Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli zamoczymy buty, będą one generowały specyficzny dźwięk "człapania", aż do momentu ich wyschnięcia.

Najnowsze informacje

522VDemo RDR II zaprezentowane - są mieszanie uczucia! News | | 03.09.2018 00:46 przez Majek

Na konferencji 2018 GME Conference R* zaprezentował demo ich najnowszego dzieła - RDR II.

Ku zaskoczeniu chyba wszystkich - reakcje na zaprezentowaną pokazówkę były dość... mieszane.

Demo RDR II zaprezentowane - są mieszanie uczucia!

Kilku pracowników GameStop'u miało przyjemność wziąć w ręce pada i cieszyć się grą w Red Dead Redemption II.

Użytkownik Instagrama o nicku undermined_productions opublikował nawet zdjęcie z eventu (widoczne poniżej), ale post zniknął z jego profilu tak szybko, jak się pojawił.

Opis do zdjęcia mówi jednoznacznie, że czekamy na premierę najlepszej gry w dziejach, choć niektórzy mają odmienne zdanie.

Wielu użytkowników Reddita wypowiada się, że demo było nudne i bardziej przypominało symulator chodzenia, aniżeli grę akcji.

"Ten pokaz prawie mnie uśpił.", "Patrzyłem na swój zegarek i czekałem, czekałem, czekałem... ale nic się nie działo! Żadnej akcji!", "Piękna gra, ale w większości widziałem tylko symulator jazdy na koniu.", "Przespałem połowę pokazu." - tego typu komentarzy nie brakuje wśród niezadowolonej części graczy. 

Narzekano też na wolne poruszanie się postaci. Podczas pokazu prawie wcale nie korzystano ze sprintu. 

 

Oczywiście powyższego nie należy traktować na równi z recenzją gry, bo ta z pewnością zepchnie konkurencję w daleki kąt.

Pokaz Rockstara odbywał się na samym końcu eventu. Większość zgromadzonych była już zmęczona oglądaniem innych produkcji, a samo studio skupiało się raczej na pokazaniu piękna świata gry, niż na fabule, strzelaninach czy wybuchach. 

Przypominamy, że premiera Red Dead Redemption II już 26 października!

