Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W GTA 2 grę zapisywało się w budynkach z napisem Jesus Save. W San Andreas taki napis widnieje na jednej ze ścian w Los Santos.

Najnowsze informacje

978VTeaser nadchodzącej aktualizacji w GTA Online! News | | 25.06.2018 18:50 przez Majek

Zwiastun promujący lipcowy dodatek - kluby nocne - został dziś udostępniony na profilu The Black Madonna. Możemy się więc spodziewać, że to tylko jeden z kilku mini-trailerów, bo przecież lista artystów zaangażowanych w promocję dodatku jest nieco dłuższa. Co nowego przyniesie DLC? I co robi w nim Krzysztof Krawczyk?! Przekonajcie się w rozwinięciu newsa!

Teaser nadchodzącej aktualizacji w GTA Online!

Rockstar zapowiada, że już od pierwszych dni w klubowych salach rozbrzmiewać będą sety Solomuna, Tale Of Us, Dixona oraz Black Madonny. 

Wspomniani artyści zostali zapowiedziani blisko miesiąc temu na specjalnym plakacie - CLICK!

Ze wstępnego opisu wynika, że będziemy odpowiedzialni za otwarcie i prowadzenie lokalu.

Do naszych zadań należeć będą:

  • wspieranie pracy DJa
  • przygotowanie lokalu
  • zaprojektowanie wnętrza
  • zatrudnienie pracowników
  • marketing

Im większą sławę zyska nasz klub, tym większe pieniądze trafią do naszego sejfu. Samo prowadzenie klubu jest legalnym biznesem, co nie przeszkodzi w praniu brudów z Disruption Logistics, The Open Road, SecuroServ czy Free Trade Shipping.

Więcej informacji otrzymamy wkrótce. Na koniec dodamy jeszcze tylko mały Polski akcent... czyż to nie Krzysiu Krawczyk wywija "densy" za konsoletą? :)

r e k l a m a

Komentarze (22) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
Warfikus dodano: 25.06.2018, 23:04
Ludzie w jednym z kadrów stoi Gej Tony, na 100℅ confirmed przypatrzcie się :
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
natanpl do Warfikus dodano: 26.06.2018, 10:35
dokładniej to na tym moście 0:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
Saladyn21 do Warfikus dodano: 26.06.2018, 10:44
A skoro jest Tony to i Luis Fernando Lopez pewnie się pojawi. Mam tylko nadzieję że będziemy z tym duetem współpracować, a nie go zwalczać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
SandauZbys dodano: 25.06.2018, 19:24
Muzyka w pierwszym trailerze, to kompletne gówno. Zresztą cały soundtrack GTA 5 to muzyka której nikt nigdy nie słyszał (z wyjątkiem 2 czy 3 kawałków) i która ssie. Najgorsza jest ta meksykańska stacja, można się porzygać
+ -4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Warfikus do SandauZbys dodano: 25.06.2018, 19:31
Zaraz zginiesz, obraziłeś mi utwory lat 90 z GTA, nikt nie słyszał ? Radio Gaga, Rythm of The night, Backstreet Boys z swoim utworem, muzyka z yt co ma po 400mln wyśw? nikt nie słyszał? nawet Snoop Dog jest z kultowymi Thug Life nutami, nie wiem czego oczekujesz? Popka? to jest dopiero bezsensowny chłam o którym na świecie nie wiadomo, jak R* ci daje wykonawców ogólnoświatowych (No wiadomo że nie wszyscy) to nie mów że nikt nie słyszał.
+ +6 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Dodladden do SandauZbys dodano: 25.06.2018, 19:36
Spieprzaj słuchać polskich pseudo rapów kutafonie, nie bedziesz mi tu obrażał najlepszej muzyki jaka kiedykolwiek powstała i głównie mówie o klasykach.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
Warfikus do Dodladden dodano: 25.06.2018, 19:40
Hah Dod dokładnie, liczby mówią same za siebie jaki jest odbiór muzyki, te polskie rapy i nasi polscy "królowie" sceny muzycznej nawet nie są znani w krajach nie wódką i cebulą płynącym, a każdy Janusz dla przykładu zna Rythm of the night.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do SandauZbys dodano: 25.06.2018, 19:56
W Polsce jest diskoteking, a nie clubbing. Bardzo dobry House'owy track, ale doceniony zostanie jedynie za granicą. U nas niestety dominują klimaty remizy.

