Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Pierwsze Grand Theft Auto zostało stworzone przez DMA Design (później Rockstar North).

Najnowsze informacje

1094VFiveLife.pl - Pierwszy polski serwer RPG w świecie GTA V News | | 15.01.2019 19:29 przez Majek

Jesteście zmęczeni GTA Online? Macie dość monotonii i ciągłej harówy, aby zarobić na najnowsze dodatki? FiveLife może być dla Was idealną alternatywą! 

FiveLife.pl - Pierwszy polski serwer RPG w świecie GTA V

SA:MP czy MTA to legendarne i lubiane po dziś dzień tryby multiplayer do GTA San Andreas. Od czasu tych dwóch projektów nie było niczego, co pozwoliłoby fanom GTA na oderwanie się od GTA Online i zabawę w innym, otwartym multiplayerze z nieograniczonymi możliwościami. 

 

To na szczęście powoli się zmienia. Mamy zaszczyt zaprosić Was na serwer - FiveLife!

 

Nie ma sensu kopiować wszystkiego z naszego forum. Kliknijcie więc TUTAJ i poznajcie opis oraz atrakcje, jakie oferuje wspomniany serwer.

 

Miłej gry! :)

r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Warfikus dodano: 15.01.2019, 20:57
Brak Oppressorów czy BST ciężko nazwać GTA, lepsza sprawdzona i niezawodna formuła rozgrywki wprost od R* <3
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
x-KING do Warfikus dodano: 15.01.2019, 22:26
HAHAHAHAHA :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.153.***.***]
Kaktis dodano: 15.01.2019, 20:25
Pogralem swojego czasu troche na servie, ale niestety odpadlem. Zbyt hardkorowa rozrywka, zarobki i ceny to lekki kosmos i pogoda dla no-lifow, a monotonne, grindowe prace nie pomagaja. Ale moze komus to sie spodoba, zycze powodzenia mimo wszystko.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
sabaru do Kaktis dodano: 16.01.2019, 12:25
Dzisiejsze gry tego typu głównie się właśnie na tym opierają. Żeby cokolwiek kupić trzeba długo grindować. Mnie to zniechęca do grania i odpadam już zazwyczaj po miesiącu grania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.176.***.***]
Kaktis do sabaru dodano: 18.01.2019, 20:34
No niestety, dla mnie to troche smutne ze w grze o potencjale tak ogromnym jak GTA V tworcy ograniczaja sie do najprostszego grindu i prac rodem z tanich gierek MMO powtalych 1-2 dwie dekady temu, mamy 2019 rok i troche mogli by sie bardziej postarac nad gameplayem. Ale widocznie to nadal jest popularne, ich projekt ich wola
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.143.***.***]
Cerber dodano: 20.01.2019, 07:18
"Nowo powstały"? Projekt ma już ze 2 lata, a sam serwer wystartował rok temu... Wczoraj była rocznica.
Niektórzy już mają kosmiczne majątki, najlepsze auta, wysokie lvle itd.
Dlaczego wprowadzacie graczy w błąd?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Cerber dodano: 20.01.2019, 12:19
Też mnie to zdziwiło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Proklin do Cerber dodano: 20.01.2019, 13:59
Wczoraj była rocznica pierwszego startu serwera, jeszcze na platformie GTMP. Ten mod okazał się nie mieć przyszłości, więc serwer został przepisany na nowo i musiał zostać czasowo zamknięty. Serwer w wersji RAGE owszem chodził już jakiś czas, jednak nie był w żaden sposób promowany z racji na ciągle trwające prace nad skryptami (grali tam głównie fani projektu) i dopiero teraz nastał moment, w którym uznaliśmy, że warto przedstawić go światu. Co za tym idzie, dopiero teraz społeczność zaczyna żyć i się rozrastać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.123.***.***]
Sunix dodano: 20.01.2019, 15:12
Nudy. Poza grindem i zbieraniem pieniążków na autka nic tam nie ma.
Na niektórych pracach są lagi, ludzie się teleportują a admini wyrzucają za to z serwera albo zabierają prawo jazdy. Niech wpierw naprawią serwer.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.176.***.***]
Kaktis dodano: 20.01.2019, 20:37
