GTA V Premium Online Edition - oficjalnie potwierdzone! - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] W plikach gry możemy znaleźć wzmiankę na temat Dodo. Awionetka niestety nie pojawiła się w finalnej wersji gry.

Najnowsze informacje

1159VGTA V Premium Online Edition - oficjalnie potwierdzone! News | PC PS4 XOne | 20.04.2018 10:15 przez Crrooss
Encyklopedia: Grand Theft Auto V

O GTA V: Premium Edition mówi się już od ponad miesiąca. Do tej porty jednak nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie.

Zmieniło się to ostatnio, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia pudełek z grą. @Update - Rockstar Games własnie oficjalnie potwierdził Edycję Premium!

GTA V Premium Online Edition - oficjalnie potwierdzone!

 

Okładkę (a wraz z nią szczegóły dotyczące reedycji) GTA V Premium zobaczyliśmy dzięki Redditowi. Do sieci wyciekły bowiem pudełka z grą na Xboxa One oraz Play Station 4. 

 

Pudełka Premium Edition

(kliknij, by powiększyć)

 

Zawartość

Jak widać na załączonych obrazkach GTA V: Premium Edition będzie składać się z trzech elementów składowych:

  • Grand Theft Auto V
  • Grand Theft Auto Online
  • Criminal Enterprise Starter Pack

 

Jedyną nowością względem obecnej edycji GTA V będzie więc tylko paczka Początkującego Kryminalisty. Przypomnijmy, że w niej znajduje się relatywnie obszerna zawartość dla nowych graczy, mianowicie:

  • Biuro
  • Bunkier
  • Klub motocyklowy
  • $1,000,000
  • Fabryka pieniędzy
  • Apartament wraz z garażem na 10 aut
  • 10 aut, bronie, ubrania, tatuaże

 

Oczywiście powyższe zdjęcia i najnowsze doniesienia należy traktować z pewnym dystansem aż do czas oficjalnego potwierdzenia Edycji Premium przez Rockstara. 

Aktualizacja - Rockstar Games oficjalnie potwierdził edycję premium!

 

Treść notki Rockstara

GTA V: Premium Online Edition będzie dostępna na PS4, Xboxa One oraz PC. Zawierać będzie tryb fabularny GTA V, wciąż rozwijane olbrzymie doświadczenie jakim jest GTA Online oraz Zestaw Początkującego Kryminalisty. 

r e k l a m a

Komentarze (44) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 29
Dodladden dodano: 20.04.2018, 11:16
Nawet nie napisaliście skąd gostek ma te zdjęcia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.10.***.***]
ja dodano: 20.04.2018, 12:01
wygląda na fejk
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito dodano: 20.04.2018, 11:22
No to wal, skąd je ma panie dociekliwy?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Dodladden do omosquito dodano: 20.04.2018, 19:26
Sklep UK, wysłali im żeby mieli na premiere.
Panie ciekawski
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
Pedros dodano: 20.04.2018, 20:02
Ja się pytam jak nisko trzeba upaść, by publikować leaki, że gtav na dostać zawartość z online do singla, a potem usuwać te wpisy, bo okazały się nieprawdą? :DDDDDDD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do Pedros dodano: 20.04.2018, 20:07
Przecieki często nie do końca się sprawdzają. Tutaj podobnie, Edycja Premium rzeczywiście jest ale nie w takim kształcie jak myślano. A o usuwaniu nic nie wiem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Pedros dodano: 20.04.2018, 20:36
Jak skasowane, jak są? 20 oraz 21 luty na FB GTSITE. Majek spierdzielił sprawę z tym przeciekiem, co zrobić. Bywa i tak.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do omosquito dodano: 20.04.2018, 21:24
Jakie spierdzielił? Na długo przed innymi pisałem, że będą dodatki do GTA V na płycie. Wtedy myślałem, że będzie to do SP, a nie edycja premium.

Fakty są takie, że GTASite miało te informacje pierwsze. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Pedros dodano: 20.04.2018, 21:28
https://www.faceb(...)32299249 - tu masz pierwszy usunięty post, o którym piszesz.

