Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Gdy pada deszcz, ludzie na ulicy zakrywają głowę teczkami.

Najnowsze informacje

239VKonkurs - wygraj T-Shirt Rockstar Games! News | PC PS4 PS3 X360 XOne PS4 Pro Xbox One X | 17.11.2018 00:00 przez Crrooss

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. oryginalna koszulka Rockstar Games! Co musicie zrobić, aby ją wygrać? O tym w rozwinięciu!

Konkurs - wygraj T-Shirt Rockstar Games!

Konkurs!

Z okazji premiery Red Dead Redemption II ogłaszamy nowy konkurs, w którym do wygrania jest oryginalna szara koszulka prosto od Rockstar Games z logo studia. 

Aby o nią zawalczyć musicie napisać blog w naszym serwisie na temat:

"Pomył na zmiany, nowości i ulepszenia w kolejnych grach Rockstara - GTA i Red Dead"

W skrócie - jakich nowości, innowacji, pomysłów na kolejne gry oczekujecie od studia? Możecie wzorować się na tym co posiadają inne produkcje lub być kreatywnym i wymyślić coś zupełnie innego. Jak rozwój technologii wpłynie na to co będzie elementem kolejnych gier? Wygra najciekawszy tekst wybrany przez redakcję.

Instrukcja dodawania bloga

  • Teksty dodajemy przez sekcję Mój profil -> Blogi -> Dodaj notkę 
  • Po napisaniu tekstu kliknij "Dodaj" na samym dole strony
  • W sekcji Mój profil -> Blogi, wejdź w zakładkę "Kopie robocze"
  • Zaznacz notkę, którą chcesz opublikować, po czym kliknij - "Opublikuj zaznaczone"

Dopiero teraz Twój tekst będzie widoczny dla wszystkich i weźmie udział w konkursie


PORADNIK DOTYCZĄCY DODAWANIA BLOGÓW


Kilka dodatkowych informacji

  • Tekst musi być autorski, plagiat to eliminacja z udziału w konkursie
  • Minimalna długość tekstu to 400 słów
  • O wyborze zwycięzcy decydować będzie również poprawność tekstu pod względem stylistycznym, ortograficznym
  • Pod uwagę brana będzie również czytelność tekstu - a więc m.in podział na akapity, brak typowej "ściany tekstu" czy dodatkowe grafiki, obrazki, materiały video
  • Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy od strony technicznej z dodaniem bloga lub mimo poradnika nadal nie wiecie co i jak, piszcie śmiało - pomożemy :)
  • Zwiększ swoje szanse i skorzystaj z languagetool.org przed publikacją tekstu!
  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowe vlepki (naklejki) GTASite (po publikacji bloga prosimy o wysłanie danych do wysyłki na , w temacie wiadomości podajcie swój nick)

Konkurs potrwa od dziś do końca miesiąca - 30 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone na początku grudnia.

r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 54
omosquito dodano: 15.11.2018, 18:10
Wyczuwam powrót Hogera na główną :) Ewentualnie tą gadułę Kinga fantazja poniesie. Znając go to w nagłówku znajdziemy "Wyrzucić Deluxo!" XD
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.11.2018, 18:14
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do omosquito dodano: 15.11.2018, 19:23
Wnioskowałeś o tą koszulkę to ja coś czuję że jednak to Ty grubo polecisz z blogiem,wprawę masz,obie gry również więc wiesz co i jak :) Już nie pisząc o Crroossie bo on również ogarnia dobrze blogi,King ma u mnie jeśli chodzi o doświadczenie z Waszej trójki,trzecie miejsce ale wygrywa w trzeźwym i niefanowskim spojrzeniem na gry.Tu ma nad Wami przewagę,ale kto by nie wygrał to i tak już teraz mogę pogratulować zwycięzcy za chęci,odwagę i czas poświęcony :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Edek503 dodano: 15.11.2018, 19:25
Crososososos nie może brać udziału w konkursie. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Edek503 dodano: 15.11.2018, 19:41
Ja nadal liczę na powrót Hogera :) Dawno nie zaglądał. A może że pojawi się jakiś niespodziewany czarny koń? Pożyjemy zobaczymy. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Edek503 dodano: 15.11.2018, 20:36
Ohh, dziękuję ci Edku.
Już myślałem, że wszyscy mają mnie za wariata :D
Nie dla mnie takie zabawy, nawet nigdy nie wchodzę w takie posty, ale skoro zauważyłem wzmiankę o sobie, to doczytałem ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.11.2018, 20:36
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek dodano: 15.11.2018, 21:51
To jak Crrooss nie może oraz King mówi stanowcze "zastanowie się" hehehe :) to z teraźniejszych blogowiczów mamy Omo oraz Hogera,czarny koń o którym napisał Omo również będzie przeze mnie mile widziany i może zostałby na dłużej i coś czasem napisał.Ja jak już nie raz wspominałem,lubię czytać publikowane tu materiały :)

King wariatem mając swoje odmienne zdanie nie możesz być i do tego używasz argumentów broniąc swoich tez,zamiast "nie bo nie".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do Edek503 dodano: 15.11.2018, 22:43
Proste zadanie, do wygrania koszulka o wartości ponad 100zł i to jeszcze przysłana prosto z NY, a nie z europejskiej dystrybucji, a Ci zganiają jeden na drugiego, zamiast siąść 30min przed kompem i coś naskrobać... ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Edek503 dodano: 15.11.2018, 22:44
Na FB widzę już czarnego konia :) Czyli jednak będzie fajna zabawa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do omosquito dodano: 17.11.2018, 20:35
No to widzę, że czarny koń nie zawiódł :) Trzeba się teraz będzie napocić :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
PiterusX do omosquito dodano: 17.11.2018, 22:53
Brzmi w stylu hold my beer ;d
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do PiterusX dodano: 18.11.2018, 01:37
Ok poszło. Jakem umiał takem napisał :) Wiadomo, mogłem lepiej, jednak stwierdziłem, że bez przesady. To tylko konkurs. Albo wygram, albo nie. Powodzenia Piter i czekajmy na następnych :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]