Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA SA] Spora ilość wozów importowanych w dokach w San Fierro posiada zabawne tablice rejestracyjne, obrażające inne firmy robiące gry np. EA.

Najnowsze informacje

3098VGTA VI w Miami, a do tego Ameryka Południowa?! News | | 07.03.2018 23:17 przez Majek

Mamy pierwsze przecieki o najnowszym GTA!!! Fabuła VI będzie mówić o kartelach narkotykowych, w grze pojawi się Vice City oraz kraje z Ameryki Południowej! Nadchodzi Project Americas! 

GTA VI w Miami, a do tego Ameryka Południowa?!

Przecieki pochodzą od ekipy The Know, która przepowiedziała m.in. wydanie Dark Souls 3, na długo przed oficjalnymi informacjami od producenta. Możemy więc przyjąć, że przynajmniej część informacji będzie wiarygodna.

 

Ich "wewnętrzne źródło", które chce pozostać anonimowe, twierdzi, że robocza nazwa najnowszego Grand Theft Auto brzmi "Project Americas", czyli w wolnym tłumaczeniu chodzi o projekt dotyczący Ameryk.

W grze na pewno spotkamy Amerykę Północną. The Know twierdzą, że prawdopodobnie będziemy mogli latać do Ameryki Południowej. Miałoby to sens, bo przecież tak rozkwitł handel narkotykami w Miami. Towar pochodził głównie z krajów Ameryki Południowej.

Osobiście sądzę, że może chodzić o Amerykę Środkową, a konkretniej o Meksyk. Temat przerabiany w Red Dead Redemption. Rockstar zna już klimat tego miejsca i nie będzie musiał tworzyć oddzielnego mini-kontynentu.

Nie wiadomo, czy świat gry osadzony zostanie w latach 80', czy w czasach współczesnych. Sama produkcja jest ponoć we wczesnym stadium rozwoju, a premiera przewidziana jest na lata 2021-2022

W filmie pojawia się też wzmianka o kobiecym protagoniście, choć sam Rockstar wielokrotnie zaznaczał, że niechętnie powierzyłby główną rolę kobiecie. 

 

Poniżej oryginalne wideo.

r e k l a m a

Komentarze (53) Skomentuj Obserwuj

[185.56.***.***]
Navvian dodano: 08.03.2018, 11:17
GTA 5 latające pływające i inne auta a tu GTA 6 wyskakuje z latami 80 i klasyki lub konie na ulicach będzie to dziwnie wyglądało moim zdaniem xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do Navvian dodano: 08.03.2018, 11:56
Lata 80’, podejrzewam, że tam to nawet i latające konie mieli po zapaleniu odpowiedniej rośliny. :P
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 28
Saladyn21 dodano: 08.03.2018, 11:57
10 lat czekania za gta... no super. No, ale za to pozwiedzamy sobie marsa w Saints row online...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito dodano: 08.03.2018, 12:49
My tu myślimy o kartelach narkotykowych a wypuszczą nam grę o zimnej wojnie jak Ruski na Kubie rakiety umieścili XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
AugKrz dodano: 08.03.2018, 14:12
brzmi to fajnie...ale jak zleja singla to bedzie smutno
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.139.***.***]
upg do AugKrz dodano: 08.03.2018, 17:53
a dlaczego mieli by zje. ac 3 uwielbialem vc fajne SA też dobre. Gta super gta v bardzo dobra jak dla mnie ( motyw itp) Przed każdą premierą zawsze jest jak zjeb... itp a pózniej i tak ewszyscy grają. Są różne gusta
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden dodano: 08.03.2018, 15:56
Tak patrze na te wasze domysły, jęki i stęki......i to jest smutne.
Myślicie że jesteście mądrzejsi niż ludzie z R*, mimo że nie wiecie jakie problemy mogą towarzyszyć przy produkcji tak potężnej gry, jak długo ten proces morze trwać i co najważniejsze większość z was nie zna nawet języków programowania.
Rockstar dobrze wie co robi i na czym ma się skupić, mają zapewne już wszystko szeroko rozplanowane i wiedzą na co mają zwrócić uwagę.
Aktualnie jedyną rzeczą o którą bym się martwił na waszym miejscu może być odejście głównego dyrektora produkcji Leslie Benzies'a.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru do Dodladden dodano: 08.03.2018, 17:14
a kto ci każe takie komentarze czytać, masz jakiś przymus?
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 30
Dodladden do sabaru dodano: 08.03.2018, 18:01
Jeśli nie ma żadnych innych to tak
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 14
Felixowski128 dodano: 08.03.2018, 19:28
Ja osobiście chciałbym aby zrobili kolejne GTA w stylu Człowieka z blizna. To było by coś. Wiem GTA VC miało podobny klimat ale mi chodzi o dokładne odwzorowanie tamtych czasów. Misje przmytów narkotyków między Amerykami miałby by w tym klimacie niezłe wzięcie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 4
pawelknk1991 dodano: 09.03.2018, 16:28
Moze byc nowa lokalizacja i zdaje sie ze tak bedzie.