A tu drugi https://www.faceb(...)75497428 i ten został ocenzurowany przez T2/R*. :)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 20.04.2018, 21:29
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito dodano: 20.04.2018, 21:42
Na tablicy widać go w całości, po kliknięciu znika treść, ciekawe...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do omosquito dodano: 20.04.2018, 21:44
Walić to, dałeś ciała. Trzeba było napisać, że może się nie sprawdzić i nikt by się nie czepiał. Jest nauczka na przyszłość.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do omosquito dodano: 21.04.2018, 11:03
Moskit... no kto jak kto, ale myślałem, że Ty akurat wiesz jak przecieki działają...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[51.15.***.***]
Yoda do Majek dodano: 21.04.2018, 11:56
rację Majkowi przyznać trzeba, nie każdy przeciek naturę za wczasu swą obnaża
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Yoda dodano: 21.04.2018, 12:11
Ja wiem, ale nie każdy z kilkudziesięciu tysięcy czytelnikówjest tak samo obeznany ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
AugKrz dodano: 21.04.2018, 18:38
I tak oto w ten sposob seria GTA umarła :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[46.45.***.***]
bez komentarza dodano: 21.04.2018, 20:58
Znaczy co, w tej edycji tryb fabularny nadal nie będzie zawierał dodatków, jakie pojawiły się w GTA Online a jedynie zestaw początkującego kryminalisty do trybu Online? Nie ma co, faktycznie Rockstar największy Heist zostawił sobie na koniec...................................
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[170.250.***.***]
jfksjlf dodano: 21.04.2018, 23:50
tragedia....... chcę GTA 6 :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
sabaru dodano: 22.04.2018, 00:15
Czemu nie napisaliście że cena tej wersji będzie kosztować 270 zł a wersja cyfrowa będzie o 17zł droższa. Na innych stronach potrafili podać, a wy nie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 dodano: 21.04.2018, 22:01
Pewnie cena tego tworu też będzie "premium".Jak dla mnie to ostatni skok na kasę tej firmy i pewnie nie jedna osoba jeszcze się na to skusi,a potem będzie że najlepiej sprzedająca,najlepiej zarabiająca i bla bla bla-żenada.Po takiej firmie się tego nie spodziewałem.Kiedyś R* było ponad to wszystko co się działo u innych firm,a teraz delikatnie,zgrabnie bez spektakularnych wodotrysków robią to samo co inni,bardziej rozważnie i inteligentnie ale nadal jest to to samo.Ja na szczęście już dawno się uwolniłem od tej gry (po części jak mi się ekipa wykruszyła,po części że zapanowała tam nuda i ciągle ten sam schemat) i ogrywam inne naprawdę ciekawe i zróżnicowane gierki bo szkoda mi czasu i życia aby męczyć jeden tytuł w którym chodzi tylko o jedno-rób misje,zarób,wydaj na badziew i znowu zrób misję,zarób i wydaj na kolejny badziew.Za 3 dni premiera Frost Punk-tym się zajmę w najbliższych dniach.
Pozdrawiam zapaleńców i życzę udanych misji i pełnej sakwy denarów :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Edek503 dodano: 21.04.2018, 22:10
Święte słowa, ale w GTA nie chodzi tylko o jedno, żeby robić to co wspomniałeś trzeba naprawdę nie mieć co z czasem robić, przynajmniej ja takiej rozgrywki nie rozumiem na dłuższą metę, stąd moja tolerancja na glitche pod kasę...ale nie zapominaj o rzeczach, które są w grze od początku, jak ja to mówię te " normalne " rzeczy, mianowicie wyścigi, dm, LTS...jeśli masz ekipę to naprawdę od czasu do czasu lista gier z takimi akcjami to świetna sprawa, tym bardziej, że gracze dostarczają coraz to nowsze, nowatorskie akcje na social club ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 21.04.2018, 22:19
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do x-KING dodano: 21.04.2018, 22:46
