GTA Online: Życie po godzinach - dostępne! - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV, V] Dzwoniąc na 911 możemy wybrać czy chcemy wezwać na miejsce policję, straż pożarną czy karetkę.

Najnowsze informacje

622VGTA Online: Życie po godzinach - dostępne! News | PC PS4 XOne | 24.07.2018 19:15 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Długo oczekiwany dodatek do GTA Online z klubami nocnymi już jest! Z pomocą Gay Tonyego rozkręcicie muzyczny biznes oraz wykonacie szereg nowych zadań. Gwiazdą tego tygodnia jest słynny Solomun. Sprawdźcie co przygotował Rockstar w najnowszej aktualizacji. 

GTA Online: Życie po godzinach - dostępne!

 

Zarządzanie klubem

Wykonuj szereg zadań, tak aby zadbać o całe zaplecze klubu - barmanów, ochronę, tańcerzy, oraz DJ'ów. Koniecznie wypromujcie go, aby zwiększyć dzienne obroty. Będąc w klubie możecie również się rozerwać tańcząc wśród tłumów na parkiecie. W strefie VIP możecie wypić luksusowy szampan, natomiast przy barze wraz ze znajomymi wypić coś mocniejszego. 

Już dziś 24 lipca do Los Santos wkracza tytan deep house'u, nikt inny jak Solomun! Po wykonaniu misji przygotowawczej stanie się on Waszym stałym DJ'em. Bądźcie jednak czujni - w kolejnych tygodniach do miasta wkroczą kolejne sławy muzyki elektronicznej. Oto dokładny harmonogram:

  • Tale of Us - 31 lipca
  • Dixon - 7 sierpnia
  • Black Madonna - 14 sierpnia

Szemrane interesy

Dzięki nowym magazynom klubów nocnych Wasza przestępcza działalność wkracza na zupełnie nowy poziom. Każdy Wasz biznes - od hangarów, po laboratorium mety czy wytwórnie fałszywych pieniędzy za pomocą techników może przynosić dodatkowe dochody. 

Obecny tydzień to doskonały moment na rozbudowę swojej przestępczej sieci - koniecznie skorzystajcie z obowiązujących zniżek i promocji!

Zatrudnijcie techników, którzy zajmą się codziennymi obowiązkami związanymi z gromadzeniem towaru i generowaniem zysków. Wam pozostaje pić szampana w strefie VIP. 

Sprzedaż zgromadzonego przez techników towaru odbywa się przy wykorzystaniu odpowiednich pojazdów. W magazynie znajdziecie Vapida Speedo, którego będziecie mogli dodatkowo ulepszyć o mocniejszy pancerz czy karabin maszynowy i który znajdzie swoje zastosowanie przy sprzedaży mniejszych partii towaru. Natomiast niestandardowy Maibatsu Mule i niestandardowy MTL Pounder to doskonałe pojazdy do wykorzystania przy większych transakcjach. 

Warto dodać, że garaż w klubie nocnym może być rozbudowany do maksymalnie 3 pięter, gdzie na każdym znajdzie się miejsce dla 10 pojazdów osobistych

 

Bitwy handlowe

Nie jesteście jedynymi, którzy chcą rozwinąć swoje przestępcze imperium. W Los Santos gracze dysponujący klubem motocyklowym lub organizacją będą mogli walczyć o zdobycie towaru dla swojego klubu nocnego. Pamiętajcie przy tym, że o ten towar walczą również inni gracze. Rywalizacja o towar, uzbrojenie czy produkt może stać się wyjątkowo emocjonująca. 

 

Zaloguj się aby zdobyć t-shirt

Zalogujcie się w tym tygodniu do GTA Online aby otrzymać w grze koszulkę Tony's Fun House

7 nowych pojazdów

  • Dinka Jester Classic - w Legandary Motorsport - $790,000
  • Ocelot Swinger - w Legendary Motorsport - $909,000
  • Mammoth Patriot Stretch - w Southen San Andreas Super Autos - $611,000
  • Niestandardowy MTL Punder - w Warestock - $320,530
  • Imprezowy Autobus - Southen San Andreas Super Autos - $1,842,050
  • Niestandardowy Maibatsu Mule - w Warestock - $95,700
  • Niestandardowy Vapid Speedo Custom - w magazynie Klubów Nocnych

Nagrody za wpis na Listę Gości

Jeżeli dołączyliście do Listy Gości poprzez zalogowanie się do GTA Online pomiędzy 25 czerwca a 2 lipca otrzymacie $350,000 oraz kamizelkę Maisonette LS

Ten tydzień to dobra okazja aby zainwestować w pojazdy. Niestandardowy Maibatsu Mule i niestandardowy MTL Punder zostały przecenione o 40%. Zniżka 40% dotyczy również ulepszeń pancerza wymienionych maszyn. 