Jednak mysle ze i tak ekipa R* postawi na czarnego konia jakim jest VC lecz doda nam jeszcze hmmm... 2 miasta ? (tak jak w san andreas) czy byloby moze mozliwe vice city na jednej wyspie plus (kingston na osobnej wyspie udającej jamajke ? hawanna na wyspie udajacej Kube) No i oczywiscie Vice city na wyspie udającej półwysep Floryda :D Wszystko to by sie kręcilo wokół handlu narkotykami a i nie ma co sie moim zdaniem martwic lub zachwycac tym ze nas cofną do lat 80. Za duzy potencjal jest w growej wersji internetu i smartfona zeby z tego rezygnowac.. Pozdrawiam Pawel i moj pierwszy post xDDDDDD
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[159.205.***.***]
BobekPL dodano: 09.03.2018, 15:22
Mówicie, że będzie "kobiecy protagonista"? Czyli rozumiem jedna z postaci będzie mężczyzną lubiącym przebierać się w damskie fatałaszki, czy po prostu będzie mówił/zachowywał się z charakterystyczną manierą? XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do BobekPL dodano: 09.03.2018, 16:50
Haha, miejmy nadzieję, że LGBT nie dotrze do GTA.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do BobekPL dodano: 09.03.2018, 17:10
Ewidentny fejk. Houserowie wielokrotnie wypowiadali się w tej sprawie, mówiąc, że nie wyobrażają sobie żadnej odsłony serii z kobiecą protagonistka.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Crrooss dodano: 09.03.2018, 17:23
Pożyjemy, zobaczymy. W październiku premiera RDR2 więc około czerwca 2019 (Gdy sprzeda się już tyle egzemplaży ile powinno) powinny się pojawić pierwsze oficjalne info o GTA 6.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 13
kaszana159 dodano: 09.03.2018, 23:46
GTA 3 = Lata w których gra została wyprodukowana (2001)
GTA 4 = Lata w których gra została wyprodukowana (2008)
GTA 5 = Lata w których gra została wyprodukowana (2013)
GTA 6 = Lata w których gra została wyprodukowana (202x)

