Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Mapa GTA V jest dwukrotnie większa niż prawdziwy Manhattan.

Najnowsze informacje

562VTake Two na temat fabularnych DLC! News | | 31.05.2018 12:07 przez Majek

Kolejny wywiad, a raczej konferencja w ciągu ostatnich dni. Tym razem Take Two opowiada o fabularnych DLC i o wycinaniu zawartości z pełnych wersji gier, aby potem dodać je jako płatny dodatek. Czy taka właśnie przyszłość czeka serię GTA? Przekonajcie się w rozwinięciu newsa!

Take Two na temat fabularnych DLC!

Dyrektor finansowy T2 - Karl Slatoff - na początku zaznaczył, że teamy, które pracują nad GTA Online a RDR II to dwa zupełnie oddzielne zespoły.

Następnie dodał to, co powiedział sam R* już kilka miesięcy temu - fabularne DLC są wciąż dla nich bardzo ważne i chcą je widzieć w swoich przyszłych produkcjach, ale niestety nie w GTA V. To czy fabularne dodatki ujrzą światło dzienne, zależy przede wszystkim od podstawowej wersji gry. 

Co do wycinania zawartości z gry, aby potem dodawać ją jako płatne dodatki - zarząd T2 ma tu jasne stanowisko. Kategorycznie zabrania swoim studiom na tego typu zachowania. Wydawca gier R* i 2K twierdzi, że wolą oni opóźnić premierę danego tytułu, aby dopracować go do perfekcji, niż wydawać półprodukt.

Chcą, aby każda nowa gra była bardziej przełomowa od poprzedniej.

Slatoff poinformował, że chcą, aby każdy tytuł, który zostanie przez nich wydany, starczał graczom nie na kilka godzin, a na długie lata. Stąd polityka częstych DLC do GTA Online, mikrotransakcje itd. 

Ponoć T2 zastanawia się też nad modelem subskrypcji gier. Karl nie uważa tego za niewykonalne, ale najpierw muszą znaleźć złoty środek, tak aby każdy był zadowolony. Mowa oczywiście o graczach, wydawcy czy firmach pośredniczących.

 

Przeczytaj również:

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 44
Crrooss dodano: 31.05.2018, 14:50
Wiadomo już, że fabularny dodatek do GTA V się nigdy nie pojawi, jednak mogliby chociaż ujawnić co planowali na samym początku, jakie mieli pomysły - czy całkowicie nowy 4 bohater, czy wydarzenia sprzed czy po fabule z podstawowej gry. Pewnie mieli już jakiś gotowy szkic fabuły. Może kiedyś się dowiemy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do Crrooss dodano: 31.05.2018, 14:59
Właśnie na to liczyłem w wywiadzie z aktorami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 31.05.2018, 15:17
GTA na abonament?
Nie dzięki, wystarczy że płace 60zł miesięcznie za WoW'a
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[197.231.***.***]
Zivo dodano: 31.05.2018, 12:25
Co do DLC to racja. W GTA 4 mieliśmy ta samą historię opowiedzianą przez 3 różne osoby. Jak by wyglądał dodatek do 5? Czwarty bohater?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Zivo dodano: 31.05.2018, 13:38
Albo "powrót do przeszłości" i losy naszych bohaterów kilka lat wstecz, zanim się poznali. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Majek dodano: 31.05.2018, 16:03
czyli inaczej nowa część gta. to już lepiej było by wypuścić ciąg dalszy całej trójki. w 4 miało to sens bo faktycznie były 3 postacie każda z inną otoczką ale opowiadające jedną fabułę. W 5 fabularne dlc moim zdaniem to taki zapychacz jak i w gta online. Jest bo jest. Troche przedłuży zabawę.
Zamiast dlc do fabuły wolał bym nowe gta. Z nową świeża historią nowa lokacją i bohaterami. Coś nowego po prostu
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito dodano: 31.05.2018, 19:10
Nie chcę nic mówić ale pod skrzydłami T2 jest również 2K znane z Mafii. Szefostwo T2 pitoli o ambitnych grach... Taaa wystarczy sobie Mafię 3 przypomnieć. Ambitne to jak diabli było.... Śmiech na sali.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 31.05.2018, 18:20
Ja patrząc na tą wielką mapę liczyłem na długą fabułę bądź dobre DLC ale teraz już widzę że mapa od samego początku była robiona pod online.Jak dla mnie zmarnowany potencjał i tyle. Pitolenie że DLC i fabuła są dla nich ważne to niech zostawią naiwniakom bo jeżeli online 2 będzie tak oblegane i pompowane przez graczy realną walutą to skończy się to tak jak w przypadku "V". Online im nie pyknie to dadzą DLC aby coś zarobić bądź gdy jednak online zrobi furorę to owszem dadzą DLC aby nie być gołosłownym lecz będzie słabe,krótkie aby tylko było na pokaz.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus do Edek503 dodano: 31.05.2018, 19:04
Singiel- 30h gry, przejdziesz, spin tyłka że tylko tyle, więc może twórca się pokusi o jakieś dlc na 5-10h, potem i tak płacz o kolejną odsłonę.