Przestałem w to grać i właśnie jednym z czynników był rozpad ekipy,a raczej znudzenie ziomków i dodam że moja ekipa składała się z ludzi z Europy,Rosji oraz USA z PL był i nadal jest ze mną jeden ziomek i czasem coś tam porobimy.Ja w przeciwieństwie do R* wiem kiedy należy zejść ze sceny aby Cię dobrze wspominano i mówiono o Tobie z szacunkiem.Myślę że ta moja zbieranina ludzi z którymi parę lat ogrywałem tryb Online dobrze mnie wspomina tak jak ja ich.Napady z nimi to była czysta przyjemność,każdy miał swoją funkcję i wszystko się przechodziło momentalnie,a jak ktoś niechcący zginął bądź przez jakąś głupotę to zamiast nerwów były same śmiechy.Potrafiliśmy u każdego porobić przygotowania aby kolejnym razem cisnąć hurtem same finały.Czasem się siedziało praktycznie do rana bo ziomki z USA się pojawili i robiło się napady :) Mi po prostu już teraz się nie chce.Ogrywam inne gierki i równie dobrze się przy nich bawię:)
Zarazem podziwiam i szanuję zapaleńców i weteranów GTA Online bo to dzięki Wam ten tryb dalej istnieje.Żałuję tylko że nie ma dodatku do singla ale nic w tej sprawie nie jestem w stanie zrobić niestety.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Edek503 dodano: 21.04.2018, 23:01
Zawsze możesz wbić do nas na ts.gtasite.pl ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
sabaru do Edek503 dodano: 22.04.2018, 00:17
Skoro tutaj tak zaczęli odwalać to ja jestem ciekawy co będzie red dead redemption 2.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do sabaru dodano: 22.04.2018, 01:15
Całe szczęście RDR to singiel. Będzie na bank Battle Royale w Online, ale nie mają tam takiego pola do popisu jak w GTAO
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do omosquito dodano: 22.04.2018, 07:33
No właśnie, w GTA mieli pole do popisu i widzisz co narobili xD, także to wcale nie musi być taka zła strona, przynajmniej tam latających aut nie będzie - mam nadzieję ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2018, 07:34
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do x-KING dodano: 22.04.2018, 15:24
King oglądałeś "Powrót do przyszłości"? Na dzikim zachodzie wszystko jest możliwe... :D
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2018, 15:25
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Majek dodano: 22.04.2018, 15:50
Nie, jestem dziwny ale to nie moje klimaty i nie oglądałem ;)
Wypowiadałem się nieraz o tym - jedna taka abstrakcyjna rzecz i na tym zaprzestać, no w porządku, a tymczasem co mamy - latające strzelające auta, motory, fotele, niewidzialne potwory, wybuchowe bronie itd itd..." Latające auta w GTA " to brzmi jak nieśmieszny żart albo żałosny koniec, a tymczasem to prawda...Nie wierzę, że ci czy komuś dorosłemu może się podobać taki obrót spraw, to w jakim kierunku ta gra się rozwija, a nawet jeśli komuś to pasuje to jest tyle innych futurystycznych gier i zamiast na nie się przesiąść to takie Janusze czekają na absurdalną przemianę GTA, która zresztą się spełnia, #poperdolone.... ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2018, 15:51
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Edek503 dodano: 22.04.2018, 15:59
A wracając do ciebie:
" Zarazem podziwiam i szanuję zapaleńców i weteranów GTA Online bo to dzięki Wam ten tryb dalej istnieje ", kompletna bzdura ziomuś, tych weteranów to oni ma lekko powiedziawszy w... d upie....Ten tryb istnieje przede wszystkim dzięki wszechobecnej dzieciarni, często patologi, to oni głownie teraz nabijają statystyki dla R i to z nich, a raczej z ich rodziców mają największy zysk ( z kart ). Przecież to gołym okiem widać pod jaką grupę wiekową robią te dodatki, updaty - a petycji tych starszych graczy, którzy byli od początku nawet nie rozpatrzą, wrzucając jednocześnie co raz to nowsze zabawki pierdoły za żałosną cenę, kiedy ci weterani chcieliby coś normalnego związanego z tuningiem aut, a nie kulwa kaskaderkę dla deluxo, co to ma być ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 22.04.2018, 16:00
