Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Jeśli podczas jazdy rozmawiasz przez telefon, nie możesz sterować światłami, ponieważ masz zajętą rękę.

Najnowsze informacje

801VEA przejmie R*? News | | 01.04.2018 08:00 przez Majek

10 lat temu firma Electronic Arts chciała wykupić Take2. Powodem był problemy finansowe wydawcy jednej z najpopularniejszych gier w historii - GTA. Na szczęście wtedy im się to nie udało, a GTA IV zadbało o potężny zastrzyk gotówki. Jednakże historia lubi się powtarzać...

EA przejmie R*?

//EDIT: Poniższy wpis jest jedynie żartem z okazji 1 kwietnia. :) Wesołych Świąt!


Jeśli nie kojarzycie sprawy, TUTAJ odświeżycie swoją pamięć.

Tym razem szefostwo EA poluje nie na całą "rodzinę T2", w której skład oprócz Rockstara wchodzi studio 2K odpowiedzialne za choćby "Mafię" oraz Private Division, ale na samego Rockstara właśnie.

Mówi się, że cena, którą kuszone jest Take-Two, mieści się w przedziale od 25 do 30 miliardów dolarów!

Jednym z głównych powodów zakupu ma być fakt, że T2 nie jest w stanie zadbać o odpowiedni rozwój Rockstara. 

Mimo że GTA V okazało się ogromnym hitem, który po dziś dzień przynosi rekordowe zyski, to i tak brakuje ludzi do tworzenia nowej zawartości, co przekłada się na kilkuletnie oczekiwanie między jedną a drugą częścią gry lub "nijakie" dodatki do trybu sieciowego. Fani są zawiedzeni (mimo darmowych aktualizacji do GTA Online), a i producent nie może w pełni realizować swoich pomysłów.

Obecnie R* pochłonięty pracami nad Red Dead Redemption II nie ma zasobów (i raczej mowa tu o zasobach ludzkich, a nie finansowych), które mógłby oddelegować do pracy nad kolejnym Grand Theft Auto.

Czy zmiana właściciela pomoże? Czy jeśli kolejne GTA zostanie wydane pod szyldem EA, będzie w ogóle grywalne? Patrząc na przykłady Battlefronta II (mowa o początkach) czy choćby Need For Speed Payback mamy prawo obawiać się, że np. za odblokowanie kolejnych miast trzeba będzie zapłacić $99...

Jakie jest Wasze zdanie? Głosujcie w ankiecie, dyskutujcie w komentarzach!

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

[83.4.***.***]
Pff dodano: 01.04.2018, 10:34
Jak to są jakieś głupoty wyssane z palca.

