GTA Online: Afer Hours - Oficjalnie 24 lipca! - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV, V] Dzwoniąc na 911 możemy wybrać czy chcemy wezwać na miejsce policję, straż pożarną czy karetkę.

Najnowsze informacje

941VGTA Online: Afer Hours - Oficjalnie 24 lipca! News | PC PS4 XOne | 19.07.2018 16:31 przez Crrooss

Mamy zwiastun nadchodzącej aktualizacji GTA Online z klubami nocnymi! Dodatek pojawi się już 24 lipca na PC, PS4 i Xbox One. I tak, zobaczymy Gay Tonnyego! 

GTA Online: Afer Hours - Oficjalnie 24 lipca!

 

GTA Online wzbogaci się o dodatek z klubami nocnymi we wtorek 24 lipca! Rockstar opublikował w związku z tym tematyczny zwiastun. 

 

Gay Tony

Przecieki się potwierdziły i naszym przewodnikiem po biznesach z klubami nocnymi będzie Tony Prince, czyli Gay Tony z GTA IV. Pomoże nam rozkręcić biznes, który będzie fasadą dla nielegalnych operacji. 

 

Możecie zatem odliczać dni i zbierać ostatnie fundusze na wtorek. 

r e k l a m a

Komentarze (37) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
x-KING dodano: 19.07.2018, 16:36
Nie wiem czy to przez mój pesymizm, ale raczej obiektywizm ale wprowadza mnie to w kolejną monotonie, a muzyka, no cóż...nie pomaga.
Oschły trailer jak dla mnie, już straciłem większą nadzieję na udany update, ale obym się mylił. Przynajmniej latających aut nie widać, chociaż tyle dobrego...
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 19.07.2018, 17:16
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do x-KING dodano: 19.07.2018, 16:41
A ja wprost przeciwnie, bardzo jestem zadowolony. :D Zapowiadają się jakieś ciekawe misje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 19.07.2018, 17:34
THAT'S SOME HOT SHIT
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Warfikus dodano: 19.07.2018, 19:43
-Jester jest odświeżony
-Będą zadania z cut scenami dla Dj-ów
-Nowy biznes ma związek z paczkami i autami, może to to łączenie biznesów? Pounder przewozi pojazdy, a towary z wytwórni trafiają do składu (oraz paczki CEO?)
-Pounder custom wygląda na solidnie opancerzonego, posiada również wyrzutnie SAM, oraz szyby na wzór Kurumy, kolejny RCV czy Brickade który pokazuje "pazurki" tylko podczas misji/sprzedaży?, czy może nowe MCO zawsze z pełną wytrzymałością?
-Autobus więzienny nie bez powodu był kiedyś na promocji.
-Lazlow i Gay tony
-Nowy garaż!

