Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA IV] Jeśli zamówimy taksówkę z firmy Romana, taksówkarze zaczną marudzić, że wożą nas za darmo.

Najnowsze informacje

723VJakie pojazdy otrzymamy w kolejnych tygodniach w GTA Online? News | PC PS4 XOne PS4 Pro | 24.03.2018 18:58 przez Crrooss | Tagi: aktualizacja DLC Dodatek GTA Online

Jakie pojazdy otrzymamy w kolejnych tygodniach w GTA Online?

Aktualizacja Southern San Andreas Super Series wzbogaciła GTA Online o 5 nowych aut oraz dodatkową kategorię wyścigów kaskaderskich - hotring. Twórcy w kolejnych tygodniach dodadzą do gry kolejne 10 maszyn. Znamy ich wygląd oraz ceny. 

 

 

 

 

Lampadati Michelli GT

Cena: $1,225,000

Kategoria: Klasyki sportowe

Sklep: Southern San Andreas Super Autos

 

Overflod Tyrant

Cena: $2,515,000

Kategoria: Superauta

Sklep: Legendary Motorsport

 

Rune Cheburek

Cena: $145,000

Kategoria: Klasyki sportowe

Sklep: Southern San Andreas Super Autos 

 

Sea Sparrow

Cena: $1,815,000

Kategoria: Helikopter

Sklep: Elitas Travel

 

Vapid Caracara

Cena: $1,775,000

Kategoria: Offroad

Sklep: Warstock Cash & Carry

 

Vapid Dominator GTX

Cena: $725,000

Kategoria: Muscle

Sklep: Southern San Andreas Super Autos

 

Vapid Ellie

Cena: $565,000

Kategoria: Muscle

Sklep: Southern San Andreas Super Autos

 

Vapid Flash GT

Cena: $1,675,000

Kategoria: Sportowe

Sklep: Legendary Motorsport

 

Weeny Issi Classic

Cena: $565,000

Kategoria: Kompakty

Sklep: Southern San Andreas Super Autos

 

Pegassi Tezeract

Cena: ​$2,825,000

Kategoria: Superauta

Sklep: Legendary Motorsport

 

Jester Classic

Cena: $790,000

Kategoria: Sportowe

Sklep: Legendary Motorsport

 

Dodatkowo - tuning i ulepszenia

Kanał FoxySnaps udostępnił nagrania na których możemy zobaczyć dokładnie każdy z wymienionych pojazdów oraz jego ulepszenia. 

 

Podyskutuj z nami na forum!

 

Zapraszamy jednocześnie do dyskusji o nowej paczce maszyn w osobnym temacie na naszym forum. 

Zobacz także

Sonda - wypowiedz się!

