Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli włączymy światła drogowe (długie), samochody z naprzeciwka zaczną na nas trąbić.

Najnowsze informacje

443VGTA V ze stałą obniżką ceny na Steam News | PC | 07.07.2018 14:00 przez Crrooss | Tagi: GTA V GTA V PC Steam

GTA V ze stałą obniżką ceny na Steam

Po trzech latach od pecetowej premiery GTA V otrzymało stałą obniżkę ceny na Steam. Od teraz podstawową grę kupicie za $29,99, co daje nam 129,90zł

 

 

 

 

Pecetowe GTA V ma już ponad 3 lata, nadszedł więc czas, w którym gra doczekała się stałej obniżki. Podstawowe GTA V bez żadnych dodatkowych kart gotówkowych kupicie już za połowę dotychczasowej ceny, co daje nam 129,90zł. 

 

 

Grę kupicie w tym miejscu.

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 26
Saladyn21 dodano: 07.07.2018, 14:31
Ooo panie 130 zł za 3 letnią grę... toć to okazja.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do Saladyn21 dodano: 07.07.2018, 15:16
5 letnią ogólnie biorąc ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
ASIUSIU do Saladyn21 dodano: 07.07.2018, 19:38
Gra dobra, bardzo popularna, ciągle wspierana przez producentów. Więc w czym rzecz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Saladyn21 do x-KING dodano: 07.07.2018, 22:00
Konsole się nie liczą.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Saladyn21 do ASIUSIU dodano: 07.07.2018, 22:05
Faktycznie gra jest dobra ale to nie tłumaczy wysokiej ceny po 3 latach. Z tą popularnością bym nie przesadzał bo tak naprawdę coraz ciężej o ludzi do grania. Natomiast jeśli chodzi o wsparcie producentów to nawet nie żartuj... bo to wsparcie polega na dodawaniu samochodów i misji na jednym schemacie, a niektóre błędy od premiery nie zostały naprawione, za to pojawiają się nowe.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Crrooss do Saladyn21 dodano: 07.07.2018, 23:59
Wszystkie GTA utrzymują wysokie ceny. Czwórka bez dodatków - 86zł, z dodatkami - 129zł, San Andreas - 64zł, Vice City i GTA III - 43zł.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Saladyn21 dodano: 08.07.2018, 00:34
Co do ludzi do grania jest ich tyle samo co 5 lat temu, tylko doszło milion pińćset sto dziewińcset trybów i rozsztrzeliło na nie ludzi. Problrmem GTA Online jest zbyt duża ilość trybów gry a nie zbyt mała liczba graczy.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do omosquito dodano: 08.07.2018, 09:32
Nie powiedziałbym, że to tylko to. Owszem jest to jeden z głównych powodów, ale inna równorzędna sprawa to coraz większa przewaga dzieci, niestety, ale trudno też się dziwić skoro R robi takie dodatki, przekształca tak grę dla młodszych. Szkoda, ale no cóż - statystyki...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Warfikus do x-KING dodano: 08.07.2018, 10:13
W gry gra 80% młodzieży i dzieci, bo to głównie ich atrakcja, i nikt na PEGI nie patrzy, a GTA to zwłaszcza gra dla młodych, nie czarujmy się, głównie podstawówka czy gimnazjum wychowała się na GTA SA, a teraz ten kult jest kontynuowany, większość dorosłych nie potrafi komputera włączyć a co dopiero gry, zresztą młodsi dobrze się bawili w zarówno GTA IV jak i V, wiem bo sam tam grałem na multi :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do Warfikus dodano: 08.07.2018, 10:51
A ty znów nie rozumiesz. Wiadomo, że osoby grające w gry to w większości młodsi, ale tu jednak chodzi o coraz to większą przewagę tych młodszych nad starszymi, jak zmienił się stosunek dzieci do dorosłych przez ostatnie lata. O ile kiedyś było może to wspomniane przez ciebie 80% młodszych czy tam inna liczba, cyferki mnie tam nie interesują, tak dziś z pewnością jest to jeszcze więcej ( śledząc lobby, fora czy społeczności - dziś dominuje integracja ludzi z pomorza, if u know what i mean...), zatem logiczne, że coraz to ciężej znaleźć kompanów do gry, skoro jest coraz mniejsza grupa rówieśników czy osób powyżej 20, niestety, no ale skoro R dodaje jakieś wyścigi z transformacją, latające auta, wybuchowe bronie czy ratowanie świata to nic dziwnego, że dzieciarni jest coraz to więcej...