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do x-KING dodano: 22.04.2018, 17:05
Jak mogłeś tego nie oglądać? :O Toż to klasyk wśród klasyków!
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do x-KING dodano: 22.04.2018, 21:21
No nie wiem czy taka bzdura.Niech rzuci kamieniem pierwszy ten który nie odpala GTA Online.....To że dodają głupoty do gry nie oznacza że weterani odstawili tytuł na półkę.Grałeś w tym miesiącu w Online? To samo pytanie mogę skierować do każdej innej starej ekipy i wątpię aby wszyscy jednym głosem odpowiedzieli że "ja? nieeee,ja w to już nie gram od roku czy dwóch lat". Jednak w to ludzie grają i dzieciaki i weterani więc wątpię abym pisał bzdury. Ja osobiście w to nie grałem rok jak nie dłużej. Zaglądam jedynie tylko gdy mam od GTASITE info że za zalogowanie do gry dadzą ubranko,samochodzik,kasę.Odpalam,loguję się do online odbieram fanty i tyle mnie widzieli,też tak robisz?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Edek503 dodano: 22.04.2018, 21:40
Edku, przytaczasz całkiem inny wątek, nie o to chodziło w mojej wypowiedzi. Nigdzie nie napisałem, że weterani już nie grają, oczywiście, że JESZCZE sporo tych weteranów jest, sam odpalam grę kilka razy w tygodniu. Napisałeś jednak, że dzięki tym weteranom ONLINE dalej ciągnie - to jest tą głupotą o której pisałem. Pomyśl, jakie znaczenie mają ci weterani na tle wszechobecnej gimbazy, są to śladowej ilości gracze, z których R nie ma większego pożytku, już swoje nagrali, statystyki dla nich nabili, wystarczy, przecież dla nich R już nic nie robi, kompletnie nic...
W skrócie, bo zbłądziłeś w dyskusji, to nie weterani utrzymują tytuł, tak jak napisałeś, tylko te dzieciaki, pod które zresztą " robią grę ". Przeanalizuj jeszcze raz moją wcześniejszą wiadomość. Pozdrawiam ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do x-KING dodano: 22.04.2018, 21:55
Źle ubrałem w słowa to o co mi chodziło.Faktycznie po tym co napisałem można było tak wnioskować co przekłada się na Twoją wypowiedź.Online zarabia na dzieciakach ale wątpię aby taka osoba która wszystko kupuje jak leci za pieniądze rodziców pograła w to na tyle długo aby mieć wypracowane xxxx godzin,xxxx lvl itp.Dzieciaki się szybko nudzą,a jak nie ma żadnych umiejętności to ani najszybszy wóz,ani najlepsza broń mu nic nie da bo będzie wgniatany w asfalt i pójdzie z płaczem do rodziców i powie 'głupia ta gra,kupcie mi inną" albo "dajcie mi pieniądze na zmodowane konto". Na weteranach R* nic nie zarabia ale nadal w to grając nabijacie statystyki którymi R* się chwali gdzie tylko można.Chodzi tu o ilość grających,o ich czas spędzony w grze,poziom postaci zdobyty legalnie itp,itd. W PL myślę że mało osób kupuje karty,tabelki finansowe raczej pochodzą z USA oraz bogatych krajów. Bardzo chętnie bym zobaczył statystyki poszczególnych państw do których gra była dystrybuowana oraz zarobki z Sharków.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Edek503 dodano: 22.04.2018, 22:13
Owszem, domyślam się co mogłeś mieć na myśli, ale odpowiadam logicznie na to co napisałeś xD
No ale właśnie sęk w tym, że statystyki nabijają głównie dzieci. Ktoś kiedyś pisał, że GTAO nie umiera, bo bije coraz to nowsze rekordy, przede wszystkim w ilości graczy, no ale spójrz jacy to są gracze teraz, a jacy byli niedawno, wystarczy spojrzeć i porównać sobie wypowiedzi na forach. Są to teraz głównie dzieci, w grze randomy, a z dniem na dzień OG jest coraz mniej, sam obracam się w kręgach elity na PS4 no i niestety, ale z przykrością muszę to akceptować, że legendy stopują, a skoro rekordy dalej rosną, to wiadomo kto je nabija... Odnosząc się także do czasu nabitego, myślę, że ci weterani po takim czasie gry, wpadną pograć 2-3 godzinki już w zorganizowanym gronie, a ni jeżeli zarabiać kaskę godzinami, dniami, tygodniami.... To jest logiczne ;)