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 44
Crrooss dodano: 03.09.2018, 10:11
A mnie taka wiadomość cieszy. Widać, że nie poszli śladami GTA Online tworząc jakiś efekciarski western na siłę przepakowany akcją, tylko dążą do przedstawienia klimatu, relacji pomiędzy postaciami, wiernego odzwierciedlenia życia w tamtym okresie. Wiadomo, że nie zabraknie efektownych napadów, takie emocjonujące momenty też będą. Tylko, że proporcję się odwrócą, większość misji/zadań będzie powolna stawiająca na wspomniany klimat, dialogi. Widowiskowych strzelanin, pościgów i napadów będzie z 25%. Podejrzewam jednak, że część osób oczekuje czego innego i stąd rozczarowanie. A gra będzie pewnie przez kilka pierwszych godzin budować atmosferę. Zamiast bić się i strzelać będziemy jeździć na koniu, polować, zbierać surowce dla naszego obozu.
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 03.09.2018, 10:13
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Mangita dodano: 03.09.2018, 23:05
Tak kupiłem z 3-4 z myślą aby wspierać rockstara gdy wyszedł gunruning. A teraz mam inne zdanie o nich i ich polityce. Nawet kilka moich kolegów kupowali sharki by wspierać ich. Mają takie same zdanie teraz o R* co ja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam dodano: 03.09.2018, 10:47
Ale online to online a nie singiel a to róznica. Więc niby jak mieli brać przykład z online?
Ludzie chcą akcji i nic w tym dziwnego nie ma. Osobiscie mnie też by nudziło gdybym patrzył jak postać idzie idzie idzie idzie idzie i zreo akcji. I jestem pewien że i ty byś napisał tu na gtasite to samo ;)
Gra to nie życie. Poza tym Dziki zachód ukazany w grach czy filmach ma się nijak do prawdziwego klimatu z tamtego regionu i okresu.
Jeżeli będzie tak jak napisałeś że większość misji będzie psokojna a tylko nieliczne będą dynamiczne to gra zbierze ostre baty bo ludzie oczekują przygody w grze a nie symulatora życia ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Officer Mniam dodano: 03.09.2018, 10:50
Tak czy siak, czekam :D Giereczka już zamówiona czy będzie nudna czy nie sam klimat tych pustkowi wciągnie mnie na 100%
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do Officer Mniam dodano: 03.09.2018, 11:47
W sumie nie wiemy jak wyglądał dokładnie pokaz. Z tego co wiadomo to był fragment eksploracji świata, więc nic dziwnego, że wiele się nie działo. Teraz większość przyzwyczajona jest do widowiskowych strzelanin, eksplozji. Może celowo chcieli pójść pod prąd i zrobić grę inspirowaną chociażby Zjawą (The Revenant) z 2015? Film zebrał sporo głosów krytyki właśnie za pewne dłużyzny i małe tempo akcji, a jednak okazał się ogromnym sukcesem i zebrał ogromną liczbę nagród.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.111.***.***]
NieTenTego do Crrooss dodano: 03.09.2018, 14:31
Ale nie porównuj filmu do gry, to są dwie różne bajki. Nawet pod względem gatunkowym...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do NieTenTego dodano: 03.09.2018, 15:34
Czy porównuję? Twierdzę jedynie gdzie prawdopodobnie szukali inspiracji tworząc grę. Powolne tempo nie musi być wadą, w tym przypadku sądzę, że będzie to jedna z największych zalet nowej produkcji Rockstara.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Crrooss dodano: 03.09.2018, 23:06
Akurat ten film dziś w TV.Przypadek że tu zostało to użyte? :) Oglądałem ten film i jak bym poszedł na niego do kina to szybko bym salę kinową opuścił,w domu dałem radę ale zupełnie nie tego się spodziewałem.
Co do zbieractwa i polowań aby zapewnić pożywienie dla ekipy to mam nadzieję że będzie to mało uciążliwe i nie będzie przeszkadzało w rozgrywce bo jak co parę minut "zadzwoni" do nas Roman aby iść z nim na kręgle to z fajnego pomysłu zrobi się narzucony schemat który będzie trzeba wykonywać co chwilę.Ciekawe również co się stanie jeżeli tym dużym dzieciom nie przyniesiemy przez dłuższy czas jedzenia?Umrą z głodu? Zastrzelą nas?Ciekawi mnie to i mam nadzieję że ktoś sprawdzi tą opcję :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Edek503 dodano: 04.09.2018, 10:28
Nie, w którymś wywiadzie ( chyba) było powiedziane że od tego czy i jak będziemy dostarczać pożywienie itp Bedzie uzaleznione morale ekipy. Czyli zapewne podczas misji mogą tracić część łupu albo moga nie być przychylni na jakieś decyzje które podejmiemy. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Officer Mniam dodano: 04.09.2018, 19:59
Jeżeli tak to będzie rozwiązane to podoba mi się :) Chętniej będę chodził na polowania w takim razie :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Mangita dodano: 03.09.2018, 03:11
Niech firma upadnie nic już ich nie uratuje. Leslie Benzies ich upuścił, bo już widział , że firma schodzi na psy. U cockstar'a liczy się tylko hajs z sharków. Sharki Sharki Sharki. Tak samo będzie z rdr2. Będziemy kupować złote konie z diamentowymi podkowami za grube miliony w grze. A miesiąc później wyjdzie koń z laserami i dopalaczem.
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus do Mangita dodano: 03.09.2018, 07:30
Kolejny ziemniak, o Leslie usłyszał pierwszy raz zapewne w tedy kiedy pojawiła się informacja o tym, kto to był nie ważne, trzeba powtarzać bezsensowne komentarze i opinie, tak w ogóle to on został wywalony, więc jak coś się nie podoba i rage wziął pewnie stąd że nie radzisz sobie w Online nie mój i forum problem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Mangita dodano: 03.09.2018, 10:48
Kupiłes kiedyś sharka?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Mangita do Officer Mniam dodano: 03.09.2018, 23:06
