Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Amanda - żona Michaela, może być znaleziona na HushSmush - strona do "randkowania".

Najnowsze informacje

304VBlack Madonna w GTA Online! News | PC PS4 XOne | 14.08.2018 20:02 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

GTA Online otrzymało pokaźną aktualizację. W tym tygodniu w grze pojawił się nie tylko Opressor Mk II oraz ciężarówka Terrorbyte, lecz również czwarty i ostatni z zapowiadanych DJ'ów. Nie zabrakło zniżek na ciekawsze pojazdy i nieruchomości. 

Black Madonna w GTA Online!

Black Madonna

Do Los Santos przybywa ostatni z zapowiadanych DJ'ów - Black Madonna. Znana z muzyki house, disco oraz techno. Koniecznie sprawdźcie terminal w klubie nocnym aby zarezerwować jej występ, oraz wykonać dla niej specjalną misję. 

 

Ciężarówka Terrorbyte, nowe zadania klientów oraz Opressor Mk II

Na temat nowych pojazdów nie będziemy się dłużej rozpisywać, ponieważ właściwie wszystko o tym zostało powiedziane - w tym newsie oraz poniższym, gdzie zebrane zostały również fragmenty rozgrywki z użyciem nowych maszyn. 

W skrócie - ciężarówkę Terrorbyte kupicie podobnie jak Avengera czy MCO w różnych wariantach wyposażenia. Najdroższa wersja to koszt $3,459,500, jednak zdecydowanie warto tyle zapłacić. Pojazd skupia w sobie wszystko co najważniejsze do zarządzania całym kryminalnym biznesem, oraz oferuje sporo dodatków jak skaner graczy czy stacja kontroli dronów

Opressora Mk II kupicie natomiast za $3,890,250 (bez zniżki). Czy warto? To latające Deluxo tylko, że w wersji motocykla. Przydaje się do błyskawicznego przemieszczania z miejsca na miejsce, do tego ma ciekawe modyfikacje - niezwykle potężne karabiny z amunicją burzącą lub wyrzutnie z naprowadzającymi rakietami. Aby zgubić ogon można wykorzystać flary lub dipole. 

Zlecenia Klientów

Terrorbyte daje również dostęp do nowych zadań klientów. Kradzież biżuterii ze sklepu jubilerskiego, okradzenie złodziei robiących skok na bank i inne (łącznie 6) dają możliwość zarobienia dodatkowej gotówki. Kasa może nie powala, bo zarobimy około $35,000, ale zlecenia są dość ciekawe. 4 z nich zrobicie w pojedynkę, pozostałe dwa wymagają co najmniej drugiego gracza w Waszej organizacji

 

Zniżki - pojazdy

  • Łazik Dune – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
  • HVY BWP – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
  • Pfister Neon – zniżka 30%
  • Annis RE-7B – zniżka 30%
  • Opancerzenie (niest. Speedo, niest. Mule i niest. Pounder) – zniżka 30%
  • System przeciwdziałania – zniżka 30%
  • Bomby – zniżka 30%
  • Oznaczenia – zniżka 30%
  • Silniki – zniżka 30%
  • Uzbrojenie statków powietrznych i pojazdów naziemnych – zniżka 30%

 

Zniżki - nieruchomości

  • Hangary – zniżka 25%
  • Odnowy hangarów – zniżka 25%
  • Warsztat lotniczy – zniżka 25%
  • Biura prezesa – zniżka 25%
  • Odnowy biura prezesa – zniżka 25%
  • Garaże biurowe – zniżka 25%
  • Odnowy garaży biurowych – zniżka 25%
  • Warsztaty samochodowe – zniżka 25%
  • Magazyny ładunków specjalnych – zniżka 25%
  • Siedziby klubu – zniżka 25%
  • Odnowy siedziby klubu – zniżka 25%
  • Warsztaty motocyklowe – zniżka 25%
  • Wytwórnie – zniżka 25%
  • Bunkry – zniżka 25%
  • Odnowy bunkrów – zniżka 25%
r e k l a m a

Komentarze (11) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 52
omosquito dodano: 15.08.2018, 01:46
No w końcu jakaś bardziej przystępna muza od tej Black Madonny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus dodano: 15.08.2018, 08:38
Nowe zadania są super, można zrobić jedno w 2-3min i zdobyć 31k, po czym bez przerwy czasowej np Łowce głów w 2min i zdobyć kolejne 20k, kasa leci oj leci ;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Feanorius dodano: 15.08.2018, 12:18
Tak z innej beczki, to czy ktoś odnotował, jak powiększyła się kwota dobowego rachunku w gta za nieruchomości po zakupie klubu nocnego?

