Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Mapa GTA V jest dwukrotnie większa niż prawdziwy Manhattan.

Najnowsze informacje

331VGTA Online z autami do zakupu, które od początku były na ulicach News | PC PS4 XOne | 11.09.2018 16:49 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

GTA Online z autami do zakupu, które od początku były na ulicach

Twórcom najwyraźniej kończą się pomysły na dalsze wspieranie gry. Tym razem otrzymaliśmy aktualizację dodającą możliwość kupna aut, które od 2013 roku są na ulicach i które możemy w każdej chwili ukraść. Oprócz tego liczne bonusy i promocje. 

 

 

 

 

4 stare auta, które możesz kupić

Czy jest sens coś kupować, skoro od 5 lat możesz to ukraść z ulic Los Santos? Być może, jeżeli cierpisz na nadmiar gotówki. W sklepie Southern San Andreas Super Autos pojawiły się 4 stare auta, które doskonale znacie. 

  • Benefactor Serrano - $60,000
  • Karin BeeJay XL - $27,000
  • Fathom FQ 2 - $50,000
  • Emperor Habanero - $42,000

Premia za logowanie

W tym tygodniu za zalogowanie się do gry otrzymacie koszulkę Gefangnis oraz malowanie dla Waszego Avengera. 

 

Premie i bonusy

Przez kolejny tydzień otrzymacie podwójne RP i $GTA za tryb adwersarza Trading Places (Remix). Do tego taki sam bonus za Wojny Handlowe

Właściciele klubów nocnych z lipcowej aktualizacji powinni zwrócić uwagę na premię podwójnego zwiększenia popularności klubu za wykonywanie związanych z tym misji

Jeżeli posiadacie bunkier i wytwórnie broni - zwróćcie uwagę na 25% zwiększenie prędkości produkcji uzbrojenia oraz takie samo zwiększenie prędkości prowadzenia prac badawczych nad modyfikacjami. 

Promocje na nieruchomości

  • Kluby nocne - 25% taniej
  • Modyfikacje klubów nocnych - 25% taniej
  • Bunkry - 40% taniej

 

Promocje na pojazdy

  • Imponte Deluxo – 25% taniej
  • Festival Bus – 30% taniej
  • Pegassi Tezeract – 30% taniej
  • Lampadati Viseris – 30% taniej
  • Canis Kamacho – 30% taniej
  • Ocelot Pariah – 35% taniej
  • Ubermacht SC-1 – 35% taniej
  • Grotti Turismo R – 40% taniej
  • HVY Barrage – 35% taniej

 

Dodatkowo:

  • Ulepszenia broni do poziomu Mk II - 25% taniej
  • Kamizelki - 25% taniej
  • Amunicja - 25% taniej
  • Maski z aktualizacji Po godzinach - 25% taniej
r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 22
Feanorius dodano: 11.09.2018, 17:37
Te auta są tak popularne na drogach że nawet do tej pory nie zauważyłem, że ich nie dało się wcześniej zakupić :)

Według mnie zamiast dodawać do sklepów auta, które od dawna są na drogach Rockstar mógłby pójść w odwrotnym kierunku- zacząć dodawać do AUT NA ULICY auta, które dodał w ostatnich latach do Online. Mocno odświeżyło by to samą grę, gdyby zamiast Banshee na ulicach zaczęły by się pojawiać Ocelot Lynx'y czy też inne Jester Classic'i... Podobnie łatwym w założeniach pomysłem było by dodanie nowych modeli aut policyjnych, dodanie kolejnej gwiazdki pościgów i bycie ściganym przez wojsko (pojazdów wojskowych w grze aktualnie nie brakuje, by ciekawie coś takiego rozwiązać...)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus dodano: 11.09.2018, 21:37
Wymarcie? No cóż raczej to nazwę rewolucją co w najbliższym czasie zawita do Online, pewna osoba odkryła w kodzie gry coś co bije Deppressora Mk. 2 na głowę, sam już tylko zadania dnia robie bo nie mam czasu na Online, a bug który niszczy jakikolwiek balans zbyt zniechęca do gry.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Warfikus dodano: 11.09.2018, 21:39
Cóż, może w końcu pójdziesz po rozum do głowy :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING dodano: 11.09.2018, 17:56
O kur... Przeszli sami siebie. Ciekawe czy kiedyś faktycznie zaczną grę w jakikolwiek sposób " wspierać ", bo liczba bugów może przyprawić o zawrót głowy. Pod tym względem mogą brać przykład z jakże znienawidzonego EA. Oni potrafią naprawiać błędy, mimo że gry wychodzą co rok to nawet starsze edycje są wciąć wspierane, a tu ? GTAO to gra na lata, także tym bardziej tu takie wsparcie powinno być na poziomie, sęk w tym, że go wogle chyba nie ma. To właśnie takie wsparcie przyczyniłoby się do zwiększenia żywotności tytułu, a nie masa absurdalnej zawartości, która wręcz zniechęca pewną część graczy. Powodzenia w RDR2 !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do x-KING dodano: 11.09.2018, 21:03
44dni do RDR II. Byłbym zdziwiony jakby dali coś fajnego.

