Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Amanda - żona Michaela, może być znaleziona na HushSmush - strona do "randkowania".

Najnowsze informacje

286VHVY Menacer w GTA Online News | PC PS4 XOne | 28.08.2018 21:12 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

HVY Menacer w GTA Online

Dostępny jest kolejny pojazd - HVY Menacer. Jeżeli szukacie dobrego następcy Insurgenta to powinniście zainteresować się nową maszyną w grze. 

 

 

 

 

HVY Menacer

Pojazd ten to ciężki opancerzony SUV. Kupicie go w Warstock Cash&Carry za $1,775,000

Menacera można ulepszyć dodając do niego ciężki karabin maszynowy na dachu oraz dwa karabiny na przednim zderzaku. 

 

Jeżeli zalogujecie się do gry w trwającym tygodniu to otrzymacie dwa bonusowe malowania nowej maszyny. 

Bonusy

Do 3 września przedłużona jest premia $GTA i RP za tryb Gonitwa (Remix) o którym pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. 

 

Zniżki na samochody i modyfikacje

  • Pegassi Reaper – zniżka 30%
  • Cheval Taipan – zniżka 30%
  • Coil Cyclone – zniżka 30%
  • Lampadati Michelli GT – zniżka 30%
  • Overflod Autarch – zniżka 30%
  • Ulepszenia pancerza – zniżka 25%
  • Ulepszenia silnika – zniżka 25%
  • Turbodoładowanie – zniżka 25%
  • Oznaczenia – zniżka 25% (w tym statki powietrzne, samochody i motocykle)
  • Przemalowania – zniżka 25% (w tym statki powietrzne, samochody i motocykle)

 

Zniżki na samoloty

  • Bazy – zniżka 30%
  • Mammoth Thruster – zniżka 30% (cena standardowa i promocyjna)
  • RM-10 Bombushka – zniżka 40% (cena standardowa i promocyjna)
  • P-45 Nokota – zniżka 30% (cena standardowa i promocyjna)

 

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (8) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
sabaru dodano: 29.08.2018, 13:59
Jak się nazywa samochód, który jest na obrazku powyżej?. Ten czerwony.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
Wayne do sabaru dodano: 29.08.2018, 14:02
Jest to Coil Cyclone
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
IchHeisseALBi dodano: 29.08.2018, 21:59
Wybitny post XD!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[212.109.***.***]
Nnnnn dodano: 30.08.2018, 11:25
Jako że w quizie nie mogę dodać komentarza dodam tu.

Entity XF
Nero
jester
Lynx
Ruston
Hotknife
Shotaro
Marshall
Kraken
Bati 801RR
Karuma
Visione

Takich odpowiedzi udzieliłem i dostałem 1 poprawna odpowiedź i 11 niepoprawnych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Nnnnn dodano: 30.08.2018, 11:46
Miałem podobnie. Coś jest nie tak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Feanorius dodano: 30.08.2018, 23:28
Tak z innej beczki: Ograliście już to dlc z klubami? Czy gdybyście mięli teraz inwestować wirtualne dolary w ten biznes, zrobilibyście to, czy nie warto i klub i jego działalność podzielił los innych, słabszych dlc i i tak wróciliście do robienia paczek i zamawiania aut z importu/eksportu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Feanorius dodano: 31.08.2018, 00:13
Klub nie jest od zarabiania. Klub może ułatwić Ci grę w ten sposób, że jak kupisz Terrorbyte'a to będziesz mógł startować misje na dostarczanie zasobów z jednego miejsca.

Jeśli przeszkadza Ci ciągły dojazd w różne miejsca na mapie - kup klub (najtańszy) i Terrorbyte. Jeśli wolisz zachować kasę i nie przeszkadza Ci podróżowanie od biura do bunkra - nie kupuj, bo nie ma po co. Kluby to tylko kilka dodatkowych misji, miejsca garażowe - tyle. Nie ma takiego rozmachu jak ze "Skokiem na koniec świata".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Feanorius do Majek dodano: 31.08.2018, 00:24
Oczywiście, funkcjonalność Terrobyte jest już potwierdzona, czego mam świadomość... Szczególnie że kompletnie nie trawię muzyki z tego typu klubów. Co innego, gdyby akcja gry miała miejsce w latach 80' i byłby to klub coś na wzór Malibu z Vice City albo tego klubu ze Scarface. Według mnie całkiem spoko klimaty to były :)

Także więc- na pewno nie kupiłbym klubu by samemu do niego wchodzić "dla rozrywki", tak naprawdę jedynym biznesem przy którym spędziłem naprawdę dużo czasu były zwyczajne paczki. I do teraz się właśnie zastanawiam, czy ma sens kupno klubu tylko dla tego jednego pojazdu by sobie ułatwić życie z zarabianiem z paczek w przyszłości. Tym bardziej, że na koncie raptem 23 mln, o nowych dlc kompletna cisza, a nie mam na daną chwilę na co tej kasy wydawać :)

Kusi mnie ogólnie ostatnio, by posprzedawać wszystkie auta, powymieniać nieruchomości gdy owe będą na przecenach (by mieć z odsprzedaży poprzedniej jak największy zysk) i stworzyć postać całkowicie od nowa, kupując tylko kilka nieruchomości, z których naprawdę korzystałem. Naprawdę tych garaży i miejsc na auta jest zdecydowany przesyt w tej chwili. Tylko wbijanie od nowa zwycięstw w wyścigach w celu odblokowania malowań do aut a także malowań militarnych z Gunsrunning będzie brakowało... Muszę też posprawdzać, czy sobie nie zwale przez to gry bo zaraz się okaże że dzięki tym badaniom nie zablokuję sobie jakichś kluczowych modyfikacji pojazdów w Avengerze... Malowania moro w zwykłych pojazdach mogę sobie podarować, z tego dlc jeśli chodzi o pojazdy chyba kupiłem tylko Nightsharka.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.08.2018, 00:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]