Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

[GTA V] W nocy na plaży możemy spotkać grupy ludzi ogrzewających się przy ogniskach. Każda grupa rozmawia o czymś innym.

Najnowsze informacje

1493VZwrot podatku w GTA, czyli darmowa kasa! News | | 16.02.2018 19:20 przez Majek

Takiej akcji w GTA Online jeszcze nie było! Za samo zalogowanie się do gry możemy dostać ponad milion GTA$! Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Zwrot podatku w GTA, czyli darmowa kasa!

"Zbliża się czas zwrotów podatkowych, a Urząd Skarbowy San Andreas z radością oznajmia, że z uwagi na wzrost liczby mieszkańców w 2017 r. wszystkim obywatelom – rzezimieszkom, cynglom, szefom, mafiozom i nie tylko – zostanie przyznana premia stymulacyjna. Oprócz tego możecie skorzystać ze stanowego zwrotu wydanych GTA$, który możecie przeznaczyć na dowolne zakupy w GTA Online – od roztropnych inwestycji w biura do podwodnych samochodów sportowych w stylu Stromberga."

- Rockstar Games

 

W praktyce oznacza to tyle, że jeśli zalogujecie się do GTA Online w dniach 16.02 - 26.02, zgarniecie premię w wysokości 250.000 GTA$​! 

A to nie koniec! Rockstar zwraca też 10% waszych wydatków za okres 16.02 - 26.02! Maksymalnie możecie odzyskać aż 1.000.000 GTA$! Czyli jak pozwala nam obliczyć prosta matematyka, jeśli wydacie w te 10 dni więcej niż 10.000.000 GTA$, niedługo otrzymacie łączny bonus w wysokości 1.250.000 GTA$.

Premie będą przelewane na nasze konta w Maze Banku w dniach 27.02 - 06.03.

Aby otrzymać gotówkę, należy zalogować się do gry po 27.02.


Dołącz do nas!

r e k l a m a

Komentarze (30) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 27
Dodladden dodano: 16.02.2018, 22:35
Obaj głupoty gadacie.....ja wiem wszystko, bo mój wujek poznał Leslie Benzies'a i ten mu wszystko opowiedział co i jak jest, mimo że już nie pracuje w R*.
A że wujo dobry to mi wszystko powiedxiał.
A ze ja jestem zly to zachowam to dla siebie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do Dodladden dodano: 16.02.2018, 22:52
Nie nie to nie tak! Wujek mojego wujka ma ciotkę, która zna siostrę sprzątaczki w siedzibie R* i tam mówią, że pierdzielą robotę, wolą się kąpać w hajsie z mikrotranzakcji. Ba sama widziała, jak w sali z komputerami zamiast sprzętu jest basen z kasą!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 dodano: 16.02.2018, 19:48
Albo ja źle zrozumiałem info od R* albo wkradł się błąd u Was w newsie.Chodzi o zwrot 10% za zakupy.Wy napisaliście że za rok 2017,a w informacji od R* wynika że zwrot za zakupy w dniach 16-26 2018 roku.Za zamieszanie przepraszam jeżeli źle zrozumiałem/przeczytałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.64.***.***]
danielmadajxxx do Edek503 dodano: 16.02.2018, 20:56
Brzmi nieźle, nawet spoko ;) A tak nawiasem mam miłą niespodziankę dla fanów GTA, a w szczególności GTA Vice City! Mój wujek (Andrzej Madajczyk), który pracował przy GTA VC, powiedział mi, że dostał propozycję od Rockstara do pracy przy GTA VI !!! Ale do sedna. Poza tym, że prace nad szóstką zmierzają ku początkowi, dowiedziałem się jeszcze od wujaszka, że jego kumpel Ray Liotta (podkładał głos Tommy'emu z VC), również dostał propozycję do powrotu do świata GTA ! Czy Tommy Vercetty powróci razem z Vice City w GTA 6 ??? Kto wie
+ -2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.5.***.***]
haha do danielmadajxxx dodano: 16.02.2018, 21:20
HAHA TRZYMAJCIE MNIE Xddd
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do danielmadajxxx dodano: 16.02.2018, 21:24
Chyba chciałeś napisać ku końcowi XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
GTA Online forever do danielmadajxxx dodano: 16.02.2018, 22:19
Mój wujek gada że głupoty gadasz, bo wujek wujka jest dozorcą w siedzibie R* i całkowicie przypadkiem usłyszał że wydawca niby odkrył mikrotransakcje w grach i planuje stale rozwijać swoje cudo zwane GTA Online, przy okazji tworząc kolejne dzieło jakim będzie Red Dead Online w Red Dead Redemption II. A i nie chwaląc się Steven Ogg należy do mojej dalszej rodziny i powiedział babci która powiedziała mi że w 2018 dodadzą do GTA Online lotniskowiec z dostępem do łodzi podwodnej pełniącej rolę podwodnego MCO, poduszkowce, miotacze ognia, kluby nocne a nawet nowe tereny do zwiedzania!!!

