Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] W grze miała występować deskorolka, lecz nie zdążono ze zoptymalizowaniem jej przed wydaniem gry.

Najnowsze informacje

1005VGTA Online: Życie nocne dopiero w lipcu? News | PC PS4 XOne | 01.06.2018 11:45 przez Crrooss

Jeżeli czekacie na rozszerzenie GTA Online z klubami nocnymi to nie mamy dobrych wiadomości. Jak wynika z najnowszych doniesień - powyższa aktualizacja pojawi się w grze najprawdopodobniej dopiero w lipcu. 

GTA Online: Życie nocne  dopiero w lipcu?

 

Yan2295 niedawno informował graczy o nowym dodatku do GTA Online w którym pojawią się oczekiwane przez wielu graczy kluby nocne, a więc powrót klimatu rodem z Vice City czy Ballad of Gay Tony. Przecieki te częściowo również potwierdził Rockstar Games publikując na swoich profilach w mediach społecznościowych grafikę z nazwami zespołów, których utwory usłyszymy wkrótce najprawdopodobniej w nowej stacji radiowej. Soundtrack to przede wszystkim muzyka elektroniczna i klubowa, więc wszystko się zgadza. 

 

 

Niestety - jak wynika z najnowszych doniesień Yana2295 - dodatek z klubami nocnymi pojawi się najwcześniej pod koniec czerwca, prawdopodobnie nawet na początku lipca. Jeżeli oczekujecie tej aktualizacji będziecie musieli poczekać dłużej niż pierwotnie zakładano. To by znajdowało potwierdzenie w schemacie wydawania dodatków do gry - przed nami jeszcze jeden nowy samochód Dinka Jester oraz nowe wyścigi z transformacją oraz zaktualizowany tryb kreatora. 

 

Yan2295 podaje również inną ciekawą informację - dodatek z klubami nocnymi ma być naprawdę rozbudowany i obszerny w zawartość. Według jego informacji twórcy mieli połączyć dwie osobne aktualizacje w jedną wielką, którą wydadzą w jednym momencie. Jeżeli do tego dodamy nowe utwory w radiu - szykuje się ciekawa zawartość już za miesiąc. 

r e k l a m a

Komentarze (25) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 33
Warfikus dodano: 01.06.2018, 12:45
Brzmi obiecująco, ale bardzo chce to w czerwcu, na tą aktualizację czekamy już bardzo długo, więc chyba przyłożyli się do roboty :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 01.06.2018, 12:53
i git
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.216.***.***]
LIGHT dodano: 01.06.2018, 16:25
Szkoda ale niech dopracują dlc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Pan Bóggg dodano: 02.06.2018, 09:50
Kozaki w necie :) jak zawsze pi**y w swiecie... moskit jak sama nazwa wskazuje kjul komauf, a iks kingsize lamus pedalujacy sie na zamknietej sesji z botami z moskitem haha, ta strona to zenada, patola
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
HiroSims do Pan Bóggg dodano: 02.06.2018, 11:23
To samo mozna powiedziec o tobie i tobie podobnych. Jak wyjdziesz z kolega wyzej to i patola zniknie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[197.231.***.***]
do tego buraka do Pan Bóggg dodano: 02.06.2018, 13:32
jedyną żenadą jesteś ty
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
Do gta site, dodano: 02.06.2018, 15:03
Panowie, ta stronka juz dawno jest pe da lo wa na haha, jechac po tych pe da la ch, gracie na zamknietych sesjach k/d 1.0 jak kolega tam napisal bo to tylko przez zabijanie botow w grze haha, sm ie cie tyle, nudy zdnada ta strona i ilu was tu jest5?? Pe da low haha kozaki w necie buraki w swiecie, niestac was na zadne dlc to placzesz :) zwlaszcza ty king lamus, to ci wszystkie sprawy obce haha, smierdzi tu prostakami w ilosci 5osob, prosze niech ta strona zniknie. A kierownictwo tego czegos powinno sie grubo zastanowidb kto tam jest pseudo moderem debilem, smiechu warte
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING dodano: 01.06.2018, 15:52
Dla mnie najlepszy okres w grze to ten bez dodatków jak obecnie. Gracze są, grają, dołączają, wszystko normalnie śmiga, działa tradycyjnie i jest git - aż tu jednym razem wbije duże DLC, serwery lagują, na sesjach ponownie ( coraz to większy ) chaos spowodowany dodaniem kolejnych zabawek, które wyglądają jak wycięte z innych gier, a w różnych trybach ponownie trzeba uaktualniać swoją wiedzę, bo być może coś po tym dodatku zmieniło się w rozgrywce, bo czemu nie...

Ale co prawda to prawda, jest długa przerwa od większych DLC - mnie to akurat odpowiada, bo jestem zwolennikiem dodatków min co 3-4 miesiące, ale za to dopracowanych i dostarczających kolejne godziny do rozgrywki, więc mam także nadzieję, że i z tymi klubami może w końcu będzie coś sensownego i grywalnego, o ile przy okazji nie zepsują wrzuceniem kolejnych absurdalnych elementów...jak np. broń laserowa ? - w sumie w obecnym GTAO to by nawet nie wyglądało już dziwnie...

