Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Niko spogląda w tył podczas cofania.

Najnowsze informacje

677VBonusowy Tydzień News | PC PS4 XOne | 26.06.2018 20:19 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Bonusowy Tydzień

Wszystkie znaki wskazują, że już 3 lipca w GTA Online pojawią się wielce oczekiwane kluby nocne. Rockstar przecenił w tym tygodniu znaczną część biznesów oraz oferuje podwojone zarobki m.in. za sprzedaż specjalnych ładunków, misje motocyklistów oraz przemyt drogą powietrzną. 

 

W tym tygodniu podwójne premie zarobków oraz RP obowiązują za:

  • Przemyt drogą powietrzną 
  • Zadania motocyklistów
  • Sprzedaż specjalnych ładunków
  • Walka zmechanizowana (do 28 czerwca) - od 29 do 2 lipca otrzymacie potrójną premię $GTA i RP za ten tryb adwersarza

Warto również dodać, że do 2 lipca wszystkie badania w bunkrach będą prowadzone 2-krotnie szybciej.

 

Jeżeli jeszcze nie posiadacie wszystkich biznesów lub chcecie zmienić ich lokalizację to jest to doskonały moment. Przeceny obejmują:

  • Hangary – zniżka 50%
  • Biura – zniżka 50%
  • Magazyny specjalnych ładunków – zniżka 50%
  • Magazyny pojazdów eksportowych – zniżka 50%
  • Siedziby klubu motocyklowego – zniżka 50%
  • Wytwórnie – zniżka 50%
  • Bazy – zniżka 40%

 

Najbliższe dni to również świetny moment na zakup pojazdów. A obniżki objęły najważniejsze i najpotęzniejsze maszyny.

  • Mammoth Avenger - zniżka 30%
  • Ruiner 2000 - zniżka 30%
  • Mobilne Centrum Operacji - 30% taniej
  • Grotti X80 Proto - 30% taniej. 
  • Vapid GB 200 - 30% taniej

 

Kluby nocne 3 lipca niemal pewne?

W najnowszym wpisie Rockstar dość jednoznacznie dał do zrozumienia, że w przyszłym tygodniu w GTA Online pojawią się oczekiwane kluby nocne. Aktualizacja może być bogata w zawartość, która nie będzie należeć do najtańszych wykorzystajcie więc wolny czas do zarobienia paru milionów. 

 

r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 23
Feanorius dodano: 27.06.2018, 19:00
Dziękuję ekipie gtasite za info o premiach. Własnie na taką okazję trzymałem zapełnione 5 dużych magazynów z paczkami od kilku miesięcy :D 23 mln na koncie więc etap przygotowania do dlc mam z głowy ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.06.2018, 19:00
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Feanorius dodano: 27.06.2018, 21:48
Tak z innej beczki to Rockstar trochę cwano postąpił z tymi zniżkami na magazyny- teoretycznie zamieniając sobie magazyny z aktualnie posiadanych na nowe z obniżką 50% ceny powinienem otrzymać jeszcze zwrot gotówki, gdyż wartość sprzedawana jest wyższa od ceny promocyjnej magazynu, który mnie interesuje. Efekt? Zarówno magazynu ładunków, jak i magazynu na pojazdy nie można opylić w ten sposób. Cena zakupionego musi być WYŻSZA od potencjalnego zwrotu. A chciałem sobie zmienić lokację w obu przypadkach mając nadzieję na lekki powiew świeżości, wygląda na to że nic z tego...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[79.185.***.***]
Tf dodano: 02.07.2018, 00:14
My ass nawet oficjalnego trailera nie bylo tylko teaser nie moxliwe ze 3 lipiec
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[62.111.***.***]
Ten_gracz dodano: 03.07.2018, 12:48
No po c*** jest ta aktualizacja
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.193.***.***]
BigWhaleHoke dodano: 03.07.2018, 13:12
Coś nie widać tej aktualizacji...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.235.***.***]
ja do BigWhaleHoke dodano: 03.07.2018, 16:57
Będzie 10 lipca, czyli we wtorek ale następny. Bonusy za zalogowanie są do 9 lipca więc wychodzi, że DLC będzie 10 lipca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[85.193.***.***]
BigWhaleHoke do ja dodano: 10.07.2018, 21:36
Chyba jednak nie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 31291

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.