Spore zmiany na TSie, poziomy, rangi itp. - Aktualności - GTA Site
Home Fanpage GTASite Rockstar Games

CIEKAWOSTKA

Produkcja GTA V kosztowała ~200 milionów euro.

Najnowsze informacje

412VSpore zmiany na TSie, poziomy, rangi itp. News | | 05.02.2018 11:57 przez Majek

W ostatnich dniach na naszym Team Speaku zaszło sporo zmian - na lepsze oczywiście. Teraz jeszcze przyjemniej będzie korzystało Wam się z naszego serwera i łatwiej dogadacie się z innymi użytkownikami!

Wprowadziliśmy system rang. Sami wyznaczacie też czy np. chcielibyście komuś pomóc, czy może sami pomocy potrzebujecie. Więcej info w rozwinięciu newsa.

Spore zmiany na TSie, poziomy, rangi itp.

Zacznijmy może od zmian w rangach. Stare [Admin] oraz [Nadaje rangi] zostały usunięte, w ich miejsce wstawiliśmy prefixy odpowiadające hierarchii w rodzinie mafijnej (Boss, Consigliere, Capo itd.).

A żeby jeszcze łatwiej było się Wam odnaleźć, jeśli będziecie potrzebować pomocy admina, osoby z uprawnieniami mają ikonkę człowieczka obok swojego nicku + stworzony jest kanał na samej górze, który w opisie zawiera aktualną listę dostępnych administratorów wraz z informacją, na jakim kanale można ich znaleźć.

Oprócz tego usunęliśmy te miliony rang, które były wcześniej i postawiliśmy na prostotę. 

Patrząc na obrazek wyżej i idąc od prawej:

  • Ta dziwna ikonka to ranga nadawana przez bota. Im dłużej jesteście na serwerze, tym wyższą rangę otrzymacie. W przyszłości może będą wiązały się z tym jakieś przywileje / nagrody, obecnie jest to tylko forma dekoracyjna.
  • Kolejna ikonka to wiek - tu raczej szerszy opis jest zbędny.
  • Trzecia ikonka to przynależność do ekipy w GTA Online. Jeśli należycie do GTASite otrzymacie pistolety, jeśli aktywną macie inną ekipę - logo Rockstara.
  • No i czwarta ikona od prawej, a więc pierwsza od lewej - ludzika mają osoby z uprawnieniami administracyjnymi.

 

Jak wspomniałem na początku - teraz łatwiej znajdziecie kompanów do gry. Stworzyliśmy 3 rangi tymczasowe, które możecie nadać sobie sami. 

Jeśli więc będziecie potrzebować pomocy przy np. dostarczeniu zasobów, wystarczy, że ustawicie odpowiednią rangę i poczekacie, aż ktoś się do Was zgłosi. :)

Wskazówka - łatwiej uzyskać pomoc wśród znajomych, więc po wejściu na kanał nie pytajcie od razu "kto pomoże?" tylko sami zaoferujcie pomoc / spytajcie, czy ktoś zagra z Wami jakiegoś adwersarza, czy wyścig. Poznajcie ludzi.

Dopiero potem spytajcie o pomoc z Waszymi zasobami - szanse od razu wzrosną, a i społeczność na naszym Team Speaku "zacieśni więzi" i będzie nas dużo więcej do wspólnej gry. :) 

 

Adres: ts.gtasite.pl - zapraszamy!

 