Tak czy siak, po takiej przerwie sam jest nieco " napalony " na nową zawartość, a nie miałem tego uczucia od prawie 2 lat, więc będę trzymał kciuki, już nawet nie tyle żeby ten update był zarąbisty, ale tyle żeby nie popsuł i tak już ledwo trzymającego się GTAO ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 01.06.2018, 18:40
Jak dla mnie to może być to imitacja prawdziwego życia. Zatrudniasz ochroniarzy, aby Ci nikt nalotu na klub nie zrobił, tylko biorąc pod uwagę to, że każdy ma jakieś działa itd to ciężko to będzie zrealizować.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 01.06.2018, 19:34
Daj spokój, kogo by te booty powstrzymały ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 01.06.2018, 19:37
No chyba, że tymi ochroniarzami byłyby te niewidzialne kolosy z Doomsday, nawet bym się nie zdziwył ^^ ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.06.2018, 19:38
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[93.175.***.***]
x king to prostak do x-KING dodano: 02.06.2018, 00:55
Do iks kinga prostaka,tobie sie nic nie podoba lamusie, minecrafta se wlacz, haha prostak ktory gra na zamknietych sesjach i sie peda lu je, k/d zapewne eee 0,02 bo boty zabija haha, bo cie na zadne dlc nie stac!!!!!!! To ci zal prostaku,
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x king to prostak dodano: 02.06.2018, 01:07
Tak! Dokładnie tak! IKS KING to prostak! Tyle prostamolu bierze, że stał się prostakiem! Rocco wymięka :P Gracze dzielą się na tych 30+ i na tych 10- . Ci starsi lubią ponarzekać a Ci młodsi, których jest jakieś 80% będą zachwalać wszystko. Jest jeszcze jedna zależność. Ci 30+ grają po 1000+ godzin, ci 10- grają po 100- godzin, więc im się wszystko będzie podobało. No i oczywiście obowiązkowo 10- po 10 godzinach muszą mody załączyć i wszystkich wokoło wkur...iać.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 02.06.2018, 02:53
Daj spokój, to jest ten typ, któremu się nie odpisuje i pozwala dalej żyć w swoim świecie. Zresztą jak widać, nie dość, że prymityw to do tego raczej nie trudno się domyślić, że jest to " osoba ", która ma taki staż w grze, jak ty na samych deathmetchach, zatem nie dziw się - biedaczek myśli, że GTAO to paczki i sumiennie je wozi, nie grał wczesniej, to skąd ma wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, także stary, no kurcze, troszkę wyrozumienia dla takich rodzynków.
Zresztą nie wiesz, że z takimi się nie dyskutuje ? Najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a później pokonają doświadczeniem ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
HiroSims do omosquito dodano: 02.06.2018, 08:50
A mowi sie, ze dorosli nie maja czasu na GTA...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 02.06.2018, 15:17

x-KING napisał:


Zresztą nie wiesz, że z takimi się nie dyskutuje ? Najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a później pokonają doświadczeniem ;)


I tego się trzymajmy XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito dodano: 01.06.2018, 13:19
Lepiej poczekać i dostać coś fajnego, niż na prędce zrobiony badziew.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do omosquito dodano: 01.06.2018, 14:50
i tak będą narzekać
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Dodladden dodano: 01.06.2018, 15:20
No lepiej całować po dłoniach za byle gxwno i tym samym wyrabiać oczekiwania ;)
Ja tam nie narzekam jeśli jest coś normalnego, nawet coś bardzo przeciętnego jak ostatnie misje, a gdy coś mi nie podejdzie to mam stanowisko neutralne, ale koło latających aut innych takich bzdedów, które doszczętnie popsuły grę przejść obojętnie nie potrafię...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 01.06.2018, 15:28
Chodź, podaj rączkę poprowadzę Cię XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do omosquito dodano: 01.06.2018, 15:44
Wyczuwam Yusufa w złotym Deluxo z tekstem "What's up nygga?", w nowym DLC będziemy kraść pociągi Skyliftem, przy pomocy strzelby szturmowej z wybuchową amunicją :), skoro mamy latający motocykl i samochód to oczekuje takiej wypasionej łodzi, x-KING dostanie to czego chciał jak nic :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 01.06.2018, 15:45
No chodź, poprowadź do starego, dobrego GTAO ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Warfikus dodano: 01.06.2018, 15:48
Ty będziesz na takie zabawki patrzeć i walczyć z dzieciakami, macie przecież podobne gusta ;) Ja i tak czas spędzam na zamkniętych akcjach i nie mam większego kontaktu z tym syfem, aczkolwiek sam fakt, że wbijam do gry, gdzie są latające auta już mnie odrzuca.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Ejz do x-KING dodano: 02.06.2018, 15:44
To jak cie odrzuca to po co w to grasz? Ktoś cię do tego zmusza? Takie polaczkowanie, że jest źle bo jest źle, ale nadal w tej kupie będę się kąpać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu dodano: 12.06.2018, 13:15
Fajnie, że w końcu doczekaliśmy się dodatku z nocnymi klubami. Szkoda że tylko w Online, bo mi Online szybko się nudzi, a chętnie przeszedłbym jakąś nową fabułę jak w Ballad of Gay Tony
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]