Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] Ogrodnicy dbają o to by pole golfowe było zawsze w idealnym stanie.

Najnowsze informacje

570VDołącz do redakcji GTASite! News | | 02.03.2018 12:20 przez Majek

Uwielbiasz serię Grand Theft Auto? Jesteś fanem gier Rockstara? Chciałbyś dołączyć do redakcji największej i najstarszej strony o GTA w Polsce? Spróbuj swoich sił jako redaktor i dołącz do naszej ekipy! 

Dołącz do redakcji GTASite!

Poszukujemy osób, które uwielbiają serię GTA i chcą wraz z nami rozwijać serwis. Oczekujemy przede wszystkim aktywnych osób, które posługują się poprawną polszczyzną i mają dryg do pisania krótkich notek prasowych lub nieco dłuższych artykułów do działu encyklopedia. Znajomość języka angielskiego w średnim lub zaawansowanym stopniu mile widziana. Większość źródeł, z których korzystamy, pochodzi z zagranicznych stron.

Nowoczesny system zarządzania treścią sprawia, że publikacja nowych wiadomości, galerii i pozostałych treści jest niezwykle prosta! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia lub zacięcia informatycznego. Pozostała część redakcji również służy pomocą i nie gryzie. :)

 

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres redakcja@gtasite.pl. W temacie wpiszcie [REKRUTACJA].

 

Wzór:

