Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli włączymy światła drogowe (długie), samochody z naprzeciwka zaczną na nas trąbić.

Najnowsze informacje

1234VTerrorbyte, Opressor Mk II i masa nowości w GTA Online! News | PC PS4 XOne | 13.08.2018 19:35 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Rockstar już przed czasem zapowiedział tygodniowe nowości w GTA Online. Przecieki się potwierdziły - już we wtorek 14 sierpnia sprawdzimy ciężarówkę Terrorbyte, motocykl Opressor Mk II i zagramy w nowe misje. 

Terrorbyte, Opressor Mk II i masa nowości w GTA Online!

 

Koniecznie odwiedźcie stronę Warstock Cache and Carry. Sklep wzbogaci się o dwa potężne pojazdy - Benefactor Terrorbyte oraz Pegassi Oppressor Mk II.

Terrorbyte, to w pełni wyposażone centrum zarządzania, skupiające w sobie przede wszystkim terminal do zarządzania zadaniami związanymi z uzupełnianiem zapasów, towarów do magazynów czy pojazdów Import/Export, terminal kontroli dronów czy również komputer udostępniajacy nowe zadania Client Jobs. Opressor Mk II zapewni natomiast niezapomniane wrażenia z podróży po San Andreas - potrafi on latać. 

Centrala

Ciężarówka Terrorbyte posiada wszystko czego potrzebujesz. Stacja kontroli dronów, które posiadają zdolność rażenia celów prądem bądź eksplozji aby zniszczyć przeciwnika, działo z możliwością namierzenia kilku celów jednocześnie, warsztat w którym ulepszysz Opressora Mk II, oraz komputer dzięki któremu ukończysz nowe zadania typu Client Jobs

Zlecenia klientów

Paige zainstalowała w Terrorbyte specjalny terminal dzięki któremu zyskasz możliwość rozegrania nowych zadań jako prezes organizacji, VIP, bądź członek gangu motocyklowego. Paige ma klientów skłonnych zapłacić niemałe pieniądze za wykonaną robotę. Inflitracja Lifeinvader z użyciem drona w celu zdobycia i zabezpieczenia danych, zakłócenie systemów alarmowych w celu kradzieży biżuterii, przejęcia łupu od rabusiów bankowych i sześciu innych. 

 

Opressor Mk II

Opressor Mk II z napędem rakietowym pozwoli Tobie przemierzać długie dystanse w mgnieniu oka. To bardzo pomocne, gdy Twoje biznesy są rozsiane po całej mapie San Andreas. Sam pojazd budzi sporo wątpliwości, gdy się na niego spojrzy. Czy to motocykl? Tak. Czy ma koła? Nie. Czy pod nim znajduje się napęd odrzutowy? Tak. Czy to oznacza to co myślisz? Oj, tak. Jak to możliwe? Cóż, to efekt połączenia miłości do motocykli z pasją do ponaddźwiękowych myśliwców. 

Motocykl może być przechowywany w dowolnym miejscu, jednak jego modyfikacja jest możliwa jedynie w warsztacie ciężarówki Terrorbyte. 

Porady i informacje dodatkowe

Ciężarówka Terrorbyte jest przechowywana na nowym poziomie garażu w magazynie Klubu Nocnego

Możesz ulepszyć jego pancerz, silnik oraz osiągi, aby stał się bardziej efektywny w trakcie wykonywania zadań. 

Pojazd ten pojawia się z ulepszonym skanerem mieszkańców Los Santos, który posiada LSPD. Dzięki skanerowi prześwietlisz dowolnego gracza, zyskując dostęp do danych takich jak zarobki, ulubiona broń czy pojazd. Nic się przed nikim nie ukryje. 

Zarówno Terrorbyte jak i Opressora Mk II będzie można zamówić poprzez menu interakcji. 