Więc to będzie GTA 6 które będzie się działo we współczesności lub GTA VICE lub Project Americas, które będzie się działo w latach 80 albo 90.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru dodano: 08.03.2018, 14:46
Mam nadziej że nie będzie to znowu odświeżone VC bo mi się już zaczyna to przejadać. Zamiast zrobić jakąś nową lokacje to ostatnio zaczynają się powtarzać. Chyba że jako osobna mapa to jeszcze może być.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do sabaru dodano: 08.03.2018, 14:52
Prawie 10 lat w produkcji, to nie może być słaba gra. Przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. Ta Ameryka południowa to pewnie będzie coś na wzór North Yankton, tylko dużo bardziej rozbidowanego. Coś jak trzy miasta w Gta SA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[178.142.***.***]
AreXsoN do omosquito dodano: 11.03.2018, 09:47
Jakie 10 lat produkcji..... Gra jest w wczesnym stadium rozwoju to przecież 5 lat by wczesny rozwój nie był xD rockstar zaczął gta 6 robić może z rok temu ..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
DannyP dodano: 10.03.2018, 22:37
Na myśl przychodzi mi klimat jak z serialu Narcos. Przemyt narkotyków z Ameryki południowej do Vice City. Ciekawe byłoby wprowadzenie protagonistów, którzy są po przeciwnych stronach. Sprawą od dawna interesują się agenci rządowi, ale nie radzą sobie z narastającym problemem. Pierwszy protagonista: baron narkotykowy, jeden z głównych dostawców towaru z Ameryki Południowej do Vice City. Konkuruje z innymi o wpływy i władzę żeby stać się jedynym graczem na rynku. Z drugiej strony agentka IAA która ma za zadanie wniknąć do kartelu narkotykowego i zbadać sprawę od środka. Żeby zdobyć zaufanie barona i nie wzbudzać podejrzeń jest zmuszona do łamania prawa na wszelkie możliwe sposoby. Mogliby pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić wątek miłosny pomiędzy dwoma bohaterami ;) I na wzór wyborów z piątki moglibyśmy zdecydować na pewnym etapie czy zabić barona i postąpić zgodnie z wytycznymi IAA czy może zostawić go przy życiu i przejść na ciemną stronę mocy :) Ja byłbym jak najbardziej za wprowadzeniem takiego rozwiązania do GTA :D
Co myślicie?
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do DannyP dodano: 10.03.2018, 23:55
Love story jak w polskich komediach romantycznych... :P Nie chciałbym grać dwiema stronami konfliktu. Wyobrażasz sobie np. grać CJ'em i Big Smokiem?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do DannyP dodano: 11.03.2018, 00:22
No nie powiem, nadajesz się na scenarzystę :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Majek dodano: 11.03.2018, 00:54
CJ oraz Big to złe porównanie ale Zielony CJ i po przeciwnej stronie Żółty (nie pamiętam jaki to klan Vagos?) to już dobre zestawienie.
Znowu przytoczę tu grę w którą ostatnio znowu pogrywam czyli Dying Light:wysłany przez organizację rządową agent który robił misje dla rządu,dla ocalałych dobrych oraz dla ocalałych złych.Niby jeden protagonista ale działał na trzy fronty.To polskie studio więc i budżet w porównaniu do R* słabiutki ale jak by zrobili tam trzech protagonistów ale nie tak jak w GTA 5 że łączył ich wspólny cel czyli kasa,tylko każdy by ogarniał misje pod swoją frakcję to też by było ciekawie.Ocaleni dobrzy-cel ratować ludzi i leczyć ich,ocaleni źli-przejmować kawałek po kawałku miasto oraz kraść leki,agent rządowy-odszukać pliki,jakieś dokumenty itp (to co zazwyczaj robią agenci rządowi).Myślę że pomysł DannegoP nie jest zły ale i tak R* ma swoją wizję i napewno nas zaskoczy :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Edek503 dodano: 11.03.2018, 01:38
Pomysł Danego mnie pozamiatał, nic dodać nic ująć. Z miłą chęcią zagrałbym w taką grę. W sumie mogło by to być połączenie Milczenia owiec, Blow, Las Vegas Parano. Ogólnie pierwszy protagonista to młoda niedoświadczona aktywistka ma za zadanie zinfiltrować światek przemytu narkotyków dzięki odsiadującemu wyrok genialnemu przemytnikowi (nawiązanie do Milczenia Owiec i Blow gdzie na końcu bohater trafił do więzienia) Do tego dochodzi nam gość w Kolumbii, który jest głównym bossem i rekrutuje ćp.nów rodem z Las Vegas Parano. Rewelacyjny temat rodem z lat 90'tych a w tle kawałki disco z tamtych lat.... Ooooooo jaaaa..... Org..zm na samą myśl :P R* nie spie.dol tego :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 7
Szogunyasty do DannyP dodano: 11.03.2018, 12:51
a czegoś podobnego nie mówili na tvgry?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 12
DannyP do Szogunyasty dodano: 11.03.2018, 14:10
Prawda, mówili o wcieleniu się w agenta rządowego. Ale tam pomysł był nieco inny. Nie było nic o rozpracowywaniu kartelu od środka, czyli wcielamy się w "gliniarza" i klasycznie walczymy z przestępcami. Moim zdaniem taki podział byłby bez sensu. Nie byłoby możliwości wykonywać wspólnych misji dwoma bohaterami jednocześnie jak w piątce, a taka rozgrywka jest niezłym urozmaiceniem przynajmniej według mnie :)