Weterani grają bo grają, ale w utrzymaniu się gry mają znikome znaczenie, po prostu,
Można nawet stwierdzić, że są oni pewnego rodzaju problemem dla R, gdyż to właśnie od nich R zgarnia największą falę hejtu po każdym DLC ;)
//Edytowano 9 razy. Ostatnio: 22.04.2018, 22:23
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do x-KING dodano: 22.04.2018, 22:55
A ci znowu elaboraty zaczęli pisać XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do omosquito dodano: 23.04.2018, 00:29
Dobra zmusiłem się i jednak przeczytałem i teraz ja swój elaborat napiszę. Zarówno Edek jak i King napisali samą prawdę i tylko prawdę. Dzieciaki nabijają kasę i rekordy R*. Od czasu do czasu jako ten wspomniany "weteran" wchodzę do online. Weterani mają to do siebie, że maja jakąś specjalność. King w DM ja w wyścigach. Teraz przejdźmy do tego skąd wniosek o tym, że "dzieciak nabijają" Moi znajomi grają głównie w nocy. Większość z elity "ścigaczy" to pracujący Niemcy w okolicach 40' którzy grają po robocie, lub też Amerykanie, których spotkać można ze względu na strefę czasową w właśnie nocą. Jednak gdy odpalę grę w dzień i kliknę dołącz do akcji wyścig, to albo mnie wywalają z automatu ze względu na lvl, albo objeżdżam jakichś dzieciaków z lvl'em poniżej 100. Jednym słowem jeśli jakaś "legenda" nie wpasuje się w godziny gdy grają znajomi to nabija sobie zwycięstwo za zwycięstwem. Przestały już mnie dziwić statystyki 5000 wygranych i 100 przegranych bo wiem, że gość mało co jeździ z "legendami" i takiego objechać to banał bo gów.no co się z takimi randomami mógł nauczyć. Dobra do rzeczy. Skoro jakieś 95% graczy to dla mnie randomy to oznacza, że non stop przybywa nowych graczy. Tak analizując sytuację to mniej więcej właśnie 95% odpada po zdobyciu lvla 120-150. Jeśli w ciągu dnia odpalicie GTA to kogo macie na sesji? Ze 2 osoby z lvl'em 120, 1 jakieś 200 i raz na kilka sesji się trafi ktoś w okolicach 700-1000. Co tutaj dużo mówić, R* wie co robi. Kogo z Was by interesowało 5% osób, które nic nie kupią, skoro można mieć hajs z sharków z pozostałych 95% ? Kasa panowie, kasa, to rządzi dzisiejszym światem.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 23.04.2018, 00:32
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do omosquito dodano: 23.04.2018, 00:39
Exactly !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do x-KING dodano: 23.04.2018, 10:02
Musimy dłuższe rozprawki pisać hehe :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Edek503 dodano: 23.04.2018, 12:21
Nom hahah,
Mi tam takie dyskusje sprawiają przyjemność, oczywiście jeśli są na poziomie ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[86.4.***.***]
prostygracz dodano: 23.04.2018, 20:13
o kurde po przeczytaniu tejze dyskusji Panow "legend" nie wiem czy jestem godzien odwiedzac ta strone albo co gorsze zagrac w gta od czasu do czasu bo jestem randomem. Bede tylko panom 'weteranom' przeszkadzal. tylko ciekawe jak wbije na sesje i cala bedzie lvl 200+ ile tak naprawde z nich to nabite lvl od grania, a ile kupionych na allegro... ahhh elity....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do prostygracz dodano: 23.04.2018, 20:49
Nie wiem, kto tu z nas określił się mianem legendy, ale jeśli takie słowo występuje to zauważ, że często w cudzysłowie, czy w roli synonimu. Wypowiadamy się raczej z tytułu weteranów, czyli osób które grają znacznie dłużej niż przeciętny Kowalski, także proszę nie cebulować ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do x-KING dodano: 23.04.2018, 21:56
Dokładnie, synonim, taka metafora. Nikt nie napisał, że randomowi gracze są "nic nie warci i nie zasługują aby grać z weteranami" Chodzi tu raczej o to, że Ci starzy wyjadacze chcieliby kompletnie czegoś innego od R* niż Ci nowi. A R* weteranów ma w du.ie bo nie ma z nich żadnej kasy, oni sharków przecież nie kupią bo i po co skoro wszystko co da się w tej grze kupić już dawno posiadają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do prostygracz dodano: 23.04.2018, 22:03
Poruszyłeś świadomie lub nie kwestie kupowania kasy i lvli to dopiero jest drażniące, że R* jest na to bezsilny.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss dodano: 23.04.2018, 22:17
Niestety w GTA O zabili jakikolwiek sens progresu. Jedyne co się liczy to kasa na koncie. Od 2013r. wystarczy mieć 130lvl aby odblokować wszystko. Brakuje uzależeniania dostępu do konkretnej zawartości od poziomu doświadczenia. Typu - możliwość kupna bunkra, ale dopiero po spełnieniu kilku kryteriów, jak np 250lvl postaci, uprzednie posiadanie biura, rozegranie przynajmniej 100 misji z członkami swojej ekipy itd. Tak samo jetpack lub Deluxo, niech będą dostępne ale tylko dla najlepszych, np z poziomem 350+. Wyraźnie ukierunkowują się w stronę nowych graczy, gdzie GTA Online Premium Edition pozwoli mieć bunkier, biuro, apartament i 10 aut od pierwszych minut gry. Jak dla mnie zabija to cały proces rozwoju postaci... Sam doskonale wspominam jak moja postać od 2013 roku ewoluowała w GTA Online - początkowo miałem byle jakie auto za 80 tys, byłem bez dachu nad głową... Potem kupiłem pierwsze mieszkanie, jakieś z tańszych za 300-400 tys. Potem znów wykonywałem jakieś proste zlecenia pokroju Dachowca. Przełom nastąpił gdy pojawiły się Napady w 2015 - wtedy stałem się milionerem. I jakoś po 2 latach i 150h+ spędzonych z grą mogłem sobie pozwolić na kupno samolotu, luksusowych aut, jachtu, apartamentu, następnie rozwijanie swojego przestępczego imperium niczym Tommy Vercetti z Vice City - kupno biura, magazynów, następnie bunkra. Tak jak to piszę to przecież cała świetna historia. :D A teraz ktoś kupi grę i to na co sam "pracowałem" kilka lat w grze będzie miał na start. Dla mnie to zabicie przyjemności z rozwoju postaci. No i sam się też rozpisałem. Pozdrawiam tych co przeczytali całość.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 26
x-KING do Crrooss dodano: 23.04.2018, 22:44
Teraz sobie wyobraź, że nie ma zmodowanych kont, odrazu progres miałby sens pod postacią coraz większej cyferki w randze, aż chciałoby się expic, a tak, ja z rangą +1000 muszę spotykać się z zarzutami że modder. Jest to najzwyczajniej przykre, że mało kto potrafi docenić z respectem ilość czasu jaki ktoś poświecił na dany tytuł, a od razu z góry zakładać - oszust...