Czemu nie podacie źródła tych śmiesznych plotek?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.78.***.***]
Bonusik BGC do Pff dodano: 01.04.2018, 10:56
Weź ty się pierd olnij w cymbał. Zobacz który kwietnia dziś jest.
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Dodladden dodano: 01.04.2018, 09:05
Przykro mi to mówić, ale ten news akurat nie jest prima aprilisowy i w moim źródle jest o tym bardzo głośno od miesiąca. Więc RIP, ale też git bo nie musze sie stresowac ze Leslie Benzies odszedl i przez to cos spieprza
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[216.239.***.***]
leo do Dodladden dodano: 01.04.2018, 11:27
Też o tym słyszałem od dawna.....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger dodano: 01.04.2018, 14:40
Doceniam chęć zrobienia żartu i wkręcenia ludzi na Prima Aprilis, ale niestety stało się to już przewidywalne. Użytkownicy którzy odwiedzają stronę od dłuższego czasu wiedzą, że na GTASite od kilku lat panuje tradycja dawania niewiarygodnego newsa na 1 kwietnia dotyczącego GTA. Może na przyszły rok warto wymyślić coś kompletnie nowego na co nabierze się więcej osób. Przecież wkręcić kogoś można nie tylko newsem.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.04.2018, 14:42
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do hoger dodano: 01.04.2018, 15:02
Dziś pojawiły się dwa newsy. Kto powiedział, że obydwa są fałszywe? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do Majek dodano: 01.04.2018, 15:17
Po prostu daliście aż dwa newsy, żeby ludzie tak myśleli, że jeden jest prawdziwy a drugi fałszywy. To w końcu jak? Take-Two wymyśla Lootboxy, żeby więcej zarobić ale później stwierdzają, że jednak watro sprzedać się EA. I to wszystko publikuje się w jeden dzień w odstępie kilku godzin. Jak pisałem wcześniej w przyszłym roku warto pomyśleć nad czymś innym bardziej wiarygodnym.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 42
Crrooss do hoger dodano: 01.04.2018, 16:23
Celem nie jest tyle wkręcenie kogoś (bo większość szybko uświadamia sobie o 1 kwietnia), ile zrobienie drobnego żartu. Przez cały czas spieszymy z możliwie jak najbardziej wiarygodnymi newsami, tego dnia można podjeść do tego w bardziej luźny sposób. Ot, taka forma zabawy i drobnego fantazjowania dla obydwu stron. Popularna strona 18+ też co roku zmienia nazwy, ostatnio na Corn Hub a teraz na Horn Hub... właśnie po to aby puścić oko dla widzów.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Wenon dodano: 01.04.2018, 18:51
Haha prima aprilis :) Nikt się nie nabierze, od dawna wszyscy wiedzą, że to brazzers przejmuje R* :)
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
EngineV8 do Wenon dodano: 01.04.2018, 21:21
Łysy z Brazzers na okładce GTA VI :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 dodano: 01.04.2018, 14:57
Co do EA i NFS-a najnowszego to zakupiłem tą gierkę na promocji za 89 zł plus za 25 zł konwersje do edycji Deluxe i nie wiem czy robili tam jakąś łatkę i nie wiem jak było kiedyś ale to co wypisują ludzie na temat tej gry nawet w nią nie grając to denerwujące jet to.Niszczą tak dobry tytuł.Osobiście wolałbym klasyczny tuning niczym w Underze lub Most Wanted ale "postępu" nie zatrzymamy.Zanim ją kupiłem oglądałem "recenzje" znanego portalu o grach w którym to pan mówił że teleportacja z mapy do swojego garażu kosztuje,że wszystko kosztuje i kosztuje i jeszcze raz kosztuje.Muszę to zdementować ponieważ na obecną chwilę ani do garażu ani do warsztatu,stacji benzynowej teleport nic nie kosztuje.Karty do tuningu oraz kasę i reputację możemy otrzymać na masę różnych sposobów,wystarczy tylko ruszyć cztery litery i pograć chwilę zamiast płakać.Fabularnie zrobiłem 3 wyścigi,a na koncie mam 700 k i lvl reputacji 11,powtarzam tylko 3 wyścigi fabularne.....Więcej opisywać nie będę ale jestem długoletnim fanem tej serii i grę naprawdę polecam.Dodam jeszcze że słowo "gra" polega na graniu,a nie na nic nie robieniu i narzekaniu.Pozdrawiam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Edek503 dodano: 01.04.2018, 15:07
Posłużę się argumentem wielu graczy GTA.

Czyli mówisz, że jeśli przychodzę po pracy do domu i mam ochotę na chwilę relaksu to NFS Payback mi to zapewni? Nie będę musiał przesiadać się z jednej pracy do drugiej, aby mieć pieniądze na cokolwiek?