Członkowie Listy Gości zyskują również wyjątkowe oznaczenia dla Ocelota Swingera - Wielokolorowe Sessanta None, Za królową i ojczyznę oraz Różowo-zielone moro.

 

Facebook Gaming x Social Club In-Stream Rewards

Koniecznie połączcie swoje konto na Social Club z Facebookiem, aby przygotować się na serię transmisji na żywo Facebook Gaming x Social Club After Hours, podczas których będziecie mogli wygrać GTA$. 

Pierwsza oficjalna transmisja już w piątek 27 lipca pod TYM linkiem, oraz nowej platformie Facebooka z transmisjami gier. Zabawę będzie prowadzić nikt inny tylko słynny Lazlow! Wszystko to z nowojorskiej siedziby Rockstar Games. Podczas transmisji, jeżeli powiązaliście konto Facebook z Social Club będziecie mogli wygrać GTA$ do wykorzystania w GTA Online. 

Zniżki na nieruchomości

Do 30 lipca 25% zniżki na nieruchomości dotyczą:

  • Hangary i ich renowacje
  • Warsztat lotniczy
  • Biura i ich renowacje
  • Garaże biurowe i ich renowacje
  • Garaże biurowe i ich renowacje
  • Warsztat samochodowy
  • Magazyny specjalnych ładunków
  • Siedziby klubu i ich renowacje
  • Warsztat motocyklowy
  • Wytwórnie
  • Bunkry i ich renowacje

 

Pierwsze misje w After Hours

Jeżeli nie możecie zagrać w GTA Online a chcielibyście zobaczyć pierwsze misje przygotowawcze w najnowszej aktualizacji, wraz z cutscenkami z Lazlowem i Gay Tonnym - sprawdźcie nasz gameplay. 

 

 

Koszty Klubów Nocnych, ulepszeń oraz nowych pojazdów

Jeżeli chcecie sprawdzić ceny nowych aut, oraz Klubów Nocnych w poszczególnych lokalizacjach koniecznie sprawdźcie nasz drugi materiał. W 2:33 zaprezentowane są lokalizacje nieruchomości, a od 3:31 możecie zobaczyć jakie są ceny ulepszeń i rozbudowy nowych biznesów w Los Santos. 

