Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Mapa GTA V jest dwukrotnie większa niż prawdziwy Manhattan.

Najnowsze informacje

406VForza Horizon 4 czerpie pomysły z GTA Online News | PC PS4 XOne | 14.06.2018 22:55 przez Crrooss

Forza Horizon 4 czerpie pomysły z GTA Online

Sukces GTA Online powoduje, że wiele deweloperów tworząc swoje gry szuka inspiracji właśnie w dziele R*.

W Forza Horizon 4 oprócz swobodnego przemierzania terenu wirtualnego Zjednoczonego Królestwa będziemy mogli nabywać nieruchomości, zakładać biznesy i wykonywać misje. 

 

Forza Horizon to bardzo udana seria sandboxowych gier wyścigowych przypominająca dawne Test Drive Unlimited. W najnowszej odsłonie graczom przyjdzie ścigać się po terenie Wielkiej Brytanii, a jedną z największych nowości jest dodany tryb czterech pór roku, co wpłynie nie tylko na aspekt wizualny, lecz również zmieni sposób poruszania się czy przyczepność na drogach i bezdrożach. 

 

To co ciekawsze, w Forzie Horizon 4 ma pojawić się system nabywania nieruchomości w różnych częściach mapy, jak również kupowania i rozwijania własnych biznesów. W zależności od rodzaju działalności, którą nabędziemy zależeć będą dostępne zadania. Przykładowo - nabycie firmy taksówkarskiej odblokuje aktywność związaną z przewozem osób pomiędzy różnymi miejscami, a kupno studia filmowego odblokuje misje kaskaderskie.

 

Trzeba przyznać, że pomysł ciekawy. Równie dobrze wygląda tryb czterech pór roku. Czy kolejne GTA powinno również posiadać taką mechanikę?

 

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 31
sabaru dodano: 14.06.2018, 23:29
Jeżeli ta gra będzie wyglądać tak pięknie jak na tych zdjęciach i filmikach to kiedyś dla niej zmienię system z W8.1 na W10.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito dodano: 14.06.2018, 23:22
Cztery pory roku? Super bajer, ale w GTA to się prędzej teleportacji doczekamy niż takiej oczywistej oczywistości.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do omosquito dodano: 14.06.2018, 23:30
W GTA Online mamy zimę raz w roku na święta, więc może rozwiną to jakoś w następnej części.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus dodano: 15.06.2018, 10:41
Chłopcy, mamy przestój w GTA Online to lepiej pisać o czymkolwiek niż niczym, upragnione informację o GTA się pojawią jak wejdzie nowe DLC, tak to przynajmniej się człowiek dowie że inne gry istnieją :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[195.191.***.***]
Woźny dodano: 14.06.2018, 23:39
To jest strona o GTA czy o innych grach też? Piszecie o The Crew2, Cyberpunku, i teraz o Forzie Horizon 4. Takie pisanie o grach niezwiązanych z Gta nie ma większego sensu. Jeśli chcecie opisywać każdą grę która ma wspólny jakiś element lub cechę z GTA, to trzeba będzie zmienić przeznaczenie strony. Nie traktujcie tego jak hejt, tylko lekką krytykę. Bo jest to niezrozumiałe.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Woźny dodano: 14.06.2018, 23:43
A ten znowu się tu przypałętał. Sio a idziesz Ty mi stąd!
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do omosquito dodano: 15.06.2018, 01:39
Mi tam takie wyjście od czasu do czasu z jednego schematu się podoba.

Chociaż z drugiej strony... Może dać takiego newsa:

"Profil strony obiera nowe horyzonty. Od zawsze byliśmy stroną o GTA i nic tego nie zmieni, zawsze będziemy podawali Wam najświeższe newsy ze świata GTA, będziemy nadal tworzyć i aktualizować encyklopedię, jednak........ Idziemy z duchem czasu i chcemy wyjść na przeciw nie tylko naszym ale również i Waszym pasjom. Co pewien czas na naszych łamach będą pojawiały się teksty nie tylko ze świata GTA ale i również całego świata gier. Chcecie napisać swoją opinię o jakiejś grze? Napisać bloga na temat np. jakiejś gry wyścigowej? Droga wolna! itd. itp."

Co Wy na to panowie redaktorzy? Jak dla mnie byłby to fajny krok w przyszłość.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru do Woźny dodano: 15.06.2018, 01:57
Ściągnij sobie dodatek o nazwie adguard do swojej przeglądarki i blokuj takie newsy jak ci nie pasują. Dodatek potrafi zablokować prawie każdy element strony. Jak zablokujesz to więcej nie zobaczysz po wejściu na stronę tego newsa.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru do Woźny dodano: 15.06.2018, 02:05
Tak to wygląda po zablokowaniu takiego newsa. Szybko zapomnisz że takie newsy zostają dawane.
http://s2.if(...)ppwa.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do sabaru dodano: 15.06.2018, 02:29
O proszę ciekawa ciekawostka. Tylko pytanie, nie lepiej najzwyczajniej w świecie po prostu w nie nie klikać? :) No ale niektórzy mają widocznie problem z logicznym myśleniem.

"O! Strona o GTA i artykuł nie związany z GTA! No nie może tak być! Musze go przeczytać, muszę to skomentować!"

Janusz jak się patrzy, jeszcze tylko brakuje awatara z wąsem , brzuchem piwnym i w sandałkach ze skarpetkami, oczywiście w podkoszulku na ramiączkach i prosto znad morza :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.06.2018, 02:30
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do omosquito dodano: 15.06.2018, 12:53
a torba z Biedry to gdzie? :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
LukiGK1 dodano: 17.06.2018, 20:59
Żałuje, że tej gry nie ma na PS4. Tytuł obowiązkowy. :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]