Szczerze pytam, bo też lubię NFSa, ale wczesne recenzje (a nawet i ta, o której piszesz) mnie skutecznie od Paybacka odstraszyła. Nie mam czasu na grindowanie i nie chcę kasy w błoto wyrzucić. ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do Majek dodano: 01.04.2018, 22:34
Nie wiem co Ciebie dokładnie interesuje odnośnie NFS-a ale mogę opisać jak to wygląda od strony mojej czyli gracza który gra od paru dni w tą grę.Dialogi słabe ale pamiętajmy że to pierwszy NFS z pełnym PL dubbingiem więc dajmy kredyt zaufania.Każde auto zachowuje się inaczej i mimo wsadzenia 200 k monet w tuning w jednym aucie to i tak wybrałem inne bez tuningu ale za to z lepszym skrętem które z łatwością pokonuje zakręty.Cykl dnia i nocy jak dla mnie na plus bo ruch uliczny jest zmienny.Efektowne opcje kraks niczym z burnouta można wyłączyć (kwestia gustu).Do każdego trybu wyścigów używamy innego auta:mamy auta ucieczkowe przed policją,drift,drag,wyścigi zwykłe,wyścigi terenowe.Po długim wstępie mamy do wyboru darmowe 3 auta (wybieramy jedno).W grze pojawiają się wraki do zebrania oraz auta porzucone które znikają po określonym czasie,jeżeli je znajdziemy i bezpiecznie odstawimy do kryjówki pozostają nasze ZA DARMO-tak za darmo!Cała mapa jest dostępna do zwiedzania ZA DARMO,teleport do kryjówek,warsztatów oraz na stacje benzynowe jest ZA DARMO.Tuning wizualny czyli zderzaki,spojlerki,koła itp odblokowujemy po ukończeniu różnych wyzwań np. 3 udane skoki kaskaderskie.Tuning dodatkowych bajerów typu neony,dym,pneumatyka otrzymujemy po ukończeniu dziennych wyzwań które można zatrzymać bądź sprzedać.Dziennych wyzwań jest 4,można zrobić wszystkie,można ile się chce,za każde ukończenie wyzwania otrzymujemy punkty,które jeżeli dobijemy do pewnego stopnia dają nam kartę,a w niej pieniądze,jakiś bajer do tuningu który można sprzedać oraz 3 karty darmowych losowań tuningu i chyba coś jeszcze ale to musiałbym odpalić grę aby sprawdzić.Zadania dzienne polegają na np. "jazda pod prąd 12,500m" albo "driftuj przez 40s." Strasznie trudne i męczące hahaha Pytanie tylko czy ktoś ma aż tyle siły aby to zrobić i dostać darmową kasę oraz inne bajery.Kolejna sprawa to wyścigi-zrobiłem ich fabularnych aż 3 i póki co to płacą za nie naprawdę grubą kasę,a do tego można obstawić zakład poboczny np. jedź pod prąd 30s i wygraj wyścig,albo utrzymaj się na prowadzeniu przez 20s i wygraj wyścig-kasa za spełnienie tego dodatku to średnio 4-6 tysięcy monet.Gra wyścigowa polega na ściganiu się i ja wybierając poziom trudności "trudny" muszę czasem powtórzyć wyścig,dodatkowo nie znam wszystkich tras,zakrętów oraz ruch uliczny jest zmienny więc ciesze się że mam utrudnienia (wygrana smakuje lepiej),podobno na "łatwy" można jednym palcem grzebać w nosie,drugim grać-zostawiam to dla każdego do wyboru.Sprzęt do tuningu mechanicznego,a raczej jego system jest lipny jak dla mnie ale nie ja to wymyślałem więc jak już się pozna tajniki tego procesu to można się fajnie bawić w upgrade naszej bryki.Póki co najdroższy pakiet jaki kupiłem do auta kosztował 13 tysięcy monet który poprawił mi pojemność nitro oraz coś tam jeszcze.Jeżeli uda nam się kupić graty tuningowe tej samej firmy (3 części) otrzymujemy ogólny bonus do osiągów.Jest to rozrysowane banalnie-zielone czyli dla auta na plus,czerwone czyli gorsze.Asortyment za darmo się w warsztatach zmienia chyba co 10 min.ale musiałbym to sprawdzić.W grze po za wyścigami różnego typu istnieje wiele zadań pobocznych np.niszczenie bilbordów drogowych,złapanie nas na fotoradar,próba prędkości na danym odcinku.Za każde ukończenie czy to pozytywne czy też negatywne otrzymujemy pieniądze oraz punkty reputacji.Jeżeli chcesz grać w grę w której się trzeba ścigać