GTA San Andreas z grafiką z GTA V? - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

GTASite zostało założone w 2003 roku przez Kuchcika.

Najnowsze informacje

1297VGTA San Andreas z grafiką z GTA V? News | | 16.05.2018 19:57 przez Majek

San Andreas to legendarna i bez wątpienia najlepsza gra z serii Grand Theft Auto. I zgodzimy się, że VC może i jest bardziej klimatyczne, a IV bardziej realistyczne, ale po dziś dzień wielu graczy chętnie powraca do przygód CJ'a. 

Jednakże świat idzie do przodu i nie da się nie zauważyć różnic technologicznych. 

GTA San Andreas z grafiką z GTA V?

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby San Andreas zostało wypuszczone w 2018 roku?

Z obecnymi możliwościami kart graficznych i całej reszty podzespołów w naszych PC'tach oraz konsolach?

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, który delikatnie nam to zobrazuje.

 

Jeśli chcielibyście zagrać w klasyki GTA z dużo lepszą grafiką, to zachęcamy do zapoznania się z TYM wpisem.

r e k l a m a

Komentarze (19) Skomentuj Obserwuj

[176.10.***.***]
growl dodano: 16.05.2018, 20:11
co by było jakby SA zrobili w 2018? miazga.. była by miazga..... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do growl dodano: 16.05.2018, 20:15
Hot Coffe z grafiką z 2018 hmmm :P
+ +4 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 dodano: 17.05.2018, 22:40
Jak nic warto poczekać bo kusząca jest ta wizja :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.232.***.***]
12 Latek dodano: 16.05.2018, 23:23
Mi się widzi GTA VII w SA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do 12 Latek dodano: 17.05.2018, 01:18
Ja po informacji o 6 w Miami i Ameryce południowej liczę na powtóreczkę z Vice City i nawiązanie do Filmów. To co wynika z przecieków idealnie mi do filmu Blow pasuje. Byłoby super :) I do tego soundtrack z końcówki lat 90'ych ummm poezja.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.05.2018, 01:19
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 32
Warfikus do omosquito dodano: 17.05.2018, 06:41
Super przecieki o nieistniejącym nawet projekcie :p, prędzej to VC to by w Online było, no ale nie pogardzę tymi klimatami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do 12 Latek dodano: 17.05.2018, 09:50
GTA 3-Liberty
GTA SA-San Andreas
GTA VC- Vice City
GTA 4-Liberty z nową grafiką
GTA 5-SA z nową grafiką
GTA 6-VC z nową grafiką
Jeżeli będą szli dalej tym schematem to GTA 6 będzie właśnie w VC a na okładce będzie tytuł GTA VI-ce City gdzie cyfra rzymska "6" będzie od razu pierwszymi dwiema literami nazwy miasta w którym będziemy się bawić.Ja to tak widzę ale dopóki R* oficjalnie nie da znać że pracują nad częścią "6" to wątpię abyśmy i "7" doczekali.Póki co doją ile się da z trybu On-line oraz kończą szlify nad Red Dead. Tryb On-line przynosi im olbrzymie dochody więc o ile ruszą albo już po cichu ruszyli z częścią "6" to pewnie single znowu zostanie potraktowany po macoszemu,a wszelkie nowości i updaty będą wrzucane do VC on-line.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Saladyn21 do Edek503 dodano: 17.05.2018, 10:29
tylko że już schemat zepsuli bo VC było przed SA
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do Saladyn21 dodano: 17.05.2018, 13:17
Racja VC było przed SA tylko że te części wyszły w odstępie bodajże 2 lata i nie miały numerka więc moja teoria jest pewnie g... warta. Dzięki za czujność :) Skoro GTA 3 i 4 to Liberty,GTA 5 SA to tak myślę że rzymskie "6" i nazwa pasuje w nowym GTA do VC. To tylko moje takie gdybania.Pożyjemy,zobaczymy co oni wymyślą.Jeżeli Red na PC nie wyjdzie to zabawę będą mieli tylko posiadacze konsol i albo na PC od R* będzie stagnacja albo dadzą kolejne updaty do on-line aby każdy był można powiedzieć "zadowolony".
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Edek503 dodano: 17.05.2018, 13:53
Zawsze możesz konsole kupić. ;) Jest jeszcze czas na oszczędzanie, a warto. Tym bardziej, że obniżki spore były niedawno.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do Majek dodano: 17.05.2018, 16:36
Konsola mnie pewnie nie minie ponieważ za rok będzie ku temu domowa okazja :) Tu nie o pieniądze się rozchodzi tylko o brak czasu na tego typu rozrywkę. Jak już stanę przed wyborem konsoli to czytając Wasze wpisy będę raczej stawiał na PlayStation.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do Edek503 dodano: 17.05.2018, 19:52
Za rok to mu już wszyscy będziemy mieć ulepszone na maxa farmy, najdroższe konie, złote pociski i dyliżans aka MCO. ;)