A tak w ogóle to już od dawna marzy mi się gta, w którym będziemy mogli zagrać po stronie prawa. Ostatnie przecieki o nowej odsłonie jedynie pobudziły moją wyobraźnię ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[77.65.***.***]
Ferd1 dodano: 12.03.2018, 18:12
Piękny clickbait.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[171.25.***.***]
erol do Ferd1 dodano: 12.03.2018, 18:54
facepalm
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 31
sabaru dodano: 08.03.2018, 15:37
Ja to bym chciał żeby mapa była zrobiona coś na wzór z tej GTA SA tylko zupełnie z nowymi lokacjami. W GTA SA mapa jak dla mnie była idealnie rozplanowana. Były miasta, miasteczka, wsie i inne lokacje. W kolejnych częściach to jakoś wszystko w kupie zrobili.
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.03.2018, 15:38
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
TenOdViceCity do sabaru dodano: 16.03.2018, 09:33
Przepraszam bardzo, a GTA V to czasem nie zostało zrobione na wzór San Andreas?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 53
Majek do TenOdViceCity dodano: 17.03.2018, 15:02
No jest, ale mamy tylko Los Santos. Też mi brakuje pozostałych części stanu San Andreas. ;) Fort Zancudo przy Area 69 zrobionej na obecnym silniku wyglądałby jak domek z kart. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Ejs dodano: 08.03.2018, 13:55
GTA V i GTA Online to dwa różne twory. Singlowa wersja GTA zawsze była przyziemna i mimo, że miała w sobie pewne nawiązania do popkultury jak chociażby ostatnim razem UFO, ale nic poza pewien schemat. Być może w GTA VI Rockstar nawiąże jakoś do Space X, które jest obecnie na ustach prawie wszystkich. Jednak jeśli chodzi o GTA Online to widać, że Rockstar mocno tam eksperymentuje pozwala sobie na więcej chociaż często przeczy swojej logice. Dwa pierwsze przykłady z brzegu wóz policyjny [pacyfikacyjny] możesz mieć, ale radiowozu w garażu nie. Czy przykład bardziej na czasie Orbital Canion, który mimo, że drogo kosztuje to jest cholernie OP, a Railgun, który nie jest wcale zbytnio super bronią w grze jest tylko w misjach. Gdyby Rockstar cały czas pakował normalną zwykła zawartość do Online też ona po czasie straciłaby swój urok bo tak naprawdę mając multum samochodów to i tak jeździ się kilkoma wybranymi, a najczęściej 2-3.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Ejs dodano: 08.03.2018, 16:12
GTA ONLINE od początku było właśnie przyziemne i myślę, że właśnie to graczom tak przypadło. Wątpię, że online osiągnąłby taki sukces, gdyby od początku były latające autka, motory itd. Co do railguna, wnioskuję, że chciałbyś go mieć na sesji. Załóżmy, że grają sobie gracze, którzy są od początku z GTA ONLINE, strzelają się na pistolety, karabinki, ma może miejsce jakaś wojna gangów, jak to w GTA, a tu nagle wbija inna część graczy z wybuchową snajperką, strzelbą i railgunem, tego nawet nie mam jak skomentować, zderzenie GTA z SAINTS ROW, słabe to w ciul.
Dobrze, że eksperymentują, ale jeśli jedna koncepcja nie wypali, to po co ją kontynuować ? Już po dodaniu Opressora do gry, była pierwsza większa fala hejtu, a oni zamiast wysłuchać graczy, wziąć pod uwagę ich opinie i petycje, dalej drążą w to samo dodając latające auta i inne takie rzeczy dla dzieciaków. No niestety, ale tracą graczy na takich rzeczach, widzę z własnego doświadczenia, jak inni dorośli rezygnują z tytułu tłumacząc " że to już nie GTA ", oczywiście przybywają za to inni, problem w tym, że głównie dzieciaki. Jeden latający motor, jedna wybuchowa snajperka, w porządku ale na tym zaprzestać, po co od razu iść całością w futurystykę, która zbiera falę hejtu ? Oczywiście, niech eksperymentują, ale w granicach rozsądku. Niech szukają tych nowych dodatków, jak to ładnie określiłeś w " przyziemnych " rzeczach. Na przykład jakieś nocne wyścigu, coś na wzór tych od Franklina z fabuły, gracze od kilku lat już domagają się czegoś takiego jak " Tuners and Outlaws ", jak można zatem zauważyć pragną czegoś normalnego, jednak R dalej brnie w te swoje pomysły, co następne, kaskaderka dla Deluxo, a może paczki po morzu ?
" Gdyby Rockstar cały czas pakował normalną zawartość do Online też ona po czasie straciłaby swój urok", owszem to prawda, lecz w obecnej sytuacji urok traci sama gra...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 43
Crrooss do x-KING dodano: 08.03.2018, 16:30
Idą zwyczajnie w to co się sprzedaje. Gra zyska większy rozgłos dzięki wprowadzeniu latających aut i jetpacka niż nocnych wyścigów czy misji policyjnych. Z każdym dodatkiem starają się zaskoczyć czymś większym, niedługo będą musieli wrzucić do gry rzeczywiście atomowe łodzie podwodne czy głowice nuklearne albo inwazje kosmitów aby zrobić na kimś wrażenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Ejs do x-KING dodano: 08.03.2018, 17:01