GTA Online na wymarciu, teraz nadchodzi czas Arthura!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Majek dodano: 11.09.2018, 21:29
Z tego co się orientuje to nie będzie raczej tak, że GTA Online przestanie dostawać content dlatego że wchodzi RDR 2. To są 2 oddzielne tytuły i nie wszystkich interesują "komboje" dlatego zamknięcie GTA Online byloby troche glupie
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Majek dodano: 11.09.2018, 21:32
GTAO na wymarciu jest już od długiego czasu, teraz natomiast znalazł się pretekst by to tłumaczyć.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.09.2018, 21:33
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 11.09.2018, 23:16
Wymiera i to ostro. Sam notuje spadek po lini pochyłej. Pierwszy rok codziennie po 8 godzin. Drugi rok codziennie po 4 godziny. Trzeci rok: raz na tydzień na godzinkę. Ten content do mnie nie przemawia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 11.09.2018, 23:28
Aktualnie u mnie podobnie. Jeśli jednak uda się ustawić jakąś konkretniejszą grupką na grę, to połowa ma problem z dołączeniem, także po chwili prób wszystkim się już odechciewa ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 11.09.2018, 23:29
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 38
Edek503 do x-KING dodano: 11.09.2018, 23:39
Co racja to racja.Więcej czasu się spędza przy ekranach ładowania niż trwa sama rozgrywka.Ile to razy mnie zblokowało na pacyfiku,wszyscy już pod bankiem,a ja dopiero z domu wychodzę.Wszędzie tylko te długie wczytywania,a oni zamiast to usprawnić to dodają kolejne śmieci,a te z tego tygodnia to już absurd i aż dziwne że to zwykłe pojazdy które nie mają bomby atomowej ani karabinów plazmowych w sobie.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Gulek dodano: 12.09.2018, 17:34
Ja się wyłamię i napiszę, że mi obecne GTA Online się podoba. Kiedyś gdy nie było bunkra, importu/exportu i klubów nocnych rzadko grałem na wolnej sesji (nie widziałem w tym sensu) i robiłem tryby adwersarza oraz wyścigi kaskaderskie. Obecnie jest tak, że robię Import/export, dostarczam zasoby do bunkra i promuję klub nocny oraz biorę udział w jakiś bitwach handlowych itp., niestety odsyłając w dal wyścigi kaskaderskie, które niestety zaniechałem bo ciężko mi już je ogarnąć ze względu braku czasu, oraz tryby adwersarzy, które niestety uważam, że są coraz nudniejsze a ostatni tryb nieprawdopodobnie niesprawiedliwy. Tak czy tak GTA musiała iść w takim kierunku aby jeszcze przetrzymać graczy, dodam wręcz, że według mnie i tak update i nowości są za często i czasami gracz ma problem to ogarnąć.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.09.2018, 17:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Gulek dodano: 12.09.2018, 17:51
Wiadomo, każdy woli coś innego, pytanie tylko jak długo sprawiać ci to będzie frajdę ;)
Mi tam osobiście spać się chce jak myślę o takich rzeczach, a adwersarze lubiłem pograć z ekipą, ale te pierwsze, wszystkie nowsze są dla mnie najzwyczajniej w świecie głupie.
No właśnie i co do tego przetrzymywania graczy, wiadomo, że trza było coś wypuszczać by zainteresowanie było, szkoda tylko, że to poszło tak w stronę saints rowa czy grindu. Również się zgodzę że dodatków za dużo, mdli mnie na myśl o wtorku, dużo bardziej wolałbym jakiś konkretniejszy dodatek raz na 3-4 miesiące.