A i w 2023 ma być dlc o nazwie "GTA 6" do Online, tak mi szwagier gadał bo nagrywa animacje dla Lestera.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.232.***.***]
12Latek do GTA Online forever dodano: 16.02.2018, 22:34
Wiecie ze wycofali gimnazjum i nigdy jusz ich nie skoncze :(
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Edek503 dodano: 16.02.2018, 22:56
Tak, masz rację, poprawiłem. Od 6:00 latam zabiegany, ledwo wróciłem do domu i na szybko artykuł pisałem.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 36
Edek503 do Majek dodano: 16.02.2018, 23:28
Jeśli chodzi o mnie to nie musisz się tłumaczyć,masz swoje życie po za GtaSite więc spoko :) Dobrze że to na mnie trafiło bo jak znam życie i obyczaje tu panujące to z niczego mogłaby być bitwa na słowa,a to tylko błąd w tekście.
Pozdrowionka :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
dfhdfhfdfd dodano: 17.02.2018, 14:32
Oby Rockstar podszedł do tego uczciwie i zwracał te 10% także z zakupu paczek czy też zasobów do bunkra/wytwórni a nie tylko z wydanej kasy na nieruchomości i pojazdy. Tak czy siak to fajny prezent, mimo że faktycznie samo 250 k to jakaś niebotyczna suma nie jest.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[176.221.***.***]
dfhdfhfdfd dodano: 18.02.2018, 10:43
"Oprócz tego 10% wszelkich kwot wydanych w okresie od 16 do 26 lutego zostanie zwrócone nabywcom, maksymalnie do 1 MLN GTA$. Zaloguj się do gry ponownie po 27 lutego, aby otrzymać zwrot oraz premie stymulacyjną." - Social CLub.

Napisali "WSZELKICH" więc powinni tez zwracac 10% odpowiednio za zasoby, paczki, koszty naprawy pojazdów dostarczanych do magazynu etc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING dodano: 18.02.2018, 14:43
Racja, chwała też za deluxo, opressora i inne takie pierdoły. Każdy gra co lubi, wiadomo, ale ja nie rozumiem, jak można być zwolennikiem takich dodatków jak latające strzelająca auta, dzieciaków to jeszcze rozumiem, inna mentalność. Zresztą jak kolega już się udziela, to owszem seria GTA słynie z absurdu, lecz nie wiem czy zauważyłeś, ale GTA ONLINE od początku było właśnie normalne, tzn standardowe bronie, pojazdy czy ubrania, żadnych futurystycznych rzeczy nie było. Zresztą wystarczy zobaczyć pierwsze komentarze pod newsami R na fb, zazwyczaj bardzo wybite są słowa krytyki. Może się ockniesz jak na sesjach zostaną same dzieci, bo większość starszych rezygnuje z tego tytułu właśnie ze względu na takie rzeczy. Pozdrawiam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.24.***.***]
NiekrytyKrytyk dodano: 16.02.2018, 23:50
Nie no, normalnie na Hawaje polecę za tą kasę! R nie ośmieszaj się.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.8.***.***]
Ejs do NiekrytyKrytyk dodano: 17.02.2018, 14:04
Nie dają nic - źle. Dają - źle. Najlepiej to jakby dawali wszystkim 100000000miiardów i wtedy byłby dobrze? Czy za mało? 250k to w obecnej chwili grosze, ale jeśli popatrzeć to masz darmowy tuning pojazdu. A dodając parę groszy zwrotu za to co i tak byś kupił to całkiem spoko. No, ale Polska tu trzeba narzekać na wszystko...
+ +3 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Ejs dodano: 18.02.2018, 19:50
Z dwojga złego to już lepiej nic nie dawać, niż tak hurtowo dobijać grę ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus do x-KING dodano: 18.02.2018, 20:47
Dobijasz swoimi wypowiedziami, zauważyłem na każdej tego typu stronie kilku orzeszków którzy hejtują sukces GTA Online, jeśli by tą grę dobijali to by popularność tego nie rosła, graczy przybywa nie ubywa, popatrz sobie na trailery pierwszych DLC do Online, kilkaset tysięcy wyświetleń, dzisiejsze nabijają 12mln+ a co druga sesja pełna, jak się nie podoba to się cofni do ery kamienia łupanego na ps3, akurat ja i moja ekipa to starsi goście którzy grali coraz mniej oprócz mnie, jeden narzekał "O Boże kolejny latający pojazd" teraz gość gdy spróbował tak się wciągnął że z ładowni Avengera nie wychodzi i czeka na cel do eksterminacji, gdy ja radośnie w kokpicie operuje naszą latającą fortecą...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do Warfikus dodano: 18.02.2018, 20:52
Ocho widzę, że czas przynieś popcorn :P x-King i Warfikus you made mine day :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Warfikus dodano: 18.02.2018, 21:34
Drogi Warfikusie. Myślałem, że w komentarzach można kulturalnie podzielić swoje zdanie, ale widzę, że niektórzy żyją w swoim świecie. Powiedz mi, a kiedy miały padać rekordy, kiedy GTA było tylko na jedną platfromę ? GTAO umiera i żadne cyferki tego nie obronią. Ta gra ledwo "kupy się trzyma ", w grze nastąpił kompletny chaos, ekrany ładowania, serwery ledwo chodzą, glitch na glitchu, porównaj sobie to z stanem z przed 2 lat. Zresztą te rekordy są tak sztucznie podbijane, np co do czasu przegranego - dlaczego czołg w napadzie respi się tak daleko, gdzie nie ma jakiejkolwiek akcji, podobnie skutery wodne w 2 Hs w Pacyfiku ? No właśnie, dużo by było takich przykładów. Zresztą jeśli gra traci swój klimat, też można śmiało stwierdzić, że dany tytuł umiera. Jest ogrom wpisów czy to na social mediach " gta dead ". Faktem jest, że większość og playerów już zrezygnowało z tej gry, a przybywa tylko coraz to więcej dzieciaków, które przyciągają takie absurdalne rzeczy jak latające samochodziki i to właśnie one nabijają w głównej mierze te rekordy ( w grze + 18 ). Dlatego R będzie pewnie dalej kontynuował swoją politykę i wrzucał wszystko do jednego wora, by tylko ich zatrzymać, a że z GTA to już wiele wspólnego nie ma to nie ważne... No niestety, taka jest prawda.
A co do zainteresowań takimi " kosmicznymi rzeczami ", nie prościej zmienić grę, na jakąś typowo futurystyczną, a nie czekać, aż GTA się w to zmieni i mieć pretensje do osób którym to po prostu nie pasuje, no bo może niektórzy jeszcze chcą się kierować tytułem gry i kraść, cieszyć się autami, a nie bawić w jakąś wojenkę ? Pozdrawiam !
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do omosquito dodano: 18.02.2018, 21:37
A Ciebie serdecznie pozdrawiam, wiem, że ty prawilny racer ! #Respect
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 50
omosquito do x-KING dodano: 18.02.2018, 22:05
A dziękuję :) Smaczny ten popcorn, jeszcze tylko muszę po colę skoczyć :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do omosquito dodano: 18.02.2018, 22:14
Heh, nie lubię pozostawić dyskusji bez odpowiedzi ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[188.146.***.***]
Kuba dodano: 21.02.2018, 18:49
Ja nic nie mogę dostać :'(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Dodladden do Kuba dodano: 22.02.2018, 21:48
"Aby otrzymać gotówkę, należy zalogować się do gry po 27.02."
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus dodano: 17.02.2018, 18:42
My tu odlatujemy a rzeczywistość się zbliża, nieuchronnie marzec przybywa i prawdopodobnie jest to miesiąc kolejnego DLC w Online, ale co to będzie? Nikt nic nie wie no proszę... Yan nic nie gadał, nikt inny zaufany?