Tak kupiłem z 3-4 z myślą aby wspierać rockstara gdy wyszedł gunruning. A teraz mam inne zdanie o nich i ich polityce. Nawet kilka moich kolegów kupowali sharki by wspierać ich. Mają takie same zdanie teraz o R* co ja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Mangita dodano: 04.09.2018, 10:24
No to chwila plujesz na r* za szarki bo doją z graczy kase ale sam kupiłeś ich kilka. Czy ty widzisz coś nienormalnego w tym zachowaniu?
To auto elektryczne jest cho we bo niszczy tradycyjne auta spalinowe ale waaalić to kupię jedno czy dwa. Zero logiki. Jęczysz że sharki są złe ale pokazujesz r* że ci to pasuje...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Mangita do Officer Mniam dodano: 04.09.2018, 23:35
No to chwila plujesz na r* za szarki bo doją z graczy kasę, ale sam kupiłeś ich kilka.
Odp:Ups miałem to dokładnie opisać. Kupiłem 3-4 sharki 2 lata temu z dobrą myślą i chciałem ich wspierać za każde dlc. Po dwóch latach zmieniłem zdanie o nich - teraz tylko jęczę ;D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Mangita dodano: 05.09.2018, 08:59
Ale to nic nie zmienia, najpierw nabijasz im kasę a później się czepiasz bo sharki niszcza grę. To jest biznes skoro pokazaliście im że można coś takiego wprowadzać i jest popyt na tego typu usługe to oczywistym jest że w kolejnych grach zrobią to samo. Bo czemu nie? skoro ludzie i tak coś kupią a oni zarobią.
Wspieranie nie ma tu nic do rzeczy bo to nie jest gra f2p gdzie firma nie zarabia na tytule a na mikropłatnościach. I tak za gre dostają ogromną kasę (250zł w dniu premiery albo i lepiej)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do Officer Mniam dodano: 05.09.2018, 13:29
Ja bym nie tyle czepiał się samych Sharków ile tego co za nie dostajemy. Nadal uważam, że tego typu mikrotransakcje są najmniej inwazyjne i nawet obecnie nie można mówić o pay2win. Dużo bardziej rozczarowuje mnie kierunek w którym rozwinięto Online. Latające motocykle, wtórne auta, biznesy z których wszystkie są do siebie podobne. Nie ma głębszych bardziej skomplikowanych mechanik, odczuwalnego progresu w zależności od czasu spędzonego w grze i liczby wykonanych zadań. Czuć, że to jest robione na szybko.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Crrooss dodano: 05.09.2018, 18:36
O pay2win nie, ale o pay2play już bardziej :D
Nie wiedziałem Crross, że ty też tak trzeźwo myślisz, szacuneczek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
TEST do x-KING dodano: 06.09.2018, 01:03
TEST
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
Mangita do x-KING dodano: 06.09.2018, 01:04
O pay2win nie, ale o pay2play już bardziej :D
Odp: Sumie pay2play to najlepsze podsumowanie Gta Online.
Czekam jeszcze na wojskowe frachtowce w Gta Online plus z możliwością lotu.
A zapomniałem musi w nim być orbitalne działko,lasery i hypernapęd
Jak ten z avangersów: https://www.extre(...)x353.jpg
Jak to dodadzą to papa Gta online.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Mangita dodano: 06.09.2018, 02:12
Bardzo dobre podsumowanie panowie. Pay2Play, właśnie wymyśliliście nowe określenie, które jest super adekwatne. Nie można powiedzieć, że GTAO jest Pay2Win bo wygrać może każdy, nawet ten bez kasy. Jednak jak chcesz mieć "głupotki" to albo trzeba grindować setki godzin , albo zapłacić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Mangita dodano: 06.09.2018, 09:13
Jeszcze możliwość teleportacji i będzie sztos :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 06.09.2018, 09:30
Głównie chodzi mi o większość DLC. Powtarzane jest, że są one przecież za darmo, ohh ahh, jacy to oni wspaniałomyślni...Gdzie tam, przecież żeby poobcować z typowym nowym dodatkiem (biznesowym) to trza to normalnie wykupić za wirtualną kasę, a wirtualna kasa skąd jest ? Otóż albo zazwyczaj z grindu, co bądźmy szczerzy nie jest jakieś fascynujące, ba powiedziałbym nawet, że przytaczające dla większości, a nie o to przecież w grach chodzi, by się dobijać po dniu pracy, tracimy więc cenny czas na takie głupoty, a jak wiadomo czas to pieniądz. Drugie wyjście jest takie, że jak nie chcemy marnować czasu, albo po prostu spędzić je w bardziej przyjemny sposób, to trza kupić sharki. Jeśli jest natomiast ktoś bardziej zaradny i posuwa się do glitchy, powtarzam glitchy, nie cheatów, to wielcy obrońcy sprawiedliwości, którzy pewnie są na rencie, albo kiblują kolejny rok zarzuca mu, że w ten sposób pozyskuje gotówkę. Mimo, że sam nie pochwalam takich rozwiązań, generalnie nie toleruję wszelkich oszustw, tak w obecnej sytuacji takie rozwiązania są dla mnie najrozsądniejsze. No więc reasumując, faktycznie dodatki za darmo....Tyle z mojej strony :P
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.09.2018, 09:32
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do x-KING dodano: 06.09.2018, 09:40
Zresztą już pomijając granie " na siłę " wszelkich bonusowanych akcji, głównie adwersarzy, bo one już są tak głupie, że mi się nawet ich testować nie chce. Ostatni tryb akurat przetestowałem, to jest ta gonitwa 2, bo bardzo polubiłem pierwszą wersję, do tej pory wracam z znajomymi pograć, nie patrząc czy jest premia czy nie. Myślałem, że ten nowy będzie równie przyzwoity, że dodali kilka nowych map na ziemi. Okazało się jednak, że ten odświeżony tryb bazuje już na batmobilach, a gonitwa odbywa się na olbrzymich, pustych powierzchniach w powietrzu. No ja nie wiem, ale dla mnie fenomenem tego trybu był właśnie pościg między ulicami, gdzie były znaki, barierki, budynki, ta druga wersja dla mnie najzwyczajniej bez sensu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]