Online/Multi- pareset jak tysiące godzin gry, rywalizacja i gra z innymi, wsparcie produktu, bądźmy szczerzy, czas singlów mija tak jak dobrych filmów, że ktoś kiedyś wpadł na stworzenie takich arcydzieł jak Terminator czy Ojciec Chrzestny, to mało kiedy już dziś reżyser wymyśli coś dobrego bo wszystkie motywy i schematy już są wykorzystane dawno, i się dziwić jak jedyne co wymyślają to remake, kontynuowanie i wykupienie praw do jakiejś serii (Oh tak, spam Gwiezdnych wojen)
Pomysły się wyczerpują i trudno o dobrego singla, więc wszyscy dla zysków kierują w multi :p, bo stworzyć genialną historię na długie godziny jest coraz trudniej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Officer Mniam do Warfikus dodano: 31.05.2018, 20:00
To nie jest tak że czas dobrych gier czy filmów mija. Po prostu jest taki natłok wszystkiego, że już ciężko coś wymysleć. Filmy o gangsterce, wojnie, anime nie wiem muzyczne. Co tu wymysleć. 2 sprawą jest to że ludzie co by nie dostali to marudzą. Wyszło gta 4 marudzili bo to bo tamto, potem nagle" ah super gra" i tak non stop. Zamiast czerpać radość z gry to każdy pierwsze co to szuka wad.
Ojciec chrzestny ustawił poprzeczke i teraz wszystko będzie poniżej, bo zawsze będziemy porównywać inne filmy do ojca chrzestnego. I tak ze wszystkim. Dopiero kolejne pokolenie ustawi sobie nowe granice a ich dzieci będa marudzić i tak non stop
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do Warfikus dodano: 31.05.2018, 21:34
Całe szczęście jest PlayStation, na które wychodzą cały czas doskonałe gry singlowe. God of War, Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Detroit Become Human, Uncharted 4, nadchodzące: The Last of Us 2, Days Gone. Sony dba o graczy i mimo upływu czasu w żadnej z wymienionych gier nie zobaczysz lootboxów czy mikrotransakcji, tylko rewelacyjną fabułę, filmowe doświadczenie. Jak widać nadal się to opłaca.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Warfikus dodano: 31.05.2018, 23:13
Czytając nie raz Twoje wypowiedzi stwierdziłem już dawno że jesteś fanem online i podoba Ci się ten syf jaki tam jest więc nawet nie liczę na to że zrozumiesz czym jest dla mnie single w danej grze.Teraz jest moda na ten syf i zamiast wyjść na powietrze do znajomych to masz ich w sieci.Kiedyś siadało się do grania w deszczową pogodę bądź wieczorem,a całe dnie spędzało się na powietrzu z kolegami.R* robiło świetne single ale niestety pieniądze wygrały.Co do GTA 4 to jedyne narzekanie jakie miało miejsce z mojej strony to była marna optymalizacja,a nie fabuła oraz dodatki-klimat ciężki,poważny i dodatki świetne więc można zrobić-można,tylko trzeba chcieć.Nie chce mi się wymieniać wszystkich gier w jakie grałem z doskonałą fabułą czy to dłuższą czy krótszą ale mam nadzieję że czasy singli na PC jeszcze wrócą i oby to był Cyberpunk bo jak na razie Wiedźmina 3 i jego dodatków nic nie przebije.Mnie ten chłam który dodają tak uparcie do online nie przekona i mogę sobie narzekać bo w to już od bardzo dawna nie gram.Nie ma tam treści która by mnie wciągnęła,a zarabianie pieniędzy zostawiam sobie w realnym życiu.Jeżeli już porównujemy filmy z grami to mimo że docenia się klasyki to i tak ludzie idą do kin na nowe odsłony i potem marudzą że lipa,z grami jest tak samo-GTA 4 mi się bardzo podobało i liczyłem że "V" będzie jeszcze lepsza,a tu po za grafiką i optymalizacją ekstra to fabuła mnie osobiście nie wkręciła i w GTA VI również nie liczę na jakieś fajerwerki fabularne.

P.S
Crrooss właśnie dla takich gier jakie wymieniłeś bardziej jestem przekonany do konsoli od Sony niż Microsoftu (kupno konsoli mnie nie minie niestety).Ja bym tu dodał jeszcze Metal Gear Solid Snake.Mam tą grę na szaraku i przeszedłem ją 4 razy.Fabuła i dialogi to było mistrzostwo.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.05.2018, 23:14
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]