Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Amanda - żona Michaela, może być znaleziona na HushSmush - strona do "randkowania".

Najnowsze informacje

256VTerenowy Freeclawler w GTA Online News | PC PS4 XOne | 04.09.2018 19:23 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Terenowy Freeclawler w GTA Online

Kolejna okazja do powrotu do Los Santos to nowe auto terenowe Freeclawler oraz odświeżony tryb adwersarza Zamiana Miejsc. Oprócz tego za codzienne logowanie się otrzymacie łącznie $1,150,000.

Sprawdźcie też standardowo promocje. 

 

 

 

 

Cannis Freeclawler

Poszukujecie szybkiego auta do podróży po bezdrożach Blaine County? Warto zainteresować się nową terenówką. Freeclawlera znajdziecie w Legendary Motorsports w bardzo sensownej cenie $597,000

Zamiana miejsc - remix

Odświeżony tryb adwersarza. Jako bestia Waszym zadaniem jest wykorzystanie supermocy, w tym tymczasowej niewidzialności i superskoków, w celu pokonania silnie opancerzonego oponenta. Gdy wcielicie się w kolosa, używajcie termowizji, aby zlokalizować bestię, oraz całego dostępnego uzbrojenia. Gra toczy się w dwóch wariantach: Finisz na podium i Przekaż paczkę. W pierwszym - liczy się czas spędzony w charakterze kolosa, a w drugim przeprowadza się szturm do ostatnich sekund.

Do 17 września za tryb Zamiana miejsc (remix) otrzymacie premię RP i $GTA.

 

Bonusy

Właściciele klubów nocnych mogą liczyć na podwójne zarobki. Do 10 września dzienne zarobki przy maksymalnej popularności klubu będą sięgać aż $20,000. Pamiętajcie tylko o regularnym opróżnianiu sejfu. 

Oprócz tego za wygrane Wojny handlowe otrzymacie bonus podwójnego RP i $GTA

 

Kasa na zalogowanie się 

Warto wracać do gry i logować się chociaż raz dziennie. Zagrajcie chociaż raz w GTA Online w tym tygodniu aby otrzymać $250,000. Oprócz tego za każdy kolejny dzień w którym wejdziecie do gry otrzymacie $150,000. Jeżeli zalogujcie się do Online codziennie przez 7 dni otrzymacie łącznie $1,150,000. 

 

Za pierwsze logowanie się otrzymacie oprócz $250,000:

  • T-shirt Paradise
  • Niebieskie malowanie dla Opressora Mk II
  • Niebiesko-zielone malowanie dla Opressora

 

Zniżki na pojazdy

  • Dinka Jester Classic - 30% zniżki
  • Mammoth Patriot Stretch - 30% zniżki (cena cena promocyjna i standardowa)
  • Niestandardowy MTL Pounder - 30% zniżki (cena cena promocyjna i standardowa)
  • Pegassi Oppressor - 40% zniżki (cena cena promocyjna i standardowa)
  • Entity XXR - 30% zniżki
  • X80 Proto - 40% zniżki
  • Mammoth Hydra - 30% zniżki (cena cena promocyjna i standardowa)
  • FH-1 Hunter - 40% zniżki (cena cena promocyjna i standardowa)
  • Ulepszenia Benny’ego - 40% zniżki (koszt ulepszenia pojazdu)
  • Pancerze pojazdów - 30% zniżki

 

Zniżki na nieruchomości

  • Klub nocny i pracownicy magazynu, wyposażenie i ulepszenia ochrony - 30% zniżki
  • Hangary - 40% zniżki
  • Warsztat w hangarze - 40% zniżki
  • Biura prezesa - 50% zniżki
  • Biurowe garaże - 30% zniżki (bez warsztatu)
  • Bunkry - 40% zniżki
  • Siedziby klubu - 50% zniżki
r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 27
x-KING dodano: 04.09.2018, 19:59
Niebieskie malowanie dla Opressora II ? O kurde, to jest powód by jak najszybciej odpalić GTA, adwersarz też prezentuje się genialnie, bestie vs kolosy, wooow ! Normalnie zajawka bez trzymanki, więcej takich smaczków, wincej <3
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.09.2018, 20:00
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 04.09.2018, 20:32
No niestety zajechali tą grę. Czas najwyższy na GTA 6.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 04.09.2018, 20:58
Ale o co ci chodzi ? GTAO przeżywa drugą młodość, ty się ciesz że jest " wspierane " po tylu latach, takie rarytasy dostajesz całkiem za darmo, a ty narzekasz, cebulak yebany...