Ja już za swoje płacę raptem 3,5 k + pensja asystentki i mechanik. Szkoda, że Rockstar nie dodał jeszcze możliwości pozbywania się nieruchomości/biznesów. Wiadomo, że jak coś nowego wychodzi to chce się to przetestować i ograć, a później i tak robi się głównie to co jest najbardziej opłacalne, lub sprawia największą frajdę...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
Gulek do Feanorius dodano: 15.08.2018, 13:39
Dokładnie, ja bardzo chętnie zrezygnował bym z hangaru, po prostu wtopiłem w to, koszta nie są tam za wysokie ale tak czy tak włożyłem w to około 2 mln a nie gram bo się nie opłaca. Najbardziej opłacalną inwestycją według mnie jest Import/Export, tam exportowałem około 350 aut i zarobiłem 24 mln, potem z tego co zauważyłem to klub nocny, od updatu technicy zarobili 500 k i z sejfu wyciągnąłem prawie 150 tys, jednak tutaj koszta są spore, aby mieć wszystkich techników opłaconych musiałem kupić siedzibę klubu motocyklowego i siedziby prania brudnych pieniędzy :D Na nowy update wydałem 25 mln aż i musiałem sprzedać dwa samochody, bo nie miałem na to funduszy (dziś kupiłem Terrorbyte i Opresora mk2). Jeśli chodzi o rachunku to u mnie na dobę jest to około 15 tyś więc już naprawdę sporo. Liczę na to, że jednak klub nocny pozwoli mi trochę zarobić, na pewno się nie zwróci o tym nie ma mowy ale chociaż coś pozwoli zarobić. Ja mam taki system, że jeśli wchodzę do GTA (niestety nie mam na to zbyt wiele czasu, tygodniowo max 2H) robię raz Import/Export, raz Broń i raz promuję klub na nic innego nie mam czasu, jeśli mam troszku więcej to gram jakiś tryb adwersarza lub wyścigi kaskaderskie, które niestety ostatnio porzuciłem właśnie za sprawą wolnej sesji i braku czasu:)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Feanorius do Gulek dodano: 15.08.2018, 14:31
15 k za same nieruchomosći, czy wliczasz to koszt zapłaty pracowników? Wniosek z tego nasuwa się taki, że albo masz 5 zwykłych high-end posiadłości, wewnątrz pełno fur za kilka mln, wszystkie możliwe posiadłości z Foreclosures i z tego głównie jest te 15 k, albo utrzymanie klubu jako nieruchomości dodało naprawdę sporo k do sumy rachunku.

Pamiętam, jaki to był dla mnie szok jak jakieś 2 lata temu w końcu udało mi się uzbierać na jacht i okazało się, że rachunek za nieruchomości skoczył o jakieś 1500-2500 dolarów. Nie pamiętam ile dokładnie, ale jak na ówczesny mój poziom rachunków, skok był gigantyczny.

Dziś do zarabiania wirtualnych dolarów mam specjalnie oddelegowany do tego celu slot drugiej postaci, na której mam tylko biuro i dwa duże magazyny. Suma sumarum jak się spędza czas jedynie grając w jeden biznes (u mnie są to paczki- najwygodniej, tylko rejon Los Santos, brak frustracji że przewożony towar traci na wartości przez trafiające w niego hiper-celne pociski botów... Rachunek jest bardzo mały, robię to samo co i tak robiłbym na głównej postaci ale jak się przeliczy ilość godzin w trybie swobodnym, to wychodzi na to że oszczędzam naprawdę sporo k z samych rachunków.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.08.2018, 14:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Gulek dodano: 15.08.2018, 14:43
Wy to Panowie macie frajdę z gry, nie powiem ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Feanorius dodano: 15.08.2018, 10:48
Ktoś może w skrócie wyjaśnić, jak działa "wszystko co najważniejsze do zarządzania całym kryminalnym biznesem"? Można ot tak, z poziomu tego pojazdu zamówić ładunek 2 paczek do magazynu ładunków specjalnych, czy ten system jest bardziej okrojony/uproszczony? Mogę sobie Terrobyte'a postawić w centralnym punkcie między oboma moimi dużymi magazynami na ładunki specjalne i w ten sposób skrócić sobie czas robienia paczek? Czy działa to trochę inaczej?
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.08.2018, 10:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do Feanorius dodano: 15.08.2018, 11:39
Dokładnie tak to działa. Komputer w Terrorbyte w pełni zastępuje te komputery w biurze CEO czy np hangarze. W Terrorbyte logujesz się w komputerze do całego systemu i wybierasz czy chcesz zlokalizować samochód z Import/Export, czy paczkę CEO, czy zasoby dla hangaru czy zasoby dla wytwórni broni. Wszystko masz w 1 miejscu. Potem możesz znów wezwać ciężarówkę aby już z jej pokładu ustawić sobie kolejne zadanie.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Crrooss dodano: 15.08.2018, 11:44
Nie testowałem, ale chyba jest tylko opcja kradzieży zasobów, nie można kupić z Terrobyta co nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.55.***.***]
dawid13u do Feanorius dodano: 15.08.2018, 15:03
Jest możliwość tylko kradzieży zasobów, dodatkowo nie mamy podglądu jaki jest obecny stan zasobów w wytworniach. Jedynie gdy wytwórnia jest pełna to blokuje nam możliwość kradzieży.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do dawid13u dodano: 15.08.2018, 17:41
Czyli kupa.... i to taka wielka sloniowa. Ale chociaż fajne misje dodali. Chociaż coś na plus w starym dobry, stylu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]