Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Lżejsze łodzie na pełnym morzu naturalnie dryfują wskutek ruchu fal.

Najnowsze informacje

523VGTA IV z nową aktualizacją News | PC PS3 X360 | 27.04.2018 21:21 przez Crrooss

GTA IV z nową aktualizacją

GTA IV po 10 latach od premiery zmaga się z problemami kwestii licencyjnej. Za sprawą najnowszej aktualizacji z gry zniknęła pokaźna liczba utworów. Rockstar Games jednocześnie wrzucił do gry kilkanaście nowych kawałków. 

 

 

Lista utworów, które zniknęły z gry

Vladivostok FM

  • Kino – “Группа крови” [Gruppa Krovi / Blood Type] (1988)
  • Marakesh – “Ждать” [Zhdat / To Wait] (2006)
  • Zveri – “Квартира” [Kvartira / The Flat] (2006)
  • Seryoga – “King Ring” (2005)
  • Splean – “Линия жизни” [Liniya Zhizni / Lifeline] (2000)
  • Basta – “Мама” [Mama / Mother] (2006)
  • Leningrad – “Никого не жалко” [Nikogo ne Zhalko / A Pity for No One] (2002)
  • Ranetki Girls – “О тебе” [O Tebe / About You] (2006)
  • Dolphin – “РЭП” [Rap] (2008)
  • Glukoza – “Швайне” [Schweine / Pigs in German] (2005)
  • Ruslana – “Wild Dances” Ukranian FM Version (2004)
  • Oleg Kvasha – “Зеленоглазое такси” Club Remix [Zelenoglazoe * Taksi / Green Eyed Taxi] (2007)

Liberty Rock Radio

  • The Smashing Pumpkins – “1979” (1995)
  • Stevie Nicks – “Edge of Seventeen” (1981)
  • Electric Light Orchestra – “Evil Woman” (1975)
  • David Bowie – “Fascination” (1975)


The Journey

  • Terry Riley – “A Rainbow in Curved Air” (1969)
  • Michael Shrieve – “Communique: ‘Approach Spiral'” (1984)
  • San Juan Sounds
  • Angel y Khriz – “Ven Báilalo” (2004)
  • IF99 – International Funk
  • Gil Scott-Heron – “Home Is Where the Hatred Is” (1971)


Liberty City Hardcore

  • Cro-Mags – “It’s the Limit” (1985)
  • Leeway – “Enforcer” (1988)


K109 The Studio

  • Tamiko Jones – “Can’t Live Without Your Love” (1979)


The Vibe 98.8

  • Mtume – “C.O.D. (I’ll Deliver)” (1984)


Radio Broker

  • Ralph Myerz – “The Teacher” (2006)


The Beat 102.7

  • Fat Joe (feat. Lil Wayne) – Crackhouse (2008)
  • Papoose – Stylin’ (2008)


The Classics

  • Brand Nubian – All for One (1990)
  • Marley Marl (feat. Craig G) – Droppin’ Science (1988)


K109 – Ballad of Gay Tony 

  • “Still In Love” by Rose Royce


L.C.H.C. – The Lost and Damned

  • “Call from the Grave” by Bathory


Liberty Rock Radio – The Lost and Damned

  • “Touch Too Much” by AC/DC
  • “Five To One” by The Doors
  • “Jane” by Jefferson Starship
  • “Run To The Hills” by Iron Maiden


Vladivostok FM – Ballad of Gay Tony

  • “Salvation” by Sucker DJs
  • “Music” by Jonathan Peters feat. Maya Azucena
  • “When Love Takes Over” by David Guetta feat. Kelly Rowland


Vice City FM

  • “C’est la Vie” by Robbie Nevil
  • “History” by Mai Tai
  • “Teardrops” by Womack & Womack
  • “Wood Beez (Pray like Aretha Franklin)” by Scritti Politti
  • “You’re the Voice” by John Farnham


Video Editor

  • “A City Under Siege” by Boy 8-Bit
  • “Boxer” by Crookers (feat. Nic Sarno)
  • “Stickin” by SonicC
  • “The Best Thing” by Hook N Sling
  • “You Never Know” by Marly

 

 

Nowości

Aby zrekompensować chociaż w minimalnym stopniu stratę tak obszernej liczby piosenek, twórcy wrzucili do gry nowe utwory. Niestety, ale ich liczba jest niezbyt pokaźna i ogranicza się do zaledwie jednej stacji radiowej. 

