Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W grze znajdziemy złote drzewo.

Najnowsze informacje

679VCo nowego w GTA Online? News | | 08.02.2019 12:58 przez Majek

Nowy samochód, premie na cały miesiąc, darmowe dodatki, kasa, zniżki i więcej! W tym tygodniu R* zaszalał. 

Co nowego w GTA Online?

Schyster Deviant

Zajrzyjcie na stronę Legendary Motorsport, bo znajdziecie tam najnowszą zabawkę w świecie GTA Online! Schyster Deviant to bardzo ładnie i agresywnie wyglądający muscle car, którego kupicie za jedyne $512.000.

 

Premie RP i GTA$

Podwójne premie zyskacie za grę w:

  • wyścigi RC Bandito
  • tryb adwersarza Zamiana miejsc (Remiks)

 

Oprócz tego popularność i dochód, jaki wygeneruje Wasz klub, również otrzyma mnożnik x2! 

 

Zalogujcie się w tym tygodniu do gry i zgarnijcie powyższą koszulkę! 

Mało? Dostarczcie skrzynkę z wojen handlowych, a otrzymacie $50.000 oraz zestaw rzadkich koszulek najpopularniejszych producentów pojazdów i DJ-ów z aktualizacji Życie po godzinach.

Przypominamy też, że jeśli zalogujecie się w weekend do gry, otrzymacie kolejne $250.000!

 

Zniżki

  • Kluby nocne i remonty – 30% zniżki
  • Garaże klubów nocnych – 30% zniżki
  • Magazyny klubów nocnych – 30% zniżki
  • DJ-e klubów nocnych – 30% zniżki
  • Niestandardowy Maibatsu Mule – 30% zniżki
  • Niestandardowy MTL Pounder – 30% zniżki
     
  • Pegassi Oppressor II – 25% zniżki
  • Benefactor Terrorbyte – 35% zniżki
  • Dodatki i remonty Benefactora Terrorbyte’a – 30% zniżki
  • Annis ZR380 – 25% zniżki
  • MTL Cerberus – 25% zniżki
  • HVY Menacer – 35% zniżki
  • B-11 Strikeforce – 35% zniżki
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 40
Warfikus dodano: 08.02.2019, 14:03
Obniżka na pojazd z kategorii Mobilne centra operacyjne zawsze zwiastuje pojawienie się nowego, tak jak przed Avengerem Rockstar obniżał ceny na MCO tak teraz przed niewiadomą aktualizacją obniża ceny na Terrorbyte, co się szykuje? Może wyczekiwana łódź podwodna czy lotniskowiec jako wodny MCO?, zobaczymy, ale szczerze R* przygotował Arena Wars pod straszny grind a premie na niego dawno minęły, największe osiągnięte poziomy Aren to około 60lvl max 100, sam w nich oscyluje, nikt nawet nie odblokował zniżek na wszystko z tej aktualizacji, wszystko wskazuje na cześć druga Arena Wars, kreator map arenowych i planszy, w tym rzecz jasna wycofane pojazdy jak Death Vamos czy Arena Contender.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Warfikus dodano: 08.02.2019, 17:39
Powiedz mi lepiej czym ten Deviant strzela i jaki ma to damage, bo nie wiem czy opłaca mi się go kupować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do x-KING dodano: 08.02.2019, 21:35
Skok Ruinera, rakiety niestety tylko poziom Stromberg/Oppressor mk.2, wytrzymuje 14 RPG lub 38 namierzających, powiem ci że nawet spoko kupuj bo ty lubisz na sesji randomów męczyć.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
x-KING do Warfikus dodano: 09.02.2019, 01:43
Łeee, myślałem, że przynajmniej lata a nie skacze, w takim razie marne to auto, nie warte zakupu, szkoda.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Pietrek123456 dodano: 09.02.2019, 17:56
Powiedzcie mi co z tym 250 K bo grałem cały zeszły weekend wchodzę sobie teraz a tu nie miłe zaskoczenie bo nie kupię sobie motorka odrzutowego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Pietrek123456 dodano: 09.02.2019, 18:26
Powinieneś dostać $ po zalogowaniu się do gry w następny weekend. Czyli w teorii jak w tamtym tygodniu grałeś, to w tym powinieneś $ dostać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.26.***.***]
Pietrek123456 do Majek dodano: 09.02.2019, 18:30
No właśnie wiem trochę też o tym czytałem, a jest tu ktoś kto dostał? Bo chyba to że gram na ps4 to nie robi jakiejś różnicy? Ale jeszcze dzisiaj pogram i jutro to może coś przyjdzie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 40
Warfikus do Pietrek123456 dodano: 09.02.2019, 18:38
A to nie ma być przypadkiem 250 tyś za jeden dzień w weekend i drugie 250 tyś za drugi? Obowiązuje to dwa tygodnie czyli 4 razy to jest 1mln jeśli zalogowany jesteś każdego wymienionego dnia, i kasę dostaniesz po tym terminie tych premii jak to było zawsze, gra sama ustali ile ci się należy i w ciągu kilku dni przeleje hajs.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Pietrek123456 do Warfikus dodano: 09.02.2019, 20:10
Nie no to jest 250k$ za każdy weekend lutego i wypłacana ma być w następny weekend co daje 1milion za luty.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Pietrek123456 dodano: 09.02.2019, 20:11
Ja też nie dostałem, pewnie w niedzielę/poniedziałek dadzą. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Pietrek123456 do Majek dodano: 09.02.2019, 20:46
A orientuje ie się do kiedy motorek na promocji?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 56
Majek do Pietrek123456 dodano: 09.02.2019, 20:49
Do następnej środy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
Pietrek123456 do Majek dodano: 09.02.2019, 21:01
Dzięki za info, chyba dam radę
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
J3b4k4 dodano: 15.02.2019, 23:43
W sobotę 9 lutego (2gi weekend miesiąca) dostałem kasę za weekend pierwszy. Co mnie miło zaskoczyło bo grałem tylko w piątek... Niebawem powinien się również pojawić przelew za poprzedni weekend (o czym w razie czego poinformuję).

BTW. Rockstar trochę dał ciała, bo kasa ma być w ramach rekompensaty/"przeprosin", a o fakcie wypłacania z tygodniowym opóźnieniem zapomnieli wspomnieć. Na konto bankowe zalogowałem się niewyobrażalną ilość razy, zaczynając podejrzewać że jestem niepełnosprytny/ślepy... I na próżno szukałem jakichkolwiek informacji...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.241.***.***]
J3b4k4 do J3b4k4 dodano: 16.02.2019, 11:40
Moje proroctwo się wypełniło. Dzisiaj dostałem kolejne 250k z informacją, że jest to 2gi z 4ech bonusów (za okres od 8.02-10.02)...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
AliGTAtor do J3b4k4 dodano: 18.02.2019, 11:07
Ja loguje się co sobotę i zarówno tydzień temu, jak i teraz nie dostałem żadnej kasy- założyłem że pewnie na początku marca dostanę okrągły milion.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]