Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Trevor, Michael i Franklin mają inne telefony. Kolejno - Windows Phone, iOS i Android.

Najnowsze informacje

584VGTA IV straci kilka piosenek! News | | 12.04.2018 12:00 przez Majek

Historia lubi się powtarzać i afera z GTA San Andreas przeniesie się na popularną "czwórkę". Rockstar znów usunie część tracklisty z gry, choć nie do końca.

GTA IV straci kilka piosenek!

26 kwietnia 2018 z GTA IV usunięta zostanie część piosenek, które możemy usłyszeć w radio. Wszystkiemu winna jest oczywiście wygasająca licencja. 

Powody do zmartwień mają tylko ci, którzy kupili grę w wersji cyfrowej (np. na Steamie). Jeśli macie wersję pudełkową to nic Wam nie grozi. 

 

Jednakże, jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu (tekst poniżej), R* planuje zastąpić usuwane piosenki nowymi.

"W związku z ograniczeniami licencyjnymi, musimy usunąć pewne piosenki ze ścieżki dźwiękowej Grand Theft Auto IV i rozszerzeń. Przede wszystkim chodzi o dużą część utworów z rosyjskiej stacji popowej Vladivostok FM. Chcemy jednak podkreślić, że zamieniamy część tych piosenek na inne utwory w tej stacji. Poinformujemy was o tych zmianach tak szybko, jak to będzie możliwe" - rzecznik prasowy z Rockstar Games.

r e k l a m a

Komentarze (16) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 12.04.2018, 12:21
Kilkanaście*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 12.04.2018, 21:28
Te radio nadaje super klimatu,ja grając w 4 tylko tego słuchałem.Mam wersję pudełkową i z tego co zrozumiałem to tylko wersja cyfrowa dostanie nowe utwory,czy się mylę? Chętnie posłuchałbym nowych kawałków. Jak ktoś będzie miał nazwy utworów to niech da znać.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.04.2018, 21:29
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 dodano: 12.04.2018, 21:30
Raczej wersje pudełkowe nie dostaną nowych piosenek. W oświadczeniu piszą, że po prostu wymienią jedne na drugie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Saladyn21 do Edek503 dodano: 12.04.2018, 22:09
Wersje pudełkowe nie stracą też starych utworów, więc lepiej mieć pudełko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 dodano: 12.04.2018, 23:44
Dziękuję za odpowiedź Panowie :) Ja to generalnie jestem maniakiem wersji pudełkowych-takie moje zboczenie:) Lubię mieć gry na półce ustawione i mimo że to kurz i zawala miejsce to dla mnie jest czymś więcej niż tylko grą:) Jeżeli ktoś mający wersję cyfrową odkopie ścieżkę z nowymi utworami to proszę o info :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 12.04.2018, 23:47
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Edek503 dodano: 13.04.2018, 12:43
Taka kolekcja pudełkowa GTA na półce - piękna rzecz. ;)

Ja niestety posiadam tylko EFLC na płycie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito dodano: 12.04.2018, 12:45
Ciekawe co zniknie i co dodadzą. Aż sobie pod koniec kwietnia czwóreczkę odpalę aby sprawdzić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Lance Wilson do omosquito dodano: 13.04.2018, 15:51
Może jakieś polskie utwory dadzą zamiast tych ruskich dla przeciętnego Amerykanina to nie ma różnicy między polskim a ruskim
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 23
Feanorius dodano: 12.04.2018, 17:05
To nie lepiej przedłużyć licencję zamiast eksperymentować z nowymi? Vladiavostock to chyba najbardziej charakterystyczna stacja z IV
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
Lance Wilson do Feanorius dodano: 13.04.2018, 15:49
A to nie jest tak że autorzy tych utworów muszą się zgodzić na licencje bo jak oni się niezgodzili to Rockstar nic nie zrobi choćby chciał
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 22
Qrix do Lance Wilson dodano: 13.04.2018, 15:56
Ja myślę, że się zgodzili, ale chcieli tyle samo hajsu co wcześniej lub więcej, a GTA4 kto miał kupić to już kupił, więc inwestycja w coś co zysku nie przyniesie R* się nie opłaca za bardzo ;)
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.10.***.***]
Kelbo dodano: 13.04.2018, 19:26
Można wgrać swoje piosenki do gry albo można słuchać swojej playlisty, więc żadna strata jak dla mnie
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu dodano: 17.04.2018, 16:16
Tak się kończy korzystanie z wersji cyfrowych. Od zawsze to powtarzałem - te gry nie są twoje, a producenci mogą sobie wycinać i usuwać co chcą z produktu za który ZAPŁACIŁEŚ poprzez wymuszone aktualizacje steamowskie. Jednak to co masz na płycie nigdy nikt ci nie zabierze.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
fffff do Stasiu dodano: 17.04.2018, 16:23
mylisz się, wystarczy że wejdzie aktualizacja którą musisz pobrać z neta przed uruchomieniem gry i już masz inne pliki niż na płycie. Sama płyta będzie tylko do startu gry.
2 sprawą jest to że skoro kończy im się licencja to oczywiste że szukają sposobu by jakoś załatać dziurę (radio) Jeszcze nie usunęli nic i nie dodali a płaczecie. Kto wie może nowe piosenki będą równie dobre
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 21
Stasiu do fffff dodano: 17.04.2018, 16:31
W sumie trochę racji masz. Dzisiejsze gry są tylko w kawałku na płytach, resztę trzeba dociągnać z neta, jakieś One Day Patche i inne. Nowe piosenki będą może równie dobre, ale i tak nie będzie można już posłuchać sobie starszych jakby ktoś chciał. Gry jako usługa - tak teraz wygląda świat.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[84.38.***.***]
Turel dodano: 27.04.2018, 13:02
Piosenki piosenkami, ale ta aktualizacja popsuła spolszczneie i gra znów jest po angielsku. :/ Wiecie może co z tym zrobić? Może wystarczy zmienić wersję gry w plikach?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]