Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] W plikach gry możemy znaleźć wzmiankę na temat Dodo. Awionetka niestety nie pojawiła się w finalnej wersji gry.

Najnowsze informacje

463VUnboxing GTA V Premium Online Edition News | PC PS4 XOne | 24.04.2018 18:11 przez Crrooss | Tagi: GTA Online GTA V online premium edition Unboxing

Unboxing GTA V Premium Online Edition

Zapowiedziane w ostatnich dniach GTA V Premium Online Edition trafiło już do części sklepów. Z racji tego niektórzy mieli okazję poznać dokładniej nową edycję gry.

Co znajdziemy w pudełku GTA V Premium Online Edition?

 

 

 

 

Obniżka cen zwykłej edycji GTA V

Jednym z posiadaczy GTA V POE jest znany MrBossFTW. Dzięki niemu dowiadujemy się kilku rzeczy. Przede wszystkim edycja ta spowoduje najprawdopodobniej znaczną obniżkę zwykłych wersji GTA V. W sklepie Game Stop była ona przeceniona o 50%, podczas gdy wersja Premium kosztowała $79 (~320zł). To najprawdopodobniej jednak wyjątek od reguły i u nas edycja zwykła będzie kosztować +/-120zł, podczas gdy Premium, tyle co każdy nowy tytuł, czyli okolice 240zł na konsolach. 

Źródło: MrBossFTW

 

Zawartość pudełka - co nowego?

Co do samej gry, to jedynymi różnicami względem zwykłej wersji GTA V są okładka oraz dorzucona wewnątrz pudełka ulotka z kodem na zawartość "Paczki Początkującego Kryminalisty". 

Oznacza to, że nadal jesteśmy zmuszeni pobierać całe kilkanaście GB danych ze wszystkich aktualizacji jak również zawartość Criminal Enterprise Starter Pack. Płyta, instrukcja, jak również mapa są identyczne co w zwykłej wersji gry. 

Nie będąc nawet krytykiem Rockstar Games można poczuć się rozczarowanym nową edycją gry. Nie dość, że został wyceniona na co najmniej tyle co zupełnie nowe produkcje, to jej zawartość niczym nie zachęca do kupna i jest zrobiona tak, aby maksymalnie ciąć koszty. Miłym akcentem byłoby nawet dorzucenie broni i części pojazdów z Online do trybu fabularnego. 

Zobacz także
r e k l a m a

Komentarze (7) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 52
omosquito dodano: 24.04.2018, 18:17
No to lipa taka, że hej.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 25.04.2018, 09:55
Nie no szacun R* po prostu szacun.Nawet tej mapy którą jak podświetlimy to ukarzą się różne "fajności" nie dali.....
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
tyle w temacie dodano: 25.04.2018, 14:48
Rockscam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus dodano: 25.04.2018, 16:02
No w końcu porządna edycja tej gry ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Warfikus dodano: 25.04.2018, 16:09
Po głębszej analizie zmieniam zdanie. To nie lipa, to SUPER oferta! Muszę to mieć! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do omosquito dodano: 25.04.2018, 17:10
Oferta jest świetna. Choć tylko dla tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z GTA Online lub tych zbanowanych. I w sumie do takich ludzi jest to skierowane.

Jeśli masz już GTA V na daną platformę to przecież nie będziesz kupował jej drugi raz, a za praktycznie tę samą cenę (w porównaniu do standardowej edycji) dostajemy rzeczy o wartości ~8mln GTA$ do GTA Online. Zakładając, że Pacyfika zrobisz w godzinę i zarobisz na nim ten milion (bo reszta Ci całą kasę odda) to oszczędzasz 8h życia. W sumie to więcej, bo jeszcze crashe, lagi, siku itp. itd.

Na minus jest tylko to, że praktycznie na start dostajesz dobre biznesy i nie musisz się dorabiać samemu wszystkiego od zera. Gdzieś ta satysfakcja znika...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Majek dodano: 25.04.2018, 17:16
Czyli w sumie zabiera najpiękniejsze chwile, te które każdy od początku przerabiał. Teraz to już na starcie dostają biznesy i zarzuceni są schematami...
Ja tak czy siak gdybym miał teraz zaczynać, wolałbym jednak od kompletnego zera, tak na czysto, a ni jeżeli już coś mieć wpakowane, dla mnie to jakieś takie " niesmaczne ", w sumie to podobnie jak z zmodowanymi kontami, co swoje to swoje ;)
//Edytowano 3 razy. Ostatnio: 25.04.2018, 17:24
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]

SHOUT

Regulamin shoutboxa | Archiwum

Znaków: 0 z 300

Wszystkich wpisóws: 32091

GTA

Zobacz więcej   

quizy ?

Lp Nick Quizy Odp Pkt
1.  rekinowy 31 417/465 89,51
2.  EagleOfL... 27 385/405 88,13
3.  RAFkin 36 412/539 87,24
4.  adi55500... 36 401/554 85,96
5.  Wookie1 31 389/465 85,89
6.  KyloHims... 34 389/525 84,76
7.  EngineV8 33 379/494 83,96
8.  Brus 34 377/509 83,52
9.  Cityzen3... 33 355/494 81,04
10.  Wichu 29 341/435 80,43
Zobacz pełen ranking

quizy ?

Lp Nick Dod Odp Pkt
1.  hoger 141 441 2310
2.  Majek 28 439 1513
3.  Wookie1 16 424 1384
4.  Mr_White... 6 436 1350
5.  Zembu 8 431 1349
6.  Mazi150 4 438 1342
7.  Kettger 4 436 1336
8.  Majkela 2 436 1322
9.  xNomad 0 439 1317
10.  Siatkarz... 0 439 1317
Zobacz pełen ranking
X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.