Tak, początki w GTAO były najpiękniejsze, pierwsze autko - dominator, mały domek na wzgórzu, każdy wydatek rozsądnie przemyślany, no ale niestety z czasem to zaczęło być monotonne, w obrót weszły glitche, bo powtarzanie po raz n-ty tą samą czynność przestawało dostarczać przyjemność i " weszła " gra pod skill - wyścigi, dm, lts i już tak po dzień dzisiejszy ;)
Współczuję tym co dziś zaczynają przygodę z tą grą, przecież to są praktycznie dwie inne rozgrywki, sam gdybym był teraz świeżakiem w GTAO bym zrezygnował, za duży chaos...Kiedyś to była typowa gangsterka, robiło się głównie misje dla zleceniodawców za wypłatę, którą się rozsądnie wydawało, a teraz, no jak to teraz wygląda - wożenie paczek, ratowanie świata, biznesy... to ma być GTA ? Przynajmniej dla mnie, w porównanie do tamtych czasów, to wszystko dziś jest żałosne, tym bardziej, że doszły takie rzeczy jak latające auta, których chyba nigdy nie zaakceptuję w takiego typu grach...

No ja mówię cały czas, jak widzę ten pakiet - jest to swego rodzaju zmodowane konto, za wysoką, ba, absurdalną kwotę, no ale przecież kasa, kasa, kasa...
//Edytowano 5 razy. Ostatnio: 23.04.2018, 22:54
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]