 

Vladivostok FM

  • ALEKSEY BOLSHOY: YA Nenavizhu Karaoke
  • SERYOGA: Mon Ami (ft. Maks Lorens)
  • DELICE: Goryacheye Leto
  • SERYOGA: Dobav’ Skorost
  • RIFFMASTER: Begu (Rancho Song)
  • RIFFMASTER Riffmaster Tony
  • ZHENYA FOKIN: Noch’ju
  • AYVENGO: Underground
  • KIEVELEKTRO: Gulyaj, Slavyane!! (ft. Alyona Vinnitskaya)
  • AYVENGO: Reprezenty
  • SERYOGA: Chiki
r e k l a m a

Komentarze (10) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 28
Saladyn21 dodano: 27.04.2018, 21:58
No to czekam na moda przywracającego stare utwory... bo powiedzmy sobie szczerze Vladivostock FM po aktualizacji praktycznie nie istnieje, podobnie z LRR choć tam zostało kilka fajnych kawałków.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
EngineV8 do Saladyn21 dodano: 27.04.2018, 22:21
Oleg Kvasha - Zelenoglazoe taksi (club remix)
Dla mnie może być symbolem wyższości gier w wersjach pudełkowych nad tymi np ze steam'a... Dobrze że GTA IV mam w pudełkowej wersji, pierwsze wydanie, nabyte w dniu premiery :)
Swoją drogą, trzeba by zagrać :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Saladyn21 do EngineV8 dodano: 28.04.2018, 09:28
Też miąłem pudełko, ale później mi druga płyta poszła, a że nie znalazłem nigdzie w necie niezmodyfikowanego obrazu to kupiłem wersje na steam i w sumie uważam że jest gorzej. Po przedostatniej aktualizacji nie działało spolszczenie teraz zniszczyli radio... chyba podejmę kolejną próbę odnalezienia oryginalnego obrazu gta 4...
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 34
Warfikus dodano: 27.04.2018, 22:46
Cooo, Edge of Seventeen znikło???, niech zabierają jeszcze One Vision, jak kto wspomniał taki Vladistock to nie istnieje już, żeby Glukoze zabrać...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Saladyn21 do Warfikus dodano: 28.04.2018, 09:31
Mi też najbardziej będzie brakowało Stevie Nicks :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
dev1anceONE dodano: 28.04.2018, 11:10
Poprawcie San Juan Sounds bo jest w The Journey. No to R* pojechał z tą aktualizacją.. żeby tak całą radio stacje Vladistok przyciąć.. No nic miejmy nadzieje że wyjdzie nieoficjalny patch na steam który przywróci wszystkie utwory z wersji przed update, bo przez w sumie wszystkie nuty które zostały wycięte, gra straciła swój klimat..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 44
Crrooss do dev1anceONE dodano: 28.04.2018, 11:47
Prawda, połowa klimatu GTA IV to Vladivostok. Pamiętam bujanie się bo obskurnym Broker albo Dukes majc w tle Seryoga – “King Ring” (przecież to było nawet w trailerze gry) albo Glukoza Schweine. Wiem, że to nie do końca zależne od nich, jednak podejrzewam, że można wydłużyć licencję? Jak widać nie opłaca się.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 15
dev1anceONE do Crrooss dodano: 28.04.2018, 12:10
Bardziej się zastanawiam czemu R* kupuje piosenki na 10 lat, a nie na dłużej, no tak w końcu muszą na czymś przyciąć podczas produkcji. W sumie to z przedłużeniem licencji by było jak piszesz, nie opłacałoby się bo wytwórnie które dały licencje na utwory 10 lat temu nie wiedziały że GTA IV odniesie taki sukces i teraz pewnie by sporo podniosły cenę za jeden utwór (Podobnie było chyba z Daz Dillingerem, tylko ze ten poleciał do sądu bo dostał 5k$ za jeden utwór)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 28.04.2018, 19:01
Masakrycznie okroili stacje radiowe.Myślałem że tylko Vladivostok FM,a tu widzę więcej niespodzianek.Piękny prezent na 10 rocznicę nie ma co....i niech nikt nawet nie próbuje pisać że się nie da przedłużyć licencji,że nie ma R* na to pieniędzy itp.
-Basta-"Mama"
-Ruslana- "Wild Dances"
-Oleg Kvasha "Zelenoglazoe taksi"
Z tej listy to takie moje naj naj co nie znaczy że inne były złe,ale przy tych mi się fajnie bujało :) Dobrze że ja kupuję gry w wersjach pudełkowych i fanom tej serii polecam taki właśnie zakup,teraz widziałem tą grę w naprawdę fajnej cenie.
Wracając do Ruslany to dała czadu na Eurowizji w 2004 roku i w 100% kobietą,a nie jakimś przebierańcem z brodą i wackiem....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Saladyn21 do Edek503 dodano: 28.04.2018, 21:49
Bo w 2004 było jeszcze w miarę normalnie, za stwierdzanie faktów nikogo nie karano, a jak ch** nazwałeś ch***m to też nikt się nie pruł za bardzo.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]