Swoją drogą, ostatnio odpaliłem BF4 i mimo, że gry te są w niemalże identycznym wieku, jakoś EA udało się nie zepsuć tej części, mimo że wypuścili w między czasie inne, grając ostatnio nie zauważyłem jeszcze jakiś broni laserowych, niewidzialnych kombinezonów czy dużej ilości bugów, może są a ja za mało gram, jednak na pewno nie taką skalę. Zagrawszy koło 20 dm bawiłem się tak samo dobrze jak parę lat temu, taki obrót spraw miałby być w GTAO ? Gdzie tam...
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 04.09.2018, 21:05
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 04.09.2018, 21:43
Bo kwestia jest taka, że BF'a nie aktualizują, tylko wydają nowe gry. A w R* jest inaczej. Wolą dać aktualizacje niż wydać nową grę. Niestety, tak długo jak GTA Online będzie się dobrze sprzedawać, tak długo GTA 6 nie zobaczymy. A że nie muszą nic robić a kasa coraz większa to i mają wywalone, żeby voś nowego wydać. Sam pomyśl. Zaraboasz coraz więcej minimalnym nakładem pracy to chciałoby Ci się robić coś nowego co wymaga sporo roboty? No nie. Siedziałbyś i się obijał. R* wyszedł z tego samego założenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do omosquito dodano: 04.09.2018, 21:52
Nie chciałbyś nowego GTA co dwa lata jak Assasin's czy Battlefield, naprawdę wierz mi nie chciałbyś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 04.09.2018, 21:56
No i to im wychodzi na dobre, lepiej nie aktulizować niż dodawać takie rzeczy, które zresztą przecież też obciążają grę. Tak czy siak łatki wypuszczają, więc o grę w jakimś tam stopniu wciąż dbają. Ja nie mam nic przeciwko temu by iść tą polityką co R, tj gra raz na kilka lat i ją wpierać, ba nawet to preferuję, ale sęk w tym jak oni tą grę wpierają, aktulizują.... Błędy jak były tak są, a zobacz np seria Fify, nawet starsze edycje są cały czas naprawiane, mimo że gra wychodzi co rok, można ?
Sam nie wiem, jednak jakiś tam wizerunek przyzwoitości w oczach graczy chciałbym mieć, przez pryzmat GTAO R bardzo stracił w moich oczach, robiąc z świetnej gangsterki maszynkę do kasy, dlatego też niechętnie się przymierzam do kupna RDR2.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 04.09.2018, 22:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[5.60.***.***]
GrubyKocur dodano: 04.09.2018, 22:05
A można wiedzieć, do kiedy jest zniżka na nieruchomości?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[87.204.***.***]
GłupiePytanie do GrubyKocur dodano: 04.09.2018, 22:18
No nie wiem, może tak jak zawsze...!?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do GrubyKocur dodano: 06.09.2018, 00:46
Do najbliższego wtorku. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.7.***.***]
GrubyKocur do Majek dodano: 08.09.2018, 00:10
Dziena, Majek! Anon GłupiePytanie - nie ma się co unosić, nie nawalam w gta dzień w dzień, chcę tylko wiedzieć kiedy będę miał czas skorzystać z przeceny w nawale codziennych obowiązków, pozdro
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.111.***.***]
OczywistaOczywistość do GrubyKocur dodano: 08.09.2018, 11:37
Co nie zmienia faktu, że od premiery GTA Online wszystkie wydarzenia zawsze trwały od wtorku do wtorku. Nigdy nie zrozumiem osób zadających to samo pytanie tydzień w tydzień.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]