r e k l a m a

Komentarze (12) Skomentuj Obserwuj

[81.219.***.***]
UkrytyKrytyk dodano: 05.02.2018, 22:45
a na kanale wielce znany i wielbiony Glosa, dziękuję tobie jeśli to czytasz, przez to co mi podesłałeś dostałem bana od rockstara a ty pewnie już na 5 koncie grasz, dziękuję też że sypałeś hajsem każdemu z ekipy żebyśmy nie byli biedni.
Przechodząc do meritum, zastanawiam się czemu nadal go trzymacie w ekipie pomimo łamania regulaminu z jego strony obrażania członków ekipy i samego szefa no chyba że wyzywanie majka od rumunów i gejów to tylko takie tam śmieszki na które mamy reagować śmiechem, bo to tak na żarty a glosa to taki śmieszek który wszystko może i nikt mu nie zabroni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do UkrytyKrytyk dodano: 06.02.2018, 00:26
1. Przyznałeś się do cheatowania. Co prawda anonimowo, ale jednak.
2. Glosa nie jest w ekipie. Powiem więcej - poprzedni Komisarz go zablokował, nie może dołączyć po dzień dzisiejszy.
3. To jakie mam stosunki z tym grzybem to tylko i wyłącznie moja sprawa. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do Majek dodano: 06.02.2018, 03:56
Powiem tylko: BLA BLA BLA ale racja Glosa to stary grzyb :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do omosquito dodano: 06.02.2018, 04:08
Kurła ale serio ten facet jest lepszy niż pierdzielony master of NLP Grzesiak. Nikt go nie lubi ale jak masz go wywalić to jest przeprawa jak wpław przez amazonkę i na końcu i tak zostaje na tsie XD Nikt nie ma sumienia dać mu bana. Aczkolwiek się jakieś pół roku temu jak napisano przemogłem i dałem mu bana na ekipę. Nawet oczka kota ze Shreka nie pomogły. "Trzeba być twardym a nie miętkim" XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do omosquito dodano: 06.02.2018, 08:45
No tak, można by o nim książki pisać... ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.31.***.***]
NiekrytyKrytyk dodano: 05.02.2018, 20:08
"w ich miejsce wstawiliśmy prefixy odpowiadające hierarchii w rodzinie mafijnej (Boss, Consigliere, Capo itd.)." Co kur....?! Rodzinie mafijnej? Wy się z chu.... na łeb pozamienialiście?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do NiekrytyKrytyk dodano: 05.02.2018, 20:56
A kto ich tam wie. By musieli sobie zdjęcia porobić to by się oceniło czy to ch..e czy zwykłe kut...sy XD A niech se mają. Wolą "consilieri" zamiast "komisarz" ich wybór.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 52
Majek do NiekrytyKrytyk dodano: 05.02.2018, 22:13
A co złego w mafii jest? ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.232.***.***]
12Latek do omosquito dodano: 05.02.2018, 22:13
Jak bym wstawił swoje zdjęcie to byś miał problemy z prokuratorem.
Ps. Kiedy się pościgamy? :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 27
Saladyn21 do NiekrytyKrytyk dodano: 06.02.2018, 13:53
1 Nie rozumiem dlaczego nie zgłosiłeś tego Rockstarowi... Pewnie tak naprawdę chciałeś tą kasę od ziomka, ale nie spodziewałeś się bana.

2 ile oo musiał Ci przelać że Cię zbanowali. Ja kilka razy dostałem lewy hajs (najwięcej coś około miliona) i nie dość że nigdy bana nie wyłapałem to mi nawet tego hasju nie kasowali.. nawet gdy do nich pisałem że dostałem lewy hajs.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[81.219.***.***]
UkrytyKrytyk do Saladyn21 dodano: 10.02.2018, 15:13
to chyba było do mnie ale pomyliłeś użytkowników, więc odpowiadając na twoje pytania:
1 zgłaszałem wiele razy nic z tym nie robili, kolejna sprawa glosa miał chyba jakiś immunitet bo już za samo skrytykowanie go pewien przedstawiciel stracił swoją rangę, bana nie dostaniesz za to że dostałeś kasę od czitera, prędzej za używanie czitów i tutaj pojawił się kolejny problem bo glosa podał mi link do jego chomika z którego mogłem pobrać haxy.
2 z początku dał mi 100mln, pisz ile chcesz oni i tak nic z tym nie zrobią.
O i majku odpowiadając na twoje stwierdzenia, to może i anonimowo jest lepiej , chociaż zdziwiłbyś się kto tak naprawdę pisze to podpowiem tyle że wiem dokładnie kto w ekipie czitował i ty o tym wiedziałeś, kilka osób odeszło czego bym się nie dziwił jakie bywały stosunki , jednak sam fakt że te osoby zajmowały pozycje przedstawicieli poruczników i komisarzy już mówi sam za siebie, szanuję ze teraz tych cziterów nie ma w ekipie pozwalali sobie na zbyt dużo, narazie widzimy się na dzisiejszej liście gier. :*
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 51
omosquito do UkrytyKrytyk dodano: 16.02.2018, 00:25
Dodladen na bank :P Albo i Ela się rozpisała w końcu :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]