Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Kask znacznie zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń podczas upadku z motocyklu.

Najnowsze informacje

1586VNadchodzi GTA V Premium Edition - czy to koniec GTA Online? News | | 12.03.2018 23:24 przez Majek

Plotki o edycji premium GTA V powoli okazują się prawdą. Nowa wersja trafi do sprzedaży już w kwietniu! W rozwinięciu newsa znajdziecie informacje o zawartości. Czy Rockstar delikatnie daje nam do zrozumienia, że jest to początek końca GTA Online?

Nadchodzi GTA V Premium Edition - czy to koniec GTA Online?

Planowana premiera dodatku została przesunięta z 23 marca na kwiecień (prawdopodobnie drugi tydzień miesiąca).

Jeśli chodzi o zawartość - nie znajdziemy tu niestety nowych misji fabularnych czy ekskluzywnych zawartości, które wyróżniałyby nas na tle graczy posiadających oryginalną kopię gry.

Kupując edycję premium, otrzymamy pełną wersję Grand Theft Auto V, zawartość pakietu Criminal Enterptise Starter Pack (o którym pisaliśmy TUTAJ) oraz dodatki, które otrzymaliśmy do sieciowego trybu w ciągu ostatnich czterech lat.

 

Czy to oznacza, że Rockstar planuje zakończyć wspieranie GTA Online i Skok Na Koniec Świata był ostatnim wielki updatem?

A może w kwietniu otrzymamy jeszcze jedną i już naprawdę ostatnią tego typu aktualizację, którą znajdziemy również na płycie z wersją premium? Czas GTA Online powoli przemija, jesienią na rynku zadebiutuje Red Dead Redemption II i to właśnie ta produkcja stanie się małym oczkiem w głowie Rockstara. 

Małym, bo przecież dziki zachód nie przebije popularności serii GTA, a szósta część tylko czeka, żeby wjechać na rynek gier i zrobić porządek na kolejnych kilka lat! 

 

Czytaj także -> Pierwsze poważne przecieki o GTA VI!

r e k l a m a

Komentarze (13) Skomentuj Obserwuj

[94.254.***.***]
Ggdgg dodano: 13.03.2018, 11:54
Mi gta juz sie przejadlo fakt gra sie w v czy inne czesci ale od czasu rdr. Seria gta stala sie dla mnie gra nr 2
Kampania na raz czy 2 multi ze znajomymi i tyle. Starosc mnie dopadla chyba xd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
AugKrz dodano: 13.03.2018, 13:34
I tak o to Take2 zabilo serie GTA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
ktoś dodano: 13.03.2018, 14:48
Tak z ciekawości, to jest ta wspaniała wiadomość, o której pisałeś na FB? Tzn. Że nie możesz nic więcej powiedzieć, czy to coś innego a na tamto jeszcze czekamy?
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do ktoś dodano: 13.03.2018, 17:04
Częściowo tamte przecieki się potwierdziły. Jest jeszcze mała szansa na dodanie do singla samochodów i broni z GTA Online, ale może okazać się, że to były tylko takie odległe plany Rockstara, z których nic nie będzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
jacol do Majek dodano: 13.03.2018, 18:50
Czyli baitowy przeciek wywróżony z niczego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss dodano: 13.03.2018, 19:42
Nie rozumiem jak można pisać o końcu Online w sytuacji gdy gra cały czas bije rekordy sprzedaży a na samym tylko Steamie aktualnie gra w nią 44 tys osób. Z biznesowego punktu widzenia nie ma szans aby w najbliższym czasie skończyli z dodatkami. Będą to ciągnąć tak długo jak długo wskaźniki będą na zadowalającym poziomie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Crrooss dodano: 13.03.2018, 20:14
Gracze nie odejdą z dnia na dzień, ale po przykładzie PUBG i Fortnite widać, że Battle Royale to coś, co trafi do wielkiej rzeszy graczy. Multi do RDR II też taki tryb będzie posiadać, więc to teraz będzie priorytet R*. A z GTA Online wydoją jeszcze co się da i wleci GTA VI. :)