r e k l a m a

Komentarze (27) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 28
x-KING dodano: 13.08.2018, 20:13
O jacie, a co to za niebiańska maszyna z rakietą w d.... Musze ją mieć, będę miał czym po zasoby jeździć, zrobię na chrom albo złoto, oby tylko dodali jeszcze pod to kaskaderkę to oj będzie granie, a nie tam wyścigi samochodowe dla randomów...
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 13.08.2018, 20:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do x-KING dodano: 13.08.2018, 20:21
Mądrze prawi polejcie mu! :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 13.08.2018, 20:30
No a jak ! W końcu GTA zaczęło nabierać sensu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
HiroSims do x-KING dodano: 13.08.2018, 20:56
Dla Ciebie to i tak bez znaczenia, ze go dodaja skoro grasz na zamknietych sesjach.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do HiroSims dodano: 13.08.2018, 20:59
Ty Hiro nie pisz, bo jeszcze będziesz musiał potem komentarze usuwać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
HiroSims do x-KING dodano: 13.08.2018, 21:01
Rozwiniesz to jakos?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do HiroSims dodano: 13.08.2018, 21:04
Ależ oczywiście że mogę, ja niedomówień nie lubię. Mówię o naszej polemice, kiedy to Pavelo wrzucił mój filmik na swój kanał, odpisując tobie za którymś razem jak myślisz co zauważyłem ? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
HiroSims do x-KING dodano: 13.08.2018, 21:06
Tam nie kasowalem akurat. XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do HiroSims dodano: 13.08.2018, 21:08
Akurat to ty wiesz najlepiej ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito dodano: 13.08.2018, 19:50
Będzie można prześledzić zarobki. I uj i wylądował. Się w końcu okaże ile osób ma zmodowaną kasę. Wcale bym się nie zdziwił, że na 30 osób na sesji 20 na modach leciało.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do omosquito dodano: 13.08.2018, 21:06
Oj zarobków chyba nie pokazuje, aż sprawdze u foksiego
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.21.***.***]
12Latek do omosquito dodano: 14.08.2018, 06:57
Mozemy sprawdzic na mnie :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus dodano: 14.08.2018, 08:40
Terrorbyte powinien pokazywać liczbę EWO i użytych BST
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Warfikus dodano: 14.08.2018, 09:09
Co to jest EWO i BST?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do omosquito dodano: 14.08.2018, 10:06
EWO=Easy way out, czyli liczba ile razy poszedłeś na łatwiznę, stosowane przez Tryhardów przed uniknięciem killa od innego gracza, BST-Bullshark(shit) testosteron, to co wzywasz u Bruciego, Securo czy na Dedmeczach znajdujesz, wzmacnia obrażenia 4 krotnie i wytrzymałość na 1min
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Warfikus dodano: 14.08.2018, 10:34
No to ja BST używałem tylko na DM, może max z 10 razy, a co do EWO to bezużyteczne. Ile to razy człowiek wylądował na wygwizdowie i robiło się sepuku aby yepnąć gdzieś bliżej drogi to nie zlicze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 14.08.2018, 11:25
Wogle BST jak i EWO mogło by nie być, nie dość, że to bronie noobów to jeszcze grę psują ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 14.08.2018, 11:27
EWO co najwyżej może być, ale z ograniczeniem np raz na 10 minut, dla takich sytuacji jak utknięcie gdzieś bez wyjścia, np jesteś w ammo, a jakiś żartowniś ci autem zastawi - jak ja tak kiedyś znajomych trollowałem :D
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 14.08.2018, 11:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[31.0.***.***]
Dzięki do x-KING dodano: 14.08.2018, 12:01
Ty, to dobre jest, będę trolował randomów na sesjach :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do Dzięki dodano: 14.08.2018, 12:41
Zastaw komuś wytwórnię za pomocą MCO, gdy ktoś jest w środku i zacznie sprzedawać jest szansa na to że mu rozwali automatycznie pojazdy do sprzedaży, to jest dopiero troll ^^, niby mieli robić skrypty omijające takie coś ale do dziś możliwe są takie przypadki xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Warfikus dodano: 14.08.2018, 12:43
Oooooo kurrr... Jakie zuo.... Chyba bym wyszedł z siebie i stanął obok... No ale po to ktoś wymyślił byga na czyszczenie sesji na szczęście.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 dodano: 13.08.2018, 22:24
Wiadomo było od tym już 3 dni temu...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
Majek do speedor123 dodano: 13.08.2018, 23:38
Ale dziś już oficjalnie. :) Plotki itp. znajdziesz na naszym fanpage / grupie na FB. Na stronie staramy się umieszczać tylko 100% potwierdzone treści.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do speedor123 dodano: 14.08.2018, 01:35
Ja bym powiedział, że wiadomo było już 3 tygodnie temu, ba nawet 27 lipca artykuł był: http://gtasi(...)ine.html
Teraz tylko R* potwierdził.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 do omosquito dodano: 14.08.2018, 21:46
Chodziło mi o to że już od piątku dzięki yanowi2295 było wiadome że dzisiaj dostaniemy terrobyte i opressora, tym bardziej że tydzień temu tak samo przewidział że dodadzą strike force (czy jak tam sie nazywa ten samolot) a nie pojazd z legendary albo z tej drugiej strony z autami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[193.109.***.***]
Pytający dodano: 15.08.2018, 10:44
Panowie gdzie można zmodyfikować Terrorbyte? tzn. dodać mu pancerz zmienić kolor itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 54
omosquito do Pytający dodano: 15.08.2018, 18:19
Wejdź na "warstocka" i sobie pozmieniaj. Masz do wyboru tylko te opcje, które są przy zakupie. Dosyć istotny bug. Wyjeżdżając Terro z klubu wytrzyma kilka rakiet, zamawiając go przez menu interakcji, wytrzyma kilkadziesiąt rakiet.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]