ol... nie? ^^
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Saladyn21 do Majek dodano: 27.02.2019, 15:08
Ja nie dość że nic nie dostałem to jeszcze mi ammo do minigunaRPGa itp zniknęło...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Warfikus do Saladyn21 dodano: 27.02.2019, 15:44
Mi również znikło ammo ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Majek dodano: 27.02.2019, 16:27
Nie ale serio, bodajże 250 k za każde odpalanie dostawałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Saladyn21 dodano: 27.02.2019, 16:32
A jak to rozdawali? za każdy tydzień się dostawało osobno? Czy jest szansa że jeszcze dostanę?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Saladyn21 dodano: 27.02.2019, 16:43
Musiałeś logować się w każdy weekend lutego, żeby dostać nagrodę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Saladyn21 do Majek dodano: 27.02.2019, 17:56
I tak robiłem.
Raz normalnie grałem, 2 razy chwile pojeździłem po mieście i raz nawet nie wychodziłem z mieszkania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do Saladyn21 dodano: 27.02.2019, 18:15
No to w następny weekend powinieneś otrzymać kasę za ten poprzedni. Jak to się nie stało to trzeba pisać do R* Support. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]