Czy Online od początku odniosło by taki sukces? Oczywiście, że nie bo nie byłby czym zaskoczyć gracza. Powoli udziwniając elementy rozgrywki gra nabierała rozgłosu i teraz świętuje bodaj 90mln sprzedanych kopi. Więc tutaj jest efekt kuli śnieżnej zaczęli od jednej dziwnej pukawki teraz mamy orbital cannon. Jeśli chodzi o reilguna rok temu każda wzmianka o railgunie mnie przerażała dzisiaj chciałbym mieć go w arsenale bo wcale nie jest to taka OP broń przy tym co już i tak mamy. Wolno się ładuje, jest niecelny dopiero w rękach dobrego gracza mógłby zrobić dużo szkody. Cóż kolejna rzecz ,,latające auta dla dzieci" ah jak ja nie lubię tego stwierdzenia. W GTA O mam ponad 2k godzin nie jest to może powód do dumy, ale jestem z tych dinozaurów co grają od premiery GTA. Sam często używam takich pojazdów jak Ruiner 2000, który mi pomaga w misjach VIP czy Oppresora, który szybko pomaga się przemieszczać robiąc tzw. paczki. Tutaj jest to kwestia do czego potrzebujesz nie mam całej floty dziwnych pojazdów jednak mała garstka, która pomaga w życiu. No i na koniec fala heju to jest jak to z tymi kartami Shark. Każdy narzeka, nikt nie kupuje, a Rockstar robi miliony. Gdyby faktycznie za tym stała niska sprzedaż Rockstar miałby to gdzieś, a tak psy szczekają karawana jedzie dalej. Sam chętnie zobaczyłbym garaż czy uzbrojenie takich delikwentów co narzekają na wszystko, a w garażu latające czołgi. ;) Aczkolwiek jeśli Rockstar wprowadzi takie cuda w GTA VI [singlu] to pierwszy będę się buntował bo kampania fabularna to jednak co innego i tutaj potrzeba normalności nie futurystycznych wizji Rockstara.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Ejs dodano: 08.03.2018, 17:23
" Potrzeba normalności ", jeśli ma się dobrze sprzedawać z latającymi autami, to co to za problem ? I tak obecnie grę kreują pod niższą grupę wiekową niż określone pegi, więc czemu akurat w następnym GTA ma się to zmienić, jeśli mogą na tym więcej zarobić ?
Ta sama logika kolego ;)
W każdej wersji GTA potrzeba jakiejkolwiek normalności, nieważne czy fabuła czy online, to właśnie odróżnia tą serię od wspomnianego SAINTS ROW itp. Miło by było, gdyby chociaż trochę trzymali się samego tytułu, gdzie kluczowym słowem jest " AUTO", lecz kto wie, czy to nie kwestia czasu gdy zmienią owe " AUTO " na " UFO ", wtedy rzeczywiście nie musieliby się ograniczać :)
//Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.03.2018, 17:23
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 08.03.2018, 17:53
No cóż, 5-7 latkowie z dnia premiery mają dzisiaj 10-12 lat. Trudno się dziwić, że chcą zagrać w GTA. Sami w tym wieku też w to pocinaliśmy, nie oszukujmy się. Właśnie na tych osobach R* teraz zarabia bo Ci dorośli co mieli zagrać to już dawno temu zagrali.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 08.03.2018, 18:02
Nom, ja to rozumiem...Największy zysk mają właśnie z dzieciaków ( a raczej z ich rodziców ), więc robią grę pod nich. Rozumiem, ale cholernie mnie to boli, że przy okazji niszczą tak świetny tytuł...
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.03.2018, 18:05
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Ejs do x-KING dodano: 08.03.2018, 18:21
Nie do końca. Jak napisałem na początku GTA [V] i GTA Online to dwa różne twory. Singlowa wersja jest i [raczej] będzie stonowana opowiadającą historie rodem z hollywood, a GTA Online to taki twór gdzie można wrzucić wszystko wymieszać i zobaczyć co się sprawdzi. Jest to też badań pewnych mechanik. Jak np. [ewentualne] prowadzenie biznesu w singlowej wersji. Jestem w stanie stwierdzić, że Rockstar zdaje sobie sprawe, że to co przechodzi w Online nie przejdzie w singlu. Chociaż nie oszukujmy się, że trochę hype na takie dziwne twory nakręcają gracze np. ,,jetpack' który też raczej nie jest zbyt ,,przyziemny" ciągłe apele o zombie DLC czy różnego rodzaju mody, które też są oderwane od rzeczywistości. Nie wszystko co tworzy Rockstar to tylko ich pomysły, a też czerpią z różnych modów jak i petycji. Aczkolwiek nie znam zamiarów Rockstara i może faktycznie w GTA VI będziemy walczyć ,,latającymi czołgami" przyczepionymi do rakiety space x i wtedy podniesie się faktycznie larum i sprzedaż GTA nie przekroczy 30-40mln kopi co przy obecnym 90+++ byłby porażką.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Ejs dodano: 08.03.2018, 19:44
Na pewno masz trochę racji, nie powiem, że nie. Są jednak gracze, którzy grają w GTA ze względu na to, że właśnie przypomina realne życie, po dodaniu zombi tym bardziej nastąpiłby kompletny chaos. Ja osobiście nie rozumiem, po jakiego grzyba wciskać takie rzeczy do typowo gangsterskiej gry, kiedy jest mnóstwo innych gier skupionych na zombi, po co wrzucać wszystko do jednego wora, toż to nie praktyczne i po prostu nie estetyczne, robi się najzwyczajniej jeden wielki bałagan. No może dlatego, że dzieciaczki nie mogą znaleźć kaski z komunii na inną grę, to R za wszelką cenę chce ich zatrzymać ;) No innego rozwiązania nie widzę, szkoda tylko, że to odbywa się kosztem samej gry...

