Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Ogrodnicy dbają o to by pole golfowe było zawsze w idealnym stanie.

Najnowsze informacje

292VPS4 z ekskluzywną zawartością 30 dni wcześniej! News | | 27.09.2018 15:47 przez Majek

Firma Sony podzieliła się kilkoma ciekawymi faktami, z których wynika, że posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają ekskluzywne dodatki do RDR II aż 30 dni wcześniej! W rozwinięciu newsa znajdziecie też informacje o RD Online oraz o tym ile GB będziemy potrzebować, aby pobrać najnowsze dzieło Rockstara (zdradzimy już tutaj, że całkiem sporo).

PS4 z ekskluzywną zawartością 30 dni wcześniej!

Sony zaprezentowało pudełko, które trafi do sklepów wraz z konsolą PlayStation 4 Pro i kopią Red Dead Redemption II.

Na odwrocie możemy zobaczyć znaczek ''PlayStation Exclusive - Play select online content first on PS4". Nie wiemy czym będzie ten tajemniczy kontent, ale wiemy, że posiadacze konsoli od Microsoftu będą musieli na niego zaczekać dodatkowych 30 dni. 

Na pudełku znajdziemy też informacje, że na jednej sesji w Red Dead Online znajdziemy od 2 do 32 graczy, a sama gra będzie ważyć... 105 GB! Dla porównania - obecnie GTA V na PC (wersja Steam) zajmuje 79,8 GB na dysku.

 

Na koniec dodamy, że nie są to potwierdzone przez R* informacje. Pochodzą one bezpośrednio od firmy Sony. 

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 27.09.2018, 17:34
Osobiście takie zagrywki nazwałbym jednym słowem "ku....wo" ale pewnie posiadacze PS 4 Pro zaraz mnie zjadą.Takie zagrania z tak prestiżowej firmy jaką jest R* w moich oczach nie wygląda to ładnie.Nie jestem posiadaczem żadnej z nowych konsol ale podział na lepszych i lepsiejszych wygląda tu bardzo nieładnie i to nawet już w samych posiadanych konsolach.Gra która nie jest dedykowana wyłącznie na jeden sprzęt,a na wszystkie nowe generacje powinna wyjść w tym samym czasie i jedynie porobić paczki typu konsola+gra+drugi pad itp. itd. ale nie coś takiego że promuje się tylko jedną konsole.Podział na konsole vs. PC już zrobili i teraz jeszcze walka Sony vs. Microsoft przez grę która i tak będzie na obu sprzętach.Już widzę te wykresy jaka to konsola od Sony jest świetna bo się lepiej sprzedała niż X.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 dodano: 27.09.2018, 18:08
Zwykłe zagranie biznesowe. Przy dodatkach do GTA IV to posiadacze PS musieli czekać i to kilka lat, a nie 30 dni. ;)

Zresztą... nie jest to nic nowego w świecie gier. W takich FIFAch przez wiele lat było tak, że "legendy" były wydawane tylko na Xboxa. Dopiero od 2 lat są "ikony" dostępne na obydwie konsole.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek dodano: 27.09.2018, 18:22
Tylko pytanie czy takie dodatki do GTA IV były ogłoszone tego samego dnia na wszystkie platformy? Jednak jest różnicą coś czego nie ma i jest w trakcie prac i się na to czeka długo,a co innego gdy ogłasza się premierę gry na obie konsole po czym okazuje się że jedna miesiąc przed premierą dostaje bonus.Ludzie którzy zarabiają na YT pokazując jak grać to wiadomo co kupią,a jednak 30 dni mieć coś szybciej i być tym pierwszym który wszystko odkryje robi w tej materii wielką różnicę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.100.***.***]
RockFan do Majek dodano: 27.09.2018, 18:33
Wtedy ogólnie GTA IV było całe powiązane z GFWL (Games For Windows Live).
Wracając do samego zagrania Sony & R*, takie zagranie akurat mi się podba.

Pewnie z 2 lata później RDR2 wyjdzie na PC, a jak nie wyjdzie to nikła szkoda ponieważ tak samo było z GTA V. Człowiek z PS przenosi postać od 0 robioną z ~530lv, dzieciaki zerkają że ktoś ma taki lv, zazdrosne sobie na chetach robili lv.

Cheterzy zniszczyli całe GTAO na PC i jeśli RDR2 pojawi się na PC mam nadzieje że z porzadnymi zabezpieczeniami oraz częstymi aktualizacjami zabezpieczeń, ewentualnie jakaś drobna opłata za gre online.