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito dodano: 19.07.2018, 19:44
Dżester! Ja widzem Dżestera! Szok i niedowierzanie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
natanpl dodano: 19.07.2018, 20:02
bardzo mnie ciekawi kim jest jest test ten gość 0:35 ale dużo rzeczy wskazuje że ten samolot w 0:52 należy do niego, co oznacza że będziemy musieli go uratować. choć z drugiej strony jest też możliwość że to on będzie nam zlecał zestrzelenie tego samolotu
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 19.07.2018, 20:04
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss dodano: 19.07.2018, 18:57
W 56 sekundzie to Lazlow?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 do Crrooss dodano: 19.07.2018, 19:08
Tak
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
natanpl do Crrooss dodano: 19.07.2018, 20:05
ciekawe czy będziemy mu mogli zrobić jakąś krzywdę ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Warfikus dodano: 19.07.2018, 20:16
Uchwyciłem zmienione światła u Jestera, oraz pojazd w stylu post apo z lemieszem, wygląda to na jakiegoś Suva, ważne że ja lubię takie klimaty :p, opancerzone a nie latające to przygarne, w powietrzu to się Starlingiem lata a nie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss dodano: 19.07.2018, 23:25
Wygląda inaczej bo jest 10 lat starszy niż w TBoGT.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Crrooss dodano: 20.07.2018, 09:31
Aczkolwiek wygląda młodziej i bardzieeeeejjj......bez operacji plastycznych (?)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Dodladden dodano: 20.07.2018, 12:58
#narkotykiodmładzają
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
natanpl dodano: 19.07.2018, 18:43
czy tylko mi się zdaje że tony wygląda jakoś inaczej ?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do natanpl dodano: 19.07.2018, 20:27
Wygląda. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
speedor123 do natanpl dodano: 19.07.2018, 20:42
https://twitter.com/GTASeries/status/1019950906425724928
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
natanpl do natanpl dodano: 20.07.2018, 13:05
ej a może ten typek tylko się podaje a tonego a tak na prawdę jest jego synem czy coś.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
ojojoj dodano: 20.07.2018, 13:35
Ciekawe, czy będzie można wybrać rodzaj puszczanej muzyki w klubie, czy będzie z góry narzucone techno. Bo jeśli to drugie, to samobój :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do ojojoj dodano: 20.07.2018, 15:02
Kwestia co zatrudniony DJ wybierze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.235.***.***]
olo do ojojoj dodano: 20.07.2018, 16:05
Nie ma tam żadnego techno. Umyj uszy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do olo dodano: 20.07.2018, 16:22
House, trance itd.... Dla mnie tam to wszystko to techno jest, tylko nawymyślali dziesiątki gatunków, których prawie nikt rozróżnia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do omosquito dodano: 20.07.2018, 16:29
Moskit, różnica między house a trance jest jednak wyczuwalna. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Crrooss dodano: 20.07.2018, 17:03
No tak, ale jak widzę jakieś gatunki typu tap, trash czy inne ciele mele to to chore jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
RybaPonadKilo do ojojoj dodano: 21.07.2018, 13:29
Wybór własnej muzyki tak jak w samochodowym radio byłby najlepszy. Wgrywam soundtrack z TBoGT i klub odlatuje!
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 21.07.2018, 13:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.44.***.***]
cuba libre do omosquito dodano: 22.07.2018, 13:15
Techno to jeden ze stylów muzyki elektronicznej, więc wszystkiego nie możesz podpisywać jako techno. To tak jak byś wszystkie auta w grze nazywał sportowymi, chociaż każdy z nich jest inne i nie koniecznie sportowe.
Przykładowa analogia:
Pojazdy drogowe = muzyka elektroniczna
Sedany = house
coupe = techno
suv = drum and bass
Ale dla ciebie to chyba za trudne
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do omosquito dodano: 22.07.2018, 13:29
http://techno.org/electronic-music-guide/ mam nadzieję, że pomogłem. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Majek dodano: 22.07.2018, 16:23
O! Właśnie o tym mówię,tego jest koło setki, to jest jakaś paranoja.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do omosquito dodano: 22.07.2018, 16:50
Nie paranoja, tylko ewolucja. Masz tryliardy możliwości tworząc muzykę elektroniczną. Raz modne jest to, a potem tamto. Nic dziwnego, że gatunek ciagle ewoluuje.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 10
chomik3109 dodano: 23.07.2018, 13:15
ktoś wie może o której godzinie polskiego czasu wchodzą duże update'y?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do chomik3109 dodano: 23.07.2018, 13:32
Do tej pory zawsze zaczynały wychodzić o 11:00 Najpierw konsole a po około pół godziny PC
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito dodano: 24.07.2018, 00:41
Dobra bo my tu pitu pitu a już jutro Krzysio Krawczyk wjeżdża za konsoletę: https://www.youtu(...)PM4X2Jcs :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future dodano: 22.07.2018, 18:51
Jeśli masz problemy z odróżnieniem różnych gatunków muzycznych i dla ciebie techno i trance to to samo, to Ci współczuje. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Future dodano: 22.07.2018, 19:04
Nie no spoko rozróżniam, wiem co to house, co to trance, itd. Mi chodzi o te wszystkie podgatunki, zobacz sobie na link od Majka, toż to tego jest w pissssdu i jeszcze trochę. Niektóre z nich są kompletnie nie do odróżnienia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 20
ASIUSIU do Future dodano: 22.07.2018, 23:28
Ja nie rozróżniam ani techna, ani trance'a. Nawet nie wiem co to trence. Jakby co, nie musisz mi współczuć. Bo taka muzyka to dla mnie ściek pokroju tamagotchi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.174.***.***]
Ełak do Future dodano: 23.07.2018, 12:27
@Future kolega znawca widzę. Czyżby futureshock? Na wszystkie sportowe buty ludzie dawniej mówili adidasy, bo tak się przyjęło. Gdyby nie wikipedia i miejsca podobne, to ty też pewnie nie widziałbyś różnicy. Niektórzy ludzie po prostu nie siedzą w temacie i mają prawo się nie znać. Analogicznie widząc lokomotywę mówisz "pociąg jedzie". Tyle że sama lokomotywa to jeszcze nie pociąg. To samo z ciężarówkami z przyczepami (tak z przyczepami, nie naczepami) Ludzie nazywają tandemy potocznie "TIRami" bo tak się przyjęło w środowisku niewtajemniczonych.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
sfrustrowanyczytelnik do Ełak dodano: 23.07.2018, 23:45
weź się jełopie za normalną pracę albo i dokończ te studia zamiast zakładać kolejne fora na które nikt nie wbija poza tobą i twoją 20 osobową grupką, i wy mieliście konkurować z gtasite xd ogólnie to zapomniałem o takich bezwartościowych spermolotach jak wy ale że się odezwałeś to coś się we mnie obudziło :) i przyznaj się ile już tam macie użytkowników na spersserbach? a no pewnie przestałeś tam zaglądać bo sytuacja wygląda tak samo jak z gta-five i tfu rgaming. idź do maca zatrudnić się na pomywacza naczyń bo tylko tam ciebie przyjmą
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.174.***.***]
Eu Nuch do sfrustrowanyczytelnik dodano: 26.07.2018, 10:47
Na Passerby wszystko wskazuje na to, że rejestrują się użytkownicy którzy mają "zezwolenie". Zarejestrowanych jest 10 użytkowników (wliczając ekipę?!) Strona padnie za kilka miesięcy tak samo jak RockstarGaming, GTA-Five i GTASite. Kto szuka informacji o grach z otwartym światem, ten znajdzie je na kilku innych dużych portalach, z normalną i zdrową ekipą, gdzie za pieniądze pracuje grupa dziennikarzy, nie grupa młodych amatorów-zapaleńców, wolontariuszy bez doświadczenia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]