" A GTA ONLINE to taki twór gdzie można wrzucić wszystko wymieszać...", przecież GTA ONLINE ma, a raczej miało ogromny potencjał, dobra można od czasu do czasu coś odważnego wrzucić, by coś sprawdzić, przetestować, no ale z rozsądkiem, tak by to nie miało większego wpływu na samą grę. Czemu z ONLINE robisz, taką " niedorozwiniętą " grę ;)

No niestety ale prawda kuje, jestem moderatorem największej polskiej grupy dot GTA na konsoli i widzę co się dzieje. Jeszcze tak niedawno, można było zgarniać z forum osoby pełnoletnie szukające kompanów do gry, teraz niestety taki wpis pojawi się góra kilka razy w miesiącu, a przeważają wpisy dzieciaków odnośnie województwa " pomorze". ;)

Jedną z moich ekip jest ekipa znajomych, którzy spotykają się 2-3 w tyg w godzinach wieczornych, by razem, w gronie kilkunastu ( bo na kilkudziesięciu już serwery nie pozwalają ) osób pograć listę gier, tj razem wyścigi, LTS, DM, adwersarze również te bonusowane itd. No i niestety z każdym DLC coraz więcej osób rezygnuje, a szukać nowych na próżno, kiedy to jeszcze tak niedawno sami się zgłaszali. Może gdyby obniżyć próg wiekowy, to by ludzi nie zabrakło, ale z drugiej strony słuchać godzinami dzieciaków, które połknęły gwizdek też nie bardzo, zresztą tacy to jeszcze pół biedy, gorzej jak wbiją typowe gimbusy, które definicji kultury nie znają, a w tle lecą polskie przeboje hip-hopowe...