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Edek503 dodano: 27.09.2018, 20:00
Ja bym już takiej przyzwoitości nie wymagał, przez ostatnie lata pokazali swój prestiż zarządzając GTA ONLINE, np gdy to do wyścigów wstawili reklamy sharków, no ludzie, szanujmy się :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do x-KING dodano: 27.09.2018, 20:23
Wiem że to co robią to już dawno przestało być smaczne ale jeżeli kupiłbym nowego "X"-a z myślą o RDR to czytając taki wpis poczułbym się mówiąc grzecznie jak osoba spoliczkowana.Wszędzie były informacje że gra ma swoją premierę danego dnia na nowe konsole,a nie że można grę otrzymać 30 dni wcześniej jeżeli wybierze się sprzęt od Sony.
Od firmy która praktycznie nie ma sobie równych oczekiwałem większej klasy,a tu zachowanie jak w szkole:daj mi lizaka to będę Cię bardziej lubił niż Wojtka (imię użyte tylko w celach porównawczych,nic do niego nie mam).
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do Edek503 dodano: 27.09.2018, 21:13
Dla mnie to mała strata. To tylko zawartość do Online. Poza tym w naszym kraju chyba i tak króluje PS4, więc niewiele powinno być poszkodowanych.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dawid13u do Crrooss dodano: 27.09.2018, 21:34
Sam kupiłem niedawno X One X nie tylko dla tej jednej gry... I jakoś nie mam z tym problemu bo tak jak mówisz, to tylko zawartość dla Online. A jeśli ktoś nie gra całe dnie to dla takiej osoby ogranie singla to właśnie około miesiąc gry. A w Online nigdy nie będzie sprawiedliwości bo zawsze znajdą się jacyś cheaterzy albo coś w tym stylu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Officer Mniam do Crrooss dodano: 27.09.2018, 22:21
Crrooss niby tak, niby jest mniej graczy na xone w Polsce, ale widzisz tak jak napisał Edek w tym momencie czuję się troche spolickzowany przez R* jako gracz z xboxa. Niby mi to rybka bo płakać nie bedę, ale takie zagrywki jednej czy drugiej strony to kolejne dzielenie graczy na lepszych i gorszych. Tak jak wydawanie gry na konsole a na pc już nie. Jest to po prostu nie fair w stosunku do pewnej puli graczy.
Jakies dodatki typu fabularne dlc do singla ok, można to zrozumieć ale zwykłe dlc które nie wymagają bóg wie ile pracy z obsuwą 30dni ;) no jest to troche głupie. Tak czy inaczej czekam jak dziecko na prezenty w święta :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
LukiGK1 dodano: 29.09.2018, 18:29
A ja bym się bardziej przyczepił do tego, że Sony robi podział między graczami ich konsoli. Wczoraj przeczytałem, że nowy PROsiak, który wyjdzie w pakiecie z RDR2 ma lepszą wersję i będzie znacznie ciszej działał niż ten, który wychodził ponad dwa lata temu. Już teraz gracze Play Station są podzieleni na tych, którzy mają podstawkę, na tych, którzy mają Slima, a teraz jeszcze na tych, którzy będą mieli dwie różne wersje PS4 PRO. Niby ta sama generacja konsol, a gracz grający na podstawce jest daleko w tyle za tym, który kupi PROsiaka za miesiąc. Patrząc na takie zagrywki nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejną generację konsol, która mam nadzieję wyjdzie w najlepszym dla growego rynku momencie. Żeby potem nie było znowu co pół roku wydawania lepszych wersji PS5.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do LukiGK1 dodano: 29.09.2018, 22:43
Przecież to nic nowego. Każda konsola, czy to PS3 czy X360 czy PS4 otrzymywała z czasem kolejne edycje, różniące się właśnie głośnością pracy, wielkością czy delikatną zmianą designu. W tym przypadku jest podobnie, nic co by wpływało bezpośrednio na wydajność sprzętu w grach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
Karo do LukiGK1 dodano: 30.09.2018, 11:11
"Ktoś przetestował zużycie energii i poziom hałasu w CUH72XX i jest bardzo dobra wiadomość (odnośnie hałasu, ponieważ zużycie energii jest mniej więcej takie samo). Według niego model 72XX jest dwa razy cichszy (3 decybele mniej) niż 70XX pod maksymalnym obciążeniem (160-170W)." Źródło: planetagracza.pl