Bullshit i klamanie w zywe oczy. Reklamowalisice sie nie raz, glownie za pomoca YT, teraz tylko robice to na wieksza skale. Server mial momentami ponad 60 graczy online, to ze sie to nie utrzymało to inna sprawa. Wprowadzacie graczy w bład na własną korzyść i to nie pierwszy raz. Gdybyście opanowali do takiego stopnia skrypty jaki macie poziom lania wody to z tego servera mógł by być teraz setki razy wiekszy projekt.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Kaktis dodano: 21.01.2019, 14:43
Jak to się mówi: Nie ważne co mówią, ważne żeby mówili.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
Majek do omosquito dodano: 21.01.2019, 22:39
Tak mówisz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 55
omosquito do Majek dodano: 21.01.2019, 22:50
No tak te mądre głowy od marketingu twierdzą . Ale jak spojrze na ilość wyświetleń tego newsa to coš w tym jest.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 5
veins dodano: 26.01.2019, 23:57
Dostałem dziś bana za rzekome komentarze pod tym newsem. Ban na serwerze i na forum, czyli nawet apelacji nie mogę napisać.
Ponad 500h na serwerze, byłem tam moderatorem przez kilka miesięcy, posiadałem jeden z największych majatków........ Teraz sobie ktoś to przytuli :)
Czy ktoś tutaj widzi w jakimkolwiek komentarzu powód do PERMA BANA?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.123.***.***]
Sunix do veins dodano: 27.01.2019, 00:38
Jakie bylo dokladne uzasadnienie? Slyszalem ze zle znosza krytyke ale zeby od razu banowac? Chore!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
Bartix do Sunix dodano: 28.01.2019, 19:46
Ban na serverze, nie wnikam za co, nie podano powodu ani żadnego info. Tak administracja zalatwia niewygodne opinie, kogos bardzo mocno zabolala krytyka, wstyd i patologia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.182.***.***]
Marcin dodano: 06.02.2019, 12:56
Serwer powstał, jednak bez żadnego scenariusza i pomysłu. Jest bo jest. Wróżę, że zostanie zamknięty i zapomniany w krótkim czasie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.210.***.***]
Blip dodano: 07.02.2019, 12:03
Ten serwer to takie pseudo-GTA wykastrowane ze wszystkiego co w tej grze jest kwintesencją. Mało zawartości. Nudna rozgrywka. Na czacie to co się dzieje to komedia . Los Santos wyludnione, brak NPC, ruchu ulicznego.
Odnoszę wrażenie, że grają tam ci, którzy nie radzą sobie w GTA Online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.182.***.***]
Marcin dodano: 06.02.2019, 12:55
Serwer prowadzony przez grupę dzieciaków. Zero przyszłości, zasad i pomysłów na rozwój. Rozgrywka opiera się na "zarób, kup furę, odpicuj, sprzedaj" i tak w kółko. Żadnej sensownej rozgrywki Role Play jak kiedyś na odpicowanych The Godfather'ach w GTA SA. Na czacie globalnym śmiechy hihy, ogłoszenia kupna sprzedaży dóbr, poruszane prywatne tematy. Zasady nie obowiązują. Gra In Character nie istnieje. Nie miałem okazji spotkać się z żadną sensowną akcją Role Play. Zatrzymanie przez funkcjonariusza przeprowadzone w stylu "jechałeś pod prond, mandat". Ambicja i potencjał jest, jednak przysypany wielkim gradem gówna i tandety sprezentowanej przez dzieciarnię dopuszczoną do zarządzania. Przykry widok. Nie tak wyobrażałem sobie przyszłość RP w nowych odsłonach GTA, kiedy rozkręcałem swój biznes po otwarciu słynnego Harvest Role Play. Tam gra opierała się na rozwijaniu postaci a nie dążeniu do zarobienia kasy wziętej z nieba. Nie ma nawet najmniejszego przejawu działania gospodarki rynkowej. Pieniądze biorą się znikąd.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.231.***.***]
ELdor do Marcin dodano: 06.02.2019, 20:12
Jakbyś był na tyle ogarnięty, to byś przeczytał iż to serwer RPG, a nie RP.
Pozdrawiam, używamy oczu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.148.***.***]
Bartix do ELdor dodano: 22.02.2019, 10:31
Nawet RPG może mieć wiekszy potencjał niż po prostu grindowanie majątku dla szpanu. Nie oczekuje RP od servera ktory jest RPG, ale bardziej ambitne podejscie niż rozrywka oparta na :"zbieraj XXX godzin na fure i szpanuj ja na dzielni" to chyba nie jest takie hardkore RP nie? a tu tak niestety wyglada, poza zbieraniem na kolejny kawalek pikseli nie ma żadnego funy i celu w grze. Bieda po prostu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]