Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] W domu Michelle na półce z płytami leży pudełko Grand Theft Auto: San Andreas, można to zobaczyć używając modów.

Najnowsze informacje

363VPromocja w sklepie Rockstara News | | 14.07.2018 23:57 przez Crrooss | Tagi: Rockstar Games

Promocja w sklepie Rockstara

Jeżeli chcielibyście kupić gadżety z logiem Rockstar Games lub którejś z gier studia (w tym GTA), pojawiła się na to doskonała okazja. Rockstar obniżył ceny produktów w swoim sklepie. Taniej kupicie m.in. koszulki, czapki, plakaty czy oficjalne ścieżki dźwiękowe. 

 

Promocja do 30 lipca

Promocja w sklepie Rockstar Games trwa do 30 lipca. Musicie się jednak spieszyć, bo co ciekawsze rzeczy mogą zostać wyprzedane. Poniżej wyróżnienie najciekawszych naszym zdaniem produktów:

 

W kolejnych miesiącach koszulki z motywem RDR 2

Rockstar zapowiedział również, że w najbliższych miesiącach w sklepie pojawią się koszulki z logiem Red Dead Redemption 2. Warto śledzić w tym celu newswire twórców. 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (14) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 54
Majek dodano: 15.07.2018, 00:56
https://gtasite.cupsell.pl/
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.07.2018, 01:48
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito dodano: 15.07.2018, 00:06
Nadal droga ta zapalniczka, ale fajny gadżet. Może kiedyś się skuszę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 45
Crrooss do omosquito dodano: 15.07.2018, 00:31
Ja chyba się zdecyduję na t-shirt z logiem GTA V albo Rockstara. Poza tym czapki też wyglądają nieźle. Trzeba pamiętać tylko o kosztach dostawy, które mocno podrażają całość.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Crrooss dodano: 15.07.2018, 00:44
I dlatego rok temu kupiłem koszulkę z GTASITE https://www.faceb(...)&theater :) Wyszło taniej a nadal zayebista. W robocie się każdy pytał skąd to mam i dlaczego tylko 3 gwiazdki :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.07.2018, 00:46
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do omosquito dodano: 15.07.2018, 09:57
Fajna broda :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus dodano: 15.07.2018, 10:57
Ja kupiłem nad morzem jak z Baśko byłem koszulkę z GTA V za 10zł, tutej to drogo trochę a ta koszulka to mi do dziś służy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.235.***.***]
marek dodano: 16.07.2018, 16:49
Fabułę można przejść raz czy dwa bo nie jest jakaś powalająca (do gta 4 się nawet nie umywa). Zabawa zaczyna się online (o ile nie jesteś przegrywem bez kolegów).
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do marek dodano: 16.07.2018, 19:32
Pełno jest porównań jakości Online do tych "legendarnych" singli od R* pod nazwą Grand Theft Auto, specjalnie odświeżyłem sobie i przeszedłem Vice City czy San Andreas na moim Smartfonie, o Boże ile tam jest bliźniaczych zadań do tych z Online, Vice City mnie wręcz porwało idiotyzmami w niektórych zadaniach i logiką choćby w misjach "na telefon", Doszedłem do tego że poza jakaś odgórną historią te całe paczki, misje w Online to to samo co towarzyszy nam w kampanii dla gracza w toku fabuły, rozumiem narzekania na kwestie techniczne, futuryzm, ale zadania jakie R* dodaje w niczym singlu nie ustępuje...
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Saladyn21 do Warfikus dodano: 16.07.2018, 20:51
Ustępuje... ta cała otoczka fabularna jest fajna i np w wiedźminie zwykła misja z odzyskaniem patelni była fajna. To samo w GTA. Misje w online są na poziomie słabych zadań w singlu. Nie liczę napadów bo te były fajnie,.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Warfikus do Saladyn21 dodano: 16.07.2018, 21:13
Ta i 300 pytajników, rzeczywiście misje stają się ciekawsze tylko dlatego że zabijam potwora, bo wiem że zabił córkę wsiurowi, tu wiem że dostarczam paczkę bo sobie..., zarobie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Saladyn21 dodano: 15.07.2018, 12:27
Jedyne co mogę kupić od R to GTA 6 lub RDR 2 Jak wyjdzie na PC.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do Saladyn21 dodano: 16.07.2018, 10:04
Żeby pochwalić się kolegam jakie to kozak gry masz bo nowe i od Rokstara?
Tak było z GTA IV, V, RDR itd itd.
Kupisz i znowu zaczniecie marudzić po 5 latach że p2w
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Saladyn21 do Dodladden dodano: 16.07.2018, 11:05
Nie, żeby pograć w fajne gry. Kupuje gry bo lubię w nie grać i skoro np R postanowiłby że 6 będzie tylko multi to na 5 moja przygoda by się zakończyła bo dla mnie GTA to głównie fabuła i gra dla jednego gracza. Multi traktuje jako dodatek, więc nie mam parcia na chwalenie się tytułem lub kupowanie gry bo znajomi mają.

Nigdy nie twierdziłem że Online to p2w tylko że zrobili z niego kosmiczne gówno.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.07.2018, 11:06
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30