Test CUH72XX:
youtu.be/go7KSJEMDIc
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Karo dodano: 30.09.2018, 12:38
To niech nową, cichszą wersje wypuszczą jako PS4 Pro S i po problemie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
Karo do Majek dodano: 30.09.2018, 14:37
Mi na szczęście po drugiej wymianie udało się trafić cichy model CUH-7116b, bo pierwszy to był problem o jakim jest wiele tematów w sieci, teraz poczeka się na RDR2 pogra trochę, w między czasie popatrzy się na opinie na temat CUH-72XX, czy jest lepsza czy gorsza od CUH-71XX i złoży się najwyżej reklamacje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[192.42.***.***]
RDR2_not_for_PC dodano: 30.09.2018, 18:30
Na innym portalu ktoś dobrze zobaczył że jeśli gra pojawi się na PC to konie bedą miały 5 metrów i zaraz pewnie bedą miały rakiety wyskakujące z nosa plus miny zbliżeniowe wypadające z d... takie westernowe gta na PC i taka będzie gra ćwo ka mi komputerowymi...

3-5 lat to optymalnie na pojawienie się na PC z obowiązkową miesięczną opłata za gre w trybie RDR Online
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.175.***.***]
RDR2_not_for_PC dodano: 30.09.2018, 14:59
moje ps4 czeka na RDR2 i jest cichutkie nie to co PC przy okazji PC

https://www.wykop(...)Q2xr.jpg

To dla Pecetowych oszustów co z gta5 zrobili hakerski syf.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
LukiGK1 do RDR2_not_for_PC dodano: 30.09.2018, 15:49
Dokładnie. A potem się dziwią dlaczego R* wydaje swoje nowe tytuły tylko na konsole. Jak dostaną RDRa2 za rok to powinni się cieszyć, że tak prędko...
W tym czasie konsolowcy porządnie już ograją ten tytuł. ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Konsklowe fanboje to podludzie do LukiGK1 dodano: 30.09.2018, 19:09
Takich niedorozwojow umyslowych dawno nie widzialem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Officer Mniam do Konsklowe fanboje to podludzie dodano: 30.09.2018, 19:25
Oho nadciąga gównoburza pc vs konsola :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.102.***.***]
fanboj do Officer Mniam dodano: 30.09.2018, 20:06
tylko PC Station 360! je*** konsole i PCty!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Wenon do Officer Mniam dodano: 30.09.2018, 20:09
Tu raczej chodzi o zachowanie tych fajbojow konsolowych niż burze co jest lepsze. Każdy gra na czym lubi a obrażanie grupy graczy tylko dlatego, że matka im kupiła konsole zamiast w dupę na wychowanie dać jest po prostu dziecinne.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 30.09.2018, 20:12
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Officer Mniam do Wenon dodano: 30.09.2018, 21:33
Ale czekaj, ten "fajboj " to ewidętny trol a wy mu ulegacie. Poza tym z tego co widze "Konsklowe fanboje to podludzie" wcale lepszy nie jest. A z twojego komentarza wynika ze masz konsole tzn że matką ci ja kupiła... no Poziom podobny do 2 pierwszych komentarzy...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Wenon do Officer Mniam dodano: 30.09.2018, 21:37
W słowie fanboj cudzysłów niepotrzebny, czym jest trol jak nie jakiś gimbus, a tacy konsole dostają od rodziców, więc porównanie poziomów tu zupełnie nie na miejscu, próbowałeś zabłysnąć? Ja tylko napisałem, że jego zachowanie jest dziecinne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Wenon dodano: 30.09.2018, 22:14
Ludzie, grajcie sobie na czym chcecie. Mi tam tylko szkoda, że nie lubię grac na padzie a będę musiał sobie kupić konsolę, żeby ograć RDR. A wojenki Konsola/PC to tylko tworzą ludzie, których nie stać na jedno i drugie lub najzwyczajniej w świecie z ich IQ jest coś nie w porządku. Jeden lubi to, inny tamto. Głęboko w pupie mam czy mój kumpel gra na PC na PS4 czy też X-One. Niech se robi co chce, jego życie, jego sprawa. Wódki tak czy siak się z nim napić mogę a czy przy okazji w przykładową FIFĘ gram z nim na konsoli czy PC to mam to tam gdzie już pisałem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
Tommygun2 dodano: 15.10.2018, 17:51
Jeśli są to dodatki takie jak 5% szybszy koń, albo jakiś gównorewolwer, to już wolałbym żeby nie robili takich "specjalnych ofert" bo to śmiech na sali
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]