Pozdrawiam ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.03.2018, 19:48
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 08.03.2018, 19:49
A ten znowu zaczął się rozpisywać ;) Powoli takim forumowym "skrybą" się robisz :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 08.03.2018, 19:51
King niech zgadnę, HLCV?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 08.03.2018, 19:54
No cóż zrobisz. Co ja poradzę, że sprawia mi to większą przyjemność niż sama gra, a jak się trafią inteligentni rozmówcy, to już w ogóle przyjemnie :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 08.03.2018, 19:59
Nie wiem co to, zapewne jakaś ekipa ? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 08.03.2018, 20:15
Taaa, pomyślałem, że jesteś właśnie od nich bo mają podobne podejście do Ciebie :) (A przynajmniej niektórzy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 08.03.2018, 20:23
Nie, ja gram na PS4, to pewnie jakaś pod PC ?
Takie podejście jak moje ma połowa znajomych, jeżeli chodzi o deluxo to większosć ;)
Co do ekip to jestem założycielem kilku, nie interesują mnie inne, zresztą gdybyś wiedział co niektórzy, zwłaszcza dzieciaki są w stanie zrobić, by dostać się np do ekipy od DM, czasem nieźle można się pośmiać :)
Ale dzięki temu mam darmowe emblematy, uploady itd
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.03.2018, 20:25
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do x-KING dodano: 08.03.2018, 20:53
Tak PC. A swego czasu też szefowałem w kilku kolosach po 1000 osób, budując je od podstw. Ale już lata i zapał nie ten i tak sobie odszedłem teraz na bok. Przy pierwszej ekipie to pare lat temu jaki był płacz jak kogoś banowałem ;) Stare dobre czasy.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Ejs do x-KING dodano: 08.03.2018, 21:35
Jak to mówił Steven Ogg w parodii GTA Online ,,...everybody fu*king loves a good zombie..." aczkolwiek miejmy nadzieje, że ten twór się nigdy nie pojawi mimo dość sporej grupy tego pomysłu. I tutaj faktycznie jest to młodsza część odbiorców. Jednak prócz easter egg nie widzę realnej możliwości ich dodania. [I obym się nie mylił]

Cóż Online to pierwszy tak ogromny twór multiplayerowy Rockstara i wydaje mi się, że jest to poligon doświadczalny gdzie można wrzucić wszystko i wymieszać. Z jednej strony lowridery i świetne nawiązania do lat 90, ale też nikt dzisiaj nie pamięta z drugiej cuda na kiju jak chociażby Jetpack i całkiem fajnie zrealizowane napady na koniec świata z latającymi pojazdami. Nie wszystko ze sobą współgra i też z części rzeczy jestem niezadowolony bo chociażby chciałbym aby Rockstar zaktualizował game samochodów do import/eksport [chyba to nie jest tak wymagające]. Dlatego może nieświadomie robię z GTA O niedorozwinięty twór, ale on taki jest i ma to swój urok.