Odnosząc się jednak do twojego pierwszego zdania ja mam całkiem inne podejście. Dla mnie GTAO miało jak najbardziej sens w 2015-2016 roku, później stało to się już bezduszną maszynką do dojenia graczy, tak ja to widzę :P
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 12.09.2018, 17:54
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.235.***.***]
Mati dodano: 12.09.2018, 07:11
Tylko samochody, które ukradniemy na ulicy nie możemy sobie schować do garażu. Taki przykład, bierzemy Habanero, jedziemy do LSC go stuningować bo nam się podoba, potem aby zachować zmiany i sam pojazd chcemy przechować w garażu, a tam przy wjeździe napis, że nie możemy tego zrobić ponieważ jest kradziony. Miałem taką sytuacje już jakiś czas temu bo od dawna tego nie próbowałem, ale jeśli nadal tak jest to w tym kontekście dobrze, że można za grosze je sobie kupić. Jeszcze apropo wymarcia, istnieją gracze, którzy kiedyś grali rzadko, mam dopiero 37 level i wiele rzeczy nie odkryłem. Teraz jest najlepszy moment aby wrócić do Online, mniej ludzi, spora zawartość, a na PS4 działa wszystko płynnie.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Mati dodano: 12.09.2018, 14:23
Co do samochodów to jeśli jego wartość była wyższa niż 100k i można go było kupić w sklepie to faktycznie jest ten komunikat, jednak, gdy samochód był warty grosze i/lub nie było go w sklepie to bez problemu sobie można schować. Co do płynności, to jeśli masz PS4 i uważasz, że 15-30 klatek jest płynne to nie mam pytań. Chyba, że masz PS4 PRO, tam faktycznie da się jeszcze grać. A co do "najlepszego czasu na powrót" to aż oplułem monitor. Ludzi jest teraz Online jakieś 5 razy mniej niż jeszcze rok temu. Wystarczy zobaczyć na steamie w zakładce społeczność ilu jest Online. Jak jest 20 tysięcy to jest dobrze a gra sprzedała się w ponad 90 milionach kopii. No to powiedzmy, że na steamie kupiło jakieś pi razy oko 20 milionów. Daje to jakieś 0,1 procenta aktywnych. Do tego po premierze trybów było kilkanaście, więc każdy zapełniony na maksa, teraz trybów jest tysiące więc dobranie kogoś do gry graniczy z cudem.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.183.***.***]
ASIUSIU do omosquito dodano: 12.09.2018, 16:09
omosquito Grałeś Ty kiedykolwiek na ps4? Na ps4 nigdy, ale to nigdy nie miałem spadków poniżej 30 fpsów. Poza tym, na konsoli nie widać super wielkiej różnicy w płynności pomiędzy 60, a 30 fpsów.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do ASIUSIU dodano: 12.09.2018, 16:20
Nie grałem, napisałem, co zasłyszałem od niejednej osoby więc wziąłem to za pewnik. Skoro na mocnym kompie po najnowszej aktualizacji klatki chrupnęły o jakieś 20% to zakładam, że stało się podobnie na konsoli. Oczywiście mogę się mylić, nie jestem jakąś alfą i omegą wszechwiedzącą ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.09.2018, 16:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do ASIUSIU dodano: 12.09.2018, 16:30
Nie ma spadków poniżej 30 fps ? To co ty robisz, stoisz sam na pustej sesji i nie ruszasz kamerą ? Wystarczy na frame testy popatrzeć, gdy to w pierwszej misji w fabule spadki były do 22-24 klatek, natomiast w online gdy jest chaos, wybuchy to dopiero się zaczyna zabawa. Zresztą skoro nie widzisz specjalnej różnicy pomiędzy 30 a 60, to ciężko żebyś zauważył pomiędzy 20 a 30 lmao, chyba by musiały spaść z tych 30 do 10, no to wtedy może byś zauważył. Oczywiście nie każdy ma wrażliwe oko, nie każdy widzi tak spadki klatek, nie każdy zwraca na to uwagę, to wszystko zrozumiałe, no ale nie pisz przynajmniej takich głupot ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 12.09.2018, 16:32
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
FutureShock do x-KING dodano: 13.09.2018, 10:43
Dokładnie, są spadki na PS4 i XO w Online, w szczególności jak gracze robią rozwałkę na ulicach. Liczyłem że Rockstar wyda aktualizacje na Pro i XOX, ale się przeliczyłem. Zresztą, teraz jest tyle świetnych gier że nie ma czasu na GTA Online, w końcu ileż można w to grać. Mapę i aktywności to już człowiek zna na pamięć po tych 5 latach.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do FutureShock dodano: 13.09.2018, 18:56
Ja tam dalej bym grał sporo, gdyby to jeszcze jakoś działało i wciąż GTA przypominało ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]