r e k l a m a

Komentarze (36) Skomentuj Obserwuj

[83.6.***.***]
Ejz dodano: 24.07.2018, 20:15
Ktoś coś wie o co chodzi z nowym uzbrojeniem w ammu nation? Dostałem komunikat, ale nic nowego nie ma... Coś w przyszłości może czy jeden z typowych bugów Rockstara? :>
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Ejz dodano: 24.07.2018, 22:24
Może chodzi o stone hatchet, który jest w Ammu, ale odblokuje sie po wlaczeniu przez R* treasure hunt'a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
ASIUSIU do Dodladden dodano: 24.07.2018, 22:34
Dodladden A po Polsku da się wytłumaczyć?
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do ASIUSIU dodano: 24.07.2018, 22:52
Nową bronią ma być ten topór/siekiera, która będzie do znalezienia w formie eventu podobnie jak rewolwer z samonapinaniem. I też będzie to swego rodzaju reklama RDR 2.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Crrooss dodano: 24.07.2018, 23:03
Dobra dobra, lepiej godej gdzie dalsza część gameplaya bo mi się jeszcze ze 2 godziny będzie pobierało to se oglądne :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do omosquito dodano: 24.07.2018, 23:06
Dalej nie ma już żadnej fabularyzowanej treści. De facto masz potem 2 rodzaje zadań - promowanie klubu, czyli np rozwieszanie plakatów w mieście, albo podrzucić kogoś do klubu, oraz zadania ze sprzedażą towaru pozyskanego przez techników, i misje te są podobne co w np Gunrunning. Jedziesz od miejsca na miejsce zrzucasz towar i odpierasz ataki innych.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.07.2018, 23:07
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Crrooss dodano: 24.07.2018, 23:09
Czyli, że te pół godziny to całe DLC? Jaja sobie robisz? Powiedz, że robisz sobie jaja... Proszę.... ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do omosquito dodano: 24.07.2018, 23:19
Jeżeli chodzi o dialogi i cuntscenki to tak. Pewnie przy pojawieniu się każdego nowego DJ'a dojdą misje z cutscenkami, licznymi dialogami z Tonnym i ekipą. Póki co pozostaje zabawa w klubie i słuchanie Solomuna. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Crrooss dodano: 24.07.2018, 23:25
Lipa... i jeszcze ten badziewny Deep House Solumona.... O tym jaka to kaszana niech świadczą jego wyświetlenia na YT, żeby nie było, że tylko ja tak uważam. Skąd oni wytrzasnęli tych pożal się boże DJ'ów.... Grajki dla sekty 1000 osób. Kuźwa skoro ktoś ma 1000 wyświetleń pod swoimi setami na całym świecie to raczej nie jest on trendy i nie spodoba się 90 milionom graczy GTA. Takie wciskanie na siłę badziewia bo na nikogo innego nas nie stać. Zarobili miliardy na tej grze a takie rzeczy odwalają że głowa mała.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.07.2018, 23:28
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do omosquito dodano: 24.07.2018, 23:32
Nie pisz tak bo Cie zjedzą miłośnicy takich klimatów.Pamiętasz co było jak ja się wypowiedziałem negatywnie o nich? Parę newsów niżej możesz poczytać.
Co do wyglądu zewnętrznego klubu to faktycznie mogliby dodać możliwość personalizacji,jakieś drobiazgi ale zawsze to coś.Generalnie wygląda to jak typowa mordownia z zewnątrz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Edek503 dodano: 24.07.2018, 23:34
E tam, za dużo tych miłośników na świecie nie ma patrząc na wyświetlenia tych "grajków", bo ciężko ich nawet DJ'ami nazwać. To już Disco Polo ma większą publikę i to tak z 1000 razy większą. Powoli przestaje się dziwić, że scena klubowa w Polsce umarła skoro teraz modne jest takie coś. 15 lat temu jak na jakiejś "techniawce" puszczali takie ustrojstwo to momentalnie parkiet się pusty robił. Dopiero jak coś z bitem do skakania odpalali to ludzie na niego wracali. A teraz? Idziesz do klubu wszyscy ściany podpierają bo wszędzie taki badziew grają. A później "Ola boga" klub mi upada, ludzie nie przychodzą, a przecież takiego dobrego DJ'a mam!
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 24.07.2018, 23:39
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do omosquito dodano: 24.07.2018, 23:46
Na Love Parade po 2 miliony ludzi przychodziło. Teraz "muzyka" tak poszła do przodu, że "gigantyczny" i "największy", "wspaniały" Tommorowland ledwo 200k gromadzi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Saladyn21 do omosquito dodano: 25.07.2018, 01:10
Najgorsze jest to że ten Solomun wydaje się być najpopularniejszy z nich wszystkich... natomiast ta babka pod żadnym filmikiem z jej twórczością nie ma nawet miliona wyświetleń... Ehh wolałbym już autentycznie Krawczyka.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Saladyn21 dodano: 25.07.2018, 01:15
No to ja już DLC ograłem. Niestety Cross mówił prawdę. Ten jego filmik to wszystko.... Nie ma nic więcej.... Serio... 5 GB i pół godziny zabawy? Aż żal na to patrzeć.... Fajnie zrobione, nie jest to nudne, ale no kuźwa rok czekania na jakieś większe DLC a oni Ci dają pół godziny zabawy. Widać dobitnie, że całe moce przerobowe na RDR2 rzucili. Oby nie odwalili przy tej grze takiej kaszany jaką w GTA Online robią.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Saladyn21 dodano: 25.07.2018, 01:26
Nie no może i jestem starej daty i się nie znam ale porównajcie sobie tego Solumona https://www.youtu(...)RRxKlimY z jakimkolwiek Love Parade czy też nawet i naszym rodzimym Sunrise. Jak się kuźwa do tego bawić? Bujanka z nogi na nogę aż się nie uśnie. A kiedyś? Kurła serducho ledwo wyrabiało, taki bit leciał!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[109.125.***.***]
slon92 dodano: 25.07.2018, 04:46