Jeśli chodzi o wiek graczy zawsze dzieciaki będą największą grupą docelową tak już jest. To one spędzają najwięcej czasu przy grach bo zwyczajnie mają go najwięcej. A przemiał ludzi był i zawsze będzie. Jestem ,,weteranem" World of Tanks gdzie grałem ze świetnymi ludźmi. I praktycznie mój pierwszy klan nie był jakiś wybitny ba graliśmy jak nooby, ale atmosfera była super. Jednak po czasie jeden odszedł bo mu się gra znudziła, drugi trzeci aż klan się całkowicie rozleciał. W GTA Online również jestem jako tako weteranem i pośród wszystkich ludzi jakie znam praktycznie od premiery został jeden. I nie ze względu na udziwnienia GTA tylko na to, że produkt im się przejadł czy nowe premiery, które bardziej ich interesowały. Fakt część ludzi odchodzi dopiero teraz gdzie mamy te wszystkie wynalazki, ale raczej jest to standardowy proces niezależnie od tego jakby gra wyglądała czy latalibyśmy w kosmos czy robili przyziemne misje.


Takie małe post scriptum.
Cóż trochę chaotycznie, ale wydaje mi się, że zrozumiale. Niestety jest już troche późno jak dla mnie i nawet po przeprowadzonej korekcie może coś brzmieć nie do końca zrozumiale.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do Ejs dodano: 08.03.2018, 21:56
Większość ludzi wytrzymuje jakieś 100-150 godzin z Online. Około 20% ma tych godzin jakieś 500 i się grą nudzi. No i jest też garstka takich co grają bo kilka tysięcy godzin i końca nie widać. To tak z moich obserwacji. To, że wszyscy będą tysiące godzin nawalać jest nierealne w żadnej grze to też i R* zaczyna kombinować aby przyciągnąć widownie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do omosquito dodano: 08.03.2018, 22:00
Przekładając na liczby, to bardzo dużo osób swoją grą idzie w tysiące :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
x-KING do Ejs dodano: 08.03.2018, 23:27
GTAO jest na pewno swego rodzaju poligonem doświadczalnym, ale twoje stwierdzenie " można wrzucić wszystko " jest mocno przesadzone, nie zapominajmy, że jest to jednak wciąż GTA i dodawanie rzeczy, którym bliżej do gwiezdnych wojen, jest po prostu nie na miejscu, przynajmniej na moją logikę ;)

Oczywiście, że zawsze będą dzieci przeważać, jednak w mojej wypowiedzi dążyłem do tego, że tych dzieciaków jest dużo więcej niż sprzed 2-3 lat, może inaczej, proporcje dzieci do dorosłych bardzo się zmieniły, oczywiście na korzyść młodszych.

To, że ludzie odchodzą z gry, w tym przypadku z GTA, bo im się przejadło to zrozumiałe, lecz ja opowiadałem o tej grupce, która rezygnuje pod wpływem dodatków, widzę jak narzekają, tłumaczą czemu już tak ich nie widać, przede wszystkim tych co skupiali się na freemod i ich rozumiem w 200 %. Kiedyś sam trochę grałem na sesjach, gdy były jeszcze normalne bronie, zwykła snajperka, a jeśli coś latało to albo helikopter albo myśliwiec i ten moment gdy czasem się zdjęło pilota Lazera, ach te czasy...
A teraz jak to wygląda ? Testosteron na zawołanie, co drugi go glitchuje, wybuchowa snajperka - do niej to dopiero skill potrzebny ^^, deluxo, opressory, ukryte organizacje i inne rzeczy dla noobków.

No nic, mam nadzieję że mimo późnej pory wypowiedź jest w miarę spójna,
Dobrej Nocki ;)
//Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.03.2018, 23:32
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
Edek503 do Ejs dodano: 08.03.2018, 23:39
W World of Tanks i ja jestem weteranem.Byłem testerem tej gry,w nagrodę otrzymałem "papierowego'' Shermana.Miło spotkać tu takiego samego dinozaura jakim jestem ja :)
Pozdrowionka :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Punciak do Edek503 dodano: 18.03.2018, 20:51
Też go dostałem, mam przegrane 50 bitew na nim, po drodze gdzieś buffa dostał ale nadal nie grywalny jak dla mnie. Fajne było 200golda/dzień na becie ; D
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]