Co do 250k i zwrotu 10%, fajna sprawa przyda się, ale zwrot podlega chyba tylko zakupą typu nieruchomości/pojazdy, nic nie piszę o zasobach, amunicji itd...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
Majek do Warfikus dodano: 17.02.2018, 23:27
Póki co powtarzają się często dwie teorie - UFO lub kontynuacja "Doomsday", czyli jakieś egzoszkielety jak w Crysis, CoD AW itp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Majek dodano: 18.02.2018, 00:01
Aż przykro patrzeć co oni robią z tą grą, pomyśleć, że jeszcze tak nie dawno, była to normalna gangsterka, przy której można było się dobrze bawić w normalnych trybach...
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 29
Warfikus do x-KING dodano: 18.02.2018, 08:34
Nie wiem o której grze mówisz ale GTA nigdy nie było normalne, jak się coś w Online nie podoba to proszę nie grać i nie psuć zabawy innym, jedni czerpią zabawę z wyścigów, inni strzelania a ja czerpię dziką satysfakcję z walk powietrznych, chwała R* za Akulę, Avengera czy Seeabrezza!, oczywiście również za Huntera, wspomnienia z SA :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.75.***.***]
x-KING do Warfikus dodano: 18.02.2018, 14:43
Racja, chwała też za deluxo, opressora i inne takie pierdoły. Każdy gra co lubi, wiadomo, ale ja nie rozumiem, jak można być zwolennikiem takich dodatków jak latające strzelająca auta, dzieciaków to jeszcze rozumiem, inna mentalność. Zresztą jak kolega już się udziela, to owszem seria GTA słynie z absurdu, lecz nie wiem czy zauważyłeś, ale GTA ONLINE od początku było właśnie normalne, tzn standardowe bronie, pojazdy czy ubrania, żadnych futurystycznych rzeczy nie było. Zresztą wystarczy zobaczyć pierwsze komentarze pod newsami R na fb, zazwyczaj bardzo wybite są słowa krytyki. Może się ockniesz jak na sesjach zostaną same dzieci, bo większość starszych rezygnuje z tego tytułu właśnie ze względu na takie rzeczy. Pozdrawiam.
+ +2 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.230.***.***]
Shelby67 do x-KING dodano: 04.03.2018, 10:38
Granie w sesji z takimi ludźmi to katorga, latają za tobą na jakimś motocyklu i strzelają rakietami...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]