Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Trevor, Michael i Franklin mają inne telefony. Kolejno - Windows Phone, iOS i Android.

Najnowsze informacje

359VNowa stacja radiowa w GTA Online? News | PC PS4 XOne | 26.05.2018 17:48 przez Crrooss | Tagi: DLC GTA Online kluby nocne

Nowa stacja radiowa w GTA Online?

Dzięki majowym przeciekom dowiedzieliśmy się, że kolejne DLC do GTA Online skupiać będzie się na klubach nocnych. Tym razem GTA Series Videos donosi o utworach o jakie zostanie wzbogacona gra dzięki pojawieniu się nowej stacji radiowej. 

 

 

 

 

Dzięki informacji od GTA Series Videos dowiadujemy się, że w najbliższych miesiącach w GTA Online pojawi się kompletnie nowa stacja radiowa skupiająca się na muzyce elektronicznej, techno oraz new house. Kogo będziemy mogli posłuchać? Wymienia się jak do tej pory:

  • Solomun
  • Tale of Us
  • Dixon
  • The Black Madonna

 

Potwierdzają się zatem przecieki dotyczące rozszerzenia GTA Online o biznesy z klubami nocnymi. Czy takie klimaty i muzyka Wam odpowiadają? 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 50
omosquito dodano: 26.05.2018, 17:57
Lipni Ci Dj'e...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus dodano: 26.05.2018, 18:02
Liczyłem na muzykę lat 80-90 itd, utwory Haddaway, typu "Life" czy "What is love", Rockwell z swoim " Sombody's watching me", to dopiero muza z prawdziwych klubów nocnych, to to w ogóle nie wpada w ucho, jakaś kocia muzyka, choć ta z TBoGT była spoko podczas tańca "Bus stop".
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
x-KING dodano: 26.05.2018, 19:58
Ktoś jeszcze słucha radia ? ;)
Nie wiem jak u was, ale mnie już gdzieś w 2016 zaczęło męczyć ciągłe powtarzanie nutek, dobrze, że wprowadzili spotify na konsolę :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.203.***.***]
m-sick dodano: 27.05.2018, 20:32
D.O.D. Hardwell, W&W, Knife Party, Dash Berlin, Nicky Romero, Nervo, Afrojack, Armin Van Buuren, Tiesto, deadmau5, Carl Cox, Krewella, Kaskade, Kygo - jeśli choć połowa z nich (lub podobnych) trafi do nowej stacji to będzie git :)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do m-sick dodano: 27.05.2018, 20:35
Jeszcze by mogli streamy z UMFa prowadzić i wstawić ASoT jako audycje cykliczną. :D
Jak to mówią "too good to be true..."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 dodano: 27.05.2018, 20:35
To ja dam coś takiego: 2 Brothers On The 4th Floor - skoro tamto to same manieczki to może to :) Tylko że to takie bardziej Electro dance.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 do Edek503 dodano: 27.05.2018, 21:44
Eurodance*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 dodano: 26.05.2018, 20:09
Słabiutkie te utwory,jak przy tym ma tańczyć dziewczyna.....Tyle kasy ma R* a nie chcą wyłożyć na porządnych wykonawców (mam nadzieję że te tu wymienione to jedyne lipne,a reszta będzie na poziomie) Ja się wychowałem na muzyce techno oraz hip-hop gdzie utwory na imprezach odtwarzało się na Unitrze,a marzeniem każdego był magnetofon "Cobra",a utwory Scootera bez cenzury to był jedyny goły cycek jaki można było zobaczyć.....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future do Edek503 dodano: 26.05.2018, 23:05
Porządnych wykonawców, czyli kogo według ciebie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Dodladden do Future dodano: 27.05.2018, 16:38
Big Shaq, the ting goes skraaaaa, kap kap kap tap, skibidpap pap, and the tuk tu ktuk truuum, skjaa
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 do Future dodano: 27.05.2018, 18:56
Chociażby Tiesto,Sash,ATB itp,itd wymieniać dalej?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future do Edek503 dodano: 27.05.2018, 19:30
No takich wykonawców to usłyszysz może w jakieś modyfikacji do GTA Poland jak Ci moder zrobi Ekwador Manieczki w grze. :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do Future dodano: 27.05.2018, 20:05
Eee nie głupie GTA Poland i jedna ze stacji to Manieczki :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.05.2018, 20:06
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 do Future dodano: 27.05.2018, 20:13
Jak można DJ-ów takiego formatu porównywać do polskich manieczek? WTF Myślę że na tym zakończmy dyskusję o nowym radiu w GTA bo nie mamy o czym rozmawiać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.189.***.***]
Future do Edek503 dodano: 28.05.2018, 00:04
Po prostu jakoś średnio takie retro klasyki pasują do klimatu Los Santos. Solomun i cała śmietanka z Bolier Rom często gra na Ibizie i w takim Los Angeles, czy Miami, więc taki klimat housowy pasuje do LS. A o Tiesto to zapewne chodzi Ci o jakiego stare tracki, bo dzisiaj produkuje big room. Powiem tak: jak już robią taki dodatek z klubami możliwe że tych klubów będzie kilka, a nie jeden, więc muzyka może być różna, nie tylko house i techno, także liczę na dwie radiostacje. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 do Future dodano: 28.05.2018, 09:43
Dokładnie tak jak napisałeś.Chodziło mi o jego stare tracki.Teraz już wyszedłem z obiegu jeśli chodzi o klimaty techno więc jeżeli wykonawcy którzy są podani w newsie dają czadu na plażach USA to ok. Wybór R* w tym wypadku jest zrozumiały :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
ja dodano: 28.05.2018, 10:17
Wrzuciliby utwory z SF-UR z GTA SA i by mi starczyło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]