i tuningować wóz aby być najlepszym i nie chcesz tego robić to wracając z pracy lepiej odpal sobie Cities XL w której masz już zrobione miasto i tylko pijąc kawkę zerkasz jak się same robią pieniądze.Tu żeby coś mieć to trzeba grać.Jeżeli się nie ma na to czasu to lepiej zagrać w coś co samo gra bo nie ma teraz gier które bez grania robią z nas bosa na pstryknięcie palcami.Nawet taki Wiedźmin ma swoje drzewko i żeby je szybko zrobić to trzeba wracać do kryjówek potworów i z nimi walczyć bo lecąc szybko przez fabułę okazuje się że boss jest dla nas za trudny i gra się robi beee,taki Dying light przy grindowaniu czy jak to zwie zombiaków walimy maksymalny poziom naszej siły (24 lvl) i dzięki temu otrzymujemy dostęp do poziomu "legendy" oraz nasza postać się nie męczy podczas walki więc albo lecimy szybko fabułę i staczamy ciężkie pojedynki albo olewamy fabułę,walimy zombiaków i stajemy się dużo mocniejsi i na spokojnie sobie przechodzimy dalsze misje.Jeżeli takie coś Ci nie leży to przypomnij sobie jak musiałeś rozpoczynać od nowa wyścig w underze bo walnąłeś w mur i nie dało się dogonić reszty.Tu zamiast walenia w mur,rozpocznij wyścig raz jeszcze i wymaksuj czasy swoje oraz wygraj i zostań za to sowicie wynagrodzony.To samo się tyczy GTA-jak się komuś nie chce to na siłę się go nie przekona aby zrobił znowu ten sam napad,a potem płacz że nie mam kasy i że wszystko takie drogie i to wina całego świata oraz PIS-u albo PO tylko nie moja,bo przecież nie przyznam się przed nikim oraz samym sobą że jestem leniem.Są ludzie którzy uparli się nad jednym tytułem i zamiast zmienić i pograć w coś innego będą narzekać na tą swoją grę i nie dadzą sobie wmówić że istnieją inne alternatywy.Wracając do NFS-a odpuściłem sobie trzy tytuły,a mianowicie dwa Shifty oraz Rivalsa.Strasznie się zdenerwowałem jak zamknęli serwery NFS World.Tam też się robiło ciągle to samo ale jaka była satysfakcja gdy się pokonało typka który wcześniej nam spuścił niezły łomot.Nie wiem czy to co napisałem Ci pomoże w zakupie ale w razie co pisz,a odpalę grę i zrobię screeny czy opowiem coś więcej o grze.Ja tylko mogę się wypowiedzieć na temat gier w które sam grałem bądź gram np. Sniper 3 (polskie studio) kupiłem wersję Season Pass za 49 zł i również mogę polecić,Mafia 3 -44.50zł.Jak ktoś wydaje na grę w dniu premiery 200 zł która jest pełna bugów to mu się nie dziwię że płacze.Ja nie mam czasu na intensywne granie więc jak trafi mi się dobry tytuł nawet i rok czy dwa po premierze to go kupię i niech leży-kiedyś zagram jak dożyję :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Edek503 dodano: 01.04.2018, 23:38
Pomogło - poczekam na jakąś zniżkę -105% :P

Albo takie dni, gdzie będę miał dużo więcej wolnego czasu. ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 01.04.2018, 23:39
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do Majek dodano: 02.04.2018, 01:07
Masz plusa za to że chciało Ci się to czytać hehehe :) Ciesze się że pomogłem Ci w zaoszczędzeniu pieniędzy:) Mi się gra podoba i za tą kwotę warto ją mieć w swoim zbiorze.Toma Clancy'ego Ghost Recon Wildlands miałem również nie kupować czytając te recenzje ale uznałem że mam to w nosie i chce oddać hołd wyśmienitemu pisarzowi który tak młodo zmarł w trakcie pisania kolejnej powieści.Czasem trzeba się kierować sercem przy zakupie zamiast czytać te durne recenzje i komentarze :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Edek503 dodano: 02.04.2018, 02:26
O kutfa..... Edzio przesadziłeś :) Za tydzień może skończę to czytać ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 37
Edek503 do omosquito dodano: 02.04.2018, 10:49
Hahaha....przepraszam :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]