z tego co ja zaobserwowałem to dotychczasowo kupione wytwornie musimy sami uzupełniać. oni tak jakby naśladują nasze działania i robią to samo tylko na mniejsza skalę, a wszystkie wytworzone produkty magazynują jedynie w magazynie klubu nocnego. nie zauważyłem żeby ponadto gdziekolwiek zwiększały mi się zasoby w fabryce broni, magazynie paczek lub wytwórniach. praca ta jednak idzie bardzo wolno. przez jakieś 5h klub z biletów zarobił 50k, a ci technice wykonali towar za 40k. jak dla mnie to są wolne żarty, a techników mam ulepszonych. Myślałem, że na godzinę z 60-70k chociaż będzie. A tu taki klops
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Warfikus dodano: 25.07.2018, 08:47
Dla wszystkich zastawiających czemu tak mało treści a 5gb
-Dojdą kolejne cut scenowe misje fabularne z Dj-ami, może ich być ok 5
-Udostępniony będzie Terrorbyte który ułatwi nam życie co do cna nie latając po kupowanie zasobów po wytwórniach, oraz udostępni nową serię "specjalnych" zadań dla Paige, związane będą z nowym B-11 Strikeforce i wszystkimi pojazdami z dwiema cenami, to też mogą być misję z cut scenami
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
ASIUSIU do Warfikus dodano: 25.07.2018, 09:49
Faktycznie, dużo będzie tych misji... Podejrzewam, że będzie ich maks 9, to dlc to gorzej niż dno, to 5 metrów dalej...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING dodano: 25.07.2018, 09:55
Jak wy pierdzielicie, to DLC i tak na tle wszystkich innych dodatków, biznesów ala kotletów wypada nienajgorzej, mówię to wam ja, największy pesymista na stronie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
GrigiPL dodano: 25.07.2018, 08:47
Ktoś wie jak sie robi surowce w tych klubach niby mogę mieć przychód 70k, ale mam tylko 10 i w ogole nie wiem czy da sie robic jakies misje poza tym reklamowaniem klubu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do GrigiPL dodano: 25.07.2018, 09:56
Cześć. To 70k to jest maks, które się w sejmie zmieści, owszem przychód co 10 i się powtarza, wzrasta do tych 70. Co do misji to raczej na obecną chwilę wszystko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito dodano: 25.07.2018, 00:50
I już znalazłem buga. Zatrudniam "murzynów" do gromadzenia towarów, mam melinę z kokainą a pokazuje mi, że jej nie mam... https://zapod(...)png.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.255.***.***]
Bari5 do omosquito dodano: 25.07.2018, 05:49
A masz ja działającą? Bo jeżeli zamknąłeś wcześniej biznes, to nie możesz wysyłać tam techników
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do omosquito dodano: 25.07.2018, 09:57
Buga w GTA ? Przestań pieprzyć, WYJDŹ !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do x-KING dodano: 25.07.2018, 10:15
Niemożliwe, a jednak XD Kingowi jak ciśnienie skoczyło z rana ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do omosquito dodano: 25.07.2018, 10:24
Bo mi podniósł taki jeden ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
PLTytus do omosquito dodano: 25.07.2018, 10:54
Wstrzymaj produkcję w koce (pierw towar sprzedaj), a potem wznów.
Miałem to samo z koką, marysią, banknotami. Działa, confirmed :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do PLTytus dodano: 25.07.2018, 11:42
Wrócę z roboty to sprawdzę. Dzięki :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RybaPonadKilo dodano: 24.07.2018, 20:54
Jestem negatywnie zaskoczony, kluby z zewnątrz wyglądają gorzej niż wytwórnie. Jak jakieś rudery.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do RybaPonadKilo dodano: 24.07.2018, 22:24
Pewnie skoro to mówisz to umiesz zrobić lepiej
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do RybaPonadKilo dodano: 24.07.2018, 23:14
To prawda, chociaż gdy spojrzeć na Maisonette z GTA IV, to też niczym się nie wyróżnia. Mimo wszystko szkoda, że nie dostajemy opcji modyfikacji wyglądu klubu z zewnątrz, dodania neonów, cokolwiek.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do RybaPonadKilo dodano: 25.07.2018, 01:29
Ta za 1,6 miliona koło molo wygląda jeszcze spoko. Polecam, kupiłem i jestem zadowolony a i dojazd nawet spoko tym bardziej, że biuro mam po drugiej stronie ulicy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pavel1224 do omosquito dodano: 25.07.2018, 01:55
Ktoś może się orientuje - jak dokładnie działają Ci cali pożal się Boże technicy chodzi oczywiście o czas (z ulepszeniem klubu lub bez) - Czy oni faktycznie odwalają czarną robotę z zasobami za nas w wytwórni czy też przeciągają towar wyprodukowany do klubu z wytwórni.
Osobiście pograłem chwile - przebrnąłem przez te 3 misje początkowe - i odnoszę wrażenie, że te 5 Gb to poszło na tekstury, animacje tańca i furki.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Pavel1224 dodano: 25.07.2018, 01:59
Majek skrobie już duży artykuł. Jak się wyrobi to jutro wszystko będzie opisane.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Pavel1224 dodano: 25.07.2018, 02:03
Ci murzyni gromadzą zasoby w konkretnych magazynach, tak jest, tylko że strasznie mozolnie, na publiku mam wrażenie, że nieco szybciej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Pavel1224 do omosquito dodano: 25.07.2018, 11:56
W takim razie czekam z niecierpliwością. Osobiście liczyłem na faktyczną centralizacje biznesów - Podgląd każdej wytwórni itp itd. a nie murzynka do przypięcia pod wytwórnię gdzie nie dzieje się praktycznie nic. Dla Rockstara plus za wykorzystanie poprzednich wytwórni jednak minus za realizacje - bo jest marnie...
Osobiście nie podoba mi się konwencja dzielenia dodatku na kolejne wtorkowe resety: z jednej strony utrzymuje to graczy przy grze ale równocześnie odpycha. Miałem tak w przypadku Hangarów mam tak samo teraz z klubem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]