Czas to problem, fakt. Kilka tygodni temu chciałem sobie na PS4 pograć, to mnie zastała godzinna aktualizacja systemu, bo konsola chyba się 3msc kurzyła... :P
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 17.05.2018, 19:53
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Saladyn21 do Majek dodano: 17.05.2018, 22:25
Za rok to wyjdzie RDR 2 deluxe z 5 mln dolarów z farmami, dyliżansem i koniem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.234.***.***]
Kappa do Saladyn21 dodano: 17.05.2018, 23:49
5 mln zielonych? Trochę przesadziłeś... xD

Przeliczając kasę na tamte czasy to byłbyś jakimś szejkiem z Dubaju noszącym obdarte spodnie i słomę w butach, który przejął majątki innych szejków z okolicy... :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
plbn dodano: 16.05.2018, 22:24
Co to za praktyka aby w głównym poście wyrażać subiektywna opinie na temat gry. Bez wątpienia najlepsza. Jeżeli znajdzie się choć jedna osoba która stwierdzi inaczej wtedy nie można już mówić o tym że coś jest bez wątpienia. Taką osobą jestem np. ja. Miło się grało w są ale cieplej wspominam vc i gta iv i to są właśnie gry do których będę wracać. Wystrzegajcie się takich sformułowań. Co do samego filmiku to oczywiście fajnie jest obejrzeć coś takiego jednak nie jest to nic nowego ani odkrywczego. Już na samym początku gta v zaczęto tworzyć filmy odwzorujące misję bądź cut scenki z sa. Tutaj jest zrobione to samo tylko ze pozamieniano niektóre tekstury. Btw post jest o gta są więc nie rozumiem skąd obraz z vc. Wybaczcie że się czepiam ale jeżeli chcecie uchodzić za poważny portal i robić dobra robotę to bądźcie po prostu poważni i przykładajcie większą uwagę do takich rzeczy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do plbn dodano: 16.05.2018, 22:49
Ten jak doyebau... :) Za dużo prostamolu chłopie, to fanowskie forum a nie wyborcza czy inne TVP :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 16.05.2018, 22:49
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do plbn dodano: 16.05.2018, 23:16
Specjalnie tak napisałem, żeby pobudzić dyskusję w komentarzach. ;)

Poza tym - wszystkie GTA są najlepsze. :) No może poza nieudanym GBA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
plbn do omosquito dodano: 18.05.2018, 07:04
Prostamolu? Nie skomentuje. Śledzę te stronę nieprzerwanie od 15 lat kolego więc dobrze wiem jaki jest i jaki był klimat tutaj. Wydawało mi się akurat że forum jest połączone z tą stroną ale mimo wszystko jest oddzielnym bytem. Nie zamierzam nikomu tutaj cisnąć czy ubliżać. Nie mówię też że ma być poziom nie wiadomo jak wysoki, można po prostu dopracować parę rzeczy i na parę rzeczy zwracać większą uwagę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do plbn dodano: 18.05.2018, 15:10
Nie chciałem urazić. Fakt strona bardziej poszła w stronę newsów i encyklopedii niż forum, jednak nadal to tylko fanowski twór. Wiadomo, każdy stara się aby wyglądało to profesjonalnie, jednak niekiedy babole się trafiają.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]