//Edytowano 5 razy. Ostatnio: 08.07.2018, 10:57
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
Hayer do x-KING dodano: 08.07.2018, 20:40
Ja się z tobą nie zgodzę w kwestii piramidy wiekowej graczy GTA. Na PC, najmłodsza osoba, jaką spotkałem, deklarowała 16 lat. Bardzo przyjemnie robiło się z nim misje nawet. Jeśli dla ciebie młodsi i dzieciarnia to 16-20 lat, to jednak masz rację - wiele jest takich osób.
Też nie podoba mi się to, co dodali do gry w ostatnich aktualizacjach, ale serio, fajną odskocznią od nieustannego grindu jest polatać sobie jakimś nierealistyczną kupą, mimo że psuje taki dodatek klimat, jeśli tylko o nim można mówić po 2016.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do Hayer dodano: 08.07.2018, 21:39
Ja tam nie grinduje, a gram dla zabawy, więc odreagowywać nie muszę, zresztą najzwyczajniej brzydzą, zniesmaczają mnie takie rzeczy jak latające auta, ale no dobra, jedna taka abstrakcja by wystarczyła skoro już być musi, jednakże obecnie to nie jest już abstrakcja a norma gdy te wszystkie futurystyczne bzdety i inne zabawki się podsumuje...Rozumiem, że grałeś od ps3, od początków na ps4 ? Wtedy owszem możesz mieć pojęcie i opinię szanuję. Aczkolwiek jeśli jesteś graczem GTAO od PC to hej, za dużego zaplecza do dyskusji nie masz. Mówiąc dzieci mam na myśli grono do 16, sam jestem lekko po 20, więc bez przesady. Generalnie opieram się PS4, mam w grze ponad 5000 h, jestem moderatorem największej polskiej społeczności tej gry na tej platformie i dobrze wiem jak to wygląda, jak się zmieniło na przestrzeni lat, nawet jak z pozoru, brzegu może się to wydawać całkiem inaczej. Pozdro ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.07.2018, 21:43
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 19
ASIUSIU do x-KING dodano: 08.07.2018, 22:38
Graczy może być teraz mniej, bezpośrednią przyczyną jest Fortnite. Serio, przed premierą tego gówno praktycznie wszyscy moi znajomi na ps4 (około 60 osób) grało w gta v, aktualnie większość z nich (w tym momencie 38) gra w Fartnite'a, a tylko 7 osób w gta.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do ASIUSIU dodano: 08.07.2018, 22:48
Ja z tego sobie zdaję sprawę, ale to nie do mnie powinien być odnośnik bo ja prawię o czymś innym - o tym, że jest coraz to większa przewaga dzieci i ta teza ma za sobą mnóstwo argumentów - cały czas mówię o PS4. Skoro już mówisz o Fortnite to prawda, od groma znajomych na to wymieniło GTA, aczkolwiek i przed Fortnite moi znajomi, z którymi przede wszystkim grałem listy, odchodzili także tłumacząc zazwyczaj tematyką dodatków, tym jak to teraz wygląda, a nie " przejedzeniem ".
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.07.2018, 22:49
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Warfikus do x-KING dodano: 09.07.2018, 08:09
King się nie przyzna ale te dzieci to mu wycisk w RnG dają i tak chłop narzeka ;D, dochodzi ta Tryhardowska młodzież no i nic nie zrobi, no nic, no to ekipa poszła do Fortnajt dla większego bajzlu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
x-KING do Warfikus dodano: 09.07.2018, 09:11
A żebyś wiedział, że te cancer kids są wszędzie i trza samemu hostować, inaczej trza się meczyć z zlagowanymi bachorami ( bo używają xlag ), kiedyś można było spokojnie dobijać do innych. Wniosek ? Jest oczywisty. A co do tryhyrdów i całego freemoda, to już twoja piaskownica, graj sobie skoro tak lubisz z tą młodzieżą walczyć, żeby ta młodzież chociaż normalna była, to by problem nie było, a tak ? W tle u nich lecą najambitniejsze polskie rapy a ich zasób słów kończy się na rip. Zdaj sobie sprawę, że ludzi najzwyczajniej męczy gra z taką patolą, a że tobie takie towarzystwo odpowiada no cóż, co tu można dodać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]