Imię -

Wiek -

Kilka słów o sobie -

Dwa przykładowe artykuły -

r e k l a m a

Komentarze (17) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 8
KochamGTASite dodano: 02.03.2018, 19:44
Lubiłem Rockstara do momentu premiery GRAND BUY AUTO ONLINE i to samo się tyczy tej strony, czyli do momentu produkowania NEWSÓW (spamu) z tej że ,,GRY,,. Wpadłem tu tylko po spolszczenia do GTA LCS i VCS na PS2. Także nie dziękuje i dowidzenia.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do KochamGTASite dodano: 02.03.2018, 20:05
No widzisz jaka okazja? Jako redaktor mógłbyś wprowadzić swoją wizję tej strony! ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do omosquito dodano: 02.03.2018, 22:39
Nie mam zamiaru wspierać strony, która promuje GRAND BUY AUTO ONLINE (For the real money or grind a whole your life). Jak chcesz redaktora to najpierw zacznij od siebie. Poza tym jak masz łeb na karku to powiększ stronę ogólnie o grach, a nie tylko gta i rockstar, świat się nie kręci tylko wokół tego zwłaszcza, że gta jakie znamy od początku się skończyło. Niestety to jest przykre i prawdziwe.
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 33
Warfikus do omosquito dodano: 02.03.2018, 22:39
Za obrazę Online jako redaktor to bym bany wklejał :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do Warfikus dodano: 02.03.2018, 22:50
Do prawdy trzeba dojrzeć, żeby ją zrozumieć.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[185.220.***.***]
qwert do KochamGTASite dodano: 02.03.2018, 22:58
Właśnie widać, że ty dopiero dorosłeś i odkrywasz, że to pieniądz rządzi tym światem :)
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do qwert dodano: 02.03.2018, 23:15
To nie pieniądz, a zaraza ludzka, czyli żydzi chazarscy. Komuś widać prawda boli, bo zmienił mój nick. Dobrze to tylko pokazuje, jak zlewaczała jest ta strona, a jak wiadomo ,, z lewakiem jest jak gra z gołąbiem w szachy, nie dość, że porozwala wszyskie pionki to jeszcze wypróżni się na szachownicy,,
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do KochamGTASite dodano: 03.03.2018, 00:10
Lewacy, Żydzi, strona "zlewaczała"? Dawno nie widziałem takiej frustracji, naprawdę. To strona o GTA, a nie jakieś forum do wyrażania swoich poglądów na tematy polityczne. Proponuję przenieść się gdzieś indziej jeśli dalej chcesz takie wpisy dawać. A najlepiej odpocząć od internetu, bo jak widać niektórym szkodzi.
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do KochamGTASite dodano: 03.03.2018, 00:18
Użyłeś w nicku wulgarnego słowa, co niestety nie jest dozwolone nigdzie. Pamiętaj, że za swoje czyny ponosi się odpowiedzialność, tak oto i skończyłeś z nickiem takim jaki widzisz. Następnym razem może dwa razy pomyślisz zanim przedstawisz się wulgaryzmami.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do omosquito dodano: 03.03.2018, 00:48
1. Lewak to stan umysłu, nie polityka.
2. To nie ja zacząłem rozmowę o tym co/kto rządzi.
3. Słowa są po to, aby z nich korzystać i się nie ograniczać jak niewolnik.
4.Co ty? Dziecko jesteś? najwyrazniej do takiej grupy wiekowej jest ta strona również skierowana, a podobno gta od 18 lat jest...
5. Wy to lubicie żyć w kłamstwie, a rockstar robi z was beke. Po co ma gta nowe robić skoro na takich lewaków zarabia. Dla takich ,,ludzi,, internet do końca życia powinien być zabierany.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do KochamGTASite dodano: 03.03.2018, 00:57
1. Raczej zaliczam się do prawicowców, jak 90% ludzi, którzy ukończyli studia z historii.
2. Sorry mam 31 lat
3. Historia to pasja, po której się nie zarabia. Ogólnie jestem umysłem technicznym i właśnie taką mam pracę.
4. Nie mam czasu na bycie redaktorem.
5. Na tej stronie większość osób, które cokolwiek komentują już dawno skończyła 18 lat (wiem bo byłem tutaj kiedyś moderatorem)
6. Rockstar leci w uja to prawda, a szkoda bo była to super firma swego czasu. Zobaczymy co pokażą w RdR 2. Mam nadzieję, że się zrechabilitują.
7. Na stronie już jakiś czas temu zapowiedziano, że będą ją uzupełniali nie tylko o GTA i z tego co pewnie widzisz w menu po lewej jest tam już RDR LA Noire, a żeby było tych gier więcej potrzeba redaktorów, i tu wracamy do treści artykułu. Właśnie ich szukają :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 39
hoger do KochamGTASite dodano: 03.03.2018, 01:05
Lewacy, Lewacy umiesz tylko to wykrzykiwać dla ciebie każdy kto mysli inaczej od ciebie jest Lewakiem, nawet jeśli gra w grę ktorej nie lubisz to odrazu jest lewakiem. Jak twój sąsiad lubi np. kalafior a Ty nie to też jest lewakiem? Bo z twoich wypowiedzi płynie właśnie taka logika.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do omosquito dodano: 03.03.2018, 01:08
Take two, które stanowi pięczę nad R* wywiedziało się na temat lootboxów, że to ,,ulepszenie wydajności gry,, o jpdl. Raczej kolejny etap zmieniania stacjonarnych gier w te androidowe. Także nie wróży to dobrze dla rdr2.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 8
KochamGTASite do hoger dodano: 03.03.2018, 01:11
GRAND BUY AUTO ONLINE to każda gra?
serio kupa śmiechu przy twoim komentarzu.
+ -1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do KochamGTASite dodano: 03.03.2018, 01:12
Niestety znowu masz rację... Cóż poczekamy, zobaczymy. Miejmy nadzieję, że jednak będzie to typowy "prawilny" Single Player. Nadzieja matką głupich, ale warto ją mieć. Może widzieli wyniki finansowe EA, które po wydaniu Battlefronta 2 straciło na giełdzie 3 miliardy dolarów i nie będą stosowali tak inwazyjnego systemu. No chyba, że pracują tam kompletni idioci :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
omosquito do omosquito dodano: 03.03.2018, 01:18
Admin jak się pojawisz, weź mu zmień ten nick. Już się chyba nauczył, a i głupio się na to patrzy :) BTW napisz do Majka PW jaki chcesz mieć nick bo kasując j...ć zostaniesz tak czy siak z Gtasite XD