@Warfikus @Dod - można grzeczniej... :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do Warfikus dodano: 25.06.2018, 20:00
Prawda jest taka, że teraz już w Polsce nie ma żadnego dobrego wykonawcy czy to w Hip Hopie, czy to w innych gatunkach. Polski Hip Hop nie istnieje już kilkanaście dobrych lat, niestety.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
SandauZbys do Warfikus dodano: 25.06.2018, 20:03
Nie lubię polskiego rapu, żeby nie było. A co do update - nie mogliby wrzucić muzyki z TBoGT? Ta jest bez wyrazu. A po drugie - napisałem, że nie wszystkie utwory są do bani. Po prostu nie wymieniłem tych dobrych. Rhytm of the night oczywiście świetny klasyk.
Chodzi mi raczej o stacje typu Los Santos Rock Radio (porównaj sobie do Liberty Rock Radio z TLaD, albo Channel X do L.C.H.C, Soulvax FM do Electochoc z TBoGT), a zamiast tej meksykańskiej mogłaby być hiszpańska (wiem, że nie pasowałoby to do mniejszości etnicznej w los santos, jaką są meksykanie, lecz ich muzyka jest koszmarna) z San Juan FM (czy coś). W skrócie muzyka z dodatków do GTA 4 zamiata tą w GTA 5
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.29.***.***]
Machu95 do Majek dodano: 25.06.2018, 21:57
Agree
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
ja do hoger dodano: 26.06.2018, 12:46
To, że nie słuchasz, nie znasz (się), nie masz gustu to nie znaczy, że nie ma. Straszne herezje wypisujesz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
damian do ja dodano: 26.06.2018, 15:26
nie ma czegoś takiego jak brak gustu, gust ma każdy, każdy ma swój.
Co do dlc nutki jak nutki szału nie robią jak dla mnie. Jak połowa muzyki z gta ( taaaa klasyki itp) Ale przynajmniej coś nowego będzie i może się spodoba po czasie

co by nie dali i tak będziecie marudzić
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future dodano: 26.06.2018, 15:50
Tak jak już wcześniej wspominałem, taki Solomun to czołowy producent i dj z gatunku deep house i techno który często gra w najlepszych klubach na Ibizie, Miami czy Los Angeles, a w Polsce nie jest aż tak znany jak np David Guetta, czy Hardwell. Rockstar tworząc taki dodatek też pewnie patrzył przy jakiej muzyce bawią się ludzie w Los Angeles i stąd padł wybór na taki underground. :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
SlepyHan dodano: 26.06.2018, 18:37
Ja bym chciał strasznie żeby dodali future house jakiegoś tchamiego albo heldensa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 24
natanpl dodano: 25.06.2018, 20:54
zatańczysz zemną jeszcze raz...
w sumie fajnie by było gdyby pojawiła się polska stacja z polską muzyką (nie chodzi mi o jakiegoś popka i inne g*wniane utwory które mogą podobać się tylko gimbusom) z utworami takich autorów jak np: elektryczne gitary,Dżem itp
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
ja do natanpl dodano: 26.06.2018, 12:43
Ty to masz gust. Nie to co gimbusowy plebs, tfuu...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
HiroSims do natanpl dodano: 26.06.2018, 19:41
Jesli jestes graczem PC to mozesz przeciez taka stacje sobie stworzyc. Na ps4 masz spotify.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
v dodano: 28.06.2018, 18:28
https://www.youtube.com/watch?v=rgpeZehATH4 Majek co by nie mówić tan uta to jednak syf. i nie tylko ja jako Polak tak twierdze. Już popytałem wsród znajomych z niemiec litwy i usa i żadne z nich nie uważa tego za taki dobry house jak twierdzisz. może to kwestia gustu no ale chyba wole nasze disco remizy gdzie jest jakaś melodia a nie wycie uuuuuuuu UUUuuu i przez całą nutę jeden rytm. Są lepsze, dużo lepsze nuty z tego gatunku. Tu po prostu r* dał to co im się spodobało
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do v dodano: 28.06.2018, 19:54
Inaczej taka muzyka brzmi w domu, a inaczej w klubie. ;) Zupełnie inne doznania.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
co za grzeboki dodano: 17.07.2018, 12:43
Rozmyślili się z tego DLC?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 17
speedor123 do co za grzeboki dodano: 17.07.2018, 14:38
Miało być dzisiaj ale będzie 24 lipca przez problemy techniczne, informacja z bardzo wiarygodnego źródła
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]