#dobrzebybyło
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.03.2018, 20:15
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Crrooss dodano: 13.03.2018, 20:53
Co z tego że cyferki są zadowalające ? Mniejsza z tym, że za tymi cyferkami stoi coraz więcej dzieci. Po dodaniu latających strzelających aut to GTA straciło najzwyczajniej większy sens. Teraz to do tej gry można już wszystko wrzucać, skoro została przekroczona jakaś granica. Statystyki będą się jeszcze długo zgadzać, bo dzieciaki, które w głównej mierze je nabijają lubią właśnie takie rzeczy, ich to przyciąga.
Jeżeli w sieciach pojawiają się posty o końcu o GTA, to nikt nie opiera się na statystykach, logicznie zresztą, że będą one okazalsze niż wtedy, kiedy gra była na same konsole. Tu chodzi w głównej mierze o to co się z tą grą dzieje. Twierdzenie że dana rzecz - gra, sport,... umiera, może być także wywołane zagubieniem rdzenia tej rzeczy, samego fenomenu na którym dana rzecz się wybiła. Takie miejsce właśnie jest w GTA - od gangsterskich porachunków po ratowanie świata, podczas którego latamy autem obok samolotu czy strzelamy się z niewidzialnymi bossami ( ? ). Te dwie rzeczy w jednej grze ? Odpowiedź jest prosta ;)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 13.03.2018, 20:54
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus dodano: 13.03.2018, 14:11
Głupoty, powinno pisać "Nadchodzi GTA V Premium Edition- kolejne kilkuletnie wsparcie dla GTA Online?, skoro ta edycja zawiera STARTER PACK to po ciula by go dawali do zabawy która się ma niby kończyć, trochę logiki, to oznacza tylko że chcą wcisnąć BOOSTY dla graczy których to kupią żeby niby mieli możliwość pozarabiania na nową zawartość...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Warfikus dodano: 13.03.2018, 17:02
Popatrz na to okiem nowego gracza. Wszyscy dookoła mają już biura, magazyny, 50 samochodów. Ludzie zbierają na to od kilku lat. Jeśli nowy gracz chciałby dorobić się tego samego, to w grze musiałby spędzić setki godzin. Mógłby też wydać kasę na sharki, ale to też drogo by go wyszło.
Edycja premium rozwiązuje ten problem - nowi gracze mają szansę na lepszy start. A skoro wszystkie dodatki mają być na płycie, to jak dla mnie głupotą będzie wypuszczanie kolejnych "Importów/Exportów", skoro nie wrzuci się ich magicznym sposobem na zakupioną wcześniej płytę.
Edycja premium by na tym utraciła, a sam pomysł okazałby się kpiną w stronę graczy / Rockstar wydawałby edycje premium co roku.

Tak to widzę. Oczywiście nie obrażę się jeśli dodadzą jeszcze jakieś większe updaty. ;)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do Majek dodano: 13.03.2018, 18:51
Dodadzą, zbyt pewne ;p, ten rok jeszcze na pewno
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.254.***.***]
Duszek98 do Majek dodano: 14.03.2018, 12:48
Ja to widzę jednak trochę inaczej.Uważam że jest to nieuczciwe w stosunku do graczy którzy kupili zwykła wersje Gta V choć by na ostatnie święta, tak jak ja to zrobiłem, a jeszcze bardziej napewno będą się czuły pokrzywdzone osoby które kupiły podstawową wersję na chwile przed wyjściem na światło dzienne informacji o nowej wersji. Każdy zaczynał od zera w online i robił to na różne sposoby. Ja nie spędzam może wielu godzin dziennie przed tą grą,ale powoli na tyle na ile pozwala mi czas( praca i dzieci)można też się "dorobić" w Gta. Ale często jak coś kupuje to mam dylemat może auto,a może motor,a może schron, itp. Więc nie za bardzo rozumiem jakie to jest wyrównanie nowych graczy którzy kupią wersje premium do graczy którzy posiadają wersje podstawowa, nie dłużej niż np. trzy miesiac. Bardziej uczciwe było by gdyby Rockstar poinformował o nowej wersji trochę wcześniej,wtedy każdy by dokonał wyboru czy kupić już grę czy poczekać parę miesięcy. I tak to widzę ja.Pozdrawiam
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Duszek98 dodano: 14.03.2018, 14:16
Życie :)
R zależy bardzo na statystykach, co zresztą widać po odległych lokalizacjach w misjach, by nabijać czas. Pewnie zakładają, że nowi gracze, jak mają zaczynać od 0, to mogą zrezygnować, tym bardziej jak porównają się do tych co już trochę grają. A tak dostaną start pack i mogą się bawić. Ważne, że będzie graczy przybywać, a że to nieuczciwe w mniejszym czy większym stopniu, co to za problem. Możesz osobno dodatkowo dokupić taki start pack, byle hajsik się zgadzał.
Po tym jak przedstawili ten pakiet, niektórzy gracze porównywali to do zmodowanych kont i w sumie sporo racji mieli, z tym, że zmodowane konta są dużo korzystniejsze ;)
Pozdro !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]