r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 49
omosquito dodano: 24.03.2018, 19:10
No kurde. Fiacik musi być ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Crrooss dodano: 24.03.2018, 20:09
Tak, nowa marka, odpowiednich rzeczywistej Łady. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 18
x-KING dodano: 24.03.2018, 20:20
Zawsze popierałem dodawanie normalnych aut, ale tego zaczyna być już nad to. Niedługo podczas wyścigu będzie problem z przerollowaniem wszystkich aut by dojść do wybranego, o ile jeszcze nie ma ;)
Czemu nie mogą dodać kilka nowych crossów, quadów, a nawet rowerów, czy coś bardziej pod zabawę jak np gokart, ale normalnego, a nie że od razu latające bmx z tuningiem w MCO...Chociażby coś za takie auta jak wyżej wspomniany Tezeract, czy niedawno dodany Autrach. Naprawdę ktoś czymś takim jeździ ? Przecież Vanger przy nich to miss piękności, mimo, że większości jego wygląd nie zachwycał.
Powie mi ktoś po co takie kaczątka ? Sam proto by kuźwa wystarczył, nie wspominając już o batmobilu...Ten drugi rzeczywiście pasuje do GTA, jak pieść do nosa ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
Majek dodano: 24.03.2018, 21:39
Tyrant i wszystkie Vapidy moje, ale coś tak czuję, że najwięcej czasu spędzę w Caracara. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do Majek dodano: 24.03.2018, 21:43
Caracara to taki Contender, tylko ze zmienioną nazwą. Nie widzę, jakiejś większej różnicy między tymi wozami.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 24.03.2018, 21:45
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
Majek do omosquito dodano: 24.03.2018, 21:46
Ford Raptor - tyle w temacie. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do omosquito dodano: 24.03.2018, 21:48
A ten Ellie... W końcu prawdziwy mustang w GTA. Kurde jak ja bym chciał takiego mieć w realu....... :) Tylko bym musiał zarabiać minimum 10k miesięcznie aby go utrzymać. Ehhh czas się przenieść z działu technicznego na sprzedaż :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Dodladden dodano: 24.03.2018, 19:28
Rune Pierożek best
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do Dodladden dodano: 24.03.2018, 19:42
A tak BTW, była taka marka jak Rune w GTA? Chyba coś nowego co nie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 25
Dodladden do omosquito dodano: 24.03.2018, 23:23
Jeszcze Jak!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[37.47.***.***]
Jim3 dodano: 25.03.2018, 17:58
A Jester Classic gdzie się zapodział?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 41
Crrooss do Jim3 dodano: 25.03.2018, 18:03
Poprawione
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Warfikus dodano: 25.03.2018, 18:39
Caracara jest w wersji 4x4 i 6x6?, na zdjęciu jest 4x4 a na screenach z trybu ma 6x6 i działko.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Edek503 dodano: 24.03.2018, 20:29
Fiacik musi być i do tego żółciutki "1313"
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do Edek503 dodano: 24.03.2018, 20:45
Nom, taka kaczuszka :) Albo prawilnie, wyblakła biel :D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Edek503 do omosquito dodano: 26.03.2018, 20:44
Widzę że i Ty za Fiacika dostałeś minusa hahaha widać że "gimby nie znajo" co to "kanciak" albo "1313" :)
Tak po za tematem Fiacikowym to jeszcze mogę dodać że za młodu miałem "Borewicza" ale teraz to już pewnie hejt się wyleje przez monitor na mnie hahaha :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 26.03.2018, 20:48
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do Edek503 dodano: 27.03.2018, 01:25
Pytanie roku... R* daje nam Ładę, czy Fiata? XD
http://2.bp.(...)0726.JPG
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do omosquito dodano: 27.03.2018, 01:32
A co do samochodów to ja zaczynałem od żółtego "malucha" go zamieniłem na niebieskiego "malucha eleganta" później Tico i teraz Pande ujeżdżam. Jakoś tak małolitrażowo wolę :) Pierwszy maluszek to był koks, po 2 miesiącach v-max spadł z 100 do 80, w drugim jak kiedyś z chłopakami na imprezę w 7 jechaliśmy to jak uchylili tylne szyby (taki miałem bajer a co! ) to zachowywał się jakby mu ręczny zaciągnąć :D XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 35
Edek503 do omosquito dodano: 27.03.2018, 08:37
Patrząc po kierunkowskazach z przodu to jest to Łada ale dla mnie i tak to będzie Fiacik :)
Co do aut to ja "maluszka" nie miałem ale zdarzyło mi się prowadzić takie cudo mojego kolegi.U mnie przygoda z 4 kółkami zaczęła się właśnie od Poloneza,później przesiadłem się na auto niemieckiej marki i to była przepaść technologiczna.Czułem się jak bym był w przyszłości.Jedyny minus to taki że im nowsze auta tym więcej rzeczy do zepsucia których oczywiście samemu się nie naprawi tylko potrzebny elektro-mechanik.Kiedyś młotek,przecinak,parę kluczy oczkowych i płaskich oraz śrubokręty i wszystko naprawione :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 49
omosquito do Edek503 dodano: 27.03.2018, 08:47
Jak mi maluch stanął na skrzyżowaniu to brało się młotek, pukało w rozrusznik, wsiadało odpalało i jechało dalej ;) Tico zaś miałem ful wersje ze wszystkimi bajerami,. Jak mocniej deszcz padał to się alarm uruchamiał, centralny co chwile się zacinał, elektryka w szybach padała. Wkurzyłem się na te "wszysykie rzeczy do popsucia" i kupiłem Pandę "golasa". Raz mi nie chciała odpalić pod galerią to podszedł jakiś dziadek koło 80' otworzył maskę, śróbokrętem odpowietrzył wtryski i po dosłownie dwóch minutach mogłem jechać. Prostota to jednak podstawa przy samochodach ;)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[217.99.***.***]
ja dodano: 27.03.2018, 15:45
Tył Jestera jest tragiczny. Jak mogli to tak zepsuć? Na siłę chcieli upodobnić go do wersji z GTA: SA ale im nie wyszło.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]