Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA VC] W grze znajduje się łódź podwodna.

Najnowsze informacje

939VGTA Online: R* rozdaje ponad milion $, nowe auta i bonusy! News | | 08.05.2018 13:31 przez Crrooss
Encyklopedia: GTA Online

Nowy tydzień w GTA Online! Co tym razem? Mamy okazję zdobyć ponad milion $ za samo logowanie się do gry każdego dnia, pojawiły się nowe auta oraz standardowo - promocje i bonusy m.in. za wszystkie misje kontaktów. W rozwinięciu szczegóły.

GTA Online: R* rozdaje ponad milion $, nowe auta i bonusy!

Darmowa kasa dla każdego

Rockstar motywuje wszystkich do gry. A co bardziej zachęca do powrotu do Los Sanots niż darmowa kasa? Zaloguj się przynajmniej raz do GTA Online w kolejnych 7 dniach a otrzymasz na konto $250,000. 

Dodatkowo - loguj się każdego dnia aż do 14 maja, aby otrzymać $150,000 za każdy dzień. Tak więc łącznie możesz otrzymać $1,150,000 logując się każdego dnia do 14 maja! 

Fundusze otrzymasz na konto w Maze Banku pomiędzy 15 a 21 maja. 

 

Nowe auta

W grze pojawiły się wyczekiwane dwa nowe samochody. Sprawdź koniecznie Overflod Tyrant w Legendary Motorsport oraz Vapid Dominator GTX w Southern San Andreas Super Autos. 

Materiał przedstawiający samochody wraz z tuningiem zobaczycie poniżej. 

 

Bonusy

Otrzymasz podwójne $GTA i RP za:

  • Misje kontaktów
  • Karkołomne Wyczyny
  • Wyścigi pojazdów specjalnych

Zaloguj się do gry aby otrzymać czapkę z logiem Ammu-Nation i koszulkę Vanilla Unicorn

 

Obniżki

Obniżki w tym tygodniu dotyczą:

  • Nieruchomości - biura, siedziby gangu, jachty - 50% taniej
  • Bunkry, hangary, fabryki - 40% taniej

30% obniżki:

Pojazdy lądowe

  • Mobilne Centrum Operacji
  • Armored Kuruma 
  • Nagasaki Shotaro 
  • HVY Barrage 
  • Ocelot Ardent 
  • BF Dune FAV 
  • Bravado Half-Track 
  • BF Ramp Buggy 
  • Cheval Taipan 
  • Ocelot Pariah 
  • Pegassi Tempesta 
  • Grotti Cheetah 
  • Grotti Stinger 
  • Truffade Z-Type 

Pojazdy latające:

  • Avenger
  • Hunter
  • Akula
  • Seabreze
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

[92.222.***.***]
Luis Lopez dodano: 08.05.2018, 14:05
Się szarpneli z kasą :D miły gest
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.50.***.***]
Wiatrus do Luis Lopez dodano: 08.05.2018, 21:44
Nom fajny gest i sposób przyciągnięcie graczy.
Wkradł się wam błąd. Powinno być darmowa, nie darmowe ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
Mądrala do Wiatrus dodano: 08.05.2018, 23:16
A u Ciebie powinno być : sposób na przyciągnięcie, a nie: sposób przyciągnięcie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.174.***.***]
wyewoluowany dodano: 09.05.2018, 12:10
Zapomnieliście o:

40% ZNIŻKI
- Hangary
- Bunkry

50% ZNIŻKI
- Siedziby klubów motocyklowych
- Biura
- Jachty (wraz z ulepszeniami)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 10.05.2018, 09:12
Zentorno popularne za statystyki w stosunku do ceny i wyglądu.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING dodano: 10.05.2018, 15:18
Użyłem takiego słowa jak większość ;) No ja nwm, ja grając 2 razy ową walkę miałem przypadek, że z maszynowego w głowę nieco ładowałem i z pewnością to 2 pociski nie były, być może akurat lagi ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING dodano: 09.05.2018, 12:07
Jakoś wolę normalnego Dominatora, może z sentymentu, był to mój pierwszy wóz i ten inny dźwięk silnika ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do x-KING dodano: 09.05.2018, 13:07
Mój pierwszy przez pierwszy dzień był zwykły voltic. Później nazbierałem na świetne w tamtych czasach zentorno.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus do omosquito dodano: 09.05.2018, 13:17
Pierwsze co w dniu premiery na PC to za te 500k kupiło się apartament a wkrótce Kurume, a 1 auto z ulicy w moim przypadku to Sultan :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 09.05.2018, 13:58
A ja nigdy nie lubiłem zentorno, takie auto bez duszy, czułem się jakbym jeździł pudełkiem po zapałkach lol xD
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do x-KING dodano: 09.05.2018, 16:08
Alternatywy wtedy za bardzo nie było. No w sumie Entity i Turismo R, Adder. Jednak wszystkie wymienione wtedy Zentorno robiło, jak chciało. Później przyszedł czas T20, którym to się z chyba rok bujałem bo Osiris mi jakoś nie przypadł do gustu, taki kloc drewna to jest. No a później to już się taki wysyp zrobił wozów, że się śmiga czym popadnie. Kurde, jeszcze nie zdążyłem po robocie piwa wypić a już mnie na wspomnienia bierze.... XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 09.05.2018, 16:20
T20 dokładnie, u mnie identycznie, jazda nim sprawiała dużą przyjemność, całkiem inne prowadzenie, do tego ma ten tryb wyższych obrotów ? nazwy tego czegoś nie pamiętam, bodajże FMJ jeszcze to ma, a do tegoo T20 jest po prostu ładny...Turismo miało zbliżone parametry o ile pamiętam, niemalże identyczne do zentorno i to było moje autko na wyścigi, a addera ceniłem za jego " ciężkość ", było czuć jazdę <3 Zentorno za bardzo arcadowe dla mnie, w sumie Turismo też takie było, ale jednak wygląd bardziej mi odpowiadał, lecz był czasem problem z krawężnikami, bo za niskie, ahh te czasy... Teraz tego problemu nie ma, sobie nad krawężnikiem polecisz - dosłownie... Kiedyś każde nowe autko się testowało, chciało się mieć, ale odkąd zaczęli tak hurtowo dodawać pojazdy, straciłem do tego zapał...
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 09.05.2018, 16:27
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
omosquito do x-KING dodano: 09.05.2018, 16:31
Teraz to Vagner od dłuższego czasu prym wiedzie, ale ni uja mi się nie podoba, tak samo jak RE 7B itd. itp. T20 to jednak było coś, zawsze będę miło wspominał :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do omosquito dodano: 09.05.2018, 16:40
To samo ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 09.05.2018, 16:47
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus do x-KING dodano: 09.05.2018, 22:05
Zentorno popularne szczególnie chyba za przyczepność?, pamiętam że królował w trybach typu Snipers vs Zentorno, Sniper vs Loopers itd, grałem ostatnio te tryby, był jeszcze RPG vs Insurgents itd, ale najlepszy ubaw mam na Deathrunie :p, zagrał bym taki tryb w 30 graczy, dawniej jak nie było premiowanych to w moment było ludzi, tera wszyscy farmią kontaktowe, zresztą ja też bo można się zabawić Mogulem czy RCV :p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do Warfikus dodano: 10.05.2018, 09:28
Nom między innymi, po prostu był najłatwiejszą drogą do wygrywania wyścigów, choć właśnie ja wolałem inne, bo nim się aż za prosto jeździło, tak jakoś bez wyzwań ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
x-KING do x-KING dodano: 10.05.2018, 09:31
A wracając do LTS, to właśnie to co mówię, jest duuuużo nowatorskich akcji stworzonych przez graczy, w których z dobrą ekipą można się bawić i bawić, a jak R łaskawie doda 2x takie rzeczy raz na 2 lata, to tym bardziej fajnie w to grać :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus do x-KING dodano: 10.05.2018, 10:41
No tu popre, te akcje za x2 to szaleństwo by było, w moment pełne lobby, choć tryby R*_też potrafi zrobić dobre, Gonitwa, Linia śmierci, Oprawca, Masowy skok na punkty, ostatnio to co wciaglo ludzi bardziej w szaleństwo to Walka zmechanizowana czy ta Robota Vespucci, niektóre akcje były po prostu nudne, jak Bombushka w opałach...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28