Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Produkcja GTA V kosztowała ~200 milionów euro.

Najnowsze informacje

337VBiegacz (Remix) i promocje w GTA Online News | PC PS4 XOne | 18.09.2018 18:13 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Biegacz (Remix) i promocje w GTA Online

Kolejny tydzień nie wnosi do GTA Online nic ponad nowy tryb adwersarza oraz promocje i parę dodatkowych malowań ulubionych pojazdów. Pełna lista bonusów w rozwinięciu. 

 

 

 

 

 

Biegacz (Remix)

Odświeżony tryb adwersarza, który jest wzorowany na futbolu amerykańskim. Gracz w małym kompakcie Panto musi dotrzeć do strefy punktowej będąc ściganym przez resztę graczy w potężnych Tezeractach. 

Do 1 października za 7 nowych akcji Biegacz (Remix) otrzymacie premię podwójnych RP I $GTA. 

Nowe malowania

Zaloguj się w tygodniu do 24 września aby odblokować nowe malowania dla Menacera oraz Opressora Mk II.

 

Bonusy

Do 24 września obowiązuje:

  • Podwójny przyrost popularności klubu za graczy tańczących na parkiecie
  • 25% premii do szybkości produkcji w magazynie klubu nocnego i wytwórniach z Motocyklistów

Promocje na pojazdy

  • Declasse Scramjet – zniżka 30%
  • Buckingham Akula – zniżka 40%
  • TM-02 Khanjali – zniżka 40%
  • Kabiny MCO – zniżka 40%
  • Mammoth Avenger – zniżka 40%
  • Pickup HVY Insurgent – zniżka 40%
  • Pegassi Zentorno – zniżka 40%
  • Pegassi Tempesta – zniżka 40%
  • Opancerzona Karin Kuruma – zniżka 40%
  • Ubermacht Sentinel Classic – zniżka 30%

 

Zniżki na nieruchomości

  • Bazy – zniżka 30%
  • Hangary – zniżka 30%
  • Bunkry – zniżka 30%
  • Magazyny specjalnych ładunków – zniżka 40%
  • Wytwórnie klubu motocyklowego – zniżka 40%
r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 54
omosquito dodano: 18.09.2018, 19:59
https://m.youtube.com/watch?v=9_z9qGW07Wo
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Gulek dodano: 19.09.2018, 09:27
Nowy tryb adwersarza fatalny. Myślałem, że po tak słabym kolos vs bestia będzie jednak coś lepszego a tutaj tragedia. Zagrałem dwa razy w to i dwa razy nie ukończyłem bo ludzie wychodzili i tryb zakończył się przedwcześnie. Ostatnim dobrym trybem była według mnie Norma powietrzna. Na siłę dodają nowe tryby adwersarza, lepiej jak by zaprzestali np. na 2 miesiące i bonusowali stare tryby, bo część z nich jest naprawdę świetna jak np. linia śmierci. Z chęcią pograł bym w stare tryby X2 bo jako, że nie są premiowane to nikt w nie nie gra niestety. Nowy tryb według mnie 3/10.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Gulek dodano: 19.09.2018, 12:06
A to ci niespodzianka :D

Z starszych trybów polecam mentalność oblężenia 2 z znajomymi przy wyłączonych znacznikach, najlepiej w 3-4 osoby, naprawdę fajny klimacik potrafi się zrobić, niczym w thrillerze :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do Gulek dodano: 19.09.2018, 12:19
Niestety, zrobili z gry taką Modę na Sukces. Zawartość typowo wrzucana na siłę. Lepiej by przeszli np na comiesięczne aktualizacje, ale obszerniejsze. Tak czy inaczej zaraz RDR 2, więc ciekawe jak wpłynie to na GTA Online.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Saladyn21 dodano: 19.09.2018, 22:58
Zamiast wrzucać na siłę nowe adwersarze, samochody itp lepiej zmieniliby trochę mechanikę gry. Mianowicie stworzyli wielką mapę którą chyba każdy zwiedził już setki razy. Mogliby zamiast dodawania do swobodnej sesji kolejnego samochodu lub latającego motoru zmienić trochę wygląd miasta i dodać zombie. Byłoby to jakieś urozmaicenie i coś co trzymało by nas w sesji bo obecnie powiedzmy sobie szczerze nie odnajduje radości w tym że zabija mnie jakiś 12 latek na latającym motorze bez kół... zresztą gdy zabijał mnie 12 na latającym motorze z kołami też się dobrze nie bawiłem.
+ -3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Saladyn21 dodano: 20.09.2018, 01:57
Dodać zombie ? To chyba kpisz...To niech lepiej dalej prowadzą swoją politykę, przynajmniej większość jest neutralna. Uświadomiłeś mi, że może być jednak gorzej :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Gulek do Saladyn21 dodano: 20.09.2018, 11:03
Ha z tym Zombie to dobre hahaha:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Saladyn21 do x-KING dodano: 20.09.2018, 15:34
Niech zostawią ten zwykły tryb też, ale powiedzmy sobie szczerzę nowa mapka by się przydała, a skoro nie chce im się dodawać czegoś nowego to niech zmodyfikują starą mapę. Kto będzie chciał będzie pykał sobie w "normalne" gta Online, a inny przejdzie sobie do mapki z zombie. Kogo jeszcze bawi dodatek w którym:
1 Kradniemy coś.
2 Dostarczamy to do jakiegoś naszego budynku.
3 czekamy żeby coś się z tego ukradzionego syfu zrobiło.
4 sprzedajemy to.

Moim zdaniem i tak idą w stronę absurdu, wiec stworzenie jakby oddzielnej gry w grze ma więcej sensu niż kolejny latający motor, czy fabryka czegoś tam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.206.***.***]
Muzil do Saladyn21 dodano: 22.09.2